Jump to content

נושא מלפפונים לחורף 2018 ע"ש אורוש ניקוליץ’

T.L MTA

Recommended Posts

עלי מוחמד תפור עלינו בקטע אחר. אני שם אותו עם שור או גלזר מאחורה ואנחנו לא אוכלים גול עד שלהי הסיבוב השני של העונה הבאה. אבל אם אני צריך להמר הוא יהיה בבש או חיפה, הם הרבה יותר במגמת פזרנות מאיתנו כרגע. זה שהוא היה בקבוצת הבת שלנו שנתיים ולא קלטנו את גודל הפוטנציאל זאת שערוריה ברמת "שערוריה" עם טל פרידמן בזמנו.

לדעתי אנחנו חייבים חלוץ, לא צריכים, חייבים. לאירופה מה שיש לנו כרגע ממש לא יספיק ואם אנחנו רוצים להמשיך באותה האינטנסיביות בשנה הבאה, חלוץ מטרה דומיננטי יעזור לנו מאוד לעשות את זה. אני מעריך שהליגה לא תהיה כל כך חלשה גם בשנה הבאה כי זה פשוט בלתי אפשרי, how low can they go?

בכלל, באופן כללי, אסור לנו לחשוב שמה שהספיק לנו לליגה יספיק לאירופה וגם לשנה הבאה, חייבים לחשוב איך מתקדמים ומשתפרים.

לדעתי אנחנו צריכים חלוץ, קשר 50/50 סטייל גולסה/עלי מוחמד ובלם. כל זאת בהנחה שניקוליץ יעשה את המוטל עליו והתקוות שלנו לגביו כ"מיכה משופר" מבחינת היכולות ההתקפיות שלו(כיבושים בעיקר אבל גם שיהווה איום התקפי על שער היריבה) יתממשו.

לא באמת. אני לא חושב שמכבי תשלם שני מיליון יורו על שחקן.

אני גם לא חושב שמכבי צריכה לשלם שני מיליון יורו על שחקן.

עלי מוחמד היה יכול להיות שיחוק אדיר אם היה מגיע מרמלה, היום אין סיבה לגעת בו ואני לא חושב שמכבי תעשה את זה.

תורג'י, מקצועית אנחנו מסכימים שעלי מוחמד שחקן מיוחד. ואם נכניס כסף ממכירה, זה יכול להיות אפשרי. יש לי תחושה שמאנפפורד ואיביץ מתואמים ויודעים מה ריאלי בשבילם אבל גם מה יכול לשפר את הקבוצה. זה בעיקר תלוי בהשקפתם אם זאת רכישה שווה. מקצועית וגילגול קדימה. הם כבר עובדים על הקיץ, הוא בטח ברשימות שלהם כמו כן גם הידיעה מה ניתן למכור ובכמה.

אני לא מסכים.

אי אפשר להשוות מכירה לחו"ל לקנייה בתוך הארץ.

אתה כתבת כאן בעבר על לא לישון. רק זורם איתך. לקנות את מוחמד זה לא לישון. כפוף כמובן לרצונות האיביץ. אולי המחשבות שלו הן אחרות לגמרי. חלק מהן יחשפו כשהזר החדש יתחיל לשחק.

אתה כתבת כאן בעבר על לא לישון. רק זורם איתך. לקנות את מוחמד זה לא לישון. כפוף כמובן לרצונות האיביץ. אולי המחשבות שלו הן אחרות לגמרי. חלק מהן יחשפו כשהזר החדש יתחיל לשחק.

לא לישון זה להביא זר טוב לקישור במחיר סביר כי את גולסה למדנו כבר להכיר, לא למשכן את העתיד שלך על עלי מוחמד ולהתפלל לקירח שייצא איתנו אח בהגרלה בקיץ.

לא מאמין שמכבי תקנה שחקן ב2 או 2.5 מיליון יורו בשנתיים וחצי הקרובות.

לכן סיכוי גבוה שלא נראה פה את מוחמד, אלא אם שוב מנספורד יצליח להנדס עסקה שכוללת שחקנים שלנו עליו פלוס סכום כסף צנוע יותר.

אבל סביר להניח שזה לא יקרה, ולכן אאחל למוחמד להימכר לאירופה בהקדם האפשרי.

אם יש איזה מתווה תשלומים / אחוזים זה יכול להיות שווה לנתניה שעלי מוחמד ישחק במכבי.

לקנות שחקן ב 2 מיליון יורו שזה 10-8 אחוז מהתקציב זה בהחלט ריאלי, הרי יש שחקנים שאפשר להגיד שהתרומה שלהם להצלחה היא 10 אחוז לפחות. אבל רצוי שזה יהיה שחקן מוכח בליגה, שאפשר בהמשך למכור לפחות באותו הסכום, ועלי מוחמד הוא בידיוק כזה.

