Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

אגב עניין נוסף, לא תמיד כמות ההרוגים היא אינדיקציה לחיוב/שלילה בעיניי הציבור לתפקוד רוה"מ.

אצל שרון רוב הציבור תפס את המצב הבטחוני כ"אין ברירה" ולכן שרון נתפס כרה"מ מצוין לתקופה הבטחונית ההיא.

אגב עניין נוסף, לא תמיד כמות ההרוגים היא אינדיקציה לחיוב/שלילה בעיניי הציבור לתפקוד רוה"מ.

אצל שרון רוב הציבור תפס את המצב הבטחוני כ"אין ברירה" ולכן שרון נתפס כרה"מ מצוין לתקופה הבטחונית ההיא.

״גם איפוק הוא מרכיב של כוח״

נכון שבליך כבר מזמן לא מנבא את תוצאות הבחירות, אבל הזוי שהעבודה קיבלה שם רק 3%

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5473871,00.html#autoplay

וואו!! אם העבודה לא עוברים את אחוז החסימה בבליך. הם באמת בבעיה קשה מאוד.

יאללה לקפללל

יש עוד מדינה בעולם המערבי ש-2 המועמדים לראשות הממשלה כל כך מפחדים מראיונות ועל עימות אני בכלל לא מדבר.

לגנץ אין אינטרס להתראיין. הם שלושה רמטכלים ברשימה. הם נגד ביבי. וזה מספיק להם בשביל להביא קרוב ל-40 מנדטים (לפי כל הסקרים) אז מה שלאף אחד אין מושג כמעט מה הדעות שלו מה משותף לחברי הרשימה. איזה מדיניות הם הולכים להוביל. ועוד ועוד.

בכל מקרה אני לא חושב שהם ינצחו בסוף, אבל במידה וכן לפיד יכול לשכוח מהרוטציה, כי גנץ יחזיק פחות זמן מאהוד ברק.

לגנץ אין אינטרס להתראיין. הם שלושה רמטכלים ברשימה. הם נגד ביבי. וזה מספיק להם בשביל להביא קרוב ל-40 מנדטים (לפי כל הסקרים) אז מה שלאף אחד אין מושג כמעט מה הדעות שלו מה משותף לחברי הרשימה. איזה מדיניות הם הולכים להוביל. ועוד ועוד.

בכל מקרה אני לא חושב שהם ינצחו בסוף, אבל במידה וכן לפיד יכול לשכוח מהרוטציה, כי גנץ יחזיק פחות זמן מאהוד ברק.

לפיד יכול לשכוח מרוטציה, אבל זה כי לצערי לפי הסקרים הנוכחיים הממשלה המסתמנת היא רוטציה של גנץ וביבי.

אחמד טיבי,זועבי,בל''ד ורוב החברי כנסת הערבים- כן

מיכאל בן ארי,שירת כלוחם היה במלחמת לבנון,2 בנים לוחמים בצה''ל,

לא דיבר מעולם בתקשורת על השמדה כולל או גירוש כולל-לא

מערכת המשפט שולטת בכל אין מה לעשות,פשוט הזיה.

הדבר היחידי שאני מאחל זה לניצחון של ביבי בבחירות והובלת המדינה לאט לאט למשטר דיקטטורי,

כי כרגע מה שקורה זה כאילו דמקורטיה בשליטה של גורמים אחרים מאחורי הקלעים אז עדיפה האופציה השנייה.

הדבר היחידי שאני מאחל זה לניצחון של ביבי בבחירות והובלת המדינה לאט לאט למשטר דיקטטורי,

כי כרגע מה שקורה זה כאילו דמקורטיה בשליטה של גורמים אחרים מאחורי הקלעים אז עדיפה האופציה השנייה.

ביבי תומך במערכת המשפט.

