Jump to content
Sign in to follow this  
מכביפדיה

בשעה טובה ומוצלחת, אנחנו גאים להכריז על גרסת ההרצה של מכביפדיה

Recommended Posts

ביום הולדתו ה-45 של מספר 8 הגדול מכולם, בחדר קטן מול מחשב ישן התחילה להתגלגל יוזמת המכביפדיה. היום, יום חג הGame-Over המהיר בהיסטוריה, ככל הנראה, אני גאה להכריז על פתיחת גרסאת ההרצה של מכביפדיהמתוך פרוייקט ארכיון הוידאו הנפלא, התחלנו לגלגל את מוזיאון מכבי (רגל, לעת עתה) הוירטואלי, במטרה לאסוף, לתעד, לשמר ולהנציח (נתבקשתי לחסוך בפעלים) את ההיסטוריה מיום שקמה הקבוצה ועד השניה האחרונה. השלב הראשוני, אותו למעשה סיימנו כמעט לחלוטין, הוא שלב ההתאמה של מערכת מדיה-ויקי (ויקיפדיה) לצרכי מכביפדיה. כל פסיק קיים, וכל פסיק שנמצא בתכנון, נחקר עד שהצדקנו את היותנו גרמנים, ועם כל חקר, כך עלו וגדלו החלומות שלנו.


אנו נמצאים בנקודה שבה ברור לנו שייקחו עוד מספר חודשים עד שנוכל להגיד שהגשמנו את כל החלומות שלנו, אבל התשתית קיימת, והזמן פנוי, ואנחנו פותחים בברכה את השלב השני – גיוס הפורום הטוב בעולם לגילו. בחודשים הקרובים נתפור פינה אחר פינה עד שהשלב הראשוני יחתם במעמד חגיגי, ואין זמן טוב מכך להתחיל ולהשתמש במערכות שכבר קיימות באתר.


גרסאת ההרצה המוצגת לפניכם לא מתיימרת להיות תוצר סופי(!), אך עם קצת צניעות, די בה כדי לנקר עיניים, וזה הזמן להתחיל להציג בה את הדבר שלשמו התכנסנו – ההיסטוריה של קבוצת הכדורגל הותיקה, המעוטרת והמפוארת ביותר.שזרנו מספר פנינים במכביפדיה כדי להדגיש בפניכם את חשיבות המשימה, וכך תוכלו לשקוע בפרוייקט תיעוד ההיסטוריה, לנבור קצת בין העונות השונות, להזכר בשירים שכבר שכחנו, למצוא משחקים, סטטיסטיקות שחקנים, וזו רק המנה הראשונה. קחו לכם את הזמן, תהנו, תתרשמו.אם גם אתם רוצים לקחת חלק בתיעוד ההיסטוריה, במכביפדיה, אתם יותר ממוזמנים להצטרף אלינו, ובכל זמן שהוא ולכל צורך שהוא, ליצור איתנו קשר:


מייל - maccabipedia@gmail.com


הודעה פרטית – מכביפדיה, אורן המתעפץ, רועי, שלומי.


נשמח ללוות כל אחד בהתרשמות מהפסליטיס, כל הדרך עד לחתימה. אל תהססו לפנות אלינו.
נימת המתעפץ:


בשנה וחצי האחרונות זכיתי לעבוד לצד מספר רב של אנשים, חלקם ברמה היום-יומית, שעות על גבי שעות, בהתנדבות מלאה של כולם. אינסוף אנשים השקיעו זמן, כסף ואנרגיות כדי להביא את הדבר הזה לידי קיום. ברמה הקלישאתית ביותר, ללא העזרה שלכם, זה לא היה קורה.


תודה מעומק לב לישורון שחשף אותנו ליכולות הויקיפדיות וגירה את החושים ההיסטורים, לשלומי ששרד ויזם את המהפכים הרבים שעשינו, לכרמל שעוד יהיה היסטוריון המועדון, לרועי שהפך את נובמבר 2020 לנובמבר 2018, לרובי שבלעדיו לא היינו מרימים את הכפפה, לבן על העיצוב בזמן שאין לו, לעידו על הכתיבה הנפלאה, ליובל שטחן שירים מבוקר ועד ליל, לאורון שאוסף הכרטיסים שלו הולך לשבור את הרשת, לשי שמלווה אותנו בשעות הקשות, לגל שקישר ודחף, לג'ק שלא מהסס לתרום כל מה שהוא מוצא, לרונאש שהוא שלישי רק למקום שני ביוזמתו, לעמוס וניב שיצרו לי עודף ארכיונים להתעסק בהם, לחן שמוצאת את עצמה בקבוצות תלושות בשביל בקשות תלושות עוד יותר, לדודו, אור, שיאל – אין מילים בשפות העולם! לשמואל וניב הויקיפדים, לכל מי ששלח כרטיסים, קישורים, עצות, דעות, דרישות ומענות – על הכל אני מודה לכם!
יש לנו עוד המון תוכניות במגירה, חלקן לטווח הזמן המיידי, חלקן לעוד שנים קדימה. בואו לעוף איתנו (בפייסבוק ובטוויטר)


יאללה מכבי!


Share this post


Link to post
Share on other sites

לא קיימות מילים ולא קיימת קומפוזיציה של מילים בשביל לתאר כמה שאתם תותחים, וואו

Share this post


Link to post
Share on other sites

אורן המלך! עוד כמה שנים תהיה ממש גאה בכל מה שהרמת עם כל האנשים שעזרו לך והקמתם את אחד האתרים הכי חשובים בתולדות מכבי. כפיים לכולכם!

Share this post


Link to post
Share on other sites

מי היה מאמין שמכמה הודעות פשוטות על ארכיון וידאו, הגענו לדבר המפלצתי (וואו מה יקרה כשזה יגדל) הזה.

גאה להיות בורג קטן במערכת, משוויץ בזה :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

זה אדיר, אתם אדירים, כל הכבוד!

Share this post


Link to post
Share on other sites

אדיר!!

והצעה קטנה: להוסיף בכל עמוד משחק גם תגובות אוהדים, בו יוכלו אוהדים לכתוב על דברים מיוחדים שקרו במשחק / זווית שלהם למשחק / סיפור מהמשחק

Share this post


Link to post
Share on other sites

פרויקט מדהים.

אגב, לא יודע אם רק אצלי הלינק המקשר לא עובד או אצל כולם? אבל פשוט חיפשתי בגוגל והגעתי לאתר.

Share this post


Link to post
Share on other sites

תותחים

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.