Jump to content

כרטיסים פ"ת חוץ

Recommended Posts

מאמין שאם יהיה שיתוף פעולה גדול עם הקהל הרחב הפנאטיקס גם יצטרפו.

הבעיה שזה כבר מזמן לא בעלים או שתיים שלוקחים מכיר כזה אלא כמעט כל הקבוצות.

בעיה נוספת היא שיטת הניקוד שאין הרבה מה להרחיב...

בכל מקרה במשחק נגד הלוזונים מחאה כבר לא תהיה אבל שבוע אחרי זה אותו אצטדיון, אותו מחיר רק גנב אחר.

מאמין שאם יהיה שיתוף פעולה גדול עם הקהל הרחב הפנאטיקס גם יצטרפו.

הבעיה שזה כבר מזמן לא בעלים או שתיים שלוקחים מכיר כזה אלא כמעט כל הקבוצות.

בעיה נוספת היא שיטת הניקוד שאין הרבה מה להרחיב...

בכל מקרה במשחק נגד הלוזונים מחאה כבר לא תהיה אבל שבוע אחרי זה אותו אצטדיון, אותו מחיר רק גנב אחר.

נגד לוזון כבר חלק קנו כרטיסים וזה לא רלוונטי , אני מאמין שאם נצבור מספיק כוח לפני בני יהודה אני אפנה למכבי במידה ויהי'ה מחיר מופקע ואבקש מהם לא להפעיל את שיטת הניקוד במשחקים שדוחפים לנו ידיים לכיסים.

אני רוצה להאמין שאם נצבור מספיק כוח הם יבואו לקראתנו.

בקשר לפאנטיקס, בכל רגע נתון אם הם מחליטים להוביל את המחאה כולנו נעמוד מאחוריהם, הלוואי

נגד לוזון כבר חלק קנו כרטיסים וזה לא רלוונטי , אני מאמין שאם נצבור מספיק כוח לפני בני יהודה אני אפנה למכבי במידה ויהי'ה מחיר מופקע ואבקש מהם לא להפעיל את שיטת הניקוד במשחקים שדוחפים לנו ידיים לכיסים.

אני רוצה להאמין שאם נצבור מספיק כוח הם יבואו לקראתנו.

בקשר לפאנטיקס, בכל רגע נתון אם הם מחליטים להוביל את המחאה כולנו נעמוד מאחוריהם, הלוואי

לבקש ממכבי לא למשוך כרטיסים יהיה הרבה יותר פשוט מאשר הניקוד. רק שאני לא מאמין שמכבי יעשו את זה או את זה...

לא מבין מה גורם לחבורת אנשים רנדומלית לחשוב שהם יגידו למכבי מתי למשוך כרטיסים או לא למשוך

אני יודע איך זה נראה לאדם הפשוט אבל הנושא הזה מלא באנשים עם ידע הבנת המצב ונסיון (כולל הצלחות) בתחום שכמובן מסרבים להכנס לצד כל מני פעילים אינטרנטיים עם הרבה זמן פנוי/מעט רצון לסוע למשחקים שלהוטים להחרים.

אניוואי, בהצלחה בנסיונות הלא נכונים לסיים את אונס המחירים של בעלי הקבוצות נגדנו. מי יתן וכנגד כל הסיכויים יקרה הנס ותצליחו

לכל השאר, נתראה בפתח תקווה.

משחק לא פשוט בכלל. תבואו אש אחריי הפגרה צריך לטרוף אותם.

לא מבין מה גורם לחבורת אנשים רנדומלית לחשוב שהם יגידו למכבי מתי למשוך כרטיסים או לא למשוך

אני יודע איך זה נראה לאדם הפשוט אבל הנושא הזה מלא באנשים עם ידע הבנת המצב ונסיון (כולל הצלחות) בתחום שכמובן מסרבים להכנס לצד כל מני פעילים אינטרנטיים עם הרבה זמן פנוי/מעט רצון לסוע למשחקים שלהוטים להחרים.

אניוואי, בהצלחה בנסיונות הלא נכונים לסיים את אונס המחירים של בעלי הקבוצות נגדנו. מי יתן וכנגד כל הסיכויים יקרה הנס ותצליחו

איזה סיבה יש להחרים משחק חוץ הכי נוח בעונה.

אתה תמיד מחפש סיבות להצדיק אנשים שאחראים על כרטיסים במכבי, מעניין למה.

ראינו פעם אחת שעשו חרם לגקי וזה עזר במשחק הבא שהוא כבר הוריד מחירים.

אפרופו לנסוע, אני מקווה שהפעם אתה מתכוון באמת ולא כמו אז שהסברת שקראת לאנשים לבוא אבל לא התחייבת להגיע בעצמך ;)

ועכשיו ברצינות,אתה צודק בכל מילה שכתבת, יש הרבה אנשים ובעיקר הארגונים שהניסיון והסיכוי שלהם להוביל מחאה אפקטיבית הרבה הרבה יותר גדול ממני ומכל אחד אחר.

