Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

הדבר הכי גרוע בבחירות הנוכחיות זה הליכלוך של כל צד בשני, במקום לדבר במה כל אחד טוב.

בדיוק, לאף אחד אין מעלות טובות אז מה שנשאר זה ללכלך

מסקנה: כולם חארות

שאלתי את תורג'י אבל הוא לא ענה לי כי הוא לא מספיק שמאלני.

אז שמאלנים- בסוגיית השטחים, מה התשובה שלכם לכך שמדובר במלחמת דת? והדגש הוא על מלחמת דת

מקווה לתשובה עניינית

לא שאני מצדיק את הבדיחה על אברמוביץ', אבל מעניין אם דנה וייס תקבל אש על כך שבאה לפלוט 'ילד אוטיסט' על יאיר נתניהו ועצרה את עצמה בשנייה האחרונה. הסתפקה ב'אפס' ו'ילד קקות'.

לפיד די נכנס באמסלם על זה שהתנצל אח"כ.

לא, כי לקרוא לביבי בוגד במדינה שבכלל בפרשה הזו אין קייס זה בסדר.

לקרוא לו בוגד באשתו זה בסדר.

רק נאמר שביבי עצמו סיפר על הבגידה בשרה בראיון ההוא במבט ב93

דווקא אותי הצחיק כל הסיפור עם אברמוביץ', קודם שקישרו את התשובה של אלירז שדה לטרגדיה של אברמוביץ', אחר כך שניחסו את זה לביבי כאילו הוא שלח את הטקסט לאלירז באופן אישי, ולבסוף לראות את כל מצעד הצביעות של כל המי ומי אחרי שכל כך הרבה תוכניות ואנשים עשו צחוק מכל גורם ימני אפשרי בנושאים שהם כביכול "טאבו" (אלא אם מדובר באנשי ימין כמובן) ומזמן מזמן עברו את השפל של לכאורה מה שטוענים שקרה בסיפור הנוכחי אבל אז אף אחד מהם כמובן לא פצה פה כי זה סאטירה וחופש הביטוי ובלה בלה בלה.

דווקא אותי הצחיק כל הסיפור עם אברמוביץ', קודם שקישרו את התשובה של אלירז שדה לטרגדיה של אברמוביץ', אחר כך שניחסו את זה לביבי כאילו הוא שלח את הטקסט לאלירז באופן אישי, ולבסוף לראות את כל מצעד הצביעות של כל המי ומי אחרי שכל כך הרבה תוכניות ואנשים עשו צחוק מכל גורם ימני אפשרי בנושאים שהם כביכול "טאבו" (אלא אם מדובר באנשי ימין כמובן) ומזמן מזמן עברו את השפל של לכאורה מה שטוענים שקרה בסיפור הנוכחי אבל אז אף אחד מהם כמובן לא פצה פה כי זה סאטירה וחופש הביטוי ובלה בלה בלה.

אין הבדל בעיניך בין מערכון של ארץ נהדרת לבין תשדיר רשמי של מפלגה?

פעם שרה היתה כוסית וביבי עדיין בגד בה

אולי גם היא בגדה בו, אולי הם הלכו למסיבות של גילי מוסינזון, מי יודע

אתם מתעסקים בקקה. באין חזון, העם יתעסק בקקה בלבד. "הוא התחיל", "הוא העליב", "הוא צחק"."הוא הכפיש" זה שיח ביביים.

בכלל בכללי. אני לא באמת מבין מה נותן כל סרטוני הלכלוכים מ 2 הצדדים? זה באמת משכנע מתלבטים להצביע ביבי הסיסמא "שמאל. חלש" או זה באמת משכנע להצביע לפיד-גנץ סרטון "ביבי בוגד"? תאכלס. הסרטונים והלכלוכים האלו נותנים משהו חוץ מקרבות אגו? משהו אלקטוראלי? לדעתי נאדה. גם הראיון של נתניהו. המשוכנעים יצביעו לו. המשוכנעים נגדו יצביעו ללפיד-גנץ. לא מבין מה האפקטיביות של משחקי הבוץ האלו. אין באמת אנשים שמתלבטים בין שניהם. יש מתלבטים "תוך גושיים"

רק זהות.

אין הבדל בעיניך בין מערכון של ארץ נהדרת לבין תשדיר רשמי של מפלגה?

חח למה?הם המפלגה הראשונה שעושה מערכון? לפרשן מותר להכפיש ולזלזל ולהסית ולעוות אבל להגיב על זה אסור?

כל מערכת ההחירות הזאת מאוד מביכה בשביל הפוליטיקאים והציבור הישראלי. מצד אחד קמפיין של רק לא ביבי, מצד שני קמפיין של דווקא ביבי ורק לא הם. אף אחד לא מדבר על מה הוא עשה או יעשה.

