Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

עכשיו ראיתי היא באמת לא יודעת לנהל דיון כמו אדם תרבותי. בטח אם תגיב פה בנושא היא לא תפסיק לקלל ולטנף.

יכולה להיות אחת הפרשות הקשות שהיו במדינה.

כצפוי התעלמות כמעט מוחלטת.

לא יאמן.

חשדות מאוד כבדים שראש הממשלה בגד בביטחון המדינה תמורת בצע כסף, וזה עובר בשקט.

לא יאמן.

אתה מדבר על הצוללות?

אז לא מובן לי מה החשד. סתם ספין של הגנצים. כל הנושא נבדק כבר והוחלט שביבי לא ביצע שום עבירה.

אגב במקרה שמעתי היום את הראיון של שרון גל עם רם בן ברק בכיר מוסד לשעבר שמתמודד ברשימת כחול לבן בנושא הזה, שווה האזנה. אם זה בכירי המוסד שלנו המצב שלנו קשה מאוד

https://www.facebook.com/divnews1/videos/310849242964196/?__xts__[0]=68.ARB5C4RYBUZ_CHkyfu6ie03H28fNEK6VXSpyh5D9eDWgaaOKLEkKRhhZYZTluFr99_FcX0I6C1P9W3Gm-NlT5I9t3COPav0YLoirlVkGQxNryrpcIuX2dHIYYgW911bx8Sei7Gxz_VLAhNxeWDnyZExhu_B5Shv1_1SOpshhCarcut0VgOkf6rgoz_np0JM0zPTs3SALoL5PqSdZ6GWPUdVjrnCuMqUJukLYQz1TgHCGdt-mx8ZkiP48__FxEljX7P83bjjF0JpERVUX03jskSO3QJz62KnMKKbPel4SKabTqV187ymZtT30Sw7cL2kej7fjoDOlEQb7LSuGlv4MfWg5IQ8HQg&__tn__=H-R

לא יאמן.

זה לא התיק היחידי שנפל?

זה לא התיק היחידי שנפל?

לא נפל, אלא נבדק ולא נמצאו ראיות ישירות למעורבות של ביבי, אבל כן האשימו את שני בני דודיו ועוד מקורבים ישירים שלו בנוסף לבכירים במערכת הביטחון.

עכשיו התגלו ראיות חדשות ועוד עדויות שביבי הוא זה שאישר באופן ישיר מכירת צוללות למצרים ובנוסף החזיק במניות של חברה שסיפקה מתכת ליצרנית הצוללות.

זה סימן קריאה בולט ומובהק ויש שתיקה מסביב, לא מצליח להבין את זה.

מביש!

כרישי, זה לא ספין, מדובר פה בסיכון של ממש למדינה תמורת בצע כסף. אין הגדרה אחרת מלבד בגידה וזה מחייב חקירה עמוקה עוד יותר.

גם אם בסוף זה יתברר כצירוף מקרים מופלא ונדיר ושביבי לא אשם, חייבים למצוא את האמת ולהסיר כל חשד.

כל ראש ממשלה אחר ממזמן היה נקרע לגזרים בכל כלי תקשורת אפשרי, כולל ישראל היום וערוץ 20.

לא נפל, אלא נבדק ולא נמצאו ראיות ישירות למעורבות של ביבי, אבל כן האשימו את שני בני דודיו ועוד מקורבים ישירים שלו בנוסף לבכירים במערכת הביטחון.

עכשיו התגלו ראיות חדשות ועוד עדויות שביבי הוא זה שאישר באופן ישיר מכירת צוללות למצרים ובנוסף החזיק במניות של חברה שסיפקה מתכת ליצרנית הצוללות.

מביש!

כרישי, זה לא ספין, מדובר פה בסיכון של ממש למדינה תמורת בצע כסף. אין הגדרה אחרת מלבד בגידה וזה מחייב חקירה עמוקה עוד יותר.

גם אם בסוף זה יתברר כצירוף מקרים מופלא ונדיר ושביבי לא אשם, חייבים למצוא את האמת ולהסיר כל חשד.

כל ראש ממשלה אחר ממזמן היה נקרע לגזרים בכל כלי תקשורת אפשרי, כולל ישראל היום וערוץ 20.

סתם כדי להבהיר - מבחינה ציבורית אני מסכים שמדובר בבגידה, אבל מבחינה משפטית זה ממש לא בגידה, כי לבגידה יש הגדרות די ברורות.

משחק רק לרוחב, לא לעומק. נטע לביא של הפוליטיקה.

בדיוק. ראיון סבבה לתחילת קמפיין, אבל הוא בפיגור, דקה 70, והוא משחק הגנתי במקום לעלות להתקפה.

מאיזו בחינה?

בן אדם שמאשים את ראש הממשלה בשוחד, עולה לראיון עם שרון גל, לא יודע שום פרט כמעט מהפרשה, לא יודע לענות על שאלות שושאלים אותו שאמורות להיות בסיסיות למישהו שמטיל האשמה כל כך חמורה, סותר את עצמו תוך כדי הראיון, אחרי שהוא מבין שהוא יוצא טמבל מתחיל להאשים שהמראיין עובד עם "דף מסרים" (אה?!) או שהוא עובד לטובת צד מסוים במפה הפוליטית, מילא זה הוא אפילו לא יודע איך קוראים למראיין שלו וכל פעם טועה בשם שלו חח

אגב בראיון שהוא עשה לפני שבוע עם השדר שהוא חשב שהוא עשה את הראיון איתו הפעם (ינון מגל ביחד עם ענת דוידוב) כששאלו אותו מה הם צריכים לעשות בעזה התשובה שלו הייתה "צריך לעשות מה שצריך לעשות". וואלה. כשפירט זה היה "צריך להפיל את שילטון החמאס ולתת לרשות הפלשתינית לשלוט שם כי מי רוצה להיות ליד ארגון טרור". עזוב שזה לא באמת פירוט של תוכנית אבל נו, ומה זה אש"ף ופתח וכל מה שמרכיב את הרשות הפלסטינית אם לא ארגוני טרור... אגב הוא אמר שהוא נותן אמון במערכת המשפט, גם במקרה של נתניהו (אחר כך האשים אותו בשוחד בפרשת הצוללות בניגוד למה שהפרקליטות החליטה).

