Jump to content

כרטיסים פ"ת חוץ

Recommended Posts

טוב אז...

הקהל מטומטם והקהל ישלם, אנחנו שבויים - בלי הארגונים קשה מאוד לעשות משהו בטווח זמן הקרוב.

עצוב ומאכזב שהארגון מאפשר שזה יקרה בגלל כל מיני שיקולים שהרבה מאיתנו לא חשופים אליהם, תחושה רעה מאוד

בנתיים ממשיכים להתאגד בתקווה לצבור מספיק כוח ולדאוג לעצמנו

https://www.facebook.com/groups/349191628989931/

כמעט 150 כבר הצטרפו

הקהל מטומטם והקהל ישלם, אנחנו שבויים - בלי הארגונים קשה מאוד לעשות משהו בטווח זמן הקרוב.

עצוב ומאכזב שהארגון מאפשר שזה יקרה בגלל כל מיני שיקולים שהרבה מאיתנו לא חשופים אליהם, תחושה רעה מאוד

כמעט 150 כבר הצטרפו

שחרר אחי כבר כל כך הרבה קנו... לא תיהיה מחאה במשחק הזה גג שלך ושל החברים שלך

שחרר אחי כבר כל כך הרבה קנו... לא תיהיה מחאה במשחק הזה גג שלך ושל החברים שלך

אנחנו לא עושים שום מחאה שאין לה סיכוי כדי להגיד עשינו, האינטרס שאנחנו מקדמים זה האינטרס שלך וחבל שזו התגובה.

הייתי בקרית שמונה ובעזרת ה' אגיע לפ"ת, זה לא אומר שצריך להתעלם מהבעיה.

שלב ראשון זה לצבור כוח ולהתאגד, אם נצליח אז נוכל גם לפעול, בנתיים אנחנו לא שם וחבל.

זה נטו אינטרס של אוהדי מכבי בלי שום שיקולים זרים

כמעט 150 כבר הצטרפו

אייל,

מחאה וירטואלית היא לא מחאה אפקטיבית.

רוצה לעשות משהו? תפוס כמה חברים טובים וצא לשטח.

ככה גם אנחנו התחלנו.

אם תרצה להתייעץ, אני כאן

אייל,

מחאה וירטואלית היא לא מחאה אפקטיבית.

רוצה לעשות משהו? תפוס כמה חברים טובים וצא לשטח.

ככה גם אנחנו התחלנו.

אם תרצה להתייעץ, אני כאן

ברור שכרגע אין לנו שום אפקט, לעומת זאת לכם יש.

הודעה שלכם בתזמון שהכרטיסים יוצאים - שהמשחק מוחרם והוא מוחרם.

זה בדיוק מה שהיה במחאה האחרונה שלכם שהצליחה מעל המצופה.

חבל שאני או אוהד אחר נתחיל מ0 במקום לנצל פלטפורמות קיימות שכבר עברו את כל הדרך

שויימר, מה שאתה לא מבין זה שגם הודעה של העמותה בשלב הזה היא חסרת ערך. הודעות אינטרנטיות לא מביאות תוצאות בשטח, אנשים מאחורי הקלעים כן. אם אתה באמת בעניין שלח למוטי הודעה.

שויימר, מה שאתה לא מבין זה שגם הודעה של העמותה בשלב הזה היא חסרת ערך. הודעות אינטרנטיות לא מביאות תוצאות בשטח, אנשים מאחורי הקלעים כן. אם אתה באמת בעניין שלח למוטי הודעה.

מאוחר מדי, כבר קנו מאות כרטיסים

זה מצחיק שזה הופך לאיזה עניין שקשור אליי, זה נושא שקשור לכל אוהד מכבי.

אז ככה , כבר פניתי לאנשים מאחורי הקלעים והתשובות שקיבלתי היו בגדול שיש דברים שאני לא יודע, כשקצת יותר חפרתי הבנתי ככל הנראה במה מדובר , אני לא רוצה להכליל וגם ביקשו ממני לא לספר.

אבל בוא נגיד שאם זה נכון יותר מידי אנשים לא יוצאים מזה טוב.

לא צריך להפוך את זה למה שזה לא, אין מחאה כי יש אינטרסים שהם לא האינטרסים של כל אוהדי מכבי איך שלא הופכים את זה.

המחאה הקודמת הייתה בשיתוף פעולה של שני הארגונים שהוציאו הודעה משותפת וזה עבד, הם לא חסמו כבישים וקשרו את עצמם באזיקים.

בוא נגיד שיש אנשים שצריכים לתת תשובות ואני לא אחד מהם.

בכל מקרה לקחתי את ההמלצה שלך ופניתי למוטי למרות שאני לא חושב שיש כאן סיבה לשיח מאחורי הקלעים, מדובר בנושא ציבורי מובהק ואין סיבה שלא תיהי'ה שקיפות מלאה.

כרגע אין שקיפות וחבל

מעניין מה יכול להיות כל כך סודי בחוסר רצון להילחם לטובת כלל אוהדי מכבי.

