Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

הוא איש שמאל כמו שבוגי יעלון הוא איש שמאל.

הסיפורים של ביבי חמורים פי מיליון. זה כמו שתשווה רכישת מסטיק לרכישת.. אממ... צוללות!

מה נסגר?

אני טועה או שעדכנית ביבי לא חשוד ביחס לצוללות?

או שאתה טוען ש-"היועץ המשפחתי" שהמליץ על העמדתו לדין במספר תיקים אחרים החליט לטאטא את זה מתחת לשולחן?

אני טועה או שעדכנית ביבי לא חשוד ביחס לצוללות?

או שאתה טוען ש-"היועץ המשפחתי" שהמליץ על העמדתו לדין במספר תיקים אחרים החליט לטאטא את זה מתחת לשולחן?

אכן לא חשוד כרגע. לא אמרתי אחרת.

המשטרה כן רוצה לפתוח את התיק מחדש ולחקור שוב אחרי שהתגלו הראיות החדשות. (שאישר אך ורק על דעת עצמו מכירת צוללות למצרים ולא גילה לאף אחד, המניות וההסתרה שלהן והשותפות של בן הדוד).

הוא איש שמאל כמו שבוגי יעלון הוא איש שמאל.

הסיפורים של ביבי חמורים פי מיליון. זה כמו שתשווה רכישת מסטיק לרכישת.. אממ... צוללות!

מה נסגר?

לא אמרתי לרגע שהסיפורים של ביבי חמורים פחות אבל אם זה היה ביבי היו מנפחים את זה הרבה יותר.

אכן לא חשוד כרגע. לא אמרתי אחרת.

המשטרה כן רוצה לפתוח את התיק מחדש ולחקור שוב אחרי שהתגלו הראיות החדשות. (שאישר אך ורק על דעת עצמו מכירת צוללות למצרים ולא גילה לאף אחד, המניות וההסתרה שלהן והשותפות של בן הדוד).

אז למה אתה ממשיך להתייחס לזה כאילו זה איזה חשד סופר מבוסס כשהאנשים שלא פחדו להמליץ על העמדתו לדין רגע לפני בחירות החליטו ששם אין בסיס?

לנקות בשנייה מעורבות של מנכ"ל בחברה בראשות יוצאי צבא ומשטרה, בעסקה ענקית שנעשתה באופן לא כשר עם המשטרה ושנייה אחרי זה להאשים את ביבי זה לכל הפחות לא עקבי. ברור שגם אם היה שם משהו לא כשר החלק החמור יותר הוא זה המשטרתי - אבל אתה לא יכול להתחמק מהתמונה של בכירים לשעבר סוגרים עם בכירים בהווה עסקאות בחאווה, דבר שכולנו יודעים שקורה ורחוק מלהיות נקי מוסרית. לא טוען שביבי מלאך, פשוט לא אוהב את החוסר אחידות הזאת.

ביחס למניות - אני באמת חושב שזאת האשמה די מופרכת ביחס לקשר עם הצוללות (לפחות להבנתי, מדובר בחברה שקשורה לחברה שמספקת, בין היתר, לטיסנקורפ פלדה; לחשוב שיש פה עסקה סיבובית, בשביל קנייה עתידית של צוללת מספר שנים אחרי שהוא הפסיק את ההחזקה שלו במניות נשמע לי סופר מופרך).

קודם כל מחריב את עזה עד היסוד והופך אותה לשולחן פינג פונג אחד גדול ושטוח .

לא משאיר שם אבן על אבן ולא אכפת לי אם זה בית של חמאס, בית מגורים, בית חולים, בית ספר,בניין של האו"ם או מסגד.

בין אם מהאויר בין אם עם ארטילריה. כמובן פוגע בכל ניסיון שיגור של הטרוריסטים וכל המשגרים שלהם בשטח.

אחרי זה מכניס חיל רגלי לוודא הריגה של כל מי שיתנגד. עם הוראות פתיחה באש ברורות מאוד שיורים על כל סכנה ולא משנה יש שם אזרחים או אין. שערה של חייל אחד שלנו שווה מבחינתי כמו כל עזה.

