Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

וגם כתבו שם ביקורת על זה שרק אות אחת מהקשת הגאה נמצאת בכנסת

יאללה עד שלא יהיה ראש ממשלה ג'נדר ספיוקווירסקסואל לא ירגעו הצקצקנים

הפכנו למדינה שמחפשת ייצוגיות במקום תוכן

מחכים לאלוף טרנסג'נדר הראשון. אולי ככה אהוד ברק יצליח לחזור לכנסת.

לא שגנץ מזיז בעיניי, אבל בוא - הליכוד היא אחת המפלגות הותיקות פה עם המון שנות פוליטיקה, והיחידה שכיום בלי מצע מלבד "שמאל זה פויה". תשווב את זה למפלגה שקמה שלשום.

כשאתה מפלגה שקיימת כמה עשורים ושולטת כבר 10 שנים אתה לא צריך מצע.

יש לך פאקינג מדיניות, מה צריך יותר מזה?

אתה מצביע ליכוד ותקבל את מה שהיה עד עכשיו לטוב ולרע. בבטחון, ביחסי החוץ, בתחום המדיני ובתחום הכלכלי.

מה שהיה הוא שיהיה בלפחות 90%.

מצד שני, באה מפלגה שרוצה לקחת את השלטון ולא אומרת שום דבר על שום נושא.

שואלים אותם ימין או שמאל והם עונים אין ימין ושמאל. שואלים אותם על חוק הלאום אז כל אחד עונה אחרת ובסוף מוציאים הבהרה מכובסת.

שואלים אותם על מדינה פלסטינית יעלון אומר לא יהיה, לפיד אומר שצריך ללכת על זה וגנץ אומר שנדון על זה בהמשך. כנל בתחום הכלכלי וכנל בכל תחום כל הזמן.

אם כבר, הם אלא עם המצע המטורף "רק לא ביבי". איחוד של עשרות אנשים שאין שום קשר בין המדיניות של אף אחד לאחר בשום תחום בחיים. העיקר לאגד את כולם כדי להחליף את ביבי.

ואני בכלל לא בטוח מצביע ביבי, פשוט מגוחך בעיני להצביע לגנץ כשאתה לא יודע מה תקבל. (נגיד נדבר רק על התחום המדיני. יכול להיות שאתה איש ימין שלא מאמין במדינה פלסטינית, תצביע להם ותקבל אותה על הראש שלך. ובצד השני, יכול להיות שאתה איש שמאל ששונא מתנחלים והם אויביו הגדולים ותבחר גנץ ותקבל בנייה בהתנחלויות כמו שאומר יעלון ואנשיו. וזה רק תחום אחד מתוך עשרות)

רבבות צעקו בכיכר ציון "רבין בוגד", "בדם, באש, את רבין נגרש" ואיימו שוב ושוב שיפגעו בו פיזית, דוד לוי שהבין מה קורה בהפגנה אמר שההמון המוסת הזה מזיק לישראל יותר מהשמאל ובתגובה גורש מההפגנה בשריקות בוז. את פואד בן אליעזר תקפו בערב של ההפגנה בכיכר ציון כשהיה ברכב שלו. היתה אווירה של התרת דם, שנגמרה ברצח שהזהירו מפניו. איך בדיוק זה דומה במשהו לביקורות על ביבי? מתי היתה הפגנה של עשרות אלפי אנשים עם רצח בעיניים נגד ביבי?

זה לא שהיתה ביקורת ציבורית על רבין ופתאום לפתע הוא נרצח.

