Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

אני רק שאלה, אלה שקבעו שמרציאנו שוער טוב

ראו משחק אחד שלו בשנתיים האחרונות? (לא בנבחרת)

אני רק שאלה, אלה שקבעו שמרציאנו שוער טוב

ראו משחק אחד שלו בשנתיים האחרונות? (לא בנבחרת)

בחיים לא ראיתי אותו משחק מחוץ לנבחרת. אני בכלל חושב שהוא רג'ין אין הוכחות שבאמת קיים אחד כזה מחוץ לנבחרת.

שוער זה מעבר ל"לתפוס עונה" .

יש סט כלים ופרמטרים במשחק שמאפיינים שחקן מעבר לעונה טובה/רעה שהוא נותן.

ראייקו טוב בכל פרטמר מכל שוער ישראלי.

אז איך אתה מסביר את הבדלי הרמות שהיו בין ראייקו לבין חיימוב בעונה שעברה?

לדעתי גם חיימוב וגם ראיקו שוערים בינוניים שמאוד תלויים ביכולת הקבוצה שהם משחקים בה

חחח מה קשור מה שאמרת על וידאר ושכטר?

דוגמא שמראה שיודעים לשפוט פה רק אחרי דברים קורים, למשל אם מישהו היה אומר בתקופה שזהבי שיחק בהפועל איזה שחקן הוא, היו רצים לבדר אותו.

כשעטר שיחק בחיפה כולם פה אחד אחרי השני אמרו סוס מת, למרות שהיו פה בודדים שאמרו הוא עדיין שחקן הוא פשוט בחיפה(והם צדקו)

אז לגבי עניין השוערים אין ספק שכרגע בכושר הנוכחי ראיקו נראה יותר טוס מהשאר בליגה, אבל בואו ננחת יש לו העונה בקושי התמודדיות אם בכלל, ואיך שהוא נראה קשור ישירות ליכולת של מכבי.

דוגמא שמראה שיודעים לשפוט פה רק אחרי דברים קורים, למשל אם מישהו היה אומר בתקופה שזהבי שיחק בהפועל איזה שחקן הוא, היו רצים לבדר אותו.

כשעטר שיחק בחיפה כולם פה אחד אחרי השני אמרו סוס מת, למרות שהיו פה בודדים שאמרו הוא עדיין שחקן הוא פשוט בחיפה(והם צדקו)

אז לגבי עניין השוערים אין ספק שכרגע בכושר הנוכחי ראיקו נראה יותר טוס מהשאר בליגה, אבל בואו ננחת יש לו העונה בקושי התמודדיות אם בכלל, ואיך שהוא נראה קשור ישירות ליכולת של מכבי.

מה שמבדיל את ראייקו מהשאר זה הסכום שישולם עליו והמועדון הבא שלו. והעובדות האלו אפילו לא עוברות בחלומות של הקנדידטים הישראלים.

אגב זהבי, פתחתי שמפניה(וירטואלית) כאשר הוחתם.

מה שמבדיל את ראייקו מהשאר זה הסכום שישולם עליו והמועדון הבא שלו. והעובדות האלו אפילו לא עוברות בחלומות של הקנדידטים הישראלים.

אגב זהבי, פתחתי שמפניה(וירטואלית) כאשר הוחתם.

הייתה לי שיחה עם אוהד הפועל שאמרתי לו שהשחקן היחיד שאני רוצה מהם זה זהבי. היה ידוע שמדובר בווינר שבטעות שיחק באדום אבל אפילו הוא לא ידע לאיזה מפלצת יהפוך אצלנו.

הייתה לי שיחה עם אוהד הפועל שאמרתי לו שהשחקן היחיד שאני רוצה מהם זה זהבי. היה ידוע שמדובר בווינר שבטעות שיחק באדום אבל אפילו הוא לא ידע לאיזה מפלצת יהפוך אצלנו.

האסימון לגביי זהבי נפל לי בשער המספרת בליון. לא כי הכדור נכנס, אלא כי זאת היתה המחשבה האינסטנקטיבית שלו. אם זה מה שעבר לו בראש- אז הוא מיוחד. לאללה מיוחד. היותו אדום מעולם לא שינה לי להערכה העצומה שלי אליו. הגנתי עליו לא מעט, הרבה לפני שהגיע למכבי.

מה הבלבול מוח על וידאר?
החלוץ הזר הכי טוב שהיה פה בליגה שנים אחורה, ממוצע שערים של גול כל משחק שני במכבי.
הלוואי שהיה לנו את הפריווילגיה להשאיר אותו במכבי.

אם ז'איר נשאר , אין טעם להביא בלם זר..

כבר נאמר פה, ההגנה היא לא הבעיה שלנו..אם טיבי עוזב, אז צריך בלם רביעי גיבוי בלבד, אם מעיפים את ז'איר אז אולי יביאו בלם ברמה גבוהה, אבל צריך שתגיע על ז'איר הצעה..אתה לא יכול להרשות לעצמך לשחרר אותו ולשלם לו פיצוי ולהביא עוד בלם, זה כבר לא עובד ככה..אני חושב שז'איר בתור בלם גיבוי אחלה ועוד בלם צעיר או טיבי עם חוזה מקוצץ בצורה דרמטית יכול להספיק..הגנה זה הדבר האחרון כרגע, קודם כל שוער במקום ראיקו, אחרי זה חלוץ ו50-50 אין פה יותר מדי

כל השאר יכולים להשלים לנו בשחקני בית כמו חוזז, קארצב, אלמוג ועוד כמה שאולי ישלימו לנו את הסגל.

ז'איר לא מראה את מה שהראה ששיחק פה בהתחלה, הוא לא בלם מעל הליגה.
ופיבן לקח לו את המקום בצדק.
להביא בלם יותר איכותי זה כבר תלוי במכבי אם תרצה או תוכל להשקיע משאבים לזירה האירופית.
אם לא מביאים חלוץ זר ברמה גבוהה, ועוד קשר התקפי, ומסתמן גם שוער אז אין טעם להכנס לזה.
אמאדור סבבה לליגה שלנו, בטח כבלם שלישי.
זה תלוי בדרך החשיבה של מכבי איך להתמודד עם המגבלות האלה.
להשקיע או ללכת לעוד עונה פיננסית. שזה אומר החזרת עוד מושאלים,
להחתים שחקנים חופשיים ולא לקנות בסכומים שהורגלנו לקנות טרם העונה הזאת.

בהתחשב וההכנסות יגדלו עם המעבר לבלומפילד זו בטח תהיה העונה האחרונה של המגבלות מאופ"א.

ז'איר בתחילת השנה הראה שהוא שכן בלם טוב, יש לו ירידה ביכולת מאז הפציעה ולא חזר לעצמו, יכול להיות שפגרה תחזיר אותו, לא היתי מוותר עליו כלכך, בעיקר שהוא כרגע מיועד לבלם שלישי..אם תגיע עליו הצעה ומכבי לא תרצה אותו, לא מאמין שתעמוד בדרכו.

מאמין שיהיה בלם זר אחד בעונה הבאה, לא אפס ולא שניים.

זה יהיה ז'איר או אחד במקומו... כרגע אין טעם להתעסק בזה. יותר מעניין אותי באיזה עמדות יהיו זרים ובאיזה עמדה יתפשרו על ישראלי במקום זר (זה כנראה יהיה שוער, קשר אחורי או חלוץ.