Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

אני רחוק מאוד פוליטית מבצלאל סמוטריץ', אבל הסרטונים של העימות שלו מול תמר זנדברג בynet משפילים בשבילה ובשביל מרץ.

ראיתי את זה עכשיו, הסרטון השני על הסיפוח חזק, היא כל הזמן דיברה בסיסמאות במקום לענות לו עניינית על השאלות

הוא גם הסתלבט עליה "שכחת לקרוא לי גם מיזוגן ופשיסט"

התחלתי לראות את הסרטון ויש שם שני דברים שזנדברג אומרת בתחילת דבריה שממש מרגיזים אותי

א. היא מצרה על חיים שאבדו כאילו הם מתו באיזה תאונת דרכים או משהו כזה

ב. היא קוראת לזה אלימות מצמררת, לא מדובר פה בשני אנשים שהלכו מכות ובסוף דקרו אחד את השני

יש פה אדם שקם בבוקר והחליט לרצוח יהודים כי הם יהודים קוראים לזה טרור

לא יודע למה כ"כ קשה לה להגיד את זה

דיברתם כבר על מי חוקק את התיקון בחוק יסוד הכנסת שאפשר את הפסילה של בן ארי?

מה הטעם לפסילה של בן ארי?

למה פסלו אותו? הסתה לגזענות עד כמה שזכור לי.

אם הסתה זאת הטענה אז היו חייבים לפסול גם אנשים מהמפלגות הערביות.

*הסתה לגזענות. תפרט.

למה חסר חכים ערבים שהלכו יד ביד עם התנועה האסלאמית.

https://news.walla.co.il/item/2896111

בוא נגיד שלא חסר הרבה בשביל לפסול את המפלגות האלו מה שהיה קורה בכל מדינה מתוקנת עם עמוד שדרה.

למה חסר חכים ערבים שהלכו יד ביד עם התנועה האסלאמית.

https://news.walla.co.il/item/2896111

בוא נגיד שלא חסר הרבה בשביל לפסול את המפלגות האלו מה שהיה קורה בכל מדינה מתוקנת עם עמוד שדרה.

לא הבנתי מה אני אמור למצוא בלינק.

לא הבנתי מה אני אמור למצוא בלינק.

שאם בן ארי מסית אז הם בטח שגם מסיתים. אתה חושב שהוגן לפסול אחד ולאשר את השני? יש בזה טעם רע מאוד גם אם אינך מסכים בכלל עם דעותיו ואני ממש לא מסכים עם בן ארי כמו שכבר אמרתי. או שלא פוסלים אף אחד או שפוסלים את שניהם עדיף שיתנו לדמוקרטיה להחליט.

שאם בן ארי מסית אז הם בטח שגם מסיתים. אתה חושב שהוגן לפסול אחד ולאשר את השני? יש בזה טעם רע מאוד גם אם אינך מסכים בכלל עם דעותיו ואני ממש לא מסכים עם בן ארי כמו שכבר אמרתי. או שלא פוסלים אף אחד או שפוסלים את שניהם עדיף שיתנו לדמוקרטיה להחליט.

לא מצאתי בלינק שלך אמירות של הסתה לגזענות, לבן ארי מצד שני יש יותר מדי לחובתו.

די איך אתה מעז לרמוז דברים כאלו,תמר היא ציונית מהמפלגה הכי ציונית במדינה .

שאלוהים יקח אותה

שחרר אותנו, מההתבטאויות שלך פה גם אתה לא ציוני אז אל תתחיל לחלק פה תארים לאנשים.

אגב האם מפלגות כמו רעמ-בלד וחד"ש תעל אינן שוללות את קיומה של ישראל כמדינה יהודית דמוקרטית? גם זו עילה לפסילה מהתמודדות לכנסת.
לא שאכפת לי שהעיפו את בן ארי הגזען, פשוט בהחלט מפריע לי שהמפלגות האלה מקבלות מושב בפרלמנט שלנו.

שחרר אותנו, מההתבטאויות שלך פה גם אתה לא ציוני אז אל תתחיל לחלק פה תארים לאנשים.

תמר עוכרת ישראל,עם שאיפה למדינת כל אזרחיה ומחיקת כל סממן יהודי מהמוסדות הרשמיים של המדינה הזאת ,עולה להפגש עם אבו מאזן שלא קיים מערכת בחירות כבר 11 שנה(דיקטטור אמיתי),זה שמשלם משכורות למחבלים ותומך בסתר בפיגועי איבה נגד העם היהודי.

זאת האמת חביבי כמה שלא תנסה לייפות אותה .

להצביע מרצ בגלל המצע החברית-סבבה,לבוא ולומר אבל שהמתבוללת הזאת היא ציונית והמפלגה שלה ציונית זה כבר שקר במצח נחושה.

גם בעימות מול פייגלין היא לא יצאה יותר מדי טוב, אבל לפחות היא מגיעה להתעמת איתם, מעריך אותה על זה, בניגוד לכל שאר הפוליטיקאים מהמפלגות הגדולות שבוחרים להתחבא.

בארה"ב היו הורגים אותם על זה, בארץ זה כאילו סבבה.

גם בעימות מול פייגלין היא לא יצאה יותר מדי טוב, אבל לפחות היא מגיעה להתעמת איתם, מעריך אותה על זה, בניגוד לכל שאר הפוליטיקאים מהמפלגות הגדולות שבוחרים להתחבא.

הזייה שבארץ מי שלא מדבר מקבל הכי הרבה מנדטים. לגנץ אמרו תהיי יפה ותשתקי ונתניהו ברוגז עם התקשורת.

Broi גם אני לא מתומכי זנדברג

אבל נא לשמור על השפה פה בבקשה

אוקיי,אפשר לדעת איפה קיללתי /הסתתי נגדה?כדי שאדע להבא.

אם הכוונה לעוכרת ישראל אז אפשר להשוות את זה לכך שיש פה תגובות שקוראים לביבי מושחת ועוד כמה וכמה דוגמאות כאלה...

לא יודע כמה צריך להעריך או לא להעריך על זה, בסוף זה נטו שיקולים אסטרטגיים ביחס לקמפיין.

זה לא שהיא (או סמוטריץ' לצורך העניין) באים כדי לחלוק את האידיאולוגיה שלהם ולנהל עליה שיח (אתה יכול לראות את זה לפי התשובות שלהם) אלא לקבל קצת חשיפה ואם אפשר אז גם קליפ ויראלי.

גנץ וביבי לא צריכים יותר חשיפה, בשביל ביבי יש רק מה להפסיד (כי אנשים מניחים שהפער הרטורי בינו לבין המועמדים האחרים הוא בערך מכבי מול חדרה) וכל מילה לא במקום של גנץ רק תבריח עוד קולות רק-לא-ביבי ל"מפלגות המקור" שלהם.

זה לא שיש פה מסורת דומה לארה"ב.

מעניין כמה יוזרים כאן קוראים לביבי עוכר ישראל ובוגד כשעוד ועוד פרטים מראים שהוא אשכרה בגד בביטחון המדינה תמורת כסף.

טוב הסרטון של איילת שקד הוא הדבר הכי טוב שקרה בבחירות האלה בפער עצום.

אני פיפי.

חח זה ענק. הם אשכרה מחפיצים אותה בלי בושה.

היה להם קטע גם בקישור של המימון המונים שלהם ששמו תמונה שלה שהוא נגיד בעדינות, משתמשת במראה הנשי שלה ומצביעה על התורם הפוטנציאלי בוצרה מזמינה. איבדו את זה לגמרי הקופירייטרים של הימין החדש

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.