Jump to content

בחירות 2019

MaTa

Recommended Posts

בניגוד לבן אדם שמקבל 30 מנדטים מאנשים שנחשבים ימין הוא לא היה בכנסת והצביע בעד, לא מסר את חברון ולא הסכים לשחרור מחבלים. אף פעם לא זגזג בדעותיו וברוך השם יש לו דעה מוצקה ולדעתי גם טובה על כל נושא. במקומך הייתי משכנע כל בנאדם ימני שאני מכיר להצביע לו, זה מה שאני עושה.

התכתבתי פעם עם פייגלין ואני מאוד תופס (תפסתי) ממנו, הוא לא הסכים לומר שאם הוא ידע שהוא לא עובר את אחוז החסימה הוא יילך לבלוק טכני, ברגע הזה ואני מכיר עוד רבים שהוא איבד את התמיכה שלי.

אני מסכים שהוא מקיף יותר מבנט ומכל אחד אחר, הוא פשוט לא מבין כלום בפוליטיקה, פשוט כלום..

אמרתי לו שיום אחד מישהו פרקטי יקח את הרעיונות שלו ויעשה איתם משהו כשהתמונה שלו תיהי'ה תלויה מאחורה.

אתה יודע שבלוק טכני זה לא איחוד, כשמו כן הוא, כלי טכני להיכנס לכנסת בלי שום התחיבות לכלום עם אלה שנכנסת איתם.

הוא מסרב גם לזה וזה פשוט חוסר אחריות ממי שרוצה שנחשוב שהוא ראוי להנהיג

כי הוא לא עובר ומתנגד גם לבלוק טכני, פשוט מגלומן.

מוסלמים קומיסטים נוצרים ואתיאסטים התאחדו לרשימה אחת אבל פייגילין מסרב להתאחד עם סמוטריץ

מה לו ולסמוטריץ'?

מה לו ולסמוטריץ'?

מה לנוצרים ומוסלמים?!

אותו קהל מצביעים.

מצביע לבית היהודי ומקווה שפייגלין ישי ובן ארי יכנסו איתם לבלוק טכני

האמת

יותר מעניין לקרוא ויכוחים בין ימנים לימנים ובין שמאלנים לשמאלנים מאשר בין ימין מול שמאל, ימין מול שמאל אלו ויכוחים שבלוניים שכבר ידוע מה תהיה התשובה הנגדית וחוזר חלילה

וואי וואי

זה הכי מתבקש שיש אחרי שבנט ושקד יצאו, אני חושש שרק פייגלין המגלומן ישאר בחוץ, הלוואי ואני טועה

אתה לא מבין שזהות היא לא איזה מפלגה שסוחרים בה וברעיונות שלה כדי לשתף פעולה עם אנשים שלא קשורים לרעיון שעליה היא מושתת?

אם למשל פייגלין ישתף איתם פעולה, יצטרף למפלגת פרובוקציות ויזנח את כל מה שהוא מאמין בו אז אני ממש לא אצביע לו ואני מאמין שרוב בוחריו גם.

מה לנוצרים ומוסלמים?!

אותו קהל מצביעים.

מצביע לבית היהודי ומקווה שפייגלין ישי ובן ארי יכנסו איתם לבלוק טכני

ממש לא אותו קהל. זה ששניהם מתנגדים למדינה פלסטינית לא אומר שהם חולקים את אותה אידאולוגיה. יש ביניהם הבדלים מהותיים.

ממש לא אותו קהל. זה ששניהם מתנגדים למדינה פלסטינית לא אומר שהם חולקים את אותה אידאולוגיה. יש ביניהם הבדלים מהותיים.

התחלת לדבר על הקהל וסיימת בהבדלים בינהם, אני הייתי בכמה כנסים שלו ואני עוקב אחרי הפייסבוק המאוד פעיל שלו, רוב מוחלט של מי שתומך בו תמך בעבר בכל מה שיש בין בנט לבן ארי.

יש מיעוט קטן מאוד שהוא לא במרחב הזה.

אתה לא מבין שזהות היא לא איזה מפלגה שסוחרים בה וברעיונות שלה כדי לשתף פעולה עם אנשים שלא קשורים לרעיון שעליה היא מושתת?

