Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

פייגלין הוא האדם הכי לוחם חופש וחירות שמציע את עצמו לכנסת, לא מפתיע בכלל. המצע שלו שלא קשור בחזון מדיני יכול להתאים לכל בן אדם עם טיפה שכל בראש מימין או משמאל.

זה הזייה בעיני כי הייתי בטוח שהוא ילך דווקא יותר נישה

סטייל עלה ירוק או משהו בסגנון

שלוחם החופש ילך לפייגלין בעיני זה קצת מוזר, ברור שאם אתה מפרק את זה לגורמים זה יכול להסתדר אבל זה עדיין לא יושב טוב כמו שהוא היה אומר שהוא הולך לכל מקום שהוא יותר שמאל

וכמו שכבר חפרו מעליי מה בן אדם עשה בצבא לא אומר כלום, אני מעריך שרוב מצביעי הימין לא היו קרביים בכלל

למה הזיה? פייגלין מדבר גם על לגליזציה וגם באופן כללי על חופש הפרט והפרדת הדת מהמדינה, כלכלה חופשית אמיתית. זה חיבור לא מופרך (גם אם במבט ראשון נראה לא קשור). לא זכור לי שגדי הביע דעה על מדיניות חוץ אז למה להניח שהוא שמאל?

למה הזיה? פייגלין מדבר גם על לגליזציה וגם באופן כללי על חופש הפרט והפרדת הדת מהמדינה, כלכלה חופשית אמיתית. זה חיבור לא מופרך (גם אם במבט ראשון נראה לא קשור). לא זכור לי שכדי הביע דעה על מדיניות חוץ אז למה להניח שהוא שמאל?

שוב, במחשבה והבנה של המצב ומי הם זה נשמע יותר ויותר סביר, בשניה הראשונה שקראתי את זה זה היה נשמע לי ממש מוזר

זה הזייה בעיני כי הייתי בטוח שהוא ילך דווקא יותר נישה

סטייל עלה ירוק או משהו בסגנון

שלוחם החופש ילך לפייגלין בעיני זה קצת מוזר, ברור שאם אתה מפרק את זה לגורמים זה יכול להסתדר אבל זה עדיין לא יושב טוב כמו שהוא היה אומר שהוא הולך לכל מקום שהוא יותר שמאל

וכמו שכבר חפרו מעליי מה בן אדם עשה בצבא לא אומר כלום, אני מעריך שרוב מצביעי הימין לא היו קרביים בכלל

זה בטוח, פחות מ10% מהחיילים נחשבים ללוחמים- קרביים, אם אתה תסכים שהקרביים נוטים יותר ימינה משאר החיילים אז אפשר להגיד הפוך, רוב הקרביים...

https://news.walla.co.il/item/1432581

בכל מקרה הצבא לא יפרסם נתונים מדויקים בטח לא פילוח של קרביים ולא קרביים, מי שהיה בקרבי לא צריך נתונים כדי לדעת לאן נושבת הרוב.

המסה העיקרית של הקרביים נמצאת ב5 חטיבות החי"ר , זה לא שאלה בכלל מה הנטייה הפוליטית של החיילים.

לענייננו, פייגלין ממשיך לדהור ב200 קמ"ש לתוך הקיר.

שויימר אני אהיה נחמד הפעם ואעדכן שאתה מושתק אצלי אז אין לי שום מושג על מה אתה כותב וזה גם לא מעניין אותי, ראיתי מה כתבת עכשיו כי רציתי לראות אם הגבת במקרה לי (הפתעה)

לא מעניין אותי מה כתבת או מה אתה כותב בכללי אז אל תצפה לתשובות ממני מעכשיו ולעולם.

שויימר אני אהיה נחמד הפעם ואעדכן שאתה מושתק אצלי אז אין לי שום מושג על מה אתה כותב וזה גם לא מעניין אותי, ראיתי מה כתבת עכשיו כי רציתי לראות אם הגבת במקרה לי (הפתעה)

לא מעניין אותי מה כתבת או מה אתה כותב בכללי אז אל תצפה לתשובות ממני מעכשיו ולעולם.

ניב, כבר אמרתי לך שאני מעריך את הנחמדות שלך, בכל מקרה אם הייתי מגיב רק לך הייתי שולח לך פרטית, כתבת בנושא והגבתי בנושא, את המשחקים האישיים והילדותיים שלך תשחק עם כפכף, אתה לא צריך לציין את זה כל פעם.

אם לא הבנת אני לא מגיב לך כדי שתתיחס אליי או משהו בסגנון, רחוק מזה.

אתה אישית לא מעניין אותי, רק מה שאתה כותב , אחלה יום

ניב, כבר אמרתי לך שאני מעריך את הנחמדות שלך, בכל מקרה אם הייתי מגיב רק לך הייתי שולח לך פרטית, כתבת בנושא והגבתי בנושא, את המשחקים האישיים והילדותיים שלך תשחק עם כפכף, אתה לא צריך לציין את זה כל פעם.

אחרי זה תגיד שאני אובססיבי אלייך.

