Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

מדבר על ריאל מדריד וצ'לסי אחרי צמד בישולים נגד מכבי נתניה

"החלום של הטווח המיידי הוא לשחק במכבי אבל בכללי זה בלה בלה בלה"

תנסה לעבור קודם כל את השלב של הפועל חדרה ואז תתקדם הלאה

בגלל אנשים כמוך ספורטאים ישראלים הם הדבר הכי יבש ונותנים את הראיונות הכי בנאליים ומשעממים שרק ניתן לדמיין

בספורט אמריקאי אתה מקבל צבע, טראש טוק, דיבור על שאיפות, לכלוך, אהבה, הכל

פה שחקן רק אומר "אני חולם לשחק ב..." ויש עפים עליו על 200.

אי אפשר להתבטא פה מעבר ל"עובדים קשה; ממשחק למשחק; לא מסתכלים כלכך רחוק; רואים רק את המשחק הבא; עבודה קשה; רק המאמן יחליט; הקהל הגדול הזה; אני שמח שכבשתי אבל הכי חשוב זה שהקבוצה ניצחה"

גם זהבי וטב"ח שהיו מהמתראיינים היותר טובים היו תמיד מעוררים אחרי כל ראיון שלהם גל בלתי נגמר של נהי ברשת ובתקשורת ואבי נעלבים וזה היה פשוט מבחיל..

כי עדיף מתראיינים כמו טיבי שקריירה שלמה לא אומרים כלום

מדבר על ריאל מדריד וצ'לסי אחרי צמד בישולים נגד מכבי נתניה

"החלום של הטווח המיידי הוא לשחק במכבי אבל בכללי זה בלה בלה בלה"

תנסה לעבור קודם כל את השלב של הפועל חדרה ואז תתקדם הלאה

כי בטח החלום שלו להחליף פסים עם רוסלן ברסקי כל הקריירה.

טוב מאוד שיש לו שאיפות.

לא צריך לחפש איפה שאין.

אני באופן אישי מעדיף ששחקן יראה שאיפות ורצון להצליח בארץ לפני שהוא ירצה לצאת לשחק בגרנאדה על הספסל ולחזור לארץ אחרי עונת ייבוש ולקבל שדרוג של פי 1200 למשכורת הנוכחית..

לא מתעצבן ששחקן צעיר יש שאיפות, שהשאיפה שלו תהיה קודם כל להצליח איפה שהוא ואז שיסתכל על מקומות שבכלל לא קשורים אליו.

משחק כולה חודשיים בליגת העל ובהפועל חדרה, מדבר איתי על צ'לסי וריאל מדריד. מצטער אבל אני באופן אישי הייתי מעדיף שחקני נוער שהיו מראים רצון וחשק לחזור למכבי ולהצליח במכבי לפני שהם מדברים בכלל על צ'לסי וריאל מדריד (ראו דוגמא: אור דסה בראיון האחרון שלו)

בגלל אנשים כמוך ספורטאים ישראלים הם הדבר הכי יבש ונותנים את הראיונות הכי בנאליים ומשעממים שרק ניתן לדמיין

בספורט אמריקאי אתה מקבל צבע, טראש טוק, דיבור על שאיפות, לכלוך, אהבה, הכל

פה שחקן רק אומר "אני חולם לשחק ב..." ויש עפים עליו על 200.

אי אפשר להתבטא פה מעבר ל"עובדים קשה; ממשחק למשחק; לא מסתכלים כלכך רחוק; רואים רק את המשחק הבא; עבודה קשה; רק המאמן יחליט; הקהל הגדול הזה; אני שמח שכבשתי אבל הכי חשוב זה שהקבוצה ניצחה"

גם זהבי וטב"ח שהיו מהמתראיינים היותר טובים היו תמיד מעוררים אחרי כל ראיון שלהם גל בלתי נגמר של נהי ברשת ובתקשורת ואבי נעלבים וזה היה פשוט מבחיל..

כי עדיף מתראיינים כמו טיבי שקריירה שלמה לא אומרים כלום

זה ממש לא מה שאמרתי חחחחח, לא קרוב אפילו

אני מעדיף ששחקן יראה רצון ושאיפה להצליח במועדון שבו גדל ונתן לו את כל הכלים, שלצורך העניין ב200% לא היה מקבל במחלקת הנוער של הפועל ובאר שבע, ולא ידבר על כמה הוא מת לעשות קפיצת מדרגה לחו"ל כאילו מי ישמע מה הוא עשה

אני באופן אישי מעדיף ששחקן יראה שאיפות ורצון להצליח בארץ לפני שהוא ירצה לצאת לשחק בגרנאדה על הספסל ולחזור לארץ אחרי עונת ייבוש ולקבל שדרוג של פי 1200 למשכורת הנוכחית..

לא מתעצבן ששחקן צעיר יש שאיפות, שהשאיפה שלו תהיה קודם כל להצליח איפה שהוא ואז שיסתכל על מקומות שבכלל לא קשורים אליו.