משתלט על כל הרצועה, ממשיך לעשות חריש עמוק למגר כל שארית של טרור ונשק. האזרחים שעוד יישארו יקבלו אופציה או לצאת לשחיה בים או לברוח למצרים או לקבל את המרות שלנו. כל השאר רשום במצע של פייגלין.

כל התנגדות הכי קטנה, מצידי אפילו אבן אחת שנזרקת תגרור ענישה קולקטיבית קשה שכוללת גירוש של כל הבניין, שכונה, חמולה, כפר.

בוא רק נאמר שטוב שמקבלי ההחלטות לא חושבים כמוך כי יותר סביר שבמקום להפסיק את הטרור, הפתרון שאתה מציע רק יגדיל אותו פי עשרות מונים.

בוא רק נאמר שטוב שמקבלי ההחלטות לא חושבים כמוך כי יותר סביר שבמקום להפסיק את הטרור, הפתרון שאתה מציע רק יגדיל אותו פי עשרות מונים.

כן כי עד עכשיו יש רק שלום ואחווה. הפחד הזה מ"התגברות הטרור אז בוא נמנע מכל פעולה שסוף סוף תשנה את המציאות היומיומית" זאת גישה פסולה תבוסתנית שמביאה בעצמה להרבה יותר הרוגים לאורך השנים וגם כשאין הרוגים החיים עצמם בפחד ובאיכות נוראית עם מיגונים וחרדות. דבר שני איך משהו שלא יהיה קיים יותר יכול לגדול? ואם אתה מתכוון לטרור מיו"ש אז גם שם נעשה אותו דבר. ואז גם שם איך משהו יכול לגדול אם לא יהיה קיים יותר?

חבל מאוד שמקבלי ההחלטות לא חושבים כמוני במקום להמשיך להחליט לא להחליט ורק להתמזמז ולשמר את המצב הקיים. אתה פאקינג הצבא הכי חזק באזור ואתה לא מסוגל להתמודד עם כמה ארגוני טרור קיקיונים שמכתיבים לך את הלו"ז במדינה? נשמע לך הגיוני? תסיים את השיט הזה ותתחיל לחיות חיים נורמלים שבהם אתה משקיע יותר ברווחה חינוך ורפואה מאשר בתקציב הביטחון.

קודם כל בוא נתחיל בזה: מלחמה מיידית עם רוב מדינות ערב, שכנראה הנזקים שלה יהיו קצת יותר משמעותיים ממה שיש עכשיו.

הלאה: סנקציות מצד מרבית העולם שכנראה יגרמו לקריסת הכלכלה שלנו. אנחנו גרגר חול מינורי וזניח וכמו שאומר הביטוי הידוע: אם העולם ישתין עלינו אנחנו נטבע.

אחר כך אם נשרוד את כל זה אחרי ההיפר אינפלציה שתהיה פה והכמה עשרות אחוז של אבטלה שתיווצר, באמת יהיה לנו יותר כסף להשקיע בחינוך, רווחה ורפואה.

אהה וכמעט שכחתי: תוסיף לזה כנראה הרבה יותר טרור ממה שיש עכשיו

קודם כל בוא נתחיל בזה: מלחמה מיידית עם רוב מדינות ערב, שכנראה הנזקים שלה יהיו קצת יותר משמעותיים ממה שיש עכשיו.

הלאה: סנקציות מצד מרבית העולם שכנראה יגרמו לקריסת הכלכלה שלנו. אנחנו גרגר חול מינורי וזניח וכמו שאומר הביטוי הידוע: אם העולם ישתין עלינו אנחנו נטבע.

אחר כך אם נשרוד את כל זה אחרי ההיפר אינפלציה שתהיה פה והכמה עשרות אחוז של אבטלה שתיווצר, באמת יהיה לנו יותר כסף להשקיע בחינוך, רווחה ורפואה.

