Jump to content

כרטיסים פ"ת חוץ

Recommended Posts

קצת הבנת הנקרא, הוא לא דיבר על צרת רבים, אלא על זה שהמועדון לא עושה כלום (ואמרו פה שהוא הכי גרוע בפער) ועל זה שלא מחרימים (וכמה אנחנו הכי גרועים בפער), אז הוא בסהכ אמר שאף אחד לא עושה כלום (לא בשביל להתנחם) אלא שכולם גרועים באותה מידה.

צרת רבים נחמת טיפשים

בקיצור כל אחד יעשה מה שבא לו.

אני אישית מתכוון לקנות כי אם הלכתי לק"ש במחיר כזה אין סיבה שלמושבה אני לא יבוא ובמיוחד שאין מחאה מאורגנת וכל מחאה לא מאורגנת תיכשל.

אז אני מבין שסופית נכנענו לסחטנים ולאפלית המחירים נגדנו. שיהיה לנו בהצלחה שכרטיס יעלה 150 שקל.

אבל כרטיס עולה במכירה מוקדמת 71 שקל. למשחק במושבה זה מחיר סביר.

ק"ש זה מקרה שונה כי שם מדובר על התעללות של המנהלת ביום ושעת המשחק בתוספת למחיר.

נראה לי ששעות וזמני המשחקים יותר מטרידים ומרחיקים קהל מ 10 שקל יותר או פחות

אבל כרטיס עולה במכירה מוקדמת 71 שקל. למשחק במושבה זה מחיר סביר.

ק"ש זה מקרה שונה כי שם מדובר על התעללות של המנהלת ביום ושעת המשחק בתוספת למחיר.

נראה לי ששעות וזמני המשחקים יותר מטרידים ומרחיקים קהל מ 10 שקל יותר או פחות

ה71 שקל זה חארטה למי יש זמן להגיע למאורה של לאן במיוחד מי שלא גר באזור תל אביב. איזי גם לקח 50 שקל לאוהדי בית"ר ולנו מחיר אחר. לחיפה יש מנוי חוץ אז אני לא יודע כמה יוצא להם באופן כולל. מישהו יודע כמה אוהדי חיפה שיש להם מנוי חוץ משלמים על משחקים כאלו?

זה פשוט לא הגיוני שכל העונה נצטרך לשלם הכי הרבה בליגה בלי שתהיה תגובה שלנו. לאן רק ניסו לעשות תרגילים על אוהדי בית"ר והתקפלו אחרי מחאה שלהם וב"ש רק יעשו להם משהו כזה כל התקשורת ואלונה יצאו להגנתם.

צרת רבים נחמת טיפשים

תשמע, אני בדכ לא קורא את הוויכוחים שלך עם אחרים (לא באמת מעניין אותי), אבל אם זו התגובה שלך, אחרי ההסבר שלי, אז כנראה שבאמת יש לך בעיה בהבנת הנקרא, מה שגורם לי עוד יותר לא להבין את מי שמתווכח איתך.

רות, סוף!

ה71 שקל זה חארטה למי יש זמן להגיע למאורה של לאן במיוחד מי שלא גר באזור תל אביב. איזי גם לקח 50 שקל לאוהדי בית"ר ולנו מחיר אחר. לחיפה יש מנוי חוץ אז אני לא יודע כמה יוצא להם באופן כולל. מישהו יודע כמה אוהדי חיפה שיש להם מנוי חוץ משלמים על משחקים כאלו?

זה פשוט לא הגיוני שכל העונה נצטרך לשלם הכי הרבה בליגה בלי שתהיה תגובה שלנו. לאן רק ניסו לעשות תרגילים על אוהדי בית"ר והתקפלו אחרי מחאה שלהם וב"ש רק יעשו להם משהו כזה כל התקשורת ואלונה יצאו להגנתם.

המנוי חוץ שלהם לא נותן להם הנחה כלשהי.

הם משלמים כמה שעולה ואם לוזון יחליט במשחק נגדם שכרטיס עולה 100 שקל אז הם יחויבו ב100 שקל.

הכוח בידיים שלנו, חבל שאנחנו לא עוצרים את זה כל עוד אנחנו יכולים.

בקיצור כל אחד יעשה מה שבא לו.

אני אישית מתכוון לקנות כי אם הלכתי לק"ש במחיר כזה אין סיבה שלמושבה אני לא יבוא ובמיוחד שאין מחאה מאורגנת וכל מחאה לא מאורגנת תיכשל.

אין שום קשר ששילמנו לקש מחיר יקר אז נשלם גם כאן. יאללה אז שכל הרעננות למיניהן יקחו את הסכום הזה כי שילמנו יקר בקש...

מה שכן, החלק השני נכון. חייב הודעה של הארגונים כי אחרת כל הדיון לא רלוונטי וימשיכו לחגוג עלינו עם המחירים. חייב לעקור את הבעיה הזאת מהשורש ויפה שעה אחת קודם.

