Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

נראה לך שהמצב עד כדי כך גרוע מה אנחנו מצרים?

חביבי ברגע שהגופים הגדולים במדינה ובעלי השליטה מרגישים מאויימים הם יעשו הכל,אבל הכל.

היה פעם שקולות החיילים, השגרירים וכו' באמת שינו את תמונת המנדטים?

בחירות 15 מרצ קיבלו מנדט נוסף בזכות קולות החיילים.

בגלל שהם קיבלו מנדט נוסף, זהבה גלאון חזרה בה מהפרישה (פרשה אחרי תוצאות הבחירות כדי שזנדברג תוכל להיכנס לכנסת).

פייגלין חי בסרט שיתנו לו את תיק האוצר אחרי כל האמירות ההזויות שלו על ביטול ביטוח לאומי וכו'.

שקר.

הוא דיבר על ייעול המנגנון ולא ביטול קצבאות זקנים ונכים כמו שמציגים בתקשורת, מה שהם מקבלים היום יהיה נקודת הפתיחה, מכאן זכה רק יעלה.

חבל שאין נושא של הקוף ה12 לבחירות, עם ניקוד.

החיזוי שלי

ליכוד 30+

כחול לבן בהפרש 4 או יותר מהליכוד

זהות 11+

עבודה 9

איחוד הימין 8

ימין חדש ומרצ יעברו על הקשקש

כחלון הביתה

גשר הביתה

ליברמן הביתה

ביבי מקים קואליציה, נבחר לראשות הממשלה וכל התיקים נגדו יתפיידו כמו החקירה של טראמפ והרוסים.

עד כאן החיזוי.

מה שמעניין אותי זה איך פייגלין מתכנן לעשות פה לגליזציה ושוק חופשי אל מול חברות התרופות הועדים וההסתדרות, יהיה מעניין.

שקר.

הוא דיבר על ייעול המנגנון ולא ביטול קצבאות זקנים ונכים כמו שמציגים בתקשורת, מה שהם מקבלים היום יהיה נקודת הפתיחה, מכאן זכה רק יעלה.

החיזוי שלי

ליכוד 30+

זהות 11+

עבודה 9

איחוד הימין 8

כחלון הביתה

גשר הביתה

ליברמן הביתה

ביבי מקים קואליציה, נבחר לראשות הממשלה וכל התיקים נגדו יתפיידו כמו החקירה של טראמפ והרוסים.

עד כאן החיזוי.

מה שמעניין אותי זה איך פייגלין מתכנן לעשות פה לגליזציה ושוק חופשי אל מול חברות התרופות הועדים וההסתדרות, יהיה מעניין.

שקר.

החיזוי שלי

ליכוד 30+

זהות 11+

עבודה 9

איחוד הימין 8

כחלון הביתה

גשר הביתה

ליברמן הביתה

עד כאן החיזוי.

פייגלין הוציא ממרץ התחייבות שהם תומכים בלגליזציה גם מהאופוזיציה.

ההימור שלך על זהות הזוי אחי. בחלומות הכי ורודים שלי לא חולם על 11. מהמר על איזור ה 6.

פייגלין הוציא ממרץ התחייבות שהם תומכים בלגליזציה גם מהאופוזיציה.

ההימור שלך על זהות הזוי אחי. בחלומות הכי ורודים שלי לא חולם על 11. מהמר על איזור ה 6.

מהמר על 8 לזהות.

שקר.

החיזוי שלי

ליכוד 30+

זהות 11+

עבודה 9

איחוד הימין 8

כחלון הביתה

גשר הביתה

ליברמן הביתה

עד כאן החיזוי.

הוא מתכנן אבל זה לא יקרה לפחות ב5-7 השנים הקרובות.

כמה מנדטים אתה מהמר לזהות?

בין 7-9. למרות שעם יש עתיד בזמנו אמרו 11 ובסוף קיבלו 19.

אני מבין שהוא ההייפ של הבחירות האלה אבל הוא עם כיפה על הראש, זה תמיד מלחיץ כל חילוני.

בין 7-9. למרות שעם יש עתיד בזמנו אמרו 11 ובסוף קיבלו 19.

אני מבין שהוא ההייפ של הבחירות האלה אבל הוא עם כיפה על הראש, זה תמיד מלחיץ כל חילוני.

יפה. זה הימור גבוה יחסית. יש היום הייפסביבו אבל מצד שני הרבה פייק ניוז והפחדות

מישהו באמת מאמין שביבי / גנץ מסוגלים להציע לפייגלין את תיק האוצר? זה נשמע לי הזוי

בעצם אולי רק ביבי כי הוא יעשה "תמות נפשי עם פלישתים" אחרי הבחירות האלה בעקבות העננה הפלילית שמרחפת מעליו

מישהו באמת מאמין שביבי / גנץ מסוגלים להציע לפייגלין את תיק האוצר? זה נשמע לי הזוי

בעצם אולי רק ביבי כי הוא יעשה "תמות נפשי עם פלישתים" אחרי הבחירות האלה בעקבות העננה הפלילית שמרחפת מעליו

במצב הקיים כשהוא אומר אני אלך איתך רק במידה ותתן לי יש סבירות לא רעה שמישהו מהם יסכים, בטח כשויתור על התיק הזה יגרום לאחד מהם להיות ראש ממשלה.

