Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

ואני חשבתי שבפוליטיקה יש גם משהו קטן שנקרא ערכים ואידיאולוגיה ולא רק איך לעשות חיבורים עם אנשים שאני לא סובל כדי להגיע לאופטימום האלקטורלי.

ואני חשבתי שבפוליטיקה יש גם משהו קטן שנקרא ערכים ואידיאולוגיה ולא רק איך לעשות חיבורים עם אנשים שאני לא סובל כדי להגיע לאופטימום האלקטורלי.

זה לא אופטימום זה המינימום, ויש גם אחריות , זה גם ערך

עזוב נו, הקב"ה עוזר למי שעוזר לעצמו, שיגלה מנהיגות וגדלות נפש וילך לגוש טכני, לא ביקשתי שיוותר על כלום

למי אתה מצביע?

למי אתה מצביע?

כבר שאלו אותי ועניתי, הבית היהודי, דרך אגב אם הם ידשדשו סביב אחוז החסימה ולא יתאחדו עם ישי ובן ארי אז אצביע לבנט.

לא מצביע למי שמסכן את הקול שלי.

כבר נפלתי בעבר , לא עושים טעות פעמיים

זה לא אופטימום זה המינימום, ויש גם אחריות , זה גם ערך

אז בניגוד ל1000 הודעות זיוני שכל שלך מסתבר שאתה לא כזה אידיאליסט כמו שאתה מנסה לצייר את עצמך, אלא סתם עוד אופורטוניסט שהולך עם העדר.

*יש מצב שלפני כמה שנים הייתי מצביע לפייגלין, מרגיש ונשמע כמו בן אדם אמיתי, שבאמת רוצה לקדם את המדינה לפי ראות עיניו, הבעיה היא שאני לא מסכים איתו בחלק נרחב מהדרכים לעשות זאת.

*אני בעצמי אופורטוניסט

אתה תצביע לבן אדם שישב בממשלה שנתנה ליותר מ500 טילים לנחות בארץ ביום והעבירו מזוודות של דולרים למחבלים כפרוטקשין אבל הסכימו להישאר בממשלה כי הרבנים אמרו להם כדי לא לסכן את הקול שלך? או לבית היהודי שישבו בממשלה הזאת? זה מה שמייצג אותך? תצביע כבר ליאיר לפיד כדי שהקול שלך לא ילך לפח.

אז בניגוד ל1000 הודעות זיוני שכל שלך מסתבר שאתה לא כזה אידיאליסט כמו שאתה מנסה לצייר את עצמך, אלא סתם עוד אופורטוניסט שהולך עם העדר.

*יש מצב שלפני כמה שנים הייתי מצביע לפייגלין, מרגיש ונשמע כמו בן אדם אמיתי, שבאמת רוצה לקדם את המדינה לפי ראות עיניו, הבעיה היא שאני לא מסכים איתו בחלק נרחב מהדרכים לעשות זאת.

*אני בעצמי אופורטוניסט

דבר יפה

מיום ליום כשני רואה את המצב הפוליטי שכל אשך מחליט לנטוש את האשך השני ולהקים שועה, סליחה, סיעה חדשה, אני מגיע למסקנה שאני הולך לשים פתק לבן עליו ציור של מקורי של זין צוחק

אתה תצביע לבן אדם שישב בממשלה שנתנה ליותר מ500 טילים לנחות בארץ ביום והעבירו מזוודות של דולרים למחבלים כפרוטקשין אבל הסכימו להישאר בממשלה כי הרבנים אמרו להם כדי לא לסכן את הקול שלך? או לבית היהודי שישבו בממשלה הזאת? זה מה שמייצג אותך? תצביע כבר ליאיר לפיד כדי שהקול שלך לא ילך לפח.

לגמרי. היחיד (עד כה) שאשכרה הלך עד הסוף עם האידיאולוגיה והאני מאמין שלו זה פייגלין, שמתוך הליכוד הצביע נגד התקציב בגלל שחרור מחבלים.

סבבה, שיילך עם מישהו ולא יסכן את בוחריו וגוש הימין כולו, זה אחריותו למצוא את הדרך להבטיח שהקולות לא ילכו לפח

אני מצביע למי שאני הכי מאמין בוץ במקרה הזה, ליחיד שאני מאמין בו. ולא כל כך עוסק בחישובים וספקולצוית של "כן או לא" אחוז חסימה כי מבחינתי להצביע לכל אחד אחר זה בדיוק כמו לזרוק את הקול לפח.

אתה תצביע לבן אדם שישב בממשלה שנתנה ליותר מ500 טילים לנחות בארץ ביום והעבירו מזוודות של דולרים למחבלים כפרוטקשין אבל הסכימו להישאר בממשלה כי הרבנים אמרו להם כדי לא לסכן את הקול שלך?

קצת דמגוגיה מה שאתה אומר, כי אפשר גם לטעון שאתה תצביע למישהו שישב בממשלה הבאה עם מי שנתן דולרים לחמאס, והתשובה שלך שפייגלין שונה מבנט לשיטתך כי הוא רק ישב במפלגה וקרא להצביע לה לא טובה בעייני.

אני מאמין לבנט שהוא התנגד ולא היה לו יותר מידי מה לעשות , לפרוש לא היה משנה את ההחלטה הנקודתית הזאת , אני כועס על בנט בגלל דברים אחרים כמו איך שדיבר על בן גביר ופרשת דומא, הוא לא העדיפות הראשונה שלי וגם לא השלישית, אבל הצבעה אין פרושה להיות מטומטם, בסוף זה יכול להיות ברירת מחדל.

כי אם נניח היו פה 2 מפלגות כמו בארהב וזה היה או ביבי או לבני אז הייתי מצביע לביבי ואני לא סובל אותו, אבל זה ברירת מחדל.