מנגד, על הרפתקאות כמו רייקו/קיארטנסון מכבי כבר לא תלך. אנחנו עוד לא ברמה של לקנות ב 3 ולמכור ב 7.

״אם לא יעזוב עשוי דסה לקבל הצעה משופרת מזו שקיבל ממכבי עד כה - 350 אלף אירו לעונה בחוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות. במכבי כבר חושבים על העונה הבאה ומחפשים קשר אחורי שיחליף את דור פרץ, המבוקש באיטליה. גם פרדראג ראיקוביץ' יעזוב, ככל הנראה לקבוצה בצרפת.״

זה נראה כאילו צנציפר סתם זורק ארצות לאוויר ושאין לו מושג באמת

״אם לא יעזוב עשוי דסה לקבל הצעה משופרת מזו שקיבל ממכבי עד כה - 350 אלף אירו לעונה בחוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות. במכבי כבר חושבים על העונה הבאה ומחפשים קשר אחורי שיחליף את דור פרץ, המבוקש באיטליה. גם פרדראג ראיקוביץ' יעזוב, ככל הנראה לקבוצה בצרפת.״

זה נראה כאילו צנציפר סתם זורק ארצות לאוויר ושאין לו מושג באמת

1Quv.gif

איביץ' לאחר המשחק אמר שעדיין מחפשים חלוץ אבל אך ורק שחקן חופשי.

לטעמי יש רק חלוץ אחד ראוי שאפשר להביא בהעברה חופשית ( כל השאר לא טובים או יקרים מדי מבחינת חוזה) -

*וגם הוא לא נראה לי בחירה אידאלית

חייבים לעלות לליגת האלופות ולצאת כבר מהפייר פליי המסריח הזה.. סבבה למדנו לקח, והרווחנו את הידע והאומץ שצריך להשתמש בשחקני הנוער שלנו ותודה על כך... אבל חלאס, מדי פעם בא לנו לזרוק איזה כמה מיליון יורו על שחקן מבוקש.. דחיפות נקודתיות.. לא יותר מזה.. שנוכל בינואר 2020 להזריק אלינו לקבוצה בכיף שחקנים כמו עלי מוחמד, ירדן שועה שיהיה לא מרוצה במכבי חיפה ויאבד את סבלנותו ואיזה סלומון שכשל באוקראינה.. ובנוסף לשלב צעירים כמו קארצב ואלמוג שיהפכו להיות טוני קרוס וניימאר הישראלים

חייבים לעלות לליגת האלופות ולצאת כבר מהפייר פליי המסריח הזה.. סבבה למדנו לקח, והרווחנו את הידע והאומץ שצריך להשתמש בשחקני הנוער שלנו ותודה על כך... אבל חלאס, מדי פעם בא לנו לזרוק איזה כמה מיליון יורו על שחקן מבוקש.. דחיפות נקודתיות.. לא יותר מזה.. שנוכל בינואר 2020 להזריק אלינו לקבוצה בכיף שחקנים כמו עלי מוחמד, ירדן שועה שיהיה לא מרוצה במכבי חיפה ויאבד את סבלנותו ואיזה סלומון שכשל באוקראינה.. ובנוסף לשלב צעירים כמו קארצב ואלמוג שיהפכו להיות טוני קרוס וניימאר הישראלים

בגדול זה ייתן לך רווח טוב לשנים הבאות

אבל לדעתי העונש הוא עד סוף עונת 19/20.

מוכר: דור פרץ ב6 מליון אירו לאיטליה, דסה חצי מליון אירו לטורקיה, ראיקוביץ' 4 מליון אירו

משחרר בחינם: טיבי

מביא: עלי מוחמד תמורת אור דסה+אליאל פרץ+700 אלף אירו, ג'רפי תמורת שוינפלד+מליון וחצי אירו, קונסטנטין תמורת אמאדור ומליון אירו.

גם מביא חלוץ זר לרחבה.

מחזיר מהשאלה לעונה הבאה: קארצב, איילון אלמוג, מתן חוזז

משאיל את גולסה לתל השומר

ועכשיו למערך

~~~~~~~~~ג'רפי~~~~~~~~~~~

סבוריט~~~ייני~~~זר~~~~~קנדיל

~~~~~~~גלזר~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~עלי מוחמד~~~~~~~~~~

חוזז~~~~~מיכה~~~~~אצילי~~~

~~~~~~~חלוץ זר~~~~~~~~~~~

מחזור 3 כבר נהיה הפרש 10 מהמקום השני

אימפריה.