Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

למה את לא מצביעה?

כי אני שונאת את כולם ולא מאמינה לאף אחד

+ אנשים חושבים שאחרי ביבי החיים שלהם יהיו יפים פתאום, אני מתה שהוא יוחלף רק בשביל שאנשים יגלו שהכל נשאר אותו הדבר.

אני חילונית מדיי בשביל לבחור במפלגה ימנית, אבל מבינה את המציאות ועם מי יש עסק בשביל לבחור שמאל (כי רק אם יחלקו את ת"א יהיה פה באמת שלום, גם לפני ה"כיבוש" הם לא רצו בקיומנו אז קאט דה בולשיט), בנוסף אני לא טבעונית או פמינאצית בשביל ללכת שמאלה

קיצר כולם אותו חרא, הריבים של כולנו על פוליטיקה הם לחם שעשועים בזמן שבעלי ההון קובעים פה הכל והפוליטיקאים עסוקים בלשמור על הכסא שלהם

סליחה על החפירה, אני בהשפעת תה קינמון (הייתי רוצה לשתות קפה, אבל זה לא טוב להפריז בכמות הקפה כי ככה הוא כבר מפסיק להשפיע)

יצא לי לראות כתבות על ההתנתקות לאחרונה. בזמנו הייתי ילד קטן אז את ההלם קיבלתי רק עכשיו.

אני לא מאמין שזה עבר, ואני לא מאמין שלא הייתה פה הפיכה במדינה אחרי דבר כזה.

אין סיכוי בעולם שאני אצביע שמאל או אפילו למפלגה שתהיי מוכנה לשבת בשמאל.

זה רק מראה שאין קשר בין מה שהיית בצבא למה שאתה בתור פולטקיאי.

רבין ושרון היו מהקצינים הכי גדולים בתולדות המדינה, אבל בתור פולטקאים עשו לנו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה.

הרגשה שזה יהיה אותו דבר עם "כחול לבן" צביעות שאין כדוגמתה.

בוזי בפעילות של סיירת מטכל, עשה וידוי הריגה של 5 כדורים בפעילות מבצעית אבל בתור פולטקאי הראשון שיצא על עזריה.

אגב, מישהו יודע מה המצע בכלל שלהם חוץ מלהיות נגד ביבי? מדינה בדיחה

יצא לי לראות כתבות על ההתנתקות לאחרונה. בזמנו הייתי ילד קטן אז את ההלם קיבלתי רק עכשיו.

רבין ושרון היו מהקצינים הכי גדולים בתולדות המדינה, אבל בתור פולטקאים עשו לנו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה.

בוזי בפעילות של סיירת מטכל, עשה וידוי הריגה של 5 כדורים בפעילות מבצעית אבל בתור פולטקאי הראשון שיצא על עזריה.

מז"א איך זה עבר? היה רוב בכנסת לזה.

מה לעשות אבל,בארץ כאן אין דמוקרטיה יש שלטון של חוליות משפטיות ששולטות על הכל ההחלטות ובראשם בג"צ.זה מה שמגיע לכל היפי נפש והצבועים

שתומכים בדמוקרטיה אבל מתנהלים ב180 מעלות ההפך מכך.

עם כל הביקורת שיש על האיזונים בין שלושת המערכות והתגברות כוחה של מערכת המשפט לעומת העבר, לומר שאין בארץ דמוקרטיה זה פשוט...חוסר הבנה של המונח הזה.

יפסלו אותם לצערי. העיקר זועבי וטיבי היו חברי כנסת מעל עשור.

בגץ יהפוך את ההחלטה, גם פעם קודמת השמאל ניסה לפסול אותם לא הצליח להם

בסך הכל לחזור על סיסמאות זה לא כזה קשה.

רבין ושרון עשו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה? איך מודדים דבר כזה? או שזה ממש מופשט ואז אני יכול להגיד את אותו הדבר על דוד בן גוריון ומנחם בגין במידה ולא אהבתי פעולות מסויימות שהם עשו?

זה גדול לדבר על צביעות של מפלגה, ולהגיד שאין לה מצע, כשלרוב המפלגות אין ממש מצע מסודר.