רבבות צעקו בכיכר ציון "רבין בוגד", "בדם, באש, את רבין נגרש" ואיימו שוב ושוב שיפגעו בו פיזית, דוד לוי שהבין מה קורה בהפגנה אמר שההמון המוסת הזה מזיק לישראל יותר מהשמאל ובתגובה גורש מההפגנה בשריקות בוז. את פואד בן אליעזר תקפו בערב של ההפגנה בכיכר ציון כשהיה ברכב שלו. היתה אווירה של התרת דם, שנגמרה ברצח שהזהירו מפניו. איך בדיוק זה דומה במשהו לביקורות על ביבי? מתי היתה הפגנה של עשרות אלפי אנשים עם רצח בעיניים נגד ביבי?

https://youtu.be/T7KkLWTcEYM

חבר הכנסת לעתיד

לא נתפס שעם המפלגה של הבן אדם הזה עשו דיל, ואני בטוח שגם רוב הימנים חושבים ככה.

כי גוש חוסם עם הערבים ובל"ד זה לגיטימי, אוי לצביעות של השמאל(כאילו גם ככה זה לא ברור שעוצמה יהודית לא יישבו בממשלה)

https://youtu.be/Mj1iqFhrBFw

קודם כל, היו מלא הפגנות נגד ביבי. ליד הבית שלי למשל שנה כל סופ"ש באו להפגין קבוע נגד ביבי. ולא חסר מקומות אחרים. כל הפגנה כביכול חברתית, הייתה נגד ביבי. אבל אני לא מדבר על זה. אני מדבר על הרדיפה שהוא עובר ע"י כל גורם תקשורתי, על הצורה שמשתלחים בו לא רק בציבור, חברי כנסת ואישים אחרים, אנשי אקדמיה ומרצים, המשטרה, הפרקליטות, בתי המשפט, כולם שמו להם למטרה להרוס לבן אדם הזה ולכל המשפחה שלו את החיים. האמת? עד היום אני מופתע שלא התנקשו בחייו עם כמות ההסתה שיש נגדו כל כך הרבה זמן. רבין לא עבר חצי מזה. ביבי סובל את זה שלושה עשורים. וגם, אפשר לחשוב שלרבין לא היו יציאות על הצד הנגדי. אפילו את אנשים מהמחנה שלו הוא הכפיש (ע"ע פרס למשל)

אין ספק שביבי מהיום ה-1 שלו כרוה"מ עוד ב-1996 זכה ליחס מאוד בעייתי ולא תמיד הוגן מהתקשורת. וזה עיצבן אותי אישית לא מעט , בטח בימים שהייתי תומך נתניהו וליכוד.

אבל בוא, להשוות את האווירה הציבורית הכללית ברחוב כלפיו לעומת רבין ב-1994/1995? לא אותה רמה בכלל.

קרישי, אתה באמת מאמין שיש קונספירציה עצומה של המשטרה (שביבי מינה לעמוד בראשה שני מפכ"לים), של הפרקליטות ושל היועץ המשפטי לממשלה (שביבי מינה!), של מבקר המדינה (שביבי מינה!). שם לב למוטיב חוזר פה?

וכולם מושקעים במטרה להרוס לו את החיים?

למה? כי בא להם? הרי כמעט כל המינויים של ביבי הם של אנשי ימין עם אידיאולוגיה מוצקה ודומה לשלו.

אתה מבין את רמת המופרכות של הקונספירציה הזו?

קרישי, אתה באמת מאמין שיש קונספירציה עצומה של המשטרה (שביבי מינה לעמוד בראשה שני מפכ"לים), של הפרקליטות ושל היועץ המשפטי לממשלה (שביבי מינה!), של מבקר המדינה (שביבי מינה!). שם לב למוטיב חוזר פה?

וכולם מושקעים במטרה להרוס לו את החיים?

למה? כי בא להם? הרי כמעט כל המינויים של ביבי הם של אנשי ימין עם אידיאולוגיה מוצקה ודומה לשלו.

אתה מבין את רמת המופרכות של הקונספירציה הזו?

אני לא צריך להאמין, זה קיים, ואנשים נתנו עדויות על זה. מעבר לדוגמאות אחרות. אתה תראה איך התיקים שכבר חלקם כבר קרסו גם כל השאר לא יעמוד במשפט. אבל בינתיים הנזק כבר נעשה.

