Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

חח זה ענק. הם אשכרה מחפיצים אותה בלי בושה.

היה להם קטע גם בקישור של המימון המונים שלהם ששמו תמונה שלה שהוא נגיד בעדינות, משתמשת במראה הנשי שלה ומצביעה על התורם הפוטנציאלי בוצרה מזמינה. איבדו את זה לגמרי הקופירייטרים של הימין החדש

תביאו קישור

מה ההבדל בין הצהרת בלפור לבין וועדת פיל לדוגמא מבחינת "מה שקובע"?

לגביי הרצועה ומצרים, חוזר על מה שאמרתי: המעמד שלה בתקופת מצרים שונה מהמעד של הגדה בתקופת ירדן שם .

לא שזה אגב משנה ברמה העולמית לכאן או לכאן.

ועדת פיל הייתה ועדה שמסקנותיה לא התקבלו ע"י אף צד ובאופן כללי היא נכשלה, גם כל נסיונות הגישור שבאו אחריה נכשלו.

לא התכוונתי שהמעמד של הגדה בתקופת ירדן היה דומה למעמד של רצועת עזה בתקופת מצרים. פשוט שזה לא נחשב שטח שלהם גם אם היה בשליטתם בצורה כזאת או אחרת. לא בוצע פה כיבוש של שטח רשמי של אף מדינה. על כן השטחים האלה, עוד בלי קשר לתוכנית הקובעת של מי הם, לא יכולים להיות שטחים כבושים (לא ע"י היהודים לפחות. אם כבר הם אמורים להחשב כבושים ע"י הערבים ואנחנו בעצם הנכבשים).

ועדת פיל הייתה ועדה שמסקנותיה לא התקבלו ע"י אף צד ובאופן כללי היא נכשלה, גם כל נסיונות הגישור שבאו אחריה נכשלו.

לא התכוונתי שהמעמד של הגדה בתקופת ירדן היה דומה למעמד של רצועת עזה בתקופת מצרים. פשוט שזה לא נחשב שטח שלהם גם אם היה בשליטתם בצורה כזאת או אחרת. לא בוצע פה כיבוש של שטח רשמי של אף מדינה. על כן השטחים האלה, עוד בלי קשר לתוכנית הקובעת של מי הם, לא יכולים להיות שטחים כבושים (לא ע"י היהודים לפחות. אם כבר הם אמורים להחשב כבושים ע"י הערבים ואנחנו בעצם הנכבשים).

גם הצהרת בלפור היא לא איזה משהו מחייב וכובל משפטית.

לגביי מעמד השטחים, הדיעה הרווחת בעולם מגדירה אותם כשטחים כבושים. עזוב שניה אם נכון או לא משפטית, כי בהחלט יש שאלות מהטעם שאתה העלית: סיפוח הגדה ע"י ירדן אכן לא הוכר ע"י העולם (למעט איזה 2 וחצי מדינות). הרצועה כמובן לא סופחה למצרים והוחל עליה משטר צבאי מצרי . לפני זה השטח היה שייך למנדט בריטי שמראש היה תחום בזמן אם כי ללא הגבלת תאריך מוגדרת מראש, כך שלמעשה הפעם האחרונה שהשטחים הללו היו בחזקה מדינית קבועה ללא מחלוקת היה בתקופת העות'מנית למעשה.

אם כבר, הגולן מהבחינה הזו הוא יותר "שטח כבוש" , יש יגידו ....

מעניין כמה יוזרים כאן קוראים לביבי עוכר ישראל ובוגד כשעוד ועוד פרטים מראים שהוא אשכרה בגד בביטחון המדינה תמורת כסף.

יכולה להיות אחת הפרשות הקשות שהיו במדינה.

גם הצהרת בלפור היא לא איזה משהו מחייב וכובל משפטית.

