Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

לא מצליח להבין אם אתה ממש משחקאותה טיפש או שאתה סתם לא מבין אבל אם פייגלין היה רץ עם עוצמה יהודית מתוך הוא היה מקבל אולי אחוז.

הוא כל כך רחוק מהם במה שהוא ניסה להציג (תאמין או לא זה כבר לא ענייני) שזה פשוט מפגר לחשוב שהאופציה הייתה קיימת על השולחן.

חשבתי שאתה מעט יותר חכם מזה

עזוב דאבל עשה סקר רחב מי היו המצביעים של פייגלין ומה היו מצביעים אחרת.

פייגלין לא מתאים לעוצמה יהודית.
אני אישית לא הייתי מצביע לו עם עוצמה יהודית,אני אמנם ימני אבל לא מתאים לי כל הדת הזאת על הראש.

זה לא מה שמראים התוצאות, בתל אביב בקושי 2%

עוצמה יהודית רצו לרוץ איתו והיו מכניסים אותו לכנסת אבל המגלומן ימשיך לשרוף קולות בבחירות הבאות, רק שלא יגיד לתומכיו לרדת מהארץ שישארו לו לפחות מצביעים

בפעם האלף מסבירים לך שאין שום קווי דימיון בין 2 המפלגות.

פייגלין לא מתאים לעוצמה יהודית.

אני אישית לא הייתי מצביע לו עם עוצמה יהודית,אני אמנם ימני אבל לא מתאים לי כל הדת הזאת על הראש.

אחרי שפייגלין היה מעלה סרטון לפייסבוק מסביר מה זה בלוק טכני וכמה זה חשוב היית מצביע לו, אל תדאג התומכים ההדוקים שלו היו בולעים הכל בדיוק כפי שסלחו לו על סרטון הרגליים ההזוי

מה זה מכיר? ואני לא מכיר, אז מה? איך אתה יכול לבסס טיעון על כזה דבר בכלל

ההודעה שלי באה בעקבות המשפט הזה -

בתכלס לא עבר קול אחד מהשמאל

אחרי שפייגלין היה מעלה סרטון לפייסבוק מסביר מה זה בלוק טכני וכמה זה חשוב היית מצביע לו, אל תדאג התומכים ההדוקים שלו היו בולעים הכל בדיוק כפי שסלחו לו על סרטון הרגליים ההזוי

חחחחחח

ההשוואה הגרועה בעולם.

לא הבנתי איך העובדה שקיבל רק שני אחוז בתל אביב מוכיחה שלא לקח קולות משמאל

הרי הוא קיבל סביבות השני אחוז בארצי ובתל אביב הביא אותם אחוזים פלוס מינוס.

אם כבר שני אחוז בתל אביב נשמע הרבה יותר מרשים, כי אם במעוז השמאל כביכול, הוא לקח לא רחוק יחסית ממה שלקח בארצי, זה אומר שהפער שלו בממוצע בתל אביב מערים אחרות הוא ממש לא גדול

(לא יודע עד כמה זה מעיד על שמאל או ימין, בתל אביב יש אנשים עם דעות שונות נראה לי, אבל עדיין)

בחירות קודמות הבית היהודי עם בנט + עוצמה בתל אביב 4.5%

הבחירות עכשיו הבית היהודי עם עוצמה + בנט בתל אביב 3%

כלומר פייגלין לקח בתל אביב ממצביעים חדשים במקרה הטוב 0.5%

בחירות קודמות הבית היהודי עם בנט + עוצמה בתל אביב 4.5%

הבחירות עכשיו הבית היהודי עם עוצמה + בנט בתל אביב 3%

כלומר פייגלין לקח בתל אביב ממצביעים חדשים במקרה הטוב 0.5%

נראה לי שאתה מסתלבט

אם בבחירות הקודמות והאלה אנשים הצביעו לבנט או לסמוטריץ או לבן גביר אנערף, הם אנשים ימנים באופן מובהק ואין קשר בינם בהכרח לבין מצביעים של זהות. באותה מידה האחוז וחצי האלה שנעלמו יכלו לעבור לנתניהו או לכל אחד אחר, אין לך שום דרך לדעת לאן הם הלכו ובטח שאתה לא יכול לקבוע בנחרצות שעברו לפייגלין

השורה התחתונה נשארת אותו הדבר- במעוז השמאל לכאורה, פייגלין לקח כמעט אותם אחוזים כמו שלקח בארצי. כל השאר קשקושים

טוב אחי ספר את זה לבנט שלא עבר, אל תדאג הימין לא ישכח לו את השריפת 7 מנדטים, הכת שלו באינטרנט תישאר איתו אבל אני מאמין שהם בקושי 50 אלף זה לא יספיק לו לבחירות הבאות

להגיד שפייגלין היה צריך ללכת עם עוצמה זה כלכך לא להבין את מה שפייגלין אמר. זה כאילו לעשות מה שניסו לעשות לו משמאל אבל מימין - אתה עם כיפה על הראש ושייך לימין לפי החלוקה המסורתית והלא רלוונטית אז אל תבלבל תמוח על חירות וליברליזם ותתחיל להתחייב לבית המקדש.

להגיד שפייגלין היה צריך ללכת עם עוצמה זה כלכך לא להבין את מה שפייגלין אמר. זה כאילו לעשות מה שניסו לעשות לו משמאל אבל מימין - אתה עם כיפה על הראש ושייך לימין לפי החלוקה המסורתית והלא רלוונטית אז אל תבלבל תמוח על חירות וליברליזם ותתחיל להתחייב לבית המקדש.

אני מבין שמעבר לימין בטחוני הוא גם בעד החירות גם אני מסכים עם חלק מהדברים שלו במצע אבל במשחק הפוליטי הוא צריך לשייך את עצמו באיזה מחנה הוא, אם הוא רוקד על 2 חתונות ואומר שהוא יכול לתמוך גם בגנץ אז הוא מבריח לעצמו מצביעים פוטנציאלים מהימין שהם הבייס המובהק שלו, אין לי כוח לחפור עוד פעם בנתונים אבל בשורה התחתונה הוא לא הצליח להעביר מצביעים מהשמאל ופה הכישלון שלו.

הם נמנעו

אבל זה לא מנע שום דבר.

מזל שערכת.

אם ככה גם הליכוד לא מנע את אוסלו אז גם הליכוד שמאל.

מדהים איך הפקי ניוז מזנה כל שיח פוליטי במדינה הזאת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.