Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

לא בטוח אם מירי רגב או יאיר נתניהו (זאת מירי)

תמונה אחת שווה אלף מילים...
ארבעה ליצנים חברו יחד למפלגה אחת חסרת אחריות.
הם באמת חושבים שניתן להם לנהל את המדינה?
לא נגענו...
(לקראת פורים, יצא להם טוב כמו כובעי ליצן על הראש)

אני לא מבין למה יש בחירות, באמת. די עם הבזבוז כספים האלה!

למה יש אנשים בשמאל שחיים בסרט שלפיד וגנץ ירכיבו את הממשלה....???

מדובר ב-2 סמרטוטים.

כל מצביעי גנץ ולפיד, אם אתם מסכימים לשבת עם מרצ ועם הערבים אז תצביעו, אם לא אז אין מה. כי זאת הממשלה שיכולה להיות לגנץ ולפיד..

והכי מצחיק זה שלפיד וגנץ חייבים את החרדים איתם, מה יקרה..? יתנו להם כספים? כמו ביבי?

חוק גיוס מה איתו?

הכל למען רק לא ביבי..?

ב

אה זה מאוד פשוט. כשהבחירה היא בין מחנה ביבי שכולל אנשים כמו מירי רגב, אריה דרעי,דוד ביטן, ליברמן, בצלאל סמוטריץ' ליצמן, מיקי זהר, ודומיהם

לבין הצד השני שכולל אנשים כמו עופר שלח, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ', מיקי חיימוביץ, איציק שמולי, יאיא פינק וכו'

אני יודע לאיזה מחנה אני הולך להצביע. השיקול של הבטחון זה שיקול כל כך מינורי עבורי בבחירות האלו.

*הערבים מעולם לא ישבו בשום ממשלה אז אולי תפסיקו לזרוק את הסיסמאות החלולות האלו?

האיחוד הזה זה הדבר הכי טוב שקרה לביבי, ייקח מנדט או 2 מכל מפלגה ימנית (חוץ מזהות שלא נחשבת חלק מהגוש) רק בגלל ההפחדות שחס וחלילה תהיה פה ממשלת שמאל.

לא רואה מצב שיש לגנץ-לפיד קואליציה של 61, זה בסוף יהיה תלוי בחרדים שילכו עם ביבי.

האיחוד הזה זה הדבר הכי טוב שקרה לביבי, ייקח מנדט או 2 מכל מפלגה ימנית (חוץ מזהות שלא נחשבת חלק מהגוש) רק בגלל ההפחדות שחס וחלילה תהיה פה ממשלת שמאל.

לא רואה מצב שיש לגנץ-לפיד קואליציה של 61, זה בסוף יהיה תלוי בחרדים שילכו עם ביבי.

החרידים ילכו עם מי שיביא להם יותר.

אני לא מבין למה יש בחירות, באמת. די עם הבזבוז כספים האלה!

כי עברו 4 שנים מהבחירות הקודמות וב-2019 חייבים לעשות בחירות לפי החוק?

ליכוד 30 מנדטים בערך, האיחוד הימני הזה של הבית היהודיו וכ'ו לפחות 10 מנדטים, הימין החדש 11 מנדטים וכל שאר הדתיים יביאו לנו עוד 10 מנדטים יש לנו רוב קואלציה

ביבי לא נוגע בקולות של זהות. אלו לא חבר'ה שיצביעו לביבי בכל מקרה ועכשיו עם האיחוד של גנץ להסתדרות והפרישה של עלה ירוק, יש מצב שזהות תרוויח מזה ותעלה מעבר ל 5 מנדטים

רשימת המצביעים של כל מפלגת ימין קטנה מורכבת, בין היתר, גם ממצביעי ליכוד בפוטנציה, שברגע ששלטון ביבי בסכנה הם חוזרים להצביע לליכוד.

מצד שני, כמו שאמרת, סביר להניח שזהות תרוויח מצביעים של עלה ירוק ואולי גם פליטים מכל מיני איחודים שהיו ב-24 השעות האחרונות (למשל מצביעי הבית היהודי שלא אוהבים את האיחוד עם עוצמה), ככה שקשה להעריך איך היממה האחרונה השפיעה על מצבה.

ליכוד 30 מנדטים בערך, האיחוד הימני הזה של הבית היהודיו וכ'ו לפחות 10 מנדטים, הימין החדש 11 מנדטים וכל שאר הדתיים יביאו לנו עוד 10 מנדטים יש לנו רוב קואלציה

להקיא, פשוט להקיא.

התסריט הכי נוראי שיכול להיות, שווה לרדת מהארץ.

עוד מצביע ליכוד מטומטם.

עוד דוגמא למה שאנשי שמאל לא מבינים, לקרוא לבן אדם מטומטם לא יגרום לו לחשוב אחרת, אף פעם, בשום סיטואציה.

30 מנדטים לבנט-סמוטריץ-חרדים? נשמע לי כמו תרחיש לא ריאלי בעליל, גם אם הם ממקסמים את עצמם לחלוטין. זה אותו בייס. מה גם שכנראה תהיה תזוזה לכיוון הליכוד.

כחלון-אורלי-ליברמן שווים 12-18 מנטים, אבל בתרחיש מסויים יכולים להישאר בחוץ כולם. תהיה מערכת מעניינת.

אה זה מאוד פשוט. כשהבחירה היא בין מחנה ביבי שכולל אנשים כמו מירי רגב, אריה דרעי,דוד ביטן, ליברמן, בצלאל סמוטריץ' ליצמן, מיקי זהר, ודומיהם

לבין הצד השני שכולל אנשים כמו עופר שלח, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ', מיקי חיימוביץ, איציק שמולי, יאיא פינק וכו'

אני יודע לאיזה מחנה אני הולך להצביע. השיקול של הבטחון זה שיקול כל כך מינורי עבורי בבחירות האלו.

לא שאני מגן על רשימת הזויים למיניהם בימין, אבל למען השם - מה הופך את סתיו שפיר למישהי ששווה להצביע עבורה? שלי יחימוביץ' שמתמזמזת עם קומוניזם קל וירתה בעבר שטויות על סקנדינביה שלא קשורות למציאות? מיקי חיימוביץ' שלא עשתה דבר בחיים הציבוריים? מה שונה עופר שלח מדיכטר, לצורך העניין? יאיא פינק לעומת אמיר אוחנה?

בנושא אחר, גנץ הולך ונראה לי כמו שליח אהוד ברק שאיכשהו תופס כותרות ומגיב רשמית על מהלכים כמו הקמת הגלאקטיקוס.

לעומת רשימת הגיהנום משמאל אני אעדיף את הרשימה ממחנה בביבי בכל יום גם אם יצמידו לי אקדח לראש. ואם גם פייגלין יצטרף אליהם בכלל דבש

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.