Jump to content

בשעה טובה ומוצלחת, אנחנו גאים להכריז על גרסת ההרצה של מכביפדיה

מכביפדיה

Recommended Posts

יש עוד לא מעט שחקנים שחסר עליהם טקסט במכביפדיה, אנחנו עובדים על כך אבל יש עוד הרבה מה לעשות :D

אם בא לכם לעזור ולכתוב ביוגרפיה על שחקנים, מוזמנים לפנות אלינו בפרטי.

שחקנים לדוגמא שניתן לכתוב עליהם:

גלוך, סבוריט ומליקה (ועוד הרבה נוספים כמובן).

תודה רבה!

• 3 weeks later...

אני יודע שזה לא קשור ישירות למכביפדיה,אבל עמודי הויקיפדיה של מכבי מוזנחים בצורה פושעת(בדקתי בעברית ובאנגלית,סביר להניח שהמצב יותר גרוע בשאר השפות אך מספיק לסדר את העמודים בעברית ובאנגלית).

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני יודע שזה לא קשור ישירות למכביפדיה,אבל עמודי הויקיפדיה של מכבי מוזנחים בצורה פושעת(בדקתי בעברית ובאנגלית,סביר להניח שהמצב יותר גרוע בשאר השפות אך מספיק לסדר את העמודים בעברית ובאנגלית).

לא קשור גם בעקיפין:)

לצערנו, עריכה בויקיפדיה הפכה לסופר בירוקרטית. לשמחתנו - מכביפדיה גדלה בכל יום (אשכרה, בכל יום) :)

הצעה: אולי להוסיף לסגל הפעיל עד מתי החוזה של כל שחקן?

יחסוך כניסה לאתרי הספורט למיניהם וגם יהיה מסודר שנראה לבדוק עד מתי השחקן חתום ולהתלונן שאין הארכת חוזה

• 4 weeks later...
On 4.2.2023 at 14:50, פנחס שוף said:

הצעה: אולי להוסיף לסגל הפעיל עד מתי החוזה של כל שחקן?

יחסוך כניסה לאתרי הספורט למיניהם וגם יהיה מסודר שנראה לבדוק עד מתי השחקן חתום ולהתלונן שאין הארכת חוזה

ננסה לראות האם ואיך ניתן לשלב את זה בצורה נוחה באתר, תודה רבה:)

On 2.3.2023 at 17:04, yellowcake said:

מצאתי 2 תמונות של חולצה ישנה 

איך אני מעלה

אני לא בטוח איזה עונה זה אגב

שלח לנו בפרטי פה (או בכל דרך ליצירת קשר באתר) קישור לתמונה עם הסבר קצר מהיכן התמונה ורקע אם יש לך כזה.

תודה רבה!

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 1 month later...

שבת שלום מכביסטים!
אחרי עונה מצוינת של ענפי מכבי שאינם רגל (עף - דאבל, סל - אליפות, יד - עלייה לליגה הראשונה), אנחנו רוצים לנצל את הפגרה בכדי להכניס גם אותם להיכל הכבוד של מכביפדיה.

בתור התחלה, הוספת שחקנים למכביפדיה,
רוצים לעזור? פנו אלינו :D

Screenshot2023-06-16135730.thumb.jpg.0a7c5771222f9c96dafcf6b70494cb6d.jpgimage.thumb.png.4895a508a16947b4f3c2fe1fd8879b9e.pngimage.thumb.png.cda0e890df9e1af06e3e02a58a9af299.png

• 4 months later...

אתמול השקנו את פורטל ההנצחה במכביפדיה כחלק מפרוייקט "אחים ואחיות לא שוכחים" של עמותת אחים לסמל.

אנחנו מזמינים את כל מי שמכיר את אחד מהמונצחים או משפחותיהם לערוך, לספר על חייהם, על הקשר למכבי ולהוסיף תמונות בצהוב ובכללי, נשמח לעזור בכל שאלה בנושא.

spacer.png

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

תיהיו מעוניינים להציג נתוני Z-score/factor בטבלאות של כל עונה עבור כל קבוצה? כבר יש לי את כל הנתונים. אם מונגש בצורה נכונה זה נתון שמנסה לענות על השאלה "מי יותר טובה, קבוצה X של עונת Y או קבוצה Z של עונת W" ע"י סטטיסטיקה\הסתברות פשוטה.

לפני23 שעות , DeepSpace said:

תיהיו מעוניינים להציג נתוני Z-score/factor בטבלאות של כל עונה עבור כל קבוצה? כבר יש לי את כל הנתונים. אם מונגש בצורה נכונה זה נתון שמנסה לענות על השאלה "מי יותר טובה, קבוצה X של עונת Y או קבוצה Z של עונת W" ע"י סטטיסטיקה\הסתברות פשוטה.

צריך לראות בדיוק אילו נתונים, הכמות והרלוונטיות שלהם בכדי להחליט, דבר איתנו בפרטי עם קצת יותר מידע :)
אפשר למצוא לזה מקום באתר, אולי בעמוד נוסף, אבל נחשוב ביחד היכן הכי מתאים.