זה נהיה בלתי נסבל, אנשים לא מפעילים חשיבה ביקורתית, או שמעבירים לי פה מסרים נגד ביבי(שנכתבו על ידי המתנגדים שלו) או שמעבירים פה מסרים של ביבי(שנכתבו על ידו).

תפתחו חשיבה משל עצמכם, שלא תלוי במונחים כמו ימין-שמאל, כיבוש-התיישבות וכו'. תשאלו את עצמכם מה באמת חשוב לכם בחיים, מה הייתם רוצים שיקרה ולמה.

נדירים המקרים בהן רשימה נפסלה לרוץ לכנסת גם אחרי ערעורים לבימ"ש:

• 1965: רשימת הסוציאליסטים (מפלגה ערבית) נפסלת.
  • 1988: כך נפסלת.
  • 1992: כך וכהנא חי נפסלות.

בסך הכל לחזור על סיסמאות זה לא כזה קשה.

רבין ושרון עשו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה? איך מודדים דבר כזה? או שזה ממש מופשט ואז אני יכול להגיד את אותו הדבר על דוד בן גוריון ומנחם בגין במידה ולא אהבתי פעולות מסויימות שהם עשו?

זה גדול לדבר על צביעות של מפלגה, ולהגיד שאין לה מצע, כשלרוב המפלגות אין ממש מצע מסודר.

זה נהיה בלתי נסבל, אנשים לא מפעילים חשיבה ביקורתית, או שמעבירים לי פה מסרים נגד ביבי(שנכתבו על ידי המתנגדים שלו) או שמעבירים פה מסרים של ביבי(שנכתבו על ידו).

תפתחו חשיבה משל עצמכם, שלא תלוי במונחים כמו ימין-שמאל, כיבוש-התיישבות וכו'. תשאלו את עצמכם מה באמת חשוב לכם בחיים, מה הייתם רוצים שיקרה ולמה.

עשו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה.

הסכם אוסלו הביא לאלפי הרוגים.

ההתנתקות גירשה עשרות אלפי יהודים מהבית שלהם, ולא רק שזה לא הועיל לכלום( כי עם הערבים לא יהיה שלום גם במידה ותתן 90 אחוז מהמדינה) זה גם עשה נזק וקירב להם את שטח הטילים.

כחול לבן מפלה חדשה, את כל השאר מכירים. מה המצע שלכם? מה הדעה הכלכלית שלכם?

<p>

נדירות המקרים בהן רשימה נפסלה לרוץ לכנסת גם אחרי ערעורים לבימ"ש:

לא היו גם קומוניסטים שנפסלו?

עשו את הנזק הכי גדול בתולדות המדינה.

הסכם אוסלו הביא לאלפי הרוגים.

ההתנתקות גירשה עשרות אלפי יהודים מהבית שלהם, ולא רק שזה לא הועיל לכלום( כי עם הערבים לא יהיה שלום גם במידה ותתן 90 אחוז מהמדינה) זה גם עשה נזק וקירב להם את שטח הטילים.

כחול לבן מפלה חדשה, את כל השאר מכירים. מה המצע שלכם? מה הדעה הכלכלית שלכם?

שלכם? פחחחח

לא מצביע להם בחיים.

ובכל מקרה, זאת מפלגה חצי-חדשה. חצי מהמפלגה זאת מפלגה שנמצאת כבר 6 שנים בכנסת. אבל העיקר שתמשיך לזרוק סיסמאות.

לא היו גם קומוניסטים שנפסלו?

רק הסוציאליסטים -65, ולא בגלל קומוניזם.

המפלגה הקומינסטית הישראלי (מק"י) רצה מאז 48 באופן קבוע. גם אלו שהתפלגו ממנה (רק"ח ואח"כ חד"ש).

שלכם? פחחחח

לא מצביע להם בחיים.

ובכל מקרה, זאת מפלגה חצי-חדשה. חצי מהמפלגה זאת מפלגה שנמצאת כבר 6 שנים בכנסת. אבל העיקר שתמשיך לזרוק סיסמאות.