אבל זה לא רלוונטי כי זה לא קורה, אז כשזה המצב מה אתה מציע?

ואל דאגה, לצערי הרב נתראה בפ"ת כמו שהיינו בקרית שמונה

הפתרון הוא לנסות לתפוס את האנשים האלו באחד על אחד, להבין מהם את המצב הקיים ולמה החרם לא רלוונטי. ואם אתה עדיין חושב שרלוונטי אז פשוט להשקיע את כל המאמצים שלך בלשכנע אותם להניע את המהלכים בהבטחה שאתה תעזור להם ותעשה את כל העבודה השחורה.

אם אתה צריך טיפים על איך לשכנע את אותם גורמים אפשר בפרטי, הובלתי מאחורי הקלעים אינספור מהלכים כאלו לטובת הקהל של מכבי הרבה בגלל שאני מאוד טוב בלשחק לאנשים על המצפון ולהניע אותם לעשות מה שאני חושב שצריך להעשות.

אניוואי לפעולות פרטיות אין סיכוי ממשי לאפקט חיובי, או שלא יקרה כלום או שיקרה לנו פה עוד מקרה זיפו (לאחר בירור מעמיק קרישי סתם יצא נעל אבל זה רק זיפו עם המכתב המשפטי שהפיל עלינו את המכה)

שידפוק את הקהל שנים קדימה..

שולח מייל,

לא בא לריב או משהו אני פשוט חושב שאין לנו דרך לנהל שיחה בנושא כי לי אין את הגן לפספוס משחקים, אז אני לא מבין איזה משחקים כדאי לפספס ואיזה לא ומה גורם לכם לרצות להתחמק מהם בזמן שאתה לא עשית מנוי רוב הזמן שאנחנו מכירים ורק מוביל מחאות והחרמות כל היום.

את האמת שאולי אם תתחיל להוביל מחאות של בש או מי שתיהיה היריבה שלנו זה אולי יוכל לעזור. זה שאתה לא הולך למשחקים גם ככה לא מונע ממך להיות ככ פעיל ואולי מחאה טובה תצליח לדפוק לאחת היריבות שלנו כמה נקודות. תחשוב על זה.

הפתרון הוא לנסות לתפוס את האנשים האלו באחד על אחד, להבין מהם את המצב הקיים ולמה החרם לא רלוונטי. ואם אתה עדיין חושב שרלוונטי אז פשוט להשקיע את כל המאמצים שלך בלשכנע אותם להניע את המהלכים בהבטחה שאתה תעזור להם ותעשה את כל העבודה השחורה.

אם אתה צריך טיפים על איך לשכנע את אותם גורמים אפשר בפרטי, הובלתי מאחורי הקלעים אינספור מהלכים כאלו לטובת הקהל של מכבי הרבה בגלל שאני מאוד טוב בלשחק לאנשים על המצפון ולהניע אותם לעשות מה שאני חושב שצריך להעשות.

אניוואי לפעולות פרטיות אין סיכוי ממשי לאפקט חיובי, או שלא יקרה כלום או שיקרה לנו פה עוד מקרה זיפו (לאחר בירור מעמיק קרישי סתם יצא נעל אבל זה רק זיפו עם המכתב המשפטי שהפיל עלינו את המכה)

שולח מייל,

לא בא לריב או משהו אני פשוט חושב שאין לנו דרך לנהל שיחה בנושא כי לי אין את הגן לפספוס משחקים, אז אני לא מבין איזה משחקים כדאי לפספס ואיזה לא ומה גורם לכם לרצות להתחמק מהם בזמן שאתה לא עשית מנוי רוב הזמן שאנחנו מכירים ורק מוביל מחאות והחרמות כל היום.

את האמת שאולי אם תתחיל להוביל מחאות של בש או מי שתיהיה היריבה שלנו זה אולי יוכל לעזור. זה שאתה לא הולך למשחקים גם ככה לא מונע ממך להיות ככ פעיל ואולי מחאה טובה תצליח לדפוק לאחת היריבות שלנו כמה נקודות. תחשוב על זה.

אין לי שום עניין אישי איתך.

בעונה של סוזה אשדוד דפקה מחיר גבוה, היה מחאה. היציע היה 1/2 ריק וגם זה בעיקר בגלל ילדים של ג'קי. משחק אחרי זה הוא לקח מחיר נורמלי.

אגב אני אף פעם לא הובלתי מחאה, ורוב השנים אני מנוי, אז אל תיכנס איתי לפינות האלה.

אין לי שום עניין אישי איתך.