חוץ מפייגלין :)

חוץ מפייגלין :)

אכן הוא היחיד בכל מערכת הבחירות הזאת שלא תוקף אלא מתגונן מתי שצריך ואשכרה אומר מה הוא יעשה בלי לטנף על אחרים אולי בגלל זה יש כאלו שמחשיבים אותו כהזוי.

בכלל בכללי. אני לא באמת מבין מה נותן כל סרטוני הלכלוכים מ 2 הצדדים? זה באמת משכנע מתלבטים להצביע ביבי הסיסמא "שמאל. חלש" או זה באמת משכנע להצביע לפיד-גנץ סרטון "ביבי בוגד"?

.

כן.

מלבד ויכוחי הסרק של הבחירות האלה שמתאימים יותר לקרבות wwe. איך באמת מצליחים לפתור את הבעיה הכי חמורה שיש במדינה וזה הדיור?

אתן דוגמה קטנה: לפני בערך עשור מכיר מישהו שקנה דירה ביד אליהו ב94 אלף דולר( בערך 450 אלף שקל של אז) מכר אותה אחרי כמה שנים ב900 אלף שקל, חשב שעשה את עסקת המאה. היום היא שווה הרבה יותר.

איך מגיעים למצב שמחירי דירות עלו בפי 3 בפחות מעשור? זוג צריך צרים לשים היום 400k רק על הון עצמי ואז הוא משועבד לבנקים כל החיים.

אני באמת לא יודע איך זוגות צעירים מצליחים לקנות דירה. אני חושב על עצמי וזה מפחיד אותי מאד.

חח למה?הם המפלגה הראשונה שעושה מערכון? לפרשן מותר להכפיש ולזלזל ולהסית ולעוות אבל להגיב על זה אסור?

בסדר גמור ואף רצוי להגיב עניינית, אבל לא עשו את זה.

הם לא המפלגה הראשונה שעושה סרטון הומוריסטי, אבל הם כן המפלגה הראשונה שלועגת בסרטון רשמי לנכות של גיבור מלחמה

ולא ענית למה ששאלתי - בעיניך מערכון של תכנית בידור שקול לתשדיר בחירות רשמי של מפלגה? החוקים אותם חוקים?

מלבד ויכוחי הסרק של הבחירות האלה שמתאימים יותר לקרבות wwe. איך באמת מצליחים לפתור את הבעיה הכי חמורה שיש במדינה וזה הדיור?

אתן דוגמה קטנה: לפני בערך עשור מכיר מישהו שקנה דירה ביד אליהו ב94 אלף דולר( בערך 450 אלף שקל של אז) מכר אותה אחרי כמה שנים ב900 אלף שקל, חשב שעשה את עסקת המאה. היום היא שווה הרבה יותר.

איך מגיעים למצב שמחירי דירות עלו בפי 3 בפחות מעשור? זוג צריך צרים לשים היום 400k רק על הון עצמי ואז הוא משועבד לבנקים כל החיים.

אני באמת לא יודע איך זוגות צעירים מצליחים לקנות דירה. אני חושב על עצמי וזה מפחיד אותי מאד.

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות, בראש ובראשונה להשמיד את רמ"י

לשחרר קרקעות, להוריד מכסי יבוא וחסמים על חומרי בניה ועובדים זרים, להקל על הביורוקטיה של קבלת האישורים. היצע גבוה עם עלויות בניה נמוכות מביא ירידה במחירים. זה די פשוט.

איך זוגות קונים דירה? זה די פשוט. או שמקבלים עזרה מההורים מי שיכול, או שיושבים כמה שנים טובות חיים בצניעות חוסכים למקדמה לוקחים משכנתא וקונים דירה לא במרכז. זה לא בשמיים אם מתנהלים נכון כלכלית. זה אמנם לא קל אבל זה בהחלט אפשרי.

בסדר גמור ואף רצוי להגיב עניינית, אבל לא עשו את זה.

הם לא המפלגה הראשונה שעושה סרטון הומוריסטי, אבל הם כן המפלגה הראשונה שלועגת בסרטון רשמי לנכות של גיבור מלחמה

ולא ענית למה ששאלתי - בעיניך מערכון של תכנית בידור שקול לתשדיר בחירות רשמי של מפלגה? החוקים אותם חוקים?

אני מוכן לחיות עם תגובות לא ענייניות כשאנשים פועלים בנבזות עקב אינטרסים אישיים שלהם באופן סיסטמתי.

לגבי השאלה, לי זה לא מפריע. ערוץ שלהם שיעשו מה שהם רוצים. העם ישפוט. כל עוד זה חוקי? שיתפרעו

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות, בראש ובראשונה להשמיד את רמ"י

לשחרר קרקעות, להוריד מכסי יבוא וחסמים על חומרי בניה ועובדים זרים, להקל על הביורוקטיה של קבלת האישורים. היצע גבוה עם עלויות בניה נמוכות מביא ירידה במחירים. זה די פשוט.