אם למשל פייגלין ישתף איתם פעולה, יצטרף למפלגת פרובוקציות ויזנח את כל מה שהוא מאמין בו אז אני ממש לא אצביע לו ואני מאמין שרוב בוחריו גם.

שלא יזנח, שיכנס לכנסת ויתחיל לעבוד ופחות לדבר

קשה להתעלם גם מרוב התגובות שהוא מקבל בכל שידור שהוא מעלה, כל תגובה שלישית מבקשת איחוד עם עוצמה שזה הרבה יותר רחוק מסמוטריץ, אבל שוב זה אותם מצביעים בגדול

פייגלין סובל מדה לגיטמציה שעשו לו שנים בתקשורת, עד שהוא לא יבין שמה שחסר לו זה לגיטמיות הוא ימשיך לבזבז זמן, לגיטימיות הוא ישיג רק כשהוא ישב בתוך הכנסת ולא במס' 30 בליכוד שרואה בו נטע זר.

בגין לא היה נבחר לעולם לראשות הממשלה אם הוא היה נשאר עם חירות בלבד, החבירה לליברלים שהם בעצמם התאחדו עם הכללים הביאה לו ולהם את השלטון.

בלי שיתופי פעולה הוא ימשיך להיות לא רלוונטי גם בשנים הבאות.

תצביע לו והוא יהיה רלוונטי.

תבין שאם אני שתומך בו לא מתכוון להצביע לו אז הבן אדם בבעיה גדולה, אני מכיר המון אנשים שלא יצביעו לו מאותם סיבות, שיפגין אחריות אני לא רק אצביע אני גם אנסה לשכנע אחרים

הוא לא בבעיה גדולה, הוא מציב את עצמו להיות הקול שלך בצורה הכי טובה שאתה יכול לרצות מנבחר ציבור, אם זה לא מספיק לך ואתה עסוק בחישובים שאין לך מושג לגביהם ולא מצביע לפי צו מצפונך אתה זה שבבעיה. וחוץ מזה אתה אדם מאמין, ה' יכול לסובב הכל אז בטח להכניס את פייגלין לכנסת אם זה זמנו.

הוא לא בבעיה גדולה, הוא מציב את עצמו להיות הקול שלך בצורה הכי טובה שאתה יכול לרצות מנבחר ציבור, אם זה לא מספיק לך ואתה עסוק בחישובים שאין לך מושג לגביהם ולא מצביע לפי צו מצפונך אתה זה שבבעיה. וחוץ מזה אתה אדם מאמין, ה' יכול לסובב הכל אז בטח להכניס את פייגלין לכנסת אם זה זמנו.

עזוב נו, הקב"ה עוזר למי שעוזר לעצמו, שיגלה מנהיגות וגדלות נפש וילך לגוש טכני, לא ביקשתי שיוותר על כלום

בניגוד לבן אדם שמקבל 30 מנדטים מאנשים שנחשבים ימין הוא לא היה בכנסת והצביע בעד, לא מסר את חברון ולא הסכים לשחרור מחבלים. אף פעם לא זגזג בדעותיו וברוך השם יש לו דעה מוצקה ולדעתי גם טובה על כל נושא. במקומך הייתי משכנע כל בנאדם ימני שאני מכיר להצביע לו, זה מה שאני עושה.

בול

עזוב נו, הקב"ה עוזר למי שעוזר לעצמו, שיגלה מנהיגות וגדלות נפש וילך לגוש טכני, לא ביקשתי שיוותר על כלום

בוא נדבר פרקטית. גוש טכני עם עוצמה רק ירחיק ממנו מצביעים. המצביעים הפוטנציאליים שלו לא תמיד מתחברים לסיסמאות באוויר של מרזל ושות'. אז עם מי כן ילך? היחידים שאני יכל לחשוב עליהם זה בנט ושקד. אולי.

בוא נדבר פרקטית. גוש טכני עם עוצמה רק ירחיק ממנו מצביעים. המצביעים הפוטנציאליים שלו לא תמיד מתחברים לסיסמאות באוויר של מרזל ושות'. אז עם מי כן ילך? היחידים שאני יכל לחשוב עליהם זה בנט ושקד. אולי.

סבבה, שיילך עם מישהו ולא יסכן את בוחריו וגוש הימין כולו, זה אחריותו למצוא את הדרך להבטיח שהקולות לא ילכו לפח

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.