בעונה של סוזה אשדוד דפקה מחיר גבוה, היה מחאה. היציע היה 1/2 ריק וגם זה בעיקר בגלל ילדים של ג'קי. משחק אחרי זה הוא לקח מחיר נורמלי.

אגב אני אף פעם לא הובלתי מחאה, ורוב השנים אני מנוי, אז אל תיכנס איתי לפינות האלה.

חייב לגמריי להתוודות שחשבתי שאתה דאבל, לכולכם יש כמה ניקים מתחלפים ומעט מאוד נוכחות ביציע מה שמפריעים מאוד על הזיהוי שלכם על ידיי כשאני מגיב בפורום.

מה שכתבת לגבי ג'קי הוא דמגוגיה/חוסר ידיעת הסיטואציה וגם אם מה שכתבת היה מדוייק הוא לא רלוונטי שכן שם זאת הייתה מלאה מאורגנת מראש ושכללה פעילות אקטיבית של אחים, פנאטיקס וגורם משמעותי נוסף מאחוריי הקלעים. 3 דברים שאין כאן.

אגב באותו משחק עכשיו כיבדתי את המחאה שלקחתי הזמנה וזיגפלד (מי שהיה הטרמפ שלי לאשדוד) נכנס עם התעודת עיתונאי כדי לא לשלם לג'קי הנוכל.

חייב לגמריי להתוודות שחשבתי שאתה דאבל, לכולכם יש כמה ניקים מתחלפים ומעט מאוד נוכחות ביציע מה שמפריעים מאוד על הזיהוי שלכם על ידיי כשאני מגיב בפורום.

מה שכתבת לגבי ג'קי הוא דמגוגיה/חוסר ידיעת הסיטואציה וגם אם מה שכתבת היה מדוייק הוא לא רלוונטי שכן שם זאת הייתה מלאה מאורגנת מראש ושכללה פעילות אקטיבית של אחים, פנאטיקס וגורם משמעותי נוסף מאחוריי הקלעים. 3 דברים שאין כאן.

אגב באותו משחק עכשיו כיבדתי את המחאה שלקחתי הזמנה וזיגפלד (מי שהיה הטרמפ שלי לאשדוד) נכנס עם התעודת עיתונאי כדי לא לשלם לג'קי הנוכל.

כן, חשבת שאני דאבל בזמן שרשמת שולח מייל?

בכל מקרה ברור שעכשיו אין טעם לעשות מחאה כי אין התארגנות של אחים לסמל והפאנטיקס. אבל לצערי כל עוד זה ימשיך ככה, המחירים יעלו ויעלו. במיוחד שמכבי בעונה טובה.

כן, חשבת שאני דאבל בזמן שרשמת שולח מייל?

בכל מקרה ברור שעכשיו אין טעם לעשות מחאה כי אין התארגנות של אחים לסמל והפאנטיקס. אבל לצערי כל עוד זה ימשיך ככה, המחירים יעלו ויעלו. במיוחד שמכבי בעונה טובה.

אחריי שצחקתי עלייך בוואטסאפ אמרו לי "אתה יודע שכתבת דאבל אבל זה שולח מייל". אז ערכתי את ההודעה - אם אתה לא מאמין גם לזה אתה יכול לשאול את המנהל המקורב אלייך באמת האם נערכה ההודעה ומה הייתה העריכה.

אני לא חושב שהמחירים במגמת עלייה, אבל אוקיי.

שמח שהסכמנו שכרגע אין מה לעשות ונפסיק לתת תירוצים לאוהדים בודדים לא להגיע למשחק ללא סיבה.

שולח מייל,

תשמע אני האחרון שאזלזל באנשים שמקדישים זמן מאחורי הקלעים לטובת מכבי ואני באמת מעריך אותם מאוד.

אבל בשורה התחתונה מה שגרם לי ולעוד הרבה אוהדים לא ללכת למשחק במושבה ואח"כ באשדוד זו הודעה אחת פשוטה שהאחים והפנאטיקס פירסמו וזה מה שכולם יודעים.

יכול להיות שהיו שיחות מאחורי הקלעים כדי לנסות להגיע להבנות , אבל שוב, שורה תחתונה הם פירסמו שזה מוחרם ורוב האוהדים שרצו ללכת נשארו בבית.

אין לי ניסיון במחאות כרטיסים זה נכון, אבל אירגנתי איזה משהו וחצי בחיים שלי כולל מחאות בנושאים אחרים בעלי חשיבות גבוהה ממחיר כרטיס למשחק.

יש כאן עניין צרכני מובהק, אם הקהל הצרכני מצליח להתאגד נגמר הסיפור, במקרה שלנו זה אפילו קל, מדובר בקהל אוהדים שמרביתו הגדול עוקב אחרי הארגונים ורוצה שמישהו ידאג לו , זה לא ספקולציה, זה כבר קרה.

