Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

דרך אגב מישהו שמע את נסיכת הדרום מאז שהוכרזה כמספר 3? תמיד מי שהולך לדבר למצלמות זה בנט או שקד כנראה שהיא אוהבת להצטלם רק בזמן טקסים בטרנר.

למה לו להגביל את עצמו לגוש חוסם בימין אם הוא קודם כל מאמין שהוא יעבור את ה4 מנדטים (גם אם אתם לא) וגם כשאין לו בעיה לשבת עם גנץ במידה ויסכים למה שהוא רוצה.

דרך אגב מישהו שמע את נסיכת הדרום מאז שהוכרזה כמספר 3? תמיד מי שהולך לדבר למצלמות זה בנט או שקד כנראה שהיא אוהבת להצטלם רק בזמן טקסים בטרנר.

היו לה איזה 5 דקות של אמירות ריקות בערוץ 12 אם אני לא טועה

כי זה הפוליטיקה אם אתה יודע שאתה לא מסוגל לעבור לבד תנסה לוותר קצת על האגו ולחבור לאחרים לבלוק טכני, זה מה שעשו עוצמה יהודית למרות ההצעות המשפילות והזלזול מצד הבית היהודי הם הסכימו לקחת מקומות 5 ו-8 אחרת הם היו שורפים 3 מנדטים סתם

אבל אצל פייגלין זה לא משנה בכלל כי 'גוש הימין' מעניין את סבתא שלו

אם כבר בלוק טכני עם מישהו, אז לפייגלין היה מתאים הימין החדש (גם לא. כי הם סתם פייק אבל לפחות פייק שמתיימר להיות ימין כלכלי ומדיני). עוצמה לא קשורה אליו בשום צורה ואופן.

תבינו שהמטרה של פייגלין היא לא להיות חבר כנסת, אם ככה הוא היה יכול לעשות את זה מזמן כחבר כנסת זניח באחת הרשימות של "גוש הימין".

הוא בערך היחיד על המפה הפוליטית שיש לו ממש דרך ואידיאולוגיה שקשורה לכל תחום בחיים, למה לו להתאחד עם עוצמה יהודית שלא אומרים כלום חוץ מלצעוק נגד ערבים? למה לו להיכנס למפלגה דתית שבחיים לא תכיר בנישואים חד מיניים? למה לו להיות עם הימין החדש שטוענים שהם "ימין כלכלי" למרות ששולי מועלם ואלישיב רייכנר הסוציאליסטים כנראה יכנסו לכנסת מטעמם? גם כ"בלוק טכני", זה פשוט יבריח הרבה מאוד מצביעים שלו.

עבר מזמן את אחוז החסימה, וככל שעובר הזמן הוא מתחזק. רק בבחירות כולם יראו את זה.

למה לו להגביל את עצמו לגוש חוסם בימין אם הוא קודם כל מאמין שהוא יעבור את ה4 מנדטים (גם אם אתם לא) וגם כשאין לו בעיה לשבת עם גנץ במידה ויסכים למה שהוא רוצה.

שמע גם אני מאמין שבסוף הוא יעבור אבל הסקרים עושים איתו עוול נוראי. כל סקר כזה שהוא מתחת לאחוז החסימה (ולך תשכנע אנשים שהסקר ממש לא מדוייק. שזה הבדל של פחות מאחוז, כלומר 2 אנשים בערך שענו בסקר, שברוב הסקרים לא שואלים על זהות בכלל, שהאוכלוסייה של זהות היא בעיקר צעירים שבכלל לא משתתפים בסקרים ושקשה לסקור את המפלגה הזו כי היא לא מגזר מסויים ועוד). עדין. מספיק שאנשים רואים - זהות 2.5% ומתחת לאחוז החסימה, בשבילם זהו. הם לא עוברים וזה קול לפח ולכן לא מצביעים להם ולך תנסה לשכנע עכשיו 150 אלף איש להצביע לו למרות הסקרים.