תפנה אליי בפרטי ;)

אני אשלח לך במורס

זה לא להאמין איך אתה לוקח סיטואציה ומסובב אותה איך שבא לך. אמרתי לך לדבר עם מוטי כי אם אתה רוצה לקדם את הנושא, הוא כתובת טובה להתחיל איתה כאחד שעמד חזק מאחורי המחאות כשהן היו. לא כי אתה מואשם במשהו או כי יש ישות נסתרת נגדך.

מבחינת העמותה אין לה כרגע שום יכולת מעשית להוביל מחאה. אם יהיה לה בעתיד זה יקרה כפי שזה קרה בסוף 2013 ועד הרגיעה היחסית במחירי הכרטיסים.

סתם סיפור , בשנה האחרונה היינו עדים לשינוי מדיניות ממשלתית פעמיים בצורה מובהקת לאחר לחץ ציבורי ברשתות.

פעם אחת כשביבי התקפל מניסיון הפשרה בנושא המסתתנים וגם כשניסה לדחות את פינוי חאן אל אחמר עד הודעה חדשה.

פעמיים ראש הממשלה התקפל בעקבות לחץ ציבורי שלא חרג מילימטר מהרשת, הזוי לחשוב שמחאה על כרטיסים שכבר הצליחה בעבר לא יכולה להצליח שוב בטח ובטח בסיטואציה שהייתה נגד קרית שמונה.

תעלומה

זה לא להאמין איך אתה לוקח סיטואציה ומסובב אותה איך שבא לך. אמרתי לך לדבר עם מוטי כי אם אתה רוצה לקדם את הנושא, הוא כתובת טובה להתחיל איתה כאחד שעמד חזק מאחורח המחאות כשהן היו. לא כי אתה מואשם במשהו או כי יש ישות נסתרת נגדך.

מבחינת העמותה אין לה כרגע שום יכולת מעשית להוביל מחאה. אם יהיה לה בעתיד זה יקרה כפי שזה קרה בסוף 2013 ועד הרגיעה היחסית במחירי הכרטיסים.

אמרתי לך שאני מקבל את ההצעה שלך ופניתי אליו, זה לא קשור שאני חושב שעדיף שמוטי יכתוב מה שיש לו לומר לי מאחורי הקלעים במקום שקוף יותר ולכן הסברתי שזה לא משהו שקשור אליי אלא לכל אוהדי מכבי.

נראה לי הגיוני שהעמותה תסביר לכולם מה השתנה ביכולת שלהם להוביל מחאה, זה לא צריך להיות מסווג להבנתי.

אני חושב שאני מבין מה השתנה, אני לא בטוח שהרבה אוהדים אחרים יודעים.

לא אמרתי שיש ישות נגדי, אמרתי בדיוק הפוך, שזה לא קשור אליי אז בוא נישאר עניינים.

כדי שדברים יקרו צריך אנשים שיניעו תהליכים, שיהיו בקשר שוטף עם המון גורמים ושיובילו תהליכים. מה שהיה נכון ללפני שנה לא נכון ללפני שנתיים ולא נכון ליום הקמת העמותה. העמותה היא לא גוף פוליטי, לא מרוויחה שקל והתנדבותית לחלוטין - אז גם אף אחד לא צריך לעמוד ולתת דין לאף אחד.

שוב - אנשים רוצים שתהיה מחאה? שיתחילו להניע תהליכים. לפני המחאה במושבה ב-2013 קרו המון דברים והרבה התעסקות בשטח. זה לא נפל מהשמיים.

אני חושב שאני מבין מה השתנה, אני לא בטוח שהרבה אוהדים אחרים יודעים.

.

אז למה אתה לא מספר שכולם ידעו ?

פתחת דף מחאה, כמה מאות נרשמו, כתבת נגד הסודיות הזו שהארגון משדר בעניין.

אז אם קיבלת הסבר ואתה זונח את זה אז תשמור אותו בסוד ?

אני בשנתיים האחרונות מגיע לכשליש ממשחקי הבית, ולחוץ אפילו פחות.

העסק,האישה והילדים לוקחים ממני את רוב הזמן שלי, לכן אני גם פעיל פחות.

אז משתי הסיבות הנל אני אישית לא מתאים להוביל מהלך כזה באופן פומבי וכל הודעה שלי בנושא יקפיצו את

אלה שמחכים לקפוץ. השאלה מה קורה הלאה? הדור שלי עשה לא מעט למען זכויות האוהדים.

מנויים לסטודנטים, מנויים לחיילים קרביים, שער 7 בבלומפילד שנשאר במחיר מוזל, הורדת מחירי מוצרי בסיס במזנונים, קולרים ועוד.

חוץ ממחאת משחקי החוץ את כל הדברים האלה קידמו מספר מועט של אנשים עם המון כוח רצון והתמדה.

למה אני כותב את זה?

עכשיו צריך דור חדש שידע לשמר על הדברים האלה. הדור הזה אולי יצא מהעמותה ואלי בכלל מהארגון.

אבל אני אישית אשמח אם זה יגיע מדם חדש בקהל ,דם שחי את היציע ואת הקהילה יום יום.

אני בטוח שמהר