כולם ירדפו אחרנו.

בוא נגיד שאין לי מושג למה שהיה מאחורי הקלעים, כמוני רוב רובם של אוהדי מכבי שהחרימו באותה מחאה שהיתה, זה מוכיח שהאפקט של המחאה עבד בזכות הודעה פשוטה שהמשחק מוחרם מבלי שרוב האוהדים ידעו מה קורה מאחורי הקלעים.

אם פיספסתי משהו שגרם למחאה להצליח , אני אשמח שתפקח את עייני.

אני מבין שאי אפשר בלי הפנאטיקס ושיש כל מיני שיקולים אבל ממה שאני ביררתי השיקולים לא קשורים לאינטרסים של כל הקהל ולכן אני לא חושב שיש על מה לדבר.

אני רק מקווה שהארגון יחשב מסלול מחדש ויגן על האינטרסים של כולנו.

שולח מייל,

עדיין אתה ממשיך לזיין את השכל?

אני דפקתי את הקהל לשנים ארוכות?

פתח תקווה לא לוקחת 71 שקל?

זה מה שרצית לא?

הקבוצות מצאו פרצה בחוק, לא לקח להם זמן. מה שכן לפחות ילדים ונוער ישלמו 45₪ במקום 71₪

במכירה מוקדמת..

אז אני דפקתי את האנשים כן..

הבעיה איתך שגם אם כרטיס יעלה 400 שקל אתה תגיד לא להחרים אותו

אם פיספסתי משהו שגרם למחאה להצליח , אני אשמח שתפקח את עייני.

אני אגיד לך מה לדעתי אתה מפספס פה

-משחק קל"ב יותר ממשחק ביתי

-אחרי 3 שבועות פגרה

-איצטדיון נורמלי

-מקום ראשון

-מחיר לא רצחני במכירה מוקדמת

אין שום סיבה למחאה. בק"ש צדקת, פה אתה טועה.

קאוביין רק תיקון ה-71 הוא רק מדלפק לאן לפי מה שהבנתי. כל מי שלא גר ברדיוס שקרוב אליהם זה לא רלוונטי לו.

-אחרי 3 שבועות פגרה

-איצטדיון נורמלי

-מקום ראשון

2 בעיות

1- זה מחיר גבוה מכל השאר

2- המסר שמותר לדחוף לאוהדי מכבי יד לכיס ממשיך להתגלגל , זה התחיל בק"ש

-אחרי 3 שבועות פגרה

-איצטדיון נורמלי

-מקום ראשון

- עכשיו דפקו אותך רק בעשרה שקלים פלוס, ראו שזה הצליח ידפקו אותך ביותר שבוע הבא

- אם חשוב לך עקרונות אז לא אמור להיות משנה לך אם דפקו אותך בעשרה שקלים או בשלושים, דופקים אותך ואתה צריך להלחם בזה

- אני לא נוסע לירח דבש עם אשתי אני בא למשחק כדורגל, מה אכפת לי אם זה אצטדיון שיש בו נייר טואלט בשירותים או שזה שירותים כימיים, בא לראות משחק ורוצה שלא ירמסו לי את הזכויות.

- מכירה מוקדמת שווה לתחת אם אתה לא גר בתל אביב, אז אולי לך או לי זה נוח אבל לאחרים זה לא, אם חושבים על הכלל ולא על הפרט תראה שהדפיקה פה הרבה יותר גדולה ממה שנראה

- אם היינו מקום חמישי בעונה ראה היית תומך בחרם?

- לא דפקו אותך, מחיר של 71 שקלים במכירה מוקדמת שכרטיס נוער וילדים עולה חצי. זה המחיר סביר בהחלט. משחק קודם בק"ש זה היה 30% יותר.

- עקרון שחשוב לי הוא לא להזנות את המושג מאבק על עקרונות.

- אתה רוצה שלא ירמסו לך זכויות, אבל שכן כיבדו את הזכות שלך לראות כדורגל במגרש הולם ומתאים אתה מבטל את זה כאילו קרית אליעזר ווסרמיל זה סבבה כי אתה לא בירח דבש.

- אם הבנתי נכון אין קשר בין מכירה מוקדמת לתל אביב או לא, אתה יכול לקנות באשראי ולקבל את הכרטיס רק בתל אביב ? סורי שאין לי מושג.

- השאלה היא לא אם אני הייתי תומך בחרם אלא אם רוב הקהל, במקרה של מקום 5 אז כנראה הפוטנציאל קהל למשחק הזה היה 2-3 אלף ולא 6-7. ואז אולי היה קל יותר לבצע את המחאה כי זו היתה מחאה שהיא לא מחאה (תיאוריה של שויימר)