Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

מה שביבי אמר לא מעניין אותי האמת צילמתי כי זה קפץ לי בפיד, האמירה של גנץ מקוממת ביותר ואין לה מקום

אחי כבר 4 תגובות שלך שאתה אש ותמרות עשן כנגד בני גנץ, לפחות תנסה להיות קצת אובייקטיבי.

מה מקומם בדברים שהוא אמר? אתה רוצה לדעת איזה דברים אני אומר בטלפון לחברים שלי?

לא מאמין שחבורת האינטרסנטים האלה, אחראיים על הביטחון, הכלכלה והחופש שלי.

מקומם אותי עוד דברים שהוא אמר, וזה אינטרס של כולם לדעת מה יש בטלפון שלו כי האיראנים מחזיקים במידע הזה והוא נתון לסחיטה

wnjgnzytmi51.jpeg

אבל הוא מועמד לראשות ממשלה זה לא צחוק, אם יש מידע רגיש שיכולים לסחוט אותו על זה הוא חייב לחשוף בפני הציבור גם אם זה לא נעים

אבל הוא מועמד לראשות ממשלה זה לא צחוק, אם יש מידע רגיש שיכולים לסחוט אותו על זה הוא חייב לחשוף בפני הציבור גם אם זה לא נעים

ואם אין וזה הכל ספין של ביבי?

למה שלא יחקרו את זה במקום לחשוף לעוד אנשים את המידע ה(אולי) רגיש שיש שם?

אולי היה שם מידע על הצוללות? למה לתת לי, לך או לשר הביטחון ולרמטכ"ל גישה למידע הזה?

ואם אין וזה הכל ספין של ביבי?

יש שם, השב"כ לא היה מדווח סתם כנראה הם יודעים שיש משהו רגיש, ושים לב איך גנץ נלחץ בראיונות ונהיה תוקפני כל פעם שמזכירים את עניין הטלפון, קשה להאמין שהכל בלוף

זאת לא מלחמת דת. זאת מלחמה לאומית עם נגיעות דתיות. אבל הסכסוך קיים גם בלי נוער הגבעות וגם בלי החמאס.

הבסיס הוא דתי. ערבים תקפו יהודים בארץ עוד לפני שקמה מדינה וכשהם עצמם לא ממש היו שאיפות לאומיות.

חחחחחח

לא היה זיכוי כי הוא לא הואשם. אם הבדיקה של מולר הייתה מראה שיש ראיות למעורבות אישית שלו אולי הוא היה מואשם ואז היה יכול לצאת אשם או זכאי.

אתה מבין את ההבדל בין לומר שאין ראיות לכך שx מעורב באירוע ובין לומר שאירוע מסוים לא קרה?

אגב, זו לא החקירה היחידה.

אישית אני אשמח אם טראמפ חף מפשע. עקרונית אני מעדיף שכל מנהיג יהיה חף מעבירות בארצו.

בטח שזה החקירה היחידה, רק מולר חקר את כל העניין הזה בנוגע לקנוניה המזויפת עם רוסיה שהראתה שלא היה דבר, בסופו של דבר עוד פעם כל התחזיות של הפרשנים המהוללים התרסקו ובגדול

https://www.youtube.com/watch?v=qjUvfZj-Fm0

למשל, לפי וויליאם באר, מולר אמר שהוא מסרב לקבוע שטראמפ זכאי משיבוש הליכים.

לא קלעת לעובדה אחת מאלו שרשמת אבל אני מסרב לקבל את המציאות.

Woosh

אני מקווה שהוא אכן חף מפשע.

אני מקבל את המציאות בשמחה כבר פתחתי שמפניות וקונפטי לכבוד הנשיא האמריקאי הכי ידידותי שידעה מדינת ישראל

אוי תביעות וזה מה שידיח אותו מהנשיאות או יכניס אותו לכלא, אתה נאחז בקש עזוב, טראמפ ניצח הכל טוב אפשר להמשיך הלאה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.