עוד הפחדות ועוד הפחדות בלי שום סימוכין ובעיקר מוטעות. לרוב ארצות ערב הערבים ביש"ע קוץ בתחת בדיוק כמו לנו, בעצמם לא מבינים למה לא סיימנו עם הסיפור הזה כבר. מי יקום עלינו? סוריה שנמצאת במלחמת אזרחים קשה כבר כמה שנים? הממלכה הירדנית שבעצמה נמצאת בקשיים פנימיים? עיראק המפולגת והשסועה? או שנראה את הטורקים צובאים על גבולנו? ערב הסעודית שהיחסים בינינו רק מתקרבים הם מתים שנעזור להם נגד איראן כמו אגב עוד הרבה מדינות ערב אחרות שמבחינתן כל גורם שאיראן תומכת בו נחשב לאויב? מצרים שבעצמה יורה בהם ושמה עליהם מצור? כאילו זה מה שיעניין את סיסי, מבחינתו אם הם לא היו קיימים פחות כאב ראש, פחות גורמי טרור שמסתובבים לו בסיני ועוברים לרצועה והחוצה השכם וערב, יותר דאגה לעם המצרי כצמו. אולי לבנון תעיז לעשות משהו וגם אז מדובר בארגון חיזבאללה. הם יודעים מה הם יחטפו אחרי המלחמה האחרונה, נסראלה עד היום מתחבא בבונקר. הדבר האחרון שהם ירצו זה שנחזיר את לבנון עוד פעם 100 שנה אחורה. הם (ערביי יש"ע) לא באמת מעניינים אף אחד. אז הם יקשקשו הרבה באו"ם וידברו מילים קשות כלפי חוץ ויהיו הפגנות בארצות שלהם. אנחנו לא ב48, מאזן הכוחות והיחסים השתנה הרבה מאז.

לגבי הסנקציות, קודם כל שרדנו בעבר סנקציות ואמברגו נשק ואפילו ניתוק יחסים עם ארה"ב (או נגיד רמת יחסים של עד כדי ניתוק). יש לנו עוד חברים בעולם. מעבר לזה, שוב, עוד הפחדות והפחדות שלא מבוססות על כלום. כל פעם שדיברו איתנו על איזה צונאמי מדיני בעקבות איזו החלטת או"ם ובסוף כלום ושום דבר. גם אירופה וגם ארה"ב יודעות שאנחנו כח מודיעיני וצבאי חשוב מאוד במלחמה באיסלאם והטרור הרדיקלי. אנחנו השער שמונע הרבה מהזליגה הזאת לשם. הם צריכים אותנו לא פחות משאנחנו צריכים אותם. אני כבר לא מדבר על התרומה של ישראל לעולם בכל אספקט בחיים כמעט. דבר שני ברגע שאנחנו נחליט ונסיים סופית את הסיפור ונודיע קבל עם ועדה שאנחנו הריבון פה, ואנחנו נחליט מה קורה בחבל ארץ שלנו ולא אף אחד אחר בסופו של דבר כולם יתיישרו כי כל עוד אתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה הם מרגישים הרבה יותר בנוח להתערב, ואחרון חביב בסופו של דבר אחרי כל הפעולה הזאת יהיה פה מצב נתון. אין הרבה שהם יוכלו לעשות אחר כך וגם סנקציות לא ישנו את זה. במקום לפחד ולפזר כל מיני הפחדות על מה העולם אולי יעשה הגיע הזמן שנשים את ביטחון אזרחינו ועתיד ילדינו בראש. תהיה החלטי, תגדיר בדיוק מה המטרה שלך ותסיים את הסכסוך הזה.

מה שהכי מצחיק, זה שעם כל החרא שנזרק, הכל יישאר אותו הדבר.

כל עוד נתניהו רוצה להיות ראש ממשלה הוא יהיה ראש ממשלה.

מי שאומר שגנץ לא מושחת טועה בענק, אתה לא נהיה פוליטיקאי מבלי להיות מושחת.

"הם צריכים אותנו לא פחות משאנחנו צריכים אותם"

סבבה נשמה, ברור. יש לך קריאה מעולה של המציאות, מה אני אגיד לך.

לך תבין 2 מועמדים שמטנפים אחד על השני ולא אומרים כלום

חןחן והכפכף?

