Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

נראה לי הסרטון עם הפטיש לרגליים הבריח לו כמה מצביעים, עדיין אני חושב שיקבל מספר יפה 6 מנדטים

למה שהסרטון יבריח:)? קצת מביך והומור קיצוני אבל בסך הכל היה חמוד וזרם שזה נחמד

כחלון יקבל בקלות יותר מנדטים מזהות.

בקלות?

בוא נתערב על אלף דולר.

אתם יותר מדי מושפעים מסקרים פינק, זהות על מספר דו ספרתי של מנדטים בעוד כחלון לא עובר את אחוז החסימה, נצטט את ההודעה שלי מחר, יהיה כיף

כחלון יקבל בקלות יותר מנדטים מזהות.

על בסיס מה אתה אומר את זה? כי לפי חלק מהסקרים זהות קיבלו יותר ולפי חלק אחר הם היו שווים (והסקרים נותנים יתרון לכחלון למרות הנתונים הגולמיים, מאחר ויש לו מפלגה קיימת עם 10 מנדטים).

אז יכל להיות שכחלון יקבל מנדט יותר מזהות, לא יודע. אפשרי. אבל "בקלות" אתה מגזים.

בקלות?

בוא נתערב על אלף דולר.

אתם יותר מדי מושפעים מסקרים פינק, זהות על מספר דו ספרתי של מנדטים בעוד כחלון לא עובר את אחוז החסימה, נצטט את ההודעה שלי מחר, יהיה כיף

אתה גם מגזים מהצד השני:). למיטב הערכתי הזהירה זהות תקבל סביב ה 6 וזה אחלה.

בכל מקרה אסור להיות שאננים וצריך לצאת להצביע ולהוציא גם חברים אדישים - אחרת נקבל עוד 4 שנים של כחלון באוצר ואבדנו

בקלות?

בוא נתערב על אלף דולר.

מה סקרים מהההה

כמעט בכולם לזהות יש יותר מנדטים

מבלי לקרוא את כל העמודים בנושא

1. כמה אנשים רוצים את תיק האוצר? ממה שהבנתי יש את זהות, כחלון וכחול לבן שמייעדים לניסנקורן? (או שזאת הפחדה של זהות?) בליכוד יש מועמד?

2. יש אפשרות ריאלית שתקום ממשלה ללא החרדים?

ממשלה ללא חרדים אפשרית אם כמה מפלגות מהימין לא יעברו אחוז חסימה ואז לביבי לא תהיה ברירה אלא להקים ממשלת אחדות עם גנץ

מבלי לקרוא את כל העמודים בנושא

1. כמה אנשים רוצים את תיק האוצר? ממה שהבנתי יש את זהות, כחלון וכחול לבן שמייעדים לניסנקורן? (או שזאת הפחדה של זהות?) בליכוד יש מועמד?

2. יש אפשרות ריאלית שתקום ממשלה ללא החרדים?

1. כל האופציות שרשמת.

2. כמעט בטוח שלא (אלא אם כן יעדיפו את הערבים) או מה שרשמו מעליי.

לא הייתי פה ואיבדתי את הויכוח, אבל ממש מקווה שכחלון יהיה שר אוצר שוב למרות שהכלכלנים הגדולים פה בפורום בטוחים שהוא פושע מלחמה.

שר אוצר מצויין.

לא הייתי פה ואיבדתי את הויכוח, אבל ממש מקווה שכחלון יהיה שר אוצר שוב למרות שהכלכלנים הגדולים פה בפורום בטוחים שהוא פושע מלחמה.

שר אוצר מצויין.

ספר את זה לכל החברים שלי שזכו במחיר למשתכן לפני שנתיים ואין אפילו אישורי בניה (ובינתיים המחיר עולה ועולה כי הוא מוצמד למדד תשומות הבניה!) או לכל עשרות אלפי הזוגות הצעירים שרק יכולים לחלום על דירה. מחיר למשתכן נכשלה והוא הלך ראש בקיר למרות שכל הגורמים המקצועיים אמרו לו שזה מפגר יעדיף להפריט ולשחרר קרקעות ולטפל טיפול מסיבי ברגולציה.

אני יודע ממישהו מתוך משרד האוצר שכל הפקידים הבכירים כבר הפסיקו לתקשר איתו (כולל ראש אגף התקציבים) כי הוא הזוי, עושה טעויות של טירונים ולא מקשיב לאף אחד רציני.