משחק כולה חודשיים בליגת העל ובהפועל חדרה, מדבר איתי על צ'לסי וריאל מדריד. מצטער אבל אני באופן אישי הייתי מעדיף שחקני נוער שהיו מראים רצון וחשק לחזור למכבי ולהצליח במכבי לפני שהם מדברים בכלל על צ'לסי וריאל מדריד (ראו דוגמא: אור דסה בראיון האחרון שלו)

קודם כל הוא לגמרי אמר בראיון שלו שהשאיפה לטווח הקרוב שלו זה לחזור למכבי ולהוביל אותה אז לא יודע מה קראת.

דבר שני מה הקשר כמה זמן הוא משחק בליגת העל לחלומות שלו? די בטוח שחלומות של שחקנים לשחק בליגות הכי בכירות מתחיל עוד כשהם ילדים קטנים שרק לומדים לבעוט בכדור.

מונאס דאבור אמר בגיל 18 שהוא יגיע לפסגות באירופה. מה הפסגה שלך?

"ברור שהחלום המיידי הוא להיות שחקן לגיטימי במכבי תל אביב. גם נבחרת ישראל הבוגרת היא חלום שאני רוצה להגשים. אבל אם לדבר על חלומות באמת גדולים אז זו הליגה הספרדית והליגה האנגלית. ריאל מדריד וצ'לסי אלה המועדונים שהכי אני אוהב. היום כבר לא צריך להתבייש לחלום גם על מקומות כאלה".

זה מה שהוא אמר ביחס לשאלה ספציפית

לפני זה אמר עוד שלוש פעמים לפחות שהוא חולם להיות שחקן מכבי

אתה סתם מחפש איפה שאין

מונאס דאבור אמר בגיל 18 שהוא יגיע לפסגות באירופה. מה הפסגה שלך?

"ברור שהחלום המיידי הוא להיות שחקן לגיטימי במכבי תל אביב. גם נבחרת ישראל הבוגרת היא חלום שאני רוצה להגשים. אבל אם לדבר על חלומות באמת גדולים אז זו הליגה הספרדית והליגה האנגלית. ריאל מדריד וצ'לסי אלה המועדונים שהכי אני אוהב. היום כבר לא צריך להתבייש לחלום גם על מקומות כאלה".

זה מה שהוא אמר ביחס לשאלה ספציפית

לפני זה אמר עוד שלוש פעמים לפחות שהוא חולם להיות שחקן מכבי

אתה סתם מחפש איפה שאין

החלום המיידי

אני מעדיף שחקנים שמדברים כמו אור דסה ולא כמו מתן חוזז ואילון אלמוג באופן אישי, אתם מעדיפים אחרת

זכותנו לא?

קודם כל הוא לגמרי אמר בראיון שלו שהשאיפה לטווח הקרוב שלו זה לחזור למכבי ולהוביל אותה אז לא יודע מה קראת.

דבר שני מה הקשר כמה זמן הוא משחק בליגת העל לחלומות שלו? די בטוח שחלומות של שחקנים לשחק בליגות הכי בכירות מתחיל עוד כשהם ילדים קטנים שרק לומדים לבעוט בכדור.

יש לי רעיון משלי בראש, אני כנראה טיפה משוגע בקטע הזה (ואני לא ציני) אבל ברגע ששחקנים בארץ ישאפו להיות הכי טובים והכי גדולים בקבוצה שלהם לפני שהם ישאפו לשידוך עם דודו דהאן, כאן יבוא השינוי של הרמה בארץ

ברגע ששחקן בארץ ירצה להיות הכי טוב בקבוצה שלו ולעלות את הרמה של המועדון שלו בזכות היכולת שלו, ככה תהיה פה קפיצת מדרגה

אבל כנראה שאני באמת סתם עם overthinking כי אני מעדיף שחקנים מהנוער שלנו שיסתכלו על הקבוצה והמועדון שלנו כה-יעד ולקחת את היעד הזה ולעשות אותו הפסגה הזאת של הכדורגל

יש לי רעיון משלי בראש, אני כנראה טיפה משוגע בקטע הזה (ואני לא ציני) אבל ברגע ששחקנים בארץ ישאפו להיות הכי טובים והכי גדולים בקבוצה שלהם לפני שהם ישאפו לשידוך עם דודו דהאן, כאן יבוא השינוי של הרמה בארץ

ברגע ששחקן בארץ ירצה להיות הכי טוב בקבוצה שלו ולעלות את הרמה של המועדון שלו בזכות היכולת שלו, ככה תהיה פה קפיצת מדרגה

אבל כנראה שאני באמת סתם עם overthinking כי אני מעדיף שחקנים מהנוער שלנו שיסתכלו על הקבוצה והמועדון שלנו כה-יעד ולקחת את היעד הזה ולעשות אותו הפסגה הזאת של הכדורגל

אני אנסה שוב, אתה לא חלמת כשהיית ילד קטן ששיחק במגרשים בשכונה להיות חלוץ מוביל של יונייטד או ברצלונה או כל קבוצה גדולה אחרת? ואם לא אתה, אתה מוזמן לגשת למגרש השכונתי הקרוב לביתך ולתשאל את הילדים שם מה החלום הכי גדול שלהם בתור שחקני כדורגל.

