Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

זכותך, אבל אתה לא יכול לומר שאתה לא מבין למה אנשים מתייחסים אליו כשחקן שכנראה יימכר.

אני באופן אישי לא יודע אם יימכר או לא אבל כן מאמין במקרה הזה לתקשורת שיש בהרבה משחקים סקאוטים שעוקבים אחריו ובכלל שיש קבוצות בחו"ל שהוא מועמד אליהם ואולי יגישו הצעות.

ימכר למרות חוסר אמונו של נחום יודע הכל.

זכותך, אבל אתה לא יכול לומר שאתה לא מבין למה אנשים מתייחסים אליו כשחקן שכנראה יימכר.

אני באופן אישי לא יודע אם יימכר או לא אבל כן מאמין במקרה הזה לתקשורת שיש בהרבה משחקים סקאוטים שעוקבים אחריו ובכלל שיש קבוצות בחו"ל שהוא מועמד אליהם ואולי יגישו הצעות.

לא אמרתי את זה, אמרתי שאנשים כבר קובעים בודאות שהוא לא פה בקיץ ואני ממש לא חושב שזה צה שיקרה. לדעתי ישאר.

גולסה יפציע עם בוא האביב כנראה

אני חושב שגולסה יכל לחזור מזמן כבר אבל הפעם הצוות הרפואי במכבי החליט שנמאס להם והם רוצים לטפל בבעיה הכרונית שלו אחת ולתמיד וייקח כמה זמן שייקח.. אני לא זוכר איפה ראיתי אבל קראתי ששולחים אותו לבדיקה מיוחדת שמבצעים רק ברומניה או מדינה באזור.. לא יודע אם יצליחו או לא אבל בהחלט עדיף לנסות לטפל בזה פעם אחת וללתמיד ושיישב יותר זמן בחוץ ואז יהיה לנו אותו רצוף מאשר שיחזור ושוב ייפצע לחצי עונה.. נקווה שיצליחו

אני חושב שגולסה יכל לחזור מזמן כבר אבל הפעם הצוות הרפואי במכבי החליט שנמאס להם והם רוצים לטפל בבעיה הכרונית שלו אחת ולתמיד וייקח כמה זמן שייקח.. אני לא זוכר איפה ראיתי אבל קראתי ששולחים אותו לבדיקה מיוחדת שמבצעים רק ברומניה או מדינה באזור.. לא יודע אם יצליחו או לא אבל בהחלט עדיף לנסות לטפל בזה פעם אחת וללתמיד ושיישב יותר זמן בחוץ ואז יהיה לנו אותו רצוף מאשר שיחזור ושוב ייפצע לחצי עונה.. נקווה שיצליחו

על הבדיקה דיווחו לפני חודש

נראה לי שקצת פספסת בזמנים. הוא כבר חזר משם לפני שלושה שבועות או יותר...

לא אמרתי את זה, אמרתי שאנשים כבר קובעים בודאות שהוא לא פה בקיץ ואני ממש לא חושב שזה צה שיקרה. לדעתי ישאר.

קובעים בוודאות כמו שאתה קובע שלא. אני מוכן להתערב על זה(ואני גם רוצה שזה יקרה).

על הבדיקה דיווחו לפני חודש

אתה פה רק כדי להפיץ רעל?

ידוע לך אם עבר טיפול שדורש החלמה, או אם גילו ממצא שדורש שיקום?

חלאס.

עם כל ההיעדרויות של גולסה, ואפשר לדבר עליהן כמה שתרצו, בסופו של דבר מקבלים שחקן שמשדרג משמעותית את מרכז השדה ובת'כלס משחק טיפה יותר ממחצית המשחקים בעונה(27 משחקים ב16/17, 30 משחקים ב17/18 ובינתיים 17 העונה). הוא מקבל את המעמד שלו, הוא חלק מהרוטציה, ואני לא חושב שמישהו במועדון חושב לוותר עליו לרגע.

אתה פה רק כדי להפיץ רעל?

ידוע לך אם עבר טיפול שדורש החלמה, או אם גילו ממצא שדורש שיקום?

חלאס.

עם כל ההיעדרויות של גולסה, ואפשר לדבר עליהן כמה שתרצו, בסופו של דבר מקבלים שחקן שמשדרג משמעותית את מרכז השדה. בת'כלס משחק טיפה יותר ממחצית המשחקים בעונה(27 משחקים ב16/17, 30 משחקים ב17/18 ובינתיים 14 העונה). הוא מקבל את המעמד שלו, הוא חלק מהרוטציה, ואני לא חושב שמישהו במועדון חושב לוותר עליו לרגע.

ברור שכן. זאת המהות שלו.