ספר את זה לכל החברים שלי שזכו במחיר למשתכן לפני שנתיים ואין אפילו אישורי בניה (ובינתיים המחיר עולה ועולה כי הוא מוצמד למדד תשומות הבניה!) או לכל עשרות אלפי הזוגות הצעירים שרק יכולים לחלום על דירה. מחיר למשתכן נכשלה והוא הלך ראש בקיר למרות שכל הגורמים המקצועיים אמרו לו שזה מפגר יעדיף להפריט ולשחרר קרקעות ולטפל טיפול מסיבי ברגולציה.

אני יודע ממישהו מתוך משרד האוצר שכל הפקידים הבכירים כבר הפסיקו לתקשר איתו (כולל ראש אגף התקציבים) כי הוא הזוי, עושה טעויות של טירונים ולא מקשיב לאף אחד רציני.

הוא גם ממשיך ללכת ראש בקיר,זה בערך אחד הדברים היחידים שהוא ממשיך להבטיח לקדנציה הבאה.

בן אדם חסר הבנה בסיסית בכלכלה.

הייתי היום בכנס בנתניה ודיברתי עם אלפר,כסטודנט לכלכלה נורא התרשמתי מהתשובות שלו ונראה שהוא מועמד הרבה הרבה יותר ראוי לתפקיד מכל אדם אחר שהיה או הוצע לתפקיד בשנים האחרונות.

ומנגד יש שזכו וכבר גרים בדירה. והוא ביטל את ההצמדה למדד התשומות, מאוחר אמנם אבל ביטל.

מאד קל להגיד להפריט ולטפל ברגולציה. העובדות הן שאף אחד משרי האוצר בעשר שנים האחרונות, כולם ימניים, לא הצליח לטפל בבעיה הזו. כחלון היחיד שניסה ואפילו הצליח - בלימת עליות ואפילו תחילת ירידה.

מעבר לזה הטיפול שלו בפנסיות ובאשראי מרשים ואמיץ. מעניין שאת הפעולות האלה, שהן מאד פרו שוק במהותן, אף אחד לא מזכיר. כנראה בגלל שהנפגעים העיקריים היו בעלי אינטרסים בתקשורת הכלכלית.

תכניות נטו משפחה סייעה מאד בהתמודדות עם יוקר המחייה. הורדת המכסים על רכישות מחו"ל גם כן (עוד פעולה פרו שוק שמשום מה עוברת לכלכלני הימין מתחת לרדאר).

שר אוצר מצויין שדעותיו ופעולותיו שווים,מה שאי רפשר להגיד על הרבה פוליטיקאים,תוך שמירה על איזון עדין בין שחרור השוק והגברת תחרות לבין שמירה על מעמד המדינה כאחראית ומסייעת לשכבות החלשות (מה שנקרא חברתי). אם הוא לא היה מנדטים בטוחים לקואליציה של נתניהו הייתי מצביע לו בלי לחשוב פעמיים.

ומנגד יש שזכו וכבר גרים בדירה. והוא ביטל את ההצמדה למדד התשומות, מאוחר אמנם אבל ביטל.

מאד קל להגיד להפריט ולטפל ברגולציה. העובדות הן שאף אחד משרי האוצר בעשר שנים האחרונות, כולם ימניים, לא הצליח לטפל בבעיה הזו. כחלון היחיד שניסה ואפילו הצליח - בלימת עליות ואפילו תחילת ירידה.

מעבר לזה הטיפול שלו בפנסיות ובאשראי מרשים ואמיץ. מעניין שאת הפעולות האלה, שהן מאד פרו שוק במהותן, אף אחד לא מזכיר. כנראה בגלל שהנפגעים העיקריים היו בעלי אינטרסים בתקשורת הכלכלית.

תכניות נטו משפחה סייעה מאד בהתמודדות עם יוקר המחייה. הורדת המכסים על רכישות מחו"ל גם כן (עוד פעולה פרו שוק שמשום מה עוברת לכלכלני הימין מתחת לרדאר).

שר אוצר מצויין שדעותיו ופעולותיו שווים,מה שאי רפשר להגיד על הרבה פוליטיקאים,תוך שמירה על איזון עדין בין שחרור השוק והגברת תחרות לבין שמירה על מעמד המדינה כאחראית ומסייעת לשכבות החלשות (מה שנקרא חברתי). אם הוא לא היה מנדטים בטוחים לקואליציה של נתניהו הייתי מצביע לו בלי לחשוב פעמיים.

תזכיר לי למה אני צריך לממן צהרונים ולתת הטבות מס למשפחות עובדות ולילדים עד גיל 6?

