Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

עניתי לך אחד למעלה, אני אדייק, פיקציה זאת חיפה, כאן מדובר במשהו אחר, הפורום לדעתי לא בדיוק מייצג את הקהל של מכבי שהוא הרבה יותר מגוון בעיקר בנושאים שאני משתדל להגיב בהם כשאני מזהה אנטי דת או ניחוחות של 'שדים' כמו שמישהו אמר שאנחנו חומר אנושי הכי קרוב אליהם בליגה.

חבל שעוד פעם הדיון יהפוך להיות עליי, חשבתי שכבר התקדמנו, אתה עקצת באמצע דיון ענייני ושלחת גיף שזה אירוני שאני כותב על "ראש בקיר" , עניתי לך..

בוא נמשיך לפני שיאשימו אותי שוב בסטייה מהנושא.

יש הרבה יותר אנטי-דת ממה שנדמה לך, גם ביציעים שלנו וגם מעבר אליהם. איפה שאני גר ובמעגלים שאני מסתובב אתה הוא החריג, ובפער. ולא, זה לא רק בבועה התל-אביבית.

אתה לא רוצה לדעת על מה בשדים מדברים בסקר בחירות, אין ספק שאנחנו אחים שהופרדו בלידתם.

אז רגע, הפורום של השדים זה מייצג ושלנו לא...? תתאימו גרסאות לפחות.

יש הרבה יותר אנטי-דת ממה שנדמה לך, גם ביציעים שלנו וגם מעבר אליהם. איפה שאני גר ובמעגלים שאני מסתובב אתה הוא החריג, ובפער. ולא, זה לא רק בבועה התל-אביבית.

אז רגע, הפורום של השדים זה מייצג ושלנו לא...? תתאימו גרסאות לפחות.

הפורום של השדים מייצג את שער 5, הפורום שלנו לא מייצג את שער 11.

לדעתך יש אנטי דת בכל הארץ ולדעתי לא, בטח לא מהסוג הקיצוני ששומעים פה מידי פעם ובטח ובטח לא בקרב הקהל של מכבי, תבוא פעם במחצית תראה שיש מניין קבוע כל משחק, העובדה שאתה בטוח שכולם כמוך זאת בדיוק הבעיה, אני מודע לעובדה שרוב היציע לא שומר שבת וכו', אבל אין לי ספק בכלל שזלזול ושנאה לדתיים שייכים ביציע לפחות אנשים מאוהדים שהשלימו לנו מניין לאורך השנים.

התבלבלת ביציע, השנאה לדת נפוצה בצד השני של בלומפילד, אצלנו ביציע יש המון כבוד לדת, לחגים, לסמלי היהדות וכו' , אני בטוח שרוב הקהל כמו שפעם אמרו פה בזלזול שומר בעצמו על חלק מהמצוות כל אחד לפי אמונתו (קידוש, כיפור וכו').

אז לא , אני לא חריג , בטח לא יותר ממך ומי שמגדיר את עצמו כאנטי דתי.

גולן, תשמע תכף יבוא איזה שוטר או אוהד שיכתוב שאני מחרב ת'נושא ואף אחד לא יגיד שזה אתה היית, אז יאללה בוא נתקדם

אתה אוהד הפועל. לא מבין איך אתה מכיר את שער 5 כל כך טוב.

אני רואה לפעמים מה כתוב בשדים, אני רואה מה כתוב ביציע (בחיים זה לא יכול להיות אצלנו) בלי שמישהו שם מסוגל לעשות עם זה משהו, אני מכיר כמה אוהדי הפועל ואני יודע מה דעתם על דת ודתיים, אני שומע את השירים, זוכר סקרים שהראו שהקהל שלהם ושל הפועל חיפה הכי תומך במשחקים בשבת וזה מספיק אינדיקציות בשבילי להבין מה הלך הרוח שם, אבל אתה צודק שאת היציע שלנו אני מכיר הרבה יותר טוב..

לדעתך יש אנטי דת בכל הארץ ולדעתי לא, בטח לא מהסוג הקיצוני ששומעים פה מידי פעם ובטח ובטח לא בקרב הקהל של מכבי, תבוא פעם במחצית תראה שיש מניין קבוע כל משחק, העובדה שאתה בטוח שכולם כמוך זאת בדיוק הבעיה, אני מודע לעובדה שרוב היציע לא שומר שבת וכו', אבל אין לי ספק בכלל שזלזול ושנאה לדתיים שייכים ביציע לפחות אנשים מאוהדים שהשלימו לנו מניין לאורך השנים.