לגביי מעמד השטחים, הדיעה הרווחת בעולם מגדירה אותם כשטחים כבושים. עזוב שניה אם נכון או לא משפטית, כי בהחלט יש שאלות מהטעם שאתה העלית: סיפוח הגדה ע"י ירדן אכן לא הוכר ע"י העולם (למעט איזה 2 וחצי מדינות). הרצועה כמובן לא סופחה למצרים והוחל עליה משטר צבאי מצרי . לפני זה השטח היה שייך למנדט בריטי שמראש היה תחום בזמן אם כי ללא הגבלת תאריך מוגדרת מראש, כך שלמעשה הפעם האחרונה שהשטחים הללו היו בחזקה מדינית קבועה ללא מחלוקת היה בתקופת העות'מנית למעשה.

אם כבר, הגולן מהבחינה הזו הוא יותר "שטח כבוש" , יש יגידו ....

נכון מסכים לגבי הגולן, אבל אפילו אותו כיום אף אחד לא מעלה על דעתו להחזיר לסוריה.

אבל הנקודה העיקרית שלי שהעולם בסופו של דבר ינהג כפי שאנחנו נקבע בשטח. כל עוד אנחנו בעצמנו נתנהג בהססנות וחוסר החלטיות מבלי להצהיר באופן ברור מה אנחנו רוצים, לא פלא שגם מהעולם יבואו אלינו בדרישות. 50 שנה של שאנחנו משחקי לידי הערבים ביש"ע ולידי שונאינו בעולם. בסופו של דבר הצדק עמנו, אנחנו צריכים לעמוד על שלנו ולהתחיל להחליט החלטות חד צדדיות. אנחנו הריבון בשטחים, אנחנו הצד החזק והקובע. תכבד את עצמך יכבדו אותך גם בעולם. קח בעלות על השטחים, תחיל ריבונות, תתחיל לעשות פעולות. כל עוד נמשיך עם המזמוזים האלה אנחנו מחזקים את הטרוריסטים.

חח זה ענק. הם אשכרה מחפיצים אותה בלי בושה.

היה להם קטע גם בקישור של המימון המונים שלהם ששמו תמונה שלה שהוא נגיד בעדינות, משתמשת במראה הנשי שלה ומצביעה על התורם הפוטנציאלי בוצרה מזמינה. איבדו את זה לגמרי הקופירייטרים של הימין החדש

אני מסרב לחשוב שמישהו מחפיץ אותה, אני חושב שזה דווקא היא על דעת עצמה עושה, בצדק או לא זה משהו אחר אבל היא לא ילדה בת 16 שלא יודעת מהחיים שלה, היא עושה הכל על דעת עצמה.

מהצד נותר לי רק לצחוק ממש.

אוקיי,אפשר לדעת איפה קיללתי /הסתתי נגדה?כדי שאדע להבא.

מחקתי את ההודעות האלו, התכוונתי גם למה שאמרת למריו, קללות לא עוברים פה, כאן זה לא כנסת ישראל

אחרי שראיתי את הסרטון של איילת שקד, המסקנה שלי היא שהיו צריכים להביא מישהי אחרת שתדבב אותה

מדהים מה שסמוטריץ עשה לה.

מעניין מה מצביעי מרץ מרגישים כשהם רואים את היו״ר שלהם מתפתל ככה בסיסמאות ומושפלת לרמה שהיא פשוט שותקת ומנסה לעזוב את האולפן מול יריב שאמור להיות לה ככ קל!

איך פיית חופש הביטוי יורדת להשתלחות אישית מול פאקינג בצלאל סמוטריץ והוא עונה לה בצורה רגועה ומנומסת.

מדהים.

יש הסבר למה שקרה לה כשהוא ציין שהיא נפגשה עם אבו מאזן? מכל מה שנאמר שם דווקא ציון העובדה הזה גרמה לה להתפגר?

למה שהיא לא תשתמש במראה שלה? גם גנץ משתמש במראה שלו. זכותה המלאה

לדעתי היא הופליטקאית הכי יפה מאז קום המדינה

מדהים מה שסמוטריץ עשה לה.

מעניין מה מצביעי מרץ מרגישים כשהם רואים את היו״ר שלהם מתפתל ככה בסיסמאות ומושפלת לרמה שהיא פשוט שותקת ומנסה לעזוב את האולפן מול יריב שאמור להיות לה ככ קל!