כל הפעולות האלו מממנות בעיקר ערבים וחרדים, ומפילות את הנטל עליי. אני לא צריך לממן ילדים של מישהו אחר וגם לא אתה ולא אף אחד אחר כאן. ילדים זו בחירה כלכלית, בטח שבטח שכאשר אתה מסבסד את זה רוב הכסף מגיע למי שהכי פחות מגיע לו

אתה כבר בעתיד, מה התוצאות?

כמו כל בחירות, העם מפסיד והפוליטיקאים מנצחים.

מה יש לשנוא בעמית סגל?

טון דיבור מעצבן, תוסיף את העובדה שעיתונאים הם לא המגזר המועדף עלי.

ימני שיותר חכם מ99 אחוז מהשמאלנים

אתה זוכר שקראת לי מתנשא כן?

אענה לך בצורה רצינית למרות שאני לא בטוח שזה שווה את זה כי מעולם לא הגבת לי תשובה עניינית.

האיש מה זה חכם? אחושרמוטה חכם.

ראיתי את הראיון שלו עם אילנה דיין והייתי בהלם מהבקיאות וכמות הידע שהוא מכיל, ברמה על-אנושית ממש.

זה שהוא ימני? זו עובדה.

זה שהוא כנראה חכם יותר מרוב האוכלוסיה? סביר בהחלט להניח.

זה שחלק מהאוכלסיה שמאלנית והוא חכם יותר ממנה? זה כנראה גם נכון.

איך כל זה קשור אלי? אני לא בטוח

כמו כל בחירות, העם מפסיד והפוליטיקאים מנצחים.

טון דיבור מעצבן, תוסיף את העובדה שעיתונאים הם לא המגזר המועדף עלי.

אתה זוכר שקראת לי מתנשא כן?

אענה לך בצורה רצינית למרות שאני לא בטוח שזה שווה את זה כי מעולם לא הגבת לי תשובה עניינית.

האיש מה זה חכם? אחושרמוטה חכם.

ראיתי את הראיון שלו עם אילנה דיין והייתי בהלם מהבקיאות וכמות הידע שהוא מכיל, ברמה על-אנושית ממש.

זה שהוא ימני? זו עובדה.

זה שהוא כנראה חכם יותר מרוב האוכלוסיה? סביר בהחלט להניח.

זה שחלק מהאוכלסיה שמאלנית והוא חכם יותר ממנה? זה כנראה גם נכון.

איך כל זה קשור אלי? אני לא בטוח

חבר, לא יודע מאיפה צברת עליי ככ הרבה, אבל לא חושב שקראתי לך מתנשא (אני לא מכיר אותך אישית, אז מאיפה לי שאתה מתנשא?), אולי אולי 'תגובות מתנשאות'.

בכל מקרה, שאלו מה יש לשנוא בעמית סגל ולנוכח הקטע החדש הזה שאני שם לב אליו בטוויטר ובמקומות אחרים (סתם, רק בטוויטר), עניתי מה הסיבה שלדעתי שונאים אותו. לא כיוונתי אלייך ספציפית (למרות שיכול להיות שזה נכון גם לגבייך, אין לי באמת מושג), אלא עניתי על התופעה כמו שאני רואה אותה.

חבר, לא יודע מאיפה צברת עליי ככ הרבה, אבל לא חושב שקראתי לך מתנשא (אני לא מכיר אותך אישית, אז מאיפה לי שאתה מתנשא?), אולי אולי 'תגובות מתנשאות'.

בכל מקרה, שאלו מה יש לשנוא בעמית סגל ולנוכח הקטע החדש הזה שאני שם לב אליו בטוויטר ובמקומות אחרים (סתם, רק בטוויטר), עניתי מה הסיבה שלדעתי שונאים אותו. לא כיוונתי אלייך ספציפית (למרות שיכול להיות שזה נכון גם לגבייך, אין לי באמת מושג), אלא עניתי על התופעה כמו שאני רואה אותה.

שמח שאתה אוהב אותי כמו שאני אוהב אותך/

איזה השוואה יפה בין השנים הקודמות

קצת אוף טופיק, אבל מה הוביל לאחוז הצבעה גבוה בבחירות מ 73 עד 99 לעומת הירידה הדרסטית לאחר מכן? לגבי העלייה בבחירות הקודמות אני מניח שזה בעקבות קמפיינים של הפחדות והקריאה של ביבי שהובילה את המצביעים שלו (ושל היריבים) "לנהור לקלפיות"

היום נפתח קצת חלש אבל מאמין שיסתיים עם אחוז הצבעה דומה לפעם קודמת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.