מה סיסמאוץ? הראשים שלהם זה גנץ, בוגי ואשכזני.

גנץ לא היה בכנסת, אשכנזי לא היה בכנסת, בוזי היה בכנסת אבל לאף אחד לא ברורה הדעה שלו.

כל מה שרשמתי זה עובדה ולא סיסמה.

הם לא סתם לא מפרסמים מצע, הם דוגלים בשיטת רק לא ביבי וזה מספיק להם ל30 מנדטים.

כחול לבן כבר הועילו בטובם לפרסם מצע?

פורסם היום.

כמו שכתבתי, מפלגת מרכז ליברלית. ביבי יכול לצעוק עד מחר שמאל.

נדירים המקרים בהן רשימה נפסלה לרוץ לכנסת גם אחרי ערעורים לבימ"ש:

למה רשימת הסוציאליסטים נפסלה?

למה רשימת הסוציאליסטים נפסלה?

הבחירות הבאות נקבעו ליום 2 בנובמבר 1965. בין הרשימות שנרשמו בוועדת הבחירות המרכזית הייתה "רשימת הסוציאליסטים", שרבים מחבריה היו חברים בארגון "אל ארד" שהוכרז כהתאגדות בלתי חוקית. בשל כך החליטה ועדת הבחירות, בראשות השופט משה לנדוי, לפסול את "רשימת הסוציאליסטים". הרשימה ערערה לבית המשפט העליון, ופסק הדין שניתן (ע"ב 1/65 ירדור נ. יו"ר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת השישית פ"ד יט (3), 365) מהווה אבן יסוד במשפט החוקתי במדינת ישראל. הדעה שנתקבלה היא דעתו של הנשיא שמעון אגרנט, שבה תמך השופט יואל זוסמן אשר כתב אף הוא פסק דין מפורט, וכנגדה יצא השופט חיים כהן, שסבר בדעת מיעוט כי אין לפסול רשימה במקום בו החוק אינו מתיר זאת במפורש. אגרנט פסק כי בשל הנתון החוקתי הבסיסי, כי מדינת ישראל היא מדינה בת-קיימא ומדינה יהודית, אין כל אפשרות להעלות על סדר היום את השתתפותה בבחירות של רשימה הקוראת לחיסולה של מדינת ישראל ושלילת ריבונותה. הרשימה נפסלה מלהשתתף בבחירות, והייתה זו הפעם הראשונה במדינת ישראל שבה נפסלה רשימה מהשתתפות בבחירות על רקע עמדותיה ודעותיה.

מה סיסמאוץ? הראשים שלהם זה גנץ, בוגי ואשכזני.

גנץ לא היה בכנסת, אשכנזי לא היה בכנסת, בוזי היה בכנסת אבל לאף אחד לא ברורה הדעה שלו.

כל מה שרשמתי זה עובדה ולא סיסמה.

הם לא סתם לא מפרסמים מצע, הם דוגלים בשיטת רק לא ביבי וזה מספיק להם ל30 מנדטים.

לאף אחד לא ברורה הדעה של בוגי?

אחי, אתה לא מפסיק לרשום שטויות, פשוט תפסיק.

והנה קיבלת - מצע של כחול לבן, ממליץ לך לקרוא אותו לפני שאתה שופך עליהם רעל

פורסם היום.

כמו שכתבתי, מפלגת מרכז ליברלית. ביבי יכול לצעוק עד מחר שמאל.

ליברלית עם ניסנקורן??? מציע לך לבדוק מה ההגדרה של ליברליזם. ממשלה בראשותם תהייה הרבה דברים, ליברלית (לפחות בהיבט הכלכלי) היא לא תהייה.

נדחתה הפסילה, איפה כל הבכי על השמאל שפועל מאחורי הקלעים?

מדהים לכמה אנשים אין שום מושג על מה זו דמוקרטיה.

טוב שלא נפסל אגב. מדובר בגזען לדעתי, אבל הוא עוד לא עבר על החוק (וכנראה גם לא יעבור, אבל קשה לדעת היום כשכל ח"כ שלישי חשוד במשהו)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.