עוד לא הבנתם בימין שביבי הוא ימין ליברלי ורק בשביל למשוך קולות הוא עושה פוזות של כאהניסט

ההבדל בין הימין לשמאל, שהימין לא מגיש שום עתירה לבג"ץ נגד מתמודדים מסוכנים שמתמודדים לכנסת מהשמאל הקיצוני והמפלגות הערביות ונותנים לדמוקרטיה לבחור והשמאל מפחד כל פעם שהוא שומע על מפלגת ימין כזו או אחרת אז הוא ישר פונה למערכת המשפט או למשטרה וכ'ו כדאי למנוע ממתמודדים להשתתף, זה לא דמוקרטי בעליל..אם בן ארי הוא מארגון טרור(למעשה היה חבר בתנועה שנויה במחלוקת) אז גם אלה שתומכים במחבלים הם ארגון טרור..

ההבדל בין הימין לשמאל, שהימין לא מגיש שום עתירה לבג"ץ נגד מתמודדים מסוכנים שמתמודדים לכנסת מהשמאל הקיצוני והמפלגות הערביות ונותנים לדמוקרטיה לבחור והשמאל מפחד כל פעם שהוא שומע על מפלגת ימין כזו או אחרת אז הוא ישר פונה למערכת המשפט או למשטרה וכ'ו כדאי למנוע ממתמודדים להשתתף, זה לא דמוקרטי בעליל..אם בן ארי הוא מארגון טרור(למעשה היה חבר בתנועה שנויה במחלוקת) אז גם אלה שתומכים במחבלים הם ארגון טרור..

חחחח מה?

כל בחירות מגישים לפסול את הערבים.

רק ממציאים סיפורי הטרדה מינית מלפני 40 שנה

ביבי תומך במערכת המשפט.

עוד לא הבנתם בימין שביבי הוא ימין ליברלי ורק בשביל למשוך קולות הוא עושה פוזות של כאהניסט

או שתספר לנו מה אתה באמת יודע על הקשר של לפיד למשפחת רוטשילד או שתפסיק לזיין את השכל על ימין ליברלי כי אנחנו יודעים מי דאג לטפל ברב כהנא ולציבור נמאס מהסחות הדעת שלך

לא מכיר את הסיפור הזה כבר אמרתי ואין קשר אליו וגנץ הבטיח לתבוע, מחכים לראות.

ממש לא אכפת לי נתניהו או גנץ אבל זה באמת הסיפור הכי מופרך ששמעתי אי פעם.

ונתניהו עשה לפייגלין בדיוק אותו דבר שאתה בוכה שעושים לעוצמה לישראל ועוד בתוך הליכוד.

אל תפגע, אבל כתבת כאן את אחד הדברים המטומטמים שאפשר לכתוב בהקשר הזה.

אין לנו מושג מה זה לחיות במשטר דקטטורי, וטוב שכך. לעומת זאת, תדבר עם אנשים ממקור ראשון שחיו במשטר כזה. זוועה.

אל תפגע, אבל כתבת כאן את אחד הדברים המטומטמים שאפשר לכתוב בהקשר הזה.

אין לנו מושג מה זה לחיות במשטר דקטטורי, וטוב שכך. לעומת זאת, תדבר עם אנשים ממקור ראשון שחיו במשטר כזה. זוועה.

אני מכיר שני אנשים שגרו במשטר דיקטטורי ומבוגרים מספיק בשביל לזכור.

אחד שונא את כל מה שקשור לתקופה ההיא ברמות פאנטיות, השני ממש מתגעגע וחושב שאלו היו ימים טובים בלי אבטלה ופשיעה, והיה סדר ולא היה את חוסר הודאות לגבי העתיד כמו שיש היום.

כשאמרתי לראשון את הטענות של השני למה התקופה ההיא היתה טובה, הוא ממש התעצבן ואיחל לו איחולי סוייר לשופטים "כי אם הוא זוכר את התקופה ההיא לטובה, אז כנראה המשפחה שלו הייתה חלק מהפלגה"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.