איך מסתדר פייגלין שר האוצר בממשלה עם החרדים שצמאים לכל הקיצבאות וההטבות הסוציאליסטיות (כחלון שהצהיר שהוא לא יהיה בממשלה כזאת)?

או פייגלין ומרץ השמאל הכלכלי מובהק בממשלה אחת?

כל ממשלה שלא ירכיבו פה הולכת לפיצוץ מהר מאוד, וזה בלי לדבר על ביבי וכמה זמן הוא יחזיק כראש ממשלה עם כתבי אישום

איך מסתדר פייגלין שר האוצר בממשלה עם החרדים שצמאים לכל הקיצבאות וההטבות הסוציאליסטיות (כחלון שהצהיר שהוא לא יהיה בממשלה כזאת)?

כל ממשלה שלא ירכיבו פה הולכת לפיצוץ מהר מאוד, וזה בלי לדבר על ביבי וכמה זמן הוא יחזיק כראש ממשלה עם כתבי אישום

המסקנה שאני לוקח מזה, זה להצביע לליכוד.

מפחידה אותי המחשבה שביבי יהיה ראש ממשלה.

מפחידה אותי המחשבה שגנץ יהיה ראש ממשלה.

אני מבועת מהמחשבה שיש מצב שיאיר לפיד יהיה ראש ממשלה.

זה באמת הכי טוב שיש למדינה להציע?

מפחידה אותי המחשבה שביבי יהיה ראש ממשלה.

מפחידה אותי המחשבה שגנץ יהיה ראש ממשלה.

אני מבועת מהמחשבה שיש מצב שיאיר לפיד יהיה ראש ממשלה.

זה באמת הכי טוב שיש למדינה להציע?

ביבי ראש הממשלה במי יודע כמה שנים האחרונות, והמצב בארץ לא כזה גרוע כמו שמציירים אותו.

בני גנץ נראה בחור חביב. גבוה, עיניים כחולות, היה גנרל בצבא (זה בערך כל מה שאני יודע עליו). אבל הבעיה האמיתית איתו, היא השותפות שלו הקואליציוניות. הרי בלי העבודה ומרצ אין לו ממשלה.

יאיר לפיד לא יהיה ראש ממשלה. אבל אם גנץ יהיה - הוא בהכרח יקבל תפקיד בכיר מאוד. שר חוץ כנראה. אתה רוצה את יאיר לפיד שר החוץ?

והכי טוב שיש למדינה הזו להציע זה שלל משרדי עורכי הדין הפזורים בארץ המתמחים בדרכונים זרים.

אתה מבלבל בין המצב אחרי הבחירות וחלוקת תיקים לבין מה כל צד יעשה כדי להקים פה ממשלה, בסוף ביבי נתן לכחלון וליאיר לפיד להיות שרי אוצר, בוא נגיע שזה תיק שהוא דיי זורק עליו.

ביבי ראש הממשלה במי יודע כמה שנים האחרונות, והמצב בארץ לא כזה גרוע כמו שמציירים אותו.

בני גנץ נראה בחור חביב. גבוה, עיניים כחולות, היה גנרל בצבא (זה בערך כל מה שאני יודע עליו). אבל הבעיה האמיתית איתו, היא השותפות שלו הקואליציוניות. הרי בלי העבודה ומרצ אין לו ממשלה.

יאיר לפיד לא יהיה ראש ממשלה. אבל אם גנץ יהיה - הוא בהכרח יקבל תפקיד בכיר מאוד. שר חוץ כנראה. אתה רוצה את יאיר לפיד שר החוץ?

והכי טוב שיש למדינה הזו להציע זה שלל משרדי עורכי הדין הפזורים בארץ המתמחים בדרכונים זרים.

ביבי הוא ארדואן האשכנזי.

בני גנץ הוא פיגורה חסרת ניסיון שנהנית כרגע מסטטוס של ברירת מחדל ציבורית, מה שהופך אותו לעוד יותר מסוכן.

יאיר לפיד אמור להיות ראש ממשלה אם המפלגה הזו תזכה, כחלק מרוטציה, האמת שלא ממש אכפת לי מה הוא יעשה, כי הדבר היחיד שהוא עשה בצורה סבירה היה קריוקי בגנקי, וזה אומר עליו בערך הכל.

לגבי הסעיף האחרון, מחזיק בדרכון ברזילאי, לא בטוח ששם פחות מושחת ויותר טוב.

יש לך קשרים בקונסוליה הפינית?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.