באמת שפוליטיקה מרטיט לי את הביצה אבל בגדול כשיש ציטוטים מפורשים בתקשורת של אנשים ספציפיים (ראש מוסד שהיה דאז וכולי) אני נוטה להאמין שזה נכון, מישהו פה באמת לא חושד אפילו במעט שביבי פשוט מחרטט ומשקר בקטע בלתי נסבל?

לא הבנתי איזה מבצע כל כך סודי ש*רק* ביבי מעודכן בו (ואלה שטען שכן מעודכנים, סתרו אותו במפורש) גרם למכירת צוללות כאלה ואחרות??

באמת שאין בי אמונה בכל החנטרישים האלה שקוראים לעצמם פוליטיקאים.

אז אתה בעצם אומר שזה אפילו עדיף

אני חושב שאנשים לא מעריכים מספיק את ההשפעה החיובית של קרינה רדיואקטיבית בבאר שבע על האחווה עם הכימיקלים מצפון.

אז למה אתה ממשיך להתייחס לזה כאילו זה איזה חשד סופר מבוסס כשהאנשים שלא פחדו להמליץ על העמדתו לדין רגע לפני בחירות החליטו ששם אין בסיס?

לנקות בשנייה מעורבות של מנכ"ל בחברה בראשות יוצאי צבא ומשטרה, בעסקה ענקית שנעשתה באופן לא כשר עם המשטרה ושנייה אחרי זה להאשים את ביבי זה לכל הפחות לא עקבי. ברור שגם אם היה שם משהו לא כשר החלק החמור יותר הוא זה המשטרתי - אבל אתה לא יכול להתחמק מהתמונה של בכירים לשעבר סוגרים עם בכירים בהווה עסקאות בחאווה, דבר שכולנו יודעים שקורה ורחוק מלהיות נקי מוסרית. לא טוען שביבי מלאך, פשוט לא אוהב את החוסר אחידות הזאת.

ביחס למניות - אני באמת חושב שזאת האשמה די מופרכת ביחס לקשר עם הצוללות (לפחות להבנתי, מדובר בחברה שקשורה לחברה שמספקת, בין היתר, לטיסנקורפ פלדה; לחשוב שיש פה עסקה סיבובית, בשביל קנייה עתידית של צוללת מספר שנים אחרי שהוא הפסיק את ההחזקה שלו במניות נשמע לי סופר מופרך).

כי נתניהו שיקר בנושא כבר כמה וכמה פעמים ונתפס על חם.

כי הגרסה האחרונה שמסר נסתרה ע"י היועץ המשפטי, שני יועצי המועצה לבטחון לאומי, ראש המוסד ועוד בכירים.

ואני יכול להמשיך.

לא אמרתי שגנץ צדיק. להיפך - שיחקרו, ואם ימצאו שהוא אשם אז שילך למשפט. מעודד את החקירות.

אבל להגיד שהוא מואשם בשחיתות זה פשוט לא נכון עובדתית. זה שקר.

לגבי המניות, צריך להפריד בין שתי פרשות שהתערבבו - המניות שקשורות לספקית של טיסנקורפ ואישור מכירת הצוללות למצרים.

ספציפית לגבי המניות יש כתבה מעולה שמסכמת. תקרא ותבין את גודל השקר.

https://www.themarker.com/law/.premium-1.7046210

יותר מלחלק מהאנשים מסתבר

ישראלי קלאסי "למהמיהםבכלל"

הסוגיה הפלסטינית כבר ממש לא מעניינת את העולם הערבי הם כמו קוץ בתחת בשבילם.

בדיוק. אנשים כאן חיים בסרט "אם תכבוש את עזה, יהיה לך מלחמה עם כל העולם הערבי" (רביד).

זה חרטא. העולם הערבי לא מת על הפלסטינים. האם סתם קוץ בתחת בשבילו.ובטח ובטח שאף חד לא יפתח מלחמה בגלל פאקינג עזה. אפילו אני בספק עם תושבי יו"ש יעשו משהו מופרע (למעט תומכים מובאקים של חמאס).

מילא אם מדברים על הרב הבית, ירושלים. ששם זו סוגה רגישה מבחינה דתית. אבל עזה?!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.