אם לא תהיה מחאה מאורגנת שום דבר לא יעזור והיחידים שיכולים להרים אותה זה או הארגון או אחים לסמל (או שניהם ביחד). עדיף כבר לבוא למשחק. כי ה-10 אנשים מהפורום שלא יבואו לא זה מה שישפיע.

אם תהיה מחאה מאורגנת אז כמובן יש סיכוי. ולדעתי צריך להסלים אותה אפילו ולהגיע למגרש לעמוד בכל שער של מכבי ובקופות ולהסביר לאנשים שלמענם ולמען הכיס שלהם בעתיד כדאי שלא יקנו כרטיס/יכנסו לאיצטדיון (גם אם קנו כבר, עדיין זה יתן אפקט מבחינת מראה של יציעים ריקים באיצטדיון).

מדהים איך אנשים פה גאים בעצמם שאם הם נתנו שיזיינו אותם בק"ש אז זה סבבה שיזיינו אותם במושבה כי זה קל"ב.

אני לא מתגאה בשום דבר אבל אם אין מחאה מאורגנת לפי דעתי זה לא יעזור לא לקנות אם תהיה מחאה מאורגנת זה משהו אחר.

שכל אחד יעשה מה בראש שלו אתה לא מתכוון לקנות (מבין אותך), אני כן זהו. לא מתגאה בזה ולא כלום.

מה קשור מתגאים? חאלאס כבר.

אנשים ריאלים ומבינים שאם לחור תחת הזה שילמו 93 שקל אז למושבה בודאות ישלמו 71. בטח בהתחשב במצב בטבלה אחרי 4 שנים בלי אליפות ובטח במושבה שהפך לאצטדיון הכי פופולארי אצל האוהדים שלנו מאז המעבר לנתניה (עד שיש משחק קל"ב).

מתי ראיתם באמת מגרש ריק בארץ בגלל מחאה? כשלקחנו לנו 130 שקל בטדי מחזור 1 בגלאקטיקוס? או לפני שנתיים באשדוד? או בדרבי טוטו שלקחו 110 שקל?

גם במקרים שהיתה מחאה מאורגנת כמו אשדוד וטדי, באו אלפים.

לפני שנתיים באשדוד החרמתי כי חשבתח לתומי שכמעט לא יהיה קהל והיתה מחאה של הארגונים, בפועל הצטערתי על זה כי שני היציעים היו כמעט מלאים.

מתי בכלל בארץ ראיתם חרם צרכני רציני? אבל ממש שמחרימים משהו ולא קונים? לא סתם הפגנה טרנדית בכיכר.

אני הראשון שהייתי מחרים אם באמת הייתי יודע שזה יעזור ויהיה מגרש ריק.

לצערי זה לא המצב.

זה לא עניין של גישה ולא נעליים, זה נטו מציאות.

אתם מוציאים שטויות מהמקלדת בקצב מסחרר.

אם הארגונים לא יודיעו על מחאה, היא לא תהיה אפקטיבית. לצערי, מסכים.

איך זה נוגע אליכם אישית? מזיינים אתכם, אבל המחאה לא תהיה אפקטיבית אז שיזיינו אותי?

אגב- לפני כמה שנים הפועל ניסו לקחת 130 שח על כרטיס לדרבי. היתה המולה גדולה, כי אנחנו רגילים לשלם 100.

שבוע שעבר קש לקחו לנו 93. המגרש שם שווה אולי 60 שח לכרטיס. אף אחד לא מצייץ...

הגיע הזמן שהצרכן הישראלי יגדל זוג ביצים ויגיד חלאס.

בלי ארגונים, בלי מאחות ובלי כלום. צרכנות נבונה והגיונית... מי שמנסה לעשוק אותי, שישאר עם הזין ביד.

אולי אחרי פעמיים שלוש, גם ההנהלה שלנו תתיישר ולא תמשוך כרטיסים במחירים כאלה.

אבל אתה לא מבין שזה לא קורה אף פעם בארץ (חרם צרכנים נבון)?

כשתהיה אצלך ההבנה הזאת יהיה לך יותר קל.

היה חדשות הספורט וציינו את המחירים למשחק בקרית שמונה. הראו ראיונות עם כמה אוהדים שלנו מחוץ למגרש לגבי זה וכל התשובות היו זהות - "מה נעשה? אנחנו קהל שבוי".

לפני שנתיים באשדוד החרמתי כי חשבתח לתומי שכמעט לא יהיה קהל והיתה מחאה של הארגונים, בפועל הצטערתי על זה כי שני היציעים היו כמעט מלאים.

תבדוק שוב כמה אנשים היו שם, שני היציעים ממש לא היו מלאים, היו פחות מאלף איש באותו משחק.