איך פיית חופש הביטוי יורדת להשתלחות אישית מול פאקינג בצלאל סמוטריץ והוא עונה לה בצורה רגועה ומנומסת.

מדהים.

יש הסבר למה שקרה לה כשהוא ציין שהיא נפגשה עם אבו מאזן? מכל מה שנאמר שם דווקא ציון העובדה הזה גרמה לה להתפגר?

אמר משהו כמו "ירדה על ברכיה ונפגשה עם אבו מאזן" והיא עם הראש הכחול שלה כנראה פירשה משהו לא לעניין:)

אמר משהו כמו "ירדה על ברכיה ונפגשה עם אבו מאזן" והיא עם הראש הכחול שלה כנראה פירשה משהו לא לעניין :)

היא התעצבנה גם כשהוא אמר שבמדינה נפרדת לפלסטינים להומואים לא יאפשרו לחיות או משהו כזה

בנוסף לא ענתה בכלל על זה שהוא אמר לה שאבו מאזן דיקטטור שלא עזב את הכסא 11 שנים.

הרבה דברים מעצבנים אנשים, אבל האמת הכי מעצבנת אותם

תמר זנדברג באופן קבוע רוצה לסיים דיונים כל פעם שמדברים איתה על דברים שלא מתאימים לה, אני חושב שאם יש מישהו שיכול למוטט את מרצ לגמרי זאת היא.

היא יושבת אצל אבו מאזן ורוצה שלא ידברו על זה ואז אומרת לבן אדם נשוי שהוא לא רוצה שאשתו תגע בערבי, הפתעה אם היא אשתו הוא גם לא רוצה שהיא תגע ביהודי אחר.

בגדול היא מבזה את עצמה רוב הפעמים שהיא מדברת.

ואני חושב שסמוטריץ הוא בן אדם נורא עם שאיפות רעות וחשוכות, זה לא סותר.

ואני חושב שסמוטריץ הוא בן אדם נורא עם שאיפות רעות וחשוכות, זה לא סותר.

אכן, הביאו 2 קצוות הזויים לאולפן, אבל הוא סוג של ניצח ב-debate הזה, היא רק ירקה סיסמאות בלי לענות לעניין

אבל היא לא טיפשה אם היא הצליחה לטפס לצמרת של מרצ

אכן, הביאו 2 קצוות הזויים לאולפן, אבל הוא סוג של ניצח ב-debate הזה, היא רק ירקה סיסמאות בלי לענות לעניין

אבל היא לא טיפשה אם היא הצליחה לטפס לצמרת של מרצ

אני לא חושב שהיא טיפשה, אני חושב שהיא קיצונית גם ביחס למרצ עצמה והיא תביא אותם למקום קיצוני ורע יותר ממה שהם עכשיו, שבסוף ימוטט אותם.

בכל מקרה כמו שאמרת על הדיון הזה וגם על כל השאר הדיונים שראיתי אותה, היא לא מסוגלת להתמודד עם שום ביקורת נגדה והיא תמיד מחפשת להתחמק ולברוח מאחריות על דברים שהיא עושה.

כל מה שהיא יודעת זה לירוק סיסמאות ולנסות להשתיק את הצד השני

עשתה אותו הדבר עם פייגלין.

הכי הצחיק אותי שהיא אומרת להם שהיא רוצה שיורידו את הקטע הזה בעריכה, את בשידור חי מטומטמת חחח

אני לא חושב שהיא טיפשה, אני חושב שהיא קיצונית גם ביחס למרצ עצמה והיא תביא אותם למקום קיצוני ורע יותר ממה שהם עכשיו, שבסוף ימוטט אותם.

בכל מקרה כמו שאמרת על הדיון הזה וגם על כל השאר הדיונים שראיתי אותה, היא לא מסוגלת להתמודד עם שום ביקורת נגדה והיא תמיד מחפשת להתחמק ולברוח מאחריות על דברים שהיא עושה.

בשביל להיות קיצונית צריך דעות.

כרגע היא סתם צועקת משיחי על כל דבר שזז.

עם כל השאר אני מסכים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.