Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

יכול להיות שהיא תחזור כבר לב"ש, היא מכורה לצומי, איפה אפשר לקבל את זה באופן עקבי אם לא בכדורגל או בפוליטיקה?

מסתמן שהיו אי סדרים חמורים בקלפיות.
מדינת עולם שלישי אנחנו.
חבל שלא הכניסו לפה את האום כשביקשו להתערב בבחירות מחשש לזיופים בישראל,כנראה אנחנו עיוורים לגועל נפש במדינה שלנו.

תאכלס הקטע שעדיין מצביעים הפתקים הזוי. אבל אם כבר פתקים, זה שסופרים אותם בקלפי עצמה, בלי פיקוח, בלי צילום, בלי תיעוד זה פתח לשחיתות וזיופים. הפעם נראה שאין יותר מהרגיל.

למי ששאל - היו חסרים לזהות כ 20 אלף קולות לעבור.

קראתי היום את המצע של זהות. מאוד בעד החלק הכלכלי במצע, רק שימחק פעם הבאה את החלק המדיני/בטחוני והוא יעבור.

לא חושב שתהיה פעם הבאה

לא חושב שתהיה פעם הבאה

לא חושב שלא תיהיה, הוא יחכה ויבנה את עצמו יותר נכון לפעם לבחירות הבאות, לנוכח זה שיש מצב שהן יהיו עוד בערך שנה שנתיים זה הימור לא רע לקחת שהוא גם בבאות הוא יהיה, אם שוב לא יעבור כנראה יסיים את דרכו.

אסור לו להיעלם מהתודעה מאמין שעוד שנה וחצי שנתיים שוב יהיו בחירות. לא מצטער לרגע על "בזבוז הקול" שלי כל עוד אני מצביע למישהו שאני באמת מאמין לו. מבחינתי בשביל האזרח הקטן המפלגות הגדולות זה הכל אותו דבר.

גם אני מקווה שימשיך ויוכיח את כל מי שטען שהוא מפלגת טרנד. הרעיונות שלו זה שינוי אמיתי ולא עוד מאותו הדבר כל הזמן

שימשיכו לבחור אותו דבר להציג אותו כקיצוני ואז לבכות על שביתות ברכבת כל יומיים.

גילוי נאות, בחרתי זהות, אבל כנראה אתפקד לליכוד דרך הליברלים. קשה לשנות מבחוץ, אז אולי מבפנים :(

מצטער לאכזב אותך,אבל פייגלין בעצמו ניסה מבפנים.

זה לא תלוי במתפקדים זה תלוי בביבי ובקואליציה שלו.

פייגלין ניסה מבפנים בצורה מטומטמת ביותר והלך ללא הפסקה ראש בראש עם ביבי.

שילמד משרן השכל, בחורה מדהימה וערכית שמקדמת באופן קבוע עניינים ליברלים..אם אני לא טועה בבחירות הנוכחיות היא אפילו שיריון של ביבי

כל עוד ביבי מנצח לליכוד את הבחירות לא יהיה שום שינוי מבפנים.ליכוד זאת מפלגה זאת מפלגה שהתרגלה לשלטון ולג'ובים והם תמיד יבחרו רק את מי שהם יחשבו שיהיה מסוגל לנצח בבחירות

ביבי לא יהיה פה לנצח ועדיף ששדרת המנהיגים של הליכוד בשנים הבאות תהיה כזו שיש בה רוב ליברלי

הליכודניקים החדשים ניסו ונכשלו כישלון חרוץ.

כרגע ערכים של ליברליזם אזרחי יש רק בעבודה ובמרצ למרבה האבסורד.

חחח מה? איזה בדיחה.

לא יודע אם מוטו של "אנחנו נשלוט על החיים שלך ונחליט מה טוב בשבילך" זה ליברליזם כל כך...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.