השיטה הזאת דפוקה. הייתי אוסר פרסום סקרים בשלב הזה, זה ממש מכריע בחירות.

בואו נהיה ריאלים

הוא לא מתחרה עם גנץ וביבי

אין לו יחסי ציבור בגרוש

הוא אומנם נראה מרשים מאוד, אבל רק מי שבאמת מכיר אותו ומתעמק

רוב העם מכיר רק כמה מפלגות

בואו נהיה ריאלים

הוא לא מתחרה עם גנץ וביבי

אין לו יחסי ציבור בגרוש

הוא אומנם נראה מרשים מאוד, אבל רק מי שבאמת מכיר אותו ומתעמק

רוב העם מכיר רק כמה מפלגות

גם הוא יודע שהוא לא יהיה מפלגת שלטון בבחירות הבאות וגם לא באלה שאחריהן, אבל נראה שהוא נחוש מספיק ואין לדעת איך הדברים יראו בעוד 10 שנים.

לא להצביע לו בגלל אחוז החסימה זה לירות ברגל.

במיוחד למי שמרגיש כמוני שבאמת אין למי להצביע בבחירות האלה, לאף אחד לא מגיע הכל שלי וגם במחיר שהוא ״ילך לפח״ אני לפחות אדע שהצבעתי לאדם שאני מאמין בו.

פייגלין צריך להיכנס לכנסת כי הוא אופציה לממשלה גם בממשלת ליכוד וגם במקרה שגנץ מנצח. בין כל הניסנקורנים (שר הכלכלה הבא בסבירות גבוהה, מקווה שלא שר אוצר) הוא יכול לאזן. אסטרטגית הוא טוב בעיקר למגה זורד, כי זה תחליף לחרדים במאמצים להרכבת ממשלה, כך שהוא יכול לקבל כוח עם תיק מספיק חשוב (נגיד תחבורה).

תחושה שהכיוון הוא ממשלת אחדות ליכוד-גנץ, והמשחק עכשיו הוא מי יהיה בראש

יעשו רוטציה שנה ביבי, שנה גנץ, שנה לפיד ובוגי שנה אחרונה.

מצד אחד מסכים עם המצע כלכלי חברתי של זהות מצד שני לא רוצה שביבי יבחר , לפגנץ או פייגלה?

אני במצב שלך בדיוק, קניתי היום את הספר מצע של פייגלין, נראה מה הדיבור, מקווה שזה יעזור לי להגיע להחלטה...

תלוי. אם ביבי ייאלץ ללכת בגלל כתבי האישום זה יותר בעל סיכוי.

בלי נתניהו זה כמעט ודאי. עם נתניהו זה נראה לי כמו התרחיש היותר ריאלי בכל מקרה.

https://youtu.be/ZFYVOSS2Op8

קבל בתחילת הסרטון.

בלי נתניהו זה כמעט ודאי. עם נתניהו זה נראה לי כמו התרחיש היותר ריאלי בכל מקרה.

אתה רואה את ביבי מוכן להיות מס 2 של גנץ/לפיד?

הוא יעדיף להפסיד בבחירות להתפטר ולתת לאשתו לצעוק שתישרף המדינה

עם מי לביבי יש קואליציה, בלי כחול לבן?

ישראל ביתנו, כחלון (אם יכנסו), הימין החדש, הבית היהודי ושתי המפלגות החרדיות.

הגוש הזה יהיה יותר גדול מגוש המרכז-שמאל של כחולבן, העבודה ומרצ, אבל יש תסריט שבו לאף גוש אין רוב (מן הסתם כי הערבים לא ישבו באף ממשלה).

במקרה כזה כנראה תהיה ממשלת אחדות.

אין סיכוי

תסתכל על המספרים. אין כמעט אפשרות אחרת.

על אחת כמה וכמה אם שוב נלך ל"אנחנו או הוא" והיד תרעד בקלפי והליכוד ומפלגנץ עוד יתחזקו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.