אני אנסה שוב, אתה לא חלמת כשהיית ילד קטן ששיחק במגרשים בשכונה להיות חלוץ מוביל של יונייטד או ברצלונה או כל קבוצה גדולה אחרת? ואם לא אתה, אתה מוזמן לגשת למגרש השכונתי הקרוב לביתך ולתשאל את הילדים שם מה החלום הכי גדול שלהם בתור שחקני כדורגל.

אני לא אומר שאתה לא צודק, להפך, אתה כן צודק וזה מה שמטריד אותי באופן אישי (לא מטריד עכשיו בקטע של אני יושב בפינה של החדר ומחבק תברכיים, פשוט הייתי מעדיף אחרת לטובת מכבי)

אני אשמח אם יהיו שחקנים שיסתכלו על הקבוצה והמועדון כמו שאמרתי וישאפו להיות המובילים פה ולא המייבשים שם

בכל מקרה אלמוג זה המושאל עם הפוטנציאל הכי גדול. גם מבחינה פיזית וגם מבחינת יכולת טכנית. השאלה האם להשאיל לעוד עונה לקבוצת אמצע טבלה( הפועל חיפה, בני יהודה וכו) שיתפתח שם או להחזיר.

חוזז אחרי פתיחה מדהימה ירד ביכולת.

בכל מקרה אלמוג זה המושאל עם הפוטנציאל הכי גדול. גם מבחינה פיזית וגם מבחינת יכולת טכנית. השאלה האם להשאיל לעוד עונה לקבוצת אמצע טבלה( הפועל חיפה, בני יהודה וכו) שיתפתח שם או להחזיר.

חוזז זה פאקינג תעלומה

איך הפציץ במשחקים הראשונים כל כך ובסוף הפך לגרוע

חוזז זה פאקינג תעלומה

איך הפציץ במשחקים הראשונים כל כך ובסוף הפך לגרוע

לא חושב שגרוע, סך הכול הוא לא סקורר והפתיחה שלו הייתה חריגה. עדיין במשחקים האחרונים היו לו פעולות יפות, אבל זה עדיין לא מספיק למכבי.

מהרגע שפלקוצנצקו הלך האופציות ההתקפיות של הפועל חיפה ירדו וכל המרכז מגרש שלהם נראה רע, כשאתה מקבל פחות כדורים והתקפות מעבר פחות טובות אז יותר קשה לו להביא את עצמו לעומת כשהוא הגיע והיה לו יותר אפוציות לשחק איתן, אין לו בעיה בכושר הגופני בטוח שלומיקס.

לא הבנת אותי - אין לו בעיה בכושר הגופני, להיפך.

כשהושאל ממכבי היה לו כושר גופני מעולה לליגה, מאז עבר זמן ורמת האימון שלו ירדה משמעותית, לכן הכושר הגופני ירד לממוצע של הליגה והוא מתקשה יותר.

זו לא הסיבה היחידה, אבל אני חושב שהיא העיקרית.

לא הבנת אותי - אין לו בעיה בכושר הגופני, להיפך.

כשהושאל ממכבי היה לו כושר גופני מעולה לליגה, מאז עבר זמן ורמת האימון שלו ירדה משמעותית, לכן הכושר הגופני ירד לממוצע של הליגה והוא מתקשה יותר.

זו לא הסיבה היחידה, אבל אני חושב שהיא העיקרית.

אוקי זה משהו אחר, לא חושב אבל שזו הסיבה, המשחק הל הפועל חיפה השתנה והפך מהתקפי ומעניין לשבלוני והגנתי, הוא פחות יכול לבוא לידי ביטוי בסוג משחק כזה לצערו.

לדעתי קארצב לא פחות מוכשר.

אבל כן, שניהם כנראה שני הפרוספקטים הכי מוכשרים שלנו. באמת שני שחקנים מצויינים, ובנויים כמו שחקנים אירופאיים.

אורי קופר:

‏המידע ממקורותי ביוון בנוגע להצעה של מכבי ת"א לשוער היווני אנדראס יאניאוטיס:

הוגשה הצעה רשמית, מיליון יורו לשלוש שנים. כרגע זו ההצעה הטובה ביותר שקיבל, אבל סוכנו פרדרג ג'ורג'ביץ' מאמין שיכול לקבל הצעה כלכלית טובה יותר ולכן לא ממהרים. הצעה נוספת שיש לשחקן היא מהכוכב האדום בלגרד.

אורי קופר:

‏המידע ממקורותי ביוון בנוגע להצעה של מכבי ת"א לשוער היווני אנדראס יאניאוטיס:

הוגשה הצעה רשמית, מיליון יורו לשלוש שנים. כרגע זו ההצעה הטובה ביותר שקיבל, אבל סוכנו פרדרג ג'ורג'ביץ' מאמין שיכול לקבל הצעה כלכלית טובה יותר ולכן לא ממהרים. הצעה נוספת שיש לשחקן היא מהכוכב האדום בלגרד.

ציני?