איך זוגות קונים דירה? זה די פשוט. או שמקבלים עזרה מההורים מי שיכול, או שיושבים כמה שנים טובות חיים בצניעות חוסכים למקדמה לוקחים משכנתא וקונים דירה לא במרכז. זה לא בשמיים אם מתנהלים נכון כלכלית. זה אמנם לא קל אבל זה בהחלט אפשרי.

בוא ננתק כרגע עזרה מההורים.

בשביל לקנות דירה שעולה מיליון וחצי שקל, אתה צריך בערך 400 אלף שקל לתת לבנק. אשכרה לפני עשור היית קונה דירה במחיר הזה. ובנוסף אתה סוג של משועבד לבנקים כל החיים.

זה הזוי, אין לי ספק במידה וזה ימשיך ככה הולך להיות פה קריסה.

ביבי הביך את עצמו אתמול.

בתור מצביע זהות שמעדיף שביבי יקים ממשלה אל מול גנץ ולפיד, לא בפני מי שהוא, הוא פשוט שרף את עצמו כל כך הרבה בראיון הזה.

הדבר הכי גרוע בבחירות הנוכחיות זה הליכלוך של כל צד בשני, במקום לדבר במה כל אחד טוב.

דווקא נתניהו מזכיר הרבה מאד בקמפיינים ברשתות - את העשייה המרובה. פגישות עם מנהיגים מכל העולם, היחסים עם רוב המדינות ("בידוד"..) בכלל וארה"ב בפרט.

שגרירות ארה"ב כשבעקבותיה הועברו לירושלים עוד כ-26 שגרירויות בחצי שנה ! צבא וביטחון, שכר מינימום שעלה ל-5,300, אחוז האבטלה בשפל היסטורי.

מעצמת סייבר, מודיעין, תקיפות בסוריה בכל הזדמנות בלי רפיון, מבצע מנהרות בדרום ובצפון. סלילת כבישים ומנהרות ועוד.

שוב, אין 100% אבל הולך ומשתפר.

בוא ננתק כרגע עזרה מההורים.

בשביל לקנות דירה שעולה מיליון וחצי שקל, אתה צריך בערך 400 אלף שקל לתת לבנק. אשכרה לפני עשור היית קונה דירה במחיר הזה. ובנוסף אתה סוג של משועבד לבנקים כל החיים.

זה הזוי, אין לי ספק במידה וזה ימשיך ככה הולך להיות פה קריסה.

או לא לקנות דירה במרכז. יש מקומות בארץ שבכסף הזה אפשר לקנות אפילו בית שלם (ולא ביו"ש), אם מתארגנים על עבודה באזור זה תענוג. אז נגיד זוג שחי בצמצום מצליח לחסוך 5 אלף בחודש בלי טיסות בלי מסעדות וטייק אוואיי בלי לקנות דברים יקרים שלא באמת חייבים נגזים ונאמר אפילו מתניידים באוטובוסים (אולי ישאר להם קצת כסף לפינוקים גם, או שיחסכו יותר) , 4-5 שנים יש להם הון עצמי, אולי איזו קרן השתלמות גם שאפשר לפתוח. תראה זה לא אידיאלי ולא אמרתי שזה קל אבל זה אפשרי. לא רק לזוגות שעובדים בהיי טק ומרוויחים עשרות אלפים. זה הכל עניין של התנהלות כלכלית נכונה שחסרה להרבה אנשים. גם לי זה היה חסר כשהייתי צעיר יותר ואני אוכל אותה בגלל זה עכשיו אבל לפחות תפסתי את עצמי בזמן ולא מאוחר מדי, אז יקח לי קצת יותר זמן כדי להיות בעל דירה אבל מאמין שזה יגיע (ובלי עזרה מההורים). יש לי חברים עם דירות משלהם זה לא משימה בלתי אפשרית. בסופו של דבר גם אם אתה סוג של משתעבד לבנק, עדיף לשלם כסף על נכס שבסוף יהיה שלך שגם מעלה ערך עם השנים (אלא אם יש איזה קריסה אדירה שקורית לעיתים רחוקות) מאשר שכ"ד שזה סתם כסף שנזרק לפח בתאכלס.

איפה בדיוק אתה יכול לקנות בית ב400 אלף שקל? אולי באיזו שכונת עוני בבית שאן, שדרות או קרית שמונה וגם זה לא בטוח.

ביבי הביך את עצמו אתמול.

בתור מצביע זהות שמעדיף שביבי יקים ממשלה אל מול גנץ ולפיד, לא בפני מי שהוא, הוא פשוט שרף את עצמו כל כך הרבה בראיון הזה.

היה קצת לחוץ אבל הוא מאסטר בראיונות אי אפשר להפיל אותו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.