התבלבלת ביציע, השנאה לדת נפוצה בצד השני של בלומפילד, אצלנו ביציע יש המון כבוד לדת, לחגים, לסמלי היהדות וכו' , אני בטוח שרוב הקהל כמו שפעם אמרו פה בזלזול שומר בעצמו על חלק מהמצוות כל אחד לפי אמונתו (קידוש, כיפור וכו').

פורום שדים לא מייצג באמת את שער 5.

שנאה לדת יש היום אצל המון חילונים, אבל זה לא משנאת הרוח אלא מהרגשת כפייה(לפעמים)

אחת הבעיות המרכזיות בשמאל(וזה כולל גם את מי שמשחק אותה מרכז כדי לא להבריח מצביעים) היא שכולם שם מפוצצים באגו ורוצים להיות אלו שינהיגו. וזה לא שאיחוד של לפיד, גנץ ולבני יגרום למהפך, אבל עדיין, בלי דברים כאלו, אין להם סיכוי.

בעיה נוספת היא צורך במיתוג מחדש, המילים 'מהפך', 'אחרת' וכל שאר הירקות לא משכנעות אף אחד.

שווימר מה שאתה אומר בעצם זה שאסור להיות "בשער 11" וגם להיות אתאיסט? זו עילה לשלילת מנוי או משהו כזה?

בגדול אין לך מוח אז לא בא לי לשלול לך עוד משהו, ההפך, מאחל לך רק טוב, שלח לי את השם של אמא, מבטיח להתפלל עלייך..

*ראית? פעם אמרת שאין לי חוש הומור, איך זה?

בגדול אין לך מוח אז לא בא לי לשלול לך עוד משהו, ההפך, מאחל לך רק טוב, שלח לי את השם של אמא, מבטיח להתפלל עלייך..

*ראית? פעם אמרת שאין לי חוש הומור, איך זה?

לא מצחיק.

ואחרי זה אתה מתלונן שאחרים הורסים נושאים.

קודם כל, אל תחליט בשבילי איזה יציע מתאים לי ואיזה לא. אני את האהבה שלי למכבי לא קיבלתי מעולם היהדות ולא מקשר אותה לדת בשום צורה, אז לא ברור לי מאיפה בכלל עזות המצח שלך לשלוח אותי לצד השני של הכביש. אני אתאיסט ושלם עם זה לגמרי, וכדי לא לפגוע בכבודך ובכבוד שאר הציבור הדתי/מאמין כאן אני אמנע מלהגיד מה אני חושב עליכם ועל האמונה שלכם, בעיקר כי זה גם יהפוך לעוד דיון מתלהם ללא פואנטה כמו שקרה כבר אלף פעמים כאן בפורום.

אני רק אוסיף שאתה כ"כ דמגוג ומעוות מציאות סדרתי שכדי להוכיח את הנקודה שלך אתה גם מכניס לי מילים לפה. אמרתי שאני בטוח שכולם כמוני? רק אמרתי שיש עוד הרבה כמוני, אנחנו ממש לא חריגים בניגוד למה שאתה חושב, ויש לי מספיק פלטפורמות והזדמנויות מעבר לפורום כדי לדבר על הדברים האלה אז גם בזה הטיעונים שלך לא מחזיקים מים.

אה, ואין לי בעיה שיאשימו אותי ש'החרבתי נושא', שלא תבכה שמתנכלים אליך סתם.

פורום שדים לא מייצג באמת את שער 5.

שנאה לדת יש היום אצל המון חילונים, אבל זה לא משנאת הרוח אלא מהרגשת כפייה(לפעמים)

אחת הבעיות המרכזיות בשמאל(וזה כולל גם את מי שמשחק אותה מרכז כדי לא להבריח מצביעים) היא שכולם שם מפוצצים באגו ורוצים להיות אלו שינהיגו. וזה לא שאיחוד של לפיד, גנץ ולבני יגרום למהפך, אבל עדיין, בלי דברים כאלו, אין להם סיכוי.

בעיה נוספת היא צורך במיתוג מחדש, המילים 'מהפך', 'אחרת' וכל שאר הירקות לא משכנעות אף אחד.

'המון 'זה לא מדד, לדעתי יש גם המון חילונים שמכבדים את הדת ומקפידים לשמור על מצוות מסוימות, כפייה דתית זה משהו אחר שגם הרבה דתיים מתנגדים לו, פה יש לפעמים הודעות מזלזלות בדת ובעיקר בדתיים שאני פשוט יודע שהם מייצגות חלק מאוד קטן וממורמר בעם.

נאמר עלייך קדיש.

*ראית איזה חוש הומור?

לא יודע מי אתה למה אתה נדחף לשיחה לא שלך ומאיפה צצת, קיצר מה אתה רוצה?