אין ספק שביבי מהיום ה-1 שלו כרוה"מ עוד ב-1996 זכה ליחס מאוד בעייתי ולא תמיד הוגן מהתקשורת. וזה עיצבן אותי אישית לא מעט , בטח בימים שהייתי תומך נתניהו וליכוד.

אבל בוא, להשוות את האווירה הציבורית הכללית ברחוב כלפיו לעומת רבין ב-1994/1995? לא אותה רמה בכלל.

למה? כל הפגנה שלטים של crime minister, השוו אותו כבר לנאצי, רודן, דיקטטור, ייחלו לו למות ועוד דברים נוראיים אחרים, אפילו נתפסו אנשים שתכננו לפגוע בו. והוא סופג את זה כבר כמה עשורים לא כמה שנים בודדות.

רק רוצה לציין שאני מצביע זהות למרות החלק הזה במצע שלו ולא בזכות, זהות היא לא עוצמה לישראל. מציע לקולות הצפים לקרוא

(לא לפני שהם מאפסנים את הסטיגמות בצד לכמה דקות)

הנה קח לינק ישיר לעמוד ספציפי באתר הרשמי של "זהות", אתה מוזמן לראות בעצמך את האידאולוגיה שלהם כתובה שם שחור על לבן בלי שום מכבסת מילים.

ארץ ישראל השלמה, מדינה יהודית, והגירה מרצון של ערבים מישראל. https://zehut.org.il/בטחון-ישראל-ותכנית-מדינית/

אתה יכול לדלג מהכותרת ישירות לסעיף הרביעי. (3 הראשונים לא רלוונטים להודעה שלי)

למה? כל הפגנה שלטים של crime minister, השוו אותו כבר לנאצי, רודן, דיקטטור, ייחלו לו למות ועוד דברים נוראיים אחרים, אפילו נתפסו אנשים שתכננו לפגוע בו. והוא סופג את זה כבר כמה עשורים לא כמה שנים בודדות.

אז מצטער לאכזב אותך: ההתלהמות ואווירת האלימות הציבורית כלפי רה"מ , גם מה שאתה מתאר, לא קרובה למה שהיה מול רבין ב-94/95 (ושוב: אני אומר את זה כאחד שמעולם לא הצביע לשמאל, אי אפשר להחשיד אותי שאני מדבר כאן כתוך שמאל בעניין הזה).

ואתה יודע מה? אני שונא את זה שאני נאלץ להגן עליו כי אני אישית לא מת עליו והוא אכזב אותי מלא פעמים. אבל אי אפשר להישאר אדיש לצביעות הזאת. מצפים מהאדם לשמור על ממלכתיות ולשחק יפה אחרי שרומסים אותו עשרות שנים.

אני לא צריך להאמין, זה קיים, ואנשים נתנו עדויות על זה. מעבר לדוגמאות אחרות. אתה תראה איך התיקים שכבר חלקם כבר קרסו גם כל השאר לא יעמוד במשפט. אבל בינתיים הנזק כבר נעשה.

וזו הדוגמה המושלמת לכך שביבי הורס את המדינה.

הוא משחית והורס כל אמון שנשאר ברשויות. אם לא מאמינים למשטרה, לפרקליטות ולבתי המשפט, למי נשאר להאמין?

ואתה יודע מה? אני שונא את זה שאני נאלץ להגן עליו כי אני אישית לא מת עליו והוא אכזב אותי מלא פעמים. אבל אי אפשר להישאר אדיש לצביעות הזאת. מצפים מהאדם לשמור על ממלכתיות ולשחק יפה אחרי שרומסים אותו עשרות שנים.

ממש לשמור על ממלכתיות. אני משער שלא היית פה או צעיר מדי, אבל הוא זה שהתחיל את כל הטחת הרפש והלכלוך הזו.

השמאל שכחו מה זה להיות יהודים, דוגמה אחת מתוך אלפי אפשרויות.

וזו הדוגמה המושלמת לכך שביבי הורס את המדינה.