זו תשובה גם לזה שרשם מעלייך, ערכים זה לא בהכרח להיות מטומטם, אפשר לחפש ערכים וגם לשמור על רציונאליות

אתה יודע גם פייגלין אם יום אחד יקבל 40 מנדטים וירצה להקים קואליציה הוא יישב עם אנשים שהם לא פייגלין ויש מצב טוב שהם עשו דברים שפייגלין לא היה עושה.

אם זה קורה בבחירות הקרובות ופייגלין יקבל 40 מנדטים, עם מי הוא יקים קואליציה אם לשיטתך בנט הוא מוקצה, הוא יקים ממשלה עם מי? עם גבאי? או דרעי ?

ביבי מכין את הקרקע לשימועים ואז לכתבי אישום נגדו. לצערי הוא לא ילך למשפט עד הבחירות.

יש פה עוד מי שמאמין שהוא ראוי להיות ראש ממשלה?

אל. תצביעו. ליכוד.

ביבי מכין את הקרקע לשימועים ואז לכתבי אישום נגדו. לצערי הוא לא ילך למשפט עד הבחירות.

אל. תצביעו. ליכוד.

הוא לוקח את הבחירות בהליכה גם מתוך הכלא אם היתה לו אפשרות להעמיד עצמו לבחירה.אני חושב שהוא יבחר ואז יעשה עסקה של פרישה תמורת מחיקת כתבי אישום.

מעניין מי יחליף אותו..

אתה יודע גם פייגלין אם יום אחד יקבל 40 מנדטים וירצה להקים קואליציה הוא יישב עם אנשים שהם לא פייגלין ויש מצב טוב שהם עשו דברים שפייגלין לא היה עושה.

אם זה קורה בבחירות הקרובות ופייגלין יקבל 40 מנדטים, עם מי הוא יקים קואליציה אם לשיטתך בנט הוא מוקצה, הוא יקים ממשלה עם מי? עם גבאי? או דרעי ?

סומך על פייגלין שידע להסתדר עם ה"בעיה" הזאת, מן הסתם שהוא יקים קואליציה עם מי ש"ייחשב" בצד הימני. בנט לא מקוצה, הוא פשוט אפס שלא הייתי נותן לו את הקול שלי בחיים, בדיוק כמו ביבי.

אל. תצביעו. ליכוד.

ובמקביל מיקי מאוס זוהר מתכנן מחר להעביר חסימה וצנזור לפורנו באינטרנט במחטף לאחר שסוכם שזה לא יעבור כרגע כי אין על זה הסכמה

מפלגה של יצורים מעיקים

סומך על פייגלין שידע להסתדר עם ה"בעיה" הזאת, מן הסתם שהוא יקים קואליציה עם מי ש"ייחשב" בצד הימני. בנט לא מקוצה, הוא פשוט אפס שלא הייתי נותן לו את הקול שלי בחיים, בדיוק כמו ביבי.

שאלה תיאורטית, אם זה כמו בארה"ב, 2 מפלגות ואז נניח זה או ביבי או לפיד/לבני/גבאי, אתה לא מצביע?

ובמקביל מיקי מאוס זוהר מתכנן מחר להעביר חסימה וצנזור לפורנו באינטרנט במחטף לאחר שסוכם שזה לא יעבור כרגע כי אין על זה הסכמה

מפלגה של יצורים מעיקים

כל אחד שם יותר יצור מהשני.

מתוך רשימה של 30 איש אולי חמישה נורמליים, וגם זה רק יחסית לשאר חברי הכנסת.

שאלה תיאורטית, אם זה כמו בארה"ב, 2 מפלגות ואז נניח זה או ביבי או לפיד/לבני/גבאי, אתה לא מצביע?

לא.

אני חושב שלתת לאנשים כוח כדי להחליט בשבילך החלטות ויותר מזה להרוס לך את החיים זה מאוד מפגר, הם בני אדם טיפשים כמונו והרבה יותר מושחתים ומגלומנים.

אני בחיים לא אצביע לבן אדם שזו לא שליחות בשבילו ואהיה חלק מהשטה המטונפת הזאת, או שאתה נבחר ציבור ועושה מה שהבוחרים ביקשו ממך או שאתה ממלא הוראות של התורמים שלך, הרבנים שלך או הסחיטות הפוליטיות המסריחות האלה.

מה היה האינטרס של הרבנים?

זה מעניין לי את ה...

ג'ק, אני חייב שתסביר לי את הקטע הזה שהרבה תומכי פייגלין מתכחשים למציאות כאילו הוא יבחר יום אחד עם 61 מנדטים ולא ישתף פעולה עם אף אחד לעולם.

הוא הרי ישתף, אז שישתף פעולה טכני כדי להבטיח שהוא נכנס, אם הסקרים היו מראים שהוא עם 8 מנדטים תאמין לי שלא הייתי מצייץ.

תסביר לי מה ההיגיון להתנגדות לגוש טכני, לא מבין את זה

התחלת לדבר על הקהל וסיימת בהבדלים בינהם, אני הייתי בכמה כנסים שלו ואני עוקב אחרי הפייסבוק המאוד פעיל שלו, רוב מוחלט של מי שתומך בו תמך בעבר בכל מה שיש בין בנט לבן ארי.

יש מיעוט קטן מאוד שהוא לא במרחב הזה.

זה לא משנה. זה רק מראה שאנשים לא בקיאים באידאולוגיות של הנבחרים שלהם. אין שום סיבה שפייגלין יתאחד עם אנשים בעלי אידאולוגיה סותרת שבפועל מתנגדים להרבה רעיונות שלו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.