Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

מצד אחד זה אותו ניגון כל הזמן ובסוף יש ממשלה. מצד שני, ליברמן באמת לא נכנס לממשלה בהתחלה בפעם הקודמת. רק שהפעם הקודמת היו לביבי בלעדיו 61 והיום רק 60.

שרירים.

וגם אם ליברמן לא יכנס ולא תהיה ממשלה לא יהיו בחירות מיד. ספין של הליכוד.

הנשיא יתן צ'אנס למישהו אחר להרכיב ממשלה, ככל הנראה גנץ

לא חושב שהנשיא יתן להרכיב ממשלה למישהו שלא קיבל את המלצות הרוב.

יש יותר סיכוי שיכריז שלאף אחד אין באמת יכולת להרכיב ממשלה, ואז כנראה נלך לבחירות

בשביל זה צריך להכריז על פיזור הכנסת. לשם כך דרוש רוב.

אין רוב לפיזור הכנסת. למען האמת, חושב שגם לא יגיעו ל50 ח"כים.

אבל אני חושב שהכל משחקי מו"מ, ליברמן יכנס בסוף.

בחירות נוספות זה עוד קולות לביבי..בנט לא יתמודד שוב ו99 אחוז שאיילת שקד תקבל שריון בליכוד,הרבה שהצביעו לליברמן אבל תומכים בביבי יצביעו לביבי הפעם,ולדעתי העבודה תקח מנדטים לכחול לבן

אני בבחירות הקודמות הצבעתי כחול לבן ונראה שאם היינו בחירות אצביע לליברמן. ביבי הרי יהיה ראש ממשלה, צריך לחזק את החילונים שיהיו שם.

בחירות נוספות זה עוד קולות לביבי..בנט לא יתמודד שוב ו99 אחוז שאיילת שקד תקבל שריון בליכוד,הרבה שהצביעו לליברמן אבל תומכים בביבי יצביעו לביבי הפעם,ולדעתי העבודה תקח מנדטים לכחול לבן

כמו שכתבתי בבחירות לליברמן תמיד יהיו את הקולות של יוצאי ברית המועצות המבוגרים.

בנתיים בשידור חי בחדשות ליברמן נשמע כאילו הולכים לבחירות, אבל אצלו אי אפשר לדעת כי הוא משאיר פתח ("אנחנו רק רוצים שהחרדים יעשו מה שעשו גם בפעם הקודמת, שיצאו מהמליאה בזמן העברת חוק הגיוס")

נראה שליברמן עלה על עץ גבוה מדי. אם הוא נכנס בלי לקבל מה שדורש הוא מאבד הון פוליטי רציני בגלל שעשה כזה בלאגן סביב זה, היה עדיף לו להיכנס מהתחלה ואף אחד לא היה זוכר את זה.

כרגע נראה שהוא בעצמו מחפש את הספין שיעצור את מחול השדים הזה. הוא יודע טוב מאד שבלי החרדים הוא משאיר את החוק לאופוזיציה, והאופוזיציה תפיל אותו משיקולים פוליטיים - אבל אז לפחות יהיה לו את מי להאשים. הוא יודע מראש שהחוק לא יעבור במצב כזה, אלא אם כן הוא ממש בונה על זה ששנאת החרדים של לפיד תגבר על השיקולים הפוליטיים הקרים שלו.

דווקא החרדים הם אלה שיכולים לפתור את זה יותר בקלות. אמנם אין להם שום סיבה להתקפל כי הם הגורם הכי חזק בכנסת כרגע, אבל מצד שני הם כנראה אלה שלא ייפגעו פוליטית בכלל מהתקפלות. הבייס הפוליטי שלהם יישאר שלהם.

ההתייצבות של הליכוד מאחורי נתניהו מדהימה בעיניי. בכל מקום אחר ובכל זמן אחר העורבים היו עטים על הפגר ומחסלים את נתניהו במצב הזה.

למה שהחרדים מתקפלות? הסנריו היחיד בו הם לא בממשלה זה תסריט של ממשלת אחדות שנראה כרגע רחוק מאוד. וגם בממשלת אחדות אני לא מאמין שיעבור חוק שמאי את מצבם יותר מהחוק שליברמן רוצה להעביר (שהוא בתאכלס טוב להם מאוד)

לליברמן יש את הבייס של העולים מרוסיה בגילאי 65+ שיצביעו לו עד הקבר, וכרגע הוא יכול לגנוב חילונים מהמרכז-ימין. אפילו בנאום היום הוא ציין "על הדרך" שלא בטוח שהמסעדה שהוא ולפיד ישבו בה הייתה כשרה. פראייר הוא לא.

במידה וגדעון סער לא ירוץ והוא כנראה לא ירוץ, גם אני יצביע ליברמן

איך זה עובד באמת? המפלגות (ליכוד\עבודה) יעשו פריימריז מחדש? או שימשיכו עם הרשימות הקיימות גם לבחירות האלו?

כל עוד רוב הישראלים, בדגש על הציבור החילוני, יצביעו פרסונלית, ביבי/רקלאביבי, ולא מהותית, לפי תפיסת עולם וגישה, אפשר ללכת לבחירות 26837037 פעם ברצף.

הציבור הישראלי מהטיפשים בעולם בקטע הזה. אנשים פשוט לא חושבים.

למה שהחרדים מתקפלות? הסנריו היחיד בו הם לא בממשלה זה תסריט של ממשלת אחדות שנראה כרגע רחוק מאוד. וגם בממשלת אחדות אני לא מאמין שיעבור חוק שמאי את מצבם יותר מהחוק שליברמן רוצה להעביר (שהוא בתאכלס טוב להם מאוד)

לא בטוח שבחירות חדשות טובות להם. התוצאות הפעם שיחקו להם טוב ממש.

כל עוד רוב הישראלים, בדגש על הציבור החילוני, יצביעו פרסונלית, ביבי/רקלאביבי, ולא מהותית, לפי תפיסת עולם וגישה, אפשר ללכת לבחירות 26837037 פעם ברצף.

הציבור הישראלי מהטיפשים בעולם בקטע הזה. אנשים פשוט לא חושבים.

תפיסת העולם שלי היא מדינה ליברלית, ימנית, כלכלה חופשית ושווין בין ערבים, חרדים וכל שאר המגזרים .

מכיוון שכל זה נמצא בגדר חלום כרגע אני אצביע רק לא לאחד האנשים שאני הכי שונא במדינה כרגע, בגלל הפילוג והשנאה שהוא יוצר בעם, בגלל המידיוניות הרופסת בעזה , בגלל החמדנות הדוחה שלו ושל המשפחה שלו ו..גם בגלל שהוא חשוד ב2 כתבי אישום .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.