יופי אם אתה ככה מגיב אז אולי הגיע הזמן להפסיק לשאול אנשים מי אני איך קוראים לי ולדעת אם אתה מכיר אותי.

שחרר אבא

ואחלה כפכף אח יקר

יופי אם אתה ככה מגיב אז אולי הגיע הזמן להפסיק לשאול אנשים מי אני איך קוראים לי ולדעת אם אתה מכיר אותי.

שחרר אבא

פחדתי שאתה מישהו אחר שאני מכיר, הכל טוב

מבין תסיטואציה שלך ובאמת לא כועס ואין לי שוב דבר עלייך/נגדך, שחררתי

הבן של זהבה גלאון לחם בלבנון ה-2.

הבן של דוד גרוסמן הלך בלבנון.

נו ו..?

איך זה סותר ?

אמרו פה שגדי היה קרבי כדי להראות שהוא כן קשור לפייגלין (ימין), אני אומר שזה לא תלוש כי באמת רוב גדול של הלוחמים נוטים ימינה, לא כולם

לא בטוח אגב שהבנים של מחזיקים בדעתם של ההורים ראה מקרה הבן של גדעון לוי שפורסם שהוא מתנגד לדעות שלו מאוד, גם ההורים של מנכ"ל הקרן החדשה התראיינו וסיפרו שהם לא מסכימים עם דעותיו.

בכל מקרה, יש קרביים עם דעות שמאל, פשוט פחות מיחסם באוכלוסיה היהודית, זו דעתי לפחות

חבל, היה נושא (סקר) מרוכז של ממורמרי שwימר שנעלם, תבקש שיחזירו ותיגש לשם.

אני רק מבקש שננהל דיון על הבחירות ולא נחזור כל פעם ל"מי קרבי יותר דתיים או חילוניים" או "מה יש יותר מבין אוהדי מכבי, אנטי דת או חובבי דת". די. מצינו. לעסנו. יש עוד נושאים לדבר עליהם. כל פעם זה עמודים על עמודים של מהנושאים האלו וזה מוציא את החשק מלהתדיין בפורום.

אני רק מבקש שננהל דיון על הבחירות ולא נחזור כל פעם ל"מי קרבי יותר דתיים או חילוניים" או "מה יש יותר מבין אוהדי מכבי, אנטי דת או חובבי דת". די. מצינו. לעסנו. יש עוד נושאים לדבר עליהם. כל פעם זה עמודים על עמודים של מהנושאים האלו וזה מוציא את החשק מלהתדיין בפורום.

שמע אחי, לך תקרא את כל העמודים האחרונים ותגיד לי מי חלק מהדיון שמתפתח לכל מיני כיוונים ומי פחות.

'לא גורר' אמר שלדעתו רוב מצביעי הימין לא קרביים, הגבתי לזה, הכל טוב

יש אנשים אחרים שמושכים את הדיון בצורה לא עניינית וחסר כל קשר לשיח, אם מפריע לך דבר איתם.

אם אין לך כוח, קפוץ לעמוד 19 בלבד ותבין על מה אני מדבר, אם היית מעיר אז למי שצריך שהוא הורס את הנושא היה לי קל להתייחס לדברים שלך יותר ברצינות.

*אתה מדבר על חשק?!, אם הייתי מחשבן למה שאנשים כותבים בנושא ולא בנושא ממזמן לא היה לי חשק לכתוב פה..

'לא גורר' אמר שלדעתו רוב מצביעי הימין לא קרביים, הגבתי לזה, הכל טוב

אני חושב שזה די ברור מאליו שרוב מצביעי הימין לא קרביים.

אתה מבלבל בין "רוב מצביעי הימין לא קרביים" ל- "רוב הקרביים הם ימנים"

אני חושב שזה די ברור מאליו שרוב מצביעי הימין לא קרביים.

אתה מבלבל בין "רוב מצביעי הימין לא קרביים" ל- "רוב הקרביים הם ימנים"

כנראה פיספסת, זה בדיוק מה שאמרתי

יריב אופנהיימר חי"רניק במילואים:

https://m.ynet.co.il/Articles/4648379

שזה די מצחיק כשקוראים את התגובות של איזה אפסנאי גנרי מהאריות של הצל שקורא לו עוכר ישראל

יריב אופנהיימר חי"רניק במילואים:

https://m.ynet.co.il/Articles/4648379

שזה די מצחיק כשקוראים את התגובות של איזה אפסנאי גנרי מהאריות של הצל שקורא לו עוכר ישראל

אחרי שקראו לרבין בוגד אי אפשר להתרגש יותר מכלום.

זה מאוד לזכותו בעיניי, חייב לומר. יותר מזה, גם הציעו לו בשעתו לעשות מיל' שלא בהתנחלויות והוא סרב ובחר לעשות מיל' כרגיל עם הגדוד שלו. כל הכבוד לו, בלי ציניות.

אגב, לפני כמה שנים כשהוא הוצב במיל' בבקעה הוא היה באיזה מחסום. הנשים של מחסום ווץ' באו ורבו איתו .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.