אני לא יודע מה קורה לחלק מאנשי השב"כ/מוסד האלה שאחרי פרישה משהו משתבש אצלם במח. אני מקווה כשהוא היה בתפקיד היא תיפקד יותר טוב מבראיונות האלה.

ראש הממשלה מזגזג כל יומיים.

שר הבטחון לשעבר הבטיח להרוג את הנייה.

אתה באמת מופתע עדיין מפוליטיקאים שקרנים?

ראש הממשלה מזגזג כל יומיים.

שר הבטחון לשעבר הבטיח להרוג את הנייה.

אתה באמת מופתע עדיין מפוליטיקאים שקרנים?

זה הקטע, אני לא חושב שהוא משקר. זאת בדיוק הבעיה. זה מה שעצוב.

מביש!

שאני אבין, אתה באמת טוען שהתקשורת מקלה על ביבי? בעדו?

גם בבחירות הקודמות וגם עכשיו, אני פשוט לא מבין מי הם התמהוניים שממשיכים להצביע לביבי.

אף אחד ממי שסביבי לא מצביע לו, בין אם זה חברים, עבודה, משפחה, כלום. מעגלים של מאות אנשים שפשוט אף אחד לא מצביע לו.

מצד אחד אני תוהה איך יש לו כ"כ הרבה מנדטים שדעת הקהל סביבי ממש לא נוטה לכיוון שלו.

מצד שני, מבסוט שאין סביבי מצביעים שלו.

גם בבחירות הקודמות וגם עכשיו, אני פשוט לא מבין מי הם התמהוניים שממשיכים להצביע לביבי.

אף אחד ממי שסביבי לא מצביע לו, בין אם זה חברים, עבודה, משפחה, כלום. מעגלים של מאות אנשים שפשוט אף אחד לא מצביע לו.

מצד אחד אני תוהה איך יש לו כ"כ הרבה מנדטים שדעת הקהל סביבי ממש לא נוטה לכיוון שלו.

אני מכיר דווקא הרבה מאוד שמצביעים לו, אצלי כל המשפחה מצביעה לליכוד. מבחינתם זה אפילו לא משנה מי עומד בראשו, מצביעים קבוע למפלגה הגדולה.

אני מכור דווקא הרבה מאוד שמצביעים לו, אצלי כל המשפחה מצביעה לליכוד. מבחינתם זה אפילו לא משנה מי עומד בראשו, מצביעים קבוע למפלגה הגדולה.

יאללה יצאתם מרוסיה תתקדמו

מדינת הערסים נו מה נעשה, לכן הליכוד מפרק את מערכת החינוך.

זאת אומרת לדעתך כל מצביעי הליכוד ערסים בבונים אוהדי ביתר?

זה לא קשור לרוסיה. זה עניין של עיקרון. מבחינתם קול שהולך למפלגה קטנה הוא קול מבוזבז שפוגע במשילות של הצד שהם בעדו. ויש בזה מן ההגיון.

לגבי מצביעי ליכוד, אמא שלי היא דוקטור בתפקיד בכיר מאוד באוניברסיטת בר אילן, אבא שלי גם בעל תואר ובעלים של חברה משלו, אחותי שנולדה פה מסיימת תואר כפול במשפטים ויחב"ל בעברית ולקאת סיום של תואר בתקשורת בפתוחה שהתחילה עוד בתיכון, שירתה ב8200 אגב. מה אני אגיד לך, ערסים טיפוסים מצביעי ליכוד... ואני מכיר עוד הרבה אנשים רהוטים ומלומדים שמצביעים ליכוד. אז בוא נפסיק עם השקר הזה

מביש!

תשמע אני ממש מתנצל אבל עד שלא יוגש כתב אישום בנושא, והוא יורשע, יהיה לי מאוד קשה להתייחס לזה ברצינות.

אין ספק שהנרטיב שביבי בנה שהמשטרה וכולם מחפשים אותו עובד לו אבל גם יש בו פסיק של היגיון, אני מבין את התלונה שלך אבל כל עוד המשטרה לא מאשימה אותו באופן גלוי מה אתה רוצה שיעשו? שידווחו סתם?

זה לא קשור לרוסיה. זה עניין של עיקרון. מבחינתם קול שהולך למפלגה קטנה הוא קול מבוזבז שפוגע במשילות של הצד שהם בעדו. ויש בזה מן ההגיון.

לגבי מצביעי ליכוד, אמא שלי היא דוקטור בתפקיד בכיר מאוד באוניברסיטת בר אילן, אבא שלי גם בעל תואר ובעלים של חברה משלו, אחותי שנולדה פה מסיימת תואר כפול במשפטים ויחב"ל בעברית ולקאת סיום של תואר בתקשורת בפתוחה שהתחילה עוד בתיכון, שירתה ב8200 אגב. מה אני אגיד לך, ערסים טיפוסים מצביעי ליכוד... ואני מכיר עוד הרבה אנשים רהוטים ומלומדים שמצביעים ליכוד. אז בוא נפסיק עם השקר הזה

אחי אל תקח את כפכף ברצינות הוא חייב להיות הגזען המגניב ששונא את כולם ועל כל מה שתגיד לו יש לו בדיחה, פשוט מתעלמים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.