ושוימר יחתיכת בן שרמוטה אל תזכיר את אמא שלי עוד פעם, טינופת

הבנתי, אז לא להתפלל?!

אם לא יודעים את שם האמא אפשר להגיד בן 'שרה', הבעיה שכפכף בן שרה גם לא נשמע לי סביר.

נראה לך שאני סופר אותך טמבל, תמשיך באיומי מקלדת ותניח לי

לא יודע מי אתה למה אתה נדחף לשיחה לא שלך ומאיפה צצת, קיצר מה אתה רוצה?

אתה בעלים של שיחה פומבית בפורום אוהדים? אחכ אל תגיד שאתה לא מחרב נושאים.

אתה בן אדם מאמין שחושב שחוסר מזל, בריאות וחיים של אנשים זה נושא לבדיחה.

'המון 'זה לא מדד, לדעתי יש גם המון חילונים שמכבדים את הדת ומקפידים לשמור על מצוות מסוימות, כפייה דתית זה משהו אחר שגם הרבה דתיים מתנגדים לו, פה יש לפעמים הודעות מזלזלות כמו בדת ובעיקר בדתיים שאני פשוט יודע שהם מייצגות חלק מאוד קטן וממורמר בעם.

אני לא מסכים איתך, יש חלק מאוד גדול באוכלוסיייה שמזלזל/מאס בדת/דתיים.

יש לך נתונים?

קודם כל, אל תחליט בשבילי איזה יציע מתאים לי ואיזה לא. אני את האהבה שלי למכבי לא קיבלתי מעולם היהדות ולא מקשר אותה לדת בשום צורה, אז לא ברור לי מאיפה בכלל עזות המצח שלך לשלוח אותי לצד השני של הכביש. אני אתאיסט ושלם עם זה לגמרי, וכדי לא לפגוע בכבודך ובכבוד שאר הציבור הדתי/מאמין כאן אני אמנע מלהגיד מה אני חושב עליכם ועל האמונה שלכם, בעיקר כי זה גם יהפוך לעוד דיון מתלהם ללא פואנטה כמו שקרה כבר אלף פעמים כאן בפורום.

אני רק אוסיף שאתה כ"כ דמגוג ומעוות מציאות סדרתי שכדי להוכיח את הנקודה שלך אתה גם מכניס לי מילים לפה. אמרתי שאני בטוח שכולם כמוני? רק אמרתי שיש עוד הרבה כמוני, אנחנו ממש לא חריגים בניגוד למה שאתה חושב, ויש לי מספיק פלטפורמות והזדמנויות מעבר לפורום כדי לדבר על הדברים האלה אז גם בזה הטיעונים שלך לא מחזיקים מים.

אה, ואין לי בעיה שיאשימו אותי ש'החרבתי נושא', שלא תבכה שמתנכלים אליך סתם.

לא החלטתי בשבילך כלום, אמרתי שאנטי דת זה פחות שער 11 ויותר שער 5, זה הכל.

הדמגוגיה אצלך

אתה בעלים של שיחה פומבית בפורום אוהדים? אחכ אל תגיד שאתה לא מחרב נושאים.

אתה בן אדם מאמין שחושב שחוסר מזל, בריאות וחיים של אנשים זה נושא לבדיחה.

עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה..

אם זה כי צחקתי על כפכף אז אחרי המון זלזול מצידו החלטתי קצת להיות הוא, גם לי מותר

כן, מותר לך לצחוק על חיים ובריאות של אנשים.

בעיני זה הופך אותך לחלאה. בהתחשב באמונה שלך, עוד יותר.

לא מבין מאיפה צצת לפורום הזה.

לא החלטתי בשבילך כלום, אמרתי שאנטי דת זה פחות שער 11 ויותר שער 5, זה הכל.

הדמגוגיה אצלך

אה כן? רשמת או לא רשמת 'התבלבלת ביציע'? לפחות תעמוד מאחורי המילים שלך.

אתה יודע מה זאת דמגוגיה בכלל שאתה טוען שהדמגוגיה אצלי? כי עושה רושם שאתה סתם זורק מילים לאוויר בלי ביסוס.

אה כן? רשמת או לא רשמת 'התבלבלת ביציע'? לפחות תעמוד מאחורי המילים שלך.

אתה יודע מה זאת דמגוגיה בכלל שאתה טוען שהדמגוגיה אצלי? כי עושה רושם שאתה סתם זורק מילים לאוויר בלי ביסוס.

אמרת לפני זה שביציע שלנו יש הרבה אנטי דת, לזה הגבתי שהתבלבלת ביציע וגם הסברתי שאצלם זה האנטי דתיים.

הבנת גבר?

"יש הרבה יותר אנטי-דת ממה שנדמה לך, גם ביציעים שלנו"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.