Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

שאלתי את תורג'י אבל הוא לא ענה לי כי הוא לא מספיק שמאלני.

אז שמאלנים- בסוגיית השטחים, מה התשובה שלכם לכך שמדובר במלחמת דת? והדגש הוא על מלחמת דת

מקווה לתשובה עניינית

לא הבנתי את השאלה.

את שואלת אם יש טיעון נגדי לקביעה שזו מלחמת דת, או קובעת שזו מלחמת דת ושואלת איך מתמודדים איתה?

לא הבנתי את השאלה.

את שואלת אם יש טיעון נגדי לקביעה שזו מלחמת דת, או קובעת שזו מלחמת דת ושואלת איך מתמודדים איתה?

צודק, אני לא כ"כ מובנת

הכוונה שלי היא בכך שהשמאל חושב שיש פרטנר לשלום

ואני תוהה עם עצמי- עם מי יש לדבר אם הצד השני לא מוכן להכיר בקיום שלך בגלל הדת שלך? מבחינת ה"פרטנרים" דין יו"ש כדין ת"א, זו עובדה שזו נקודת המבט שלהם, ככה שזו מלחמת דת.

אז עם מי פה יש לעשות שלום?

ודבר נוסף - ערביי ישראל, במצב שבו יהיו 2 מדינות- אני ממש לא בטוחה שהם ירצו להיות במדינה השניה ולא שלנו, להפך

איפה בדיוק אתה יכול לקנות בית ב400 אלף שקל? אולי באיזו שכונת עוני בבית שאן, שדרות או קרית שמונה וגם זה לא בטוח.

התכוונתי למיליון לא ל400 אלף

המבחן האובייקטיבי למדידת בועת נדלן, הוא כמות המשכורות הממוצעות לדירה ממוצעת. כאן למיטב ידיעתי (תקנו אותי אם אני טועה) ישראל נמצאת באחד המקומות. הכי גרועים בעולם אם לא הגרוע ביותר. זה טירוף.

זאת לא מלחמת דת. זאת מלחמה לאומית עם נגיעות דתיות. אבל הסכסוך קיים גם בלי נוער הגבעות וגם בלי החמאס.

רשמתי לא במרכז, אני אחדד , לא בערים מרכזיות

זה ממש נחמד לגור בקצה הפריפריה בלי תעסוקה, בלי תחבורה ציבורית נורמלית, מערכת חינוך מקרטעת ובסבירות גבוהה עם צורך בשתי מכוניות ותמיכה פוחתת מהמשפחה. איפה חותמים?

איזה מגזימים אתם וואו, כל הסיסמאות השחוקות אתם יודעים לשלוף

בוא כפרה, שלוף לי בית ראוי במליון שקל בעיר סבירה בתנאי מגורים סבירים.

איזה מגזימים אתם וואו, כל הסיסמאות השחוקות אתם יודעים לשלוף

אני יודע את המחירים באזור שלי

הקשר בין הציטוט של גנץ ששמת לשטויות של ביבי מקרי בהחלט. הוא לא מאשים את ביבי שהוא שלח אנשים לרצוח אותו, אבל למה לא לכתוב את זה אם אפשר.

שמע, הבנאדם כבר הצליח פעם אחת, כן?

אתה מתעסק בשטויות, בדיוק מה שרוצים שתעשה. מבטיח לך שבשיחות סגורות כל הפוליטיקאים אומרים דברים שישמעו לך חריפים או קשים.

שמע, הבנאדם כבר הצליח פעם אחת, כן?

אתה מתעסק בשטויות, בדיוק מה שרוצים שתעשה. מבטיח לך שבשיחות סגורות כל הפוליטיקאים אומרים דברים שישמעו לך חריפים או קשים.

יכול להיות, לא תומך גדול של ביבי ולא מסתנוור מכל יציאה שלו, אבל לפי מה שאני רואה גנץ מראה סימני מצוקה, משהו לא מסתדר לי עם הסיפור של הטלפון אם כולם יודעים שהוא סחיט אז שיציג לציבור מה יש שם וינקה את עצמו גם אם זה בגידה באשתו או משהו, ביבי כבר עשה את זה פעם בשידור חי לא בושה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.