האם חשת נחמת טיפשים ?

אבל אתה לא מבין שזה לא קורה אף פעם בארץ (חרם צרכנים נבון)?

כשתהיה אצלך ההבנה הזאת יהיה לך יותר קל.

היה חדשות הספורט וציינו את המחירים למשחק בקרית שמונה. הראו ראיונות עם כמה אוהדים שלנו מחוץ למגרש לגבי זה וכל התשובות היו זהות - "מה נעשה? אנחנו קהל שבוי".

הבנת הנקרא, משו?

אני אומר שתהיה צרכן נבון בעצמך.

מכבי צריכה אותנו תמיד, אבל מתישהו ייגמר הכסף בארנק אם כל שבוע המחיר יעלה עוד ועוד.

שילמתם 90 בקרית שמונה אז 71 לפ"ת זה סבבה? ממש חשיבה חכמה. עד לא מזמן שילמתם 50 אחיד. אתם לא מבינים שרק עלינו עושים כסף? קהלים גדולים אחרים משלמים פחות נגד אותן קבוצות. משתינים עליכם באופן קבוע בלי להסתיר את זה ואתם מתעלמים. לא רוצים חרם לא צריך, פשוט אל תיקנו.

תשמע, אני בדכ לא קורא את הוויכוחים שלך עם אחרים (לא באמת מעניין אותי), אבל אם זו התגובה שלך, אחרי ההסבר שלי, אז כנראה שבאמת יש לך בעיה בהבנת הנקרא, מה שגורם לי עוד יותר לא להבין את מי שמתווכח איתך.

רות, סוף!

אני הבנתי מצוין מה הוא אמר ואני לא צריך את ההסבר שלך, התעסקות בעובדה שאנחנו לא היחידים שנדפקים ואח"כ להסביר שאנחנו לא הכי גרועים בפער זו לדעתי נחמת טיפשים.

במקום לעסוק במהות אתה והוא מתעסקים בלהדגיש שאנחנו לא הכי פראיירים, מזכיר את הבדיחה על ההוא שסיפרו לו שאשתו בוגדת בו ביער שליד הבית והוא תיקן ואמר ש3 עצים זה לא יער.

אתה יודע מה, זו לא "נחמת טיפשים", זו סתם טיפשות.

בקשר לכל מה שרשמת אח"כ, כזה עלוב שאתה מחפש תמיכה סביבתית ולרכב על איזה גל שיעזור לך להרגיש טוב עם עצמך, לדעתי זו נחמת טיפשים, לא כתבתי עלייך באופן אישי ואנחנו לא חייבים להסכים.

אל תעשה עליי פוזה שעכשיו אתה מבין את אלה שמתווכחים איתי, לא סופר אותם ולא תגובות מהסוג שלך.

אוקיי אני טיפש תודה לך שוימר...

אחר כך אתה מתלונן על אנשים אחרים שלא שומרים על דיון מכבד...

לדעתי מחאה לא מאורגנת לא תעזור אז אני קונה ואני לא חייב כלום לאף אחד במיוחד שמדובר במכבי.

בעקבות פניות בפרטי ודברים שמושעמים באוזניי ע"י חברים

אני מזכיר את החוק החשוב ביותר במחאות - אם אתם רוצים תמיכה במחאה/סיכוי להצלחה.

תפנו בבקשה למחאה רק לאנשים שמגיעים לפחות משחקים/אותו מספר משחקים כמוכם בעונה. אחרת זה חוצפה.

אוקיי אני טיפש תודה לך שוימר...

אחר כך אתה מתלונן על אנשים אחרים שלא שומרים על דיון מכבד...

לדעתי מחאה לא מאורגנת לא תעזור אז אני קונה ואני לא חייב כלום לאף אחד במיוחד שמדובר במכבי.

לא דיברתי עלייך, התייסתי למה שאמרת.

זה בדיוק ההבדל בין שיח אישי לשיח ענייני

שילמתם 90 בקרית שמונה אז 71 לפ"ת זה סבבה? ממש חשיבה חכמה. עד לא מזמן שילמתם 50 אחיד. אתם לא מבינים שרק עלינו עושים כסף? קהלים גדולים אחרים משלמים פחות נגד אותן קבוצות. משתינים עליכם באופן קבוע בלי להסתיר את זה ואתם מתעלמים. לא רוצים חרם לא צריך, פשוט אל תיקנו.

האמת? כן וזה 93 לכרטיס, ודלק פי 800, והפסד של שעות עבודה ויום למחרת אתה נראה כמו עטלף וכמובן שהס מלהזכיר את רמת המתקן.

אז אפשר לסכם שכל אחד דואג לעצמו כך היה וכך יהיה, מחאות מצליחות רק אם האינטרס משותף. אז הוא לא מכל מיני סיבות ומה שנותר זה רק להתמרמר, לבריאות לנו.