הוא משחית והורס כל אמון שנשאר ברשויות. אם לא מאמינים למשטרה, לפרקליטות ולבתי המשפט, למי נשאר להאמין?

ממש לשמור על ממלכתיות. אני משער שלא היית פה או צעיר מדי, אבל הוא זה שהתחיל את כל הטחת הרפש והלכלוך הזו.

השמאל שכחו מה זה להיות יהודים, דוגמה אחת מתוך אלפי אפשרויות.

הרשויות עושות את זה בעצמן מצויין, אני לא צריך את ביבי שיגיד לי את זה. תראה מה קורה עם כל מועמד שמנסה להיות מפכ"ל, תראה מה קרה עם אפי נווה שטיפה הכעיס את שי ניצן, תראה את השופטים שחיים בעולם משל עצמם וכל מי שמעיז לערער אותו טיפה ישר בכי ונהי על הרס הדמוקרטיה. דוגמאות אחרות שלא קשורות לביבי לא חסרות. הכל פה זה חונטות וקומבינות וקשרים ושחיתות. לא ברמה של דרום אמריקה או משהו כזה, אבל יחסית למדינה מערבית המצב לא מזהיר.

הייתי פה גם אז, וגם אז הטילו עליו רפש ולכלוך. זה היה פשוט כל כך הזוי ובלתי נתפס מבחינתם שביבי יהיה ראש הממשלה, כאילו מינימום איבדו את המדינה.

אז מצטער לאכזב אותך: ההתלהמות ואווירת האלימות הציבורית כלפי רה"מ , גם מה שאתה מתאר, לא קרובה למה שהיה מול רבין ב-94/95 (ושוב: אני אומר את זה כאחד שמעולם לא הצביע לשמאל, אי אפשר להחשיד אותי שאני מדבר כאן כתוך שמאל בעניין הזה).

אני לא מסכים איתך, אבל זאת לא הנקודה שלי בכלל. הנקודה שלי שהבן אדם חוטף מכל מקום אפשרי ולא רק הוא גם המשפחה שלו, רודפים אותם בכל מקום, מעלילים עליו דברים ותופרים לו תיקים, כבר כמה עשורים, ואחר כך מצפים ממנו לנהוג בממלכתיות.

הנה קח לינק ישיר לעמוד ספציפי באתר הרשמי של "זהות", אתה מוזמן לראות בעצמך את האידאולוגיה שלהם כתובה שם שחור על לבן בלי שום מכבסת מילים.

ארץ ישראל השלמה, מדינה יהודית, והגירה מרצון של ערבים מישראל. https://zehut.org.il/בטחון-ישראל-ותכנית-מדינית/

אתה יכול לדלג מהכותרת ישירות לסעיף הרביעי. (3 הראשונים לא רלוונטים להודעה שלי)

אני מודע לכך,

בגלל זה כתבתי למרות ולא בזכות.

לצורך העניין אני הרבה יותר שמאל מימין, אבל אין מועמד מושלם. מה לעשות.

אני מודע לכך,

בגלל זה כתבתי למרות ולא בזכות.

לצורך העניין אני הרבה יותר שמאל מימין, אבל אין מועמד מושלם. מה לעשות.

מפתיע שאתה מצביע להם עם מה שאתה רושם שאתה יותר שמאל מימין.

כי אני שמגדיר את עצמי בצד הימני ביותר, אני לא מוצא מפלגה עם דעות ימניות ממש ששווה לתת להם את הקול. זהות לדעתי הכי ימנית במפה. אולי אני טועה.

מפתיע שאתה מצביע להם עם מה שאתה רושם שאתה יותר שמאל מימין.

כי אני שמגדיר את עצמי בצד הימני ביותר, אני לא מוצא מפלגה עם דעות ימניות ממש ששווה לתת להם את הקול. זהות לדעתי הכי ימנית במפה. אולי אני טועה.

בהחלט ימין. לא הכי במפה (הבית היהודי יותר בכל זאת..).

תצביע זהות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.