Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

!

מדינה של קומוניסטים פופוליסטים, אפילו אין גישה אחרת בשיח. שום דיון ציבורי, אפילו לא במסע בחירות. דיי מדהים.

בגדול ביבי רץ על זה שנים, אבל אין לו שום סיכוי להעביר גישה אחרת כשאפילו במפלגה שלו אין לזה רוב.

היום פייגלין מאוד דוחף לזה במצע שלו, הבעיה היא שהוא הכי בולט בזה והוא מפלגת נישה במקרה הטוב ומפלגה שלא עוברת אחוז חסימה במקרה הרע. הזוי לגמרי ולא קיים בשום מקום אחר.

לדעתי המצב הביטחוני הנגיש נוגע לסוריה.

דעאש כבר כמעט והושמד קליל ותכף יתחילו לבנות מחדש על ההריסות. אם חיזבאללה יתחיל להתבסס גם שם אני מאמין שישראל תצא להתקפה כדי למנוע את זה.

לפי טל שניידר, נפלו לקואליציה פחות או יותר כל הצעות החוק הערב כי אין להם רוב בהצבעות. אסור להם לצאת מהארץ או לא להגיע לכנסת כי האופוזיציה יכולה לסנדל להם הכל מבלי להתקזז.

• 1 month later...

אם הבחירות מחר אז ג׳ורדי בפתק

נקווה שעד אפריל מישהו יצליח לשכנע אותי שהוא שווה משהו

איביץ' שר הביטחון קל.

שוב הקמפיינים יהיו #רק_לא_ביבי

איחודים בין אנשים עם אידאולוגיה שונה/לא קיימת

שוב יור מחנה ציוני שמביך את עצמו

לגמרי.

אבל באופן כללי, שוב אותו דבר.

אותו חרא ראש ממשלה ייבחר עם בדיוק אותה קואליציה, האופוזיציה תשאר אותו דבר בדיוק, אולי איזה מפלגת טרנד תגנוב קצת למפלגות אחרות ולא תהיה לה כל השפעה.

והעיקר כולם יגידו "אני לא אוהב את ביבי אבל בגלל העליהום עליו אני כן מצביע לו" או טמטום כזה או אחר.

השמאל ימשיך להיות מנותק, וימשיך לא לקלוט שבלי מיתוג מחדש אין להם שום סיכוי לשנות משהו.

הדבר היחיד שיכול להיות נחמד ומצחיק זה אם שס לא יעברו את אחוז החסימה, ככל הנראה גם יאיר יביך את עצמו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.