Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

דווקא בליכוד יש פריימריז בדרך כלל.

אצל לפיד ובנט אין.

בבית היהודי יש

למעשה מבין המפלגות בכנסת הנוכחית-

הליכוד , המחנ"צ והבית היהודי הן היחידות שעשו פריימריז לפני הבחירות הקודמות.

ביש עתיד כולנו וישראל ביתנו זה די וואן מן שואו

מרצ ותקומה עשו ועדה מסדרת (אני זוכר שזהבוש רצתה שיהיו פריימריז במרצ אבל לא זוכר מה נסגר עם זה).

החרדים נותנים לרבנים להחליט

לגבי המשותפת אין לי מושג

בנט הרגיל את הליכוד שהוא השטיח שלהם, עכשיו מנסים להפיל את כל הרפש עליו.

הליכוד חייב ליפול, פשוט חייב. אין מפלגה בזויה מהם בכנסת.

הספינים שהם מפזרים לכל עבר עברו כל גבול.

לא יודעת, אבל היא לא קיצונית, לא יפת נפש והיא כוסית

שילוב שאין לאף מועמד אחר (שקד והזנדברגיות גם נראות טוב, אבל הן קיצוניות ולא מבינות שהחיים הם לא שחור או לבן)

אין לי מושג אפילו מה הדעות שלה .

סתם ססמאות גננריות של דאגה למרוקאים בפריפרייה לא ?

ויש לה הצעה נוראית של 90% משכנתא שהיא דוחפת לכל מקום. להעמיס על זוג צעיר הרי חובות של כמעט 2 מליון ש"ח (משכנתא +ריבית)

היא סוג של שלי יחימוביץ' עם וייבים של ימין (ומראה משופר), דעה מאוד פופולאריות בציבור, והיא מקבלת תמיכה תקשורתית.

לדעתי יש לה פוטנציאל להיות הכחלון/לפיד של הבחירות האלה (אם היא משיגה גנרל מוכר ועוד 2-3 אנשים עם קצת ניים רקוגנישן, לדעתי היא בטווח של 8-15).

ויש לה הצעה נוראית של 90% משכנתא שהיא דוחפת לכל מקום. להעמיס על זוג צעיר הרי חובות של כמעט 2 מליון ש"ח (משכנתא +ריבית)

זה לא עבר כבר אצל כחלון?

לז'אנר הזה, שיש מלא ממנו, אני קורא מפלגות שמאל ימניות. בכלל, הימין הישראלי רע בערך כמו השמאל כי רוב אנשיו נתפסים כשמאל ברוב העולם המערבי כשמדובר בכלכלה.

זה לא עבר כבר אצל כחלון?

לז'אנר הזה, שיש מלא ממנו, אני קורא מפלגות שמאל ימניות. בכלל, הימין הישראלי רע בערך כמו השמאל כי רוב אנשיו נתפסים כשמאל ברוב העולם המערבי כשמדובר בכלכלה.

!

מדינה של קומוניסטים פופוליסטים, אפילו אין גישה אחרת בשיח. שום דיון ציבורי, אפילו לא במסע בחירות. דיי מדהים.

בנט פשוט טירון.

הוא צריך לגדל ביצים אם הוא רוצה לרשת את נתניהו יום אחד, זה שהוא יהיה הפודל שלו לא מקדם אותו לשום מקום.

לא מאמין לסיפור הביטחוני, ביבי מומחה בהפחדות.

הוא בעצמו שקל לפרק את הקואליציה לפני חודשיים.

אולי מנסה לאגף את ביבי מימין ולנכס לעצמו את המהלך שיהיה, הם הרי חייבים משהו כדי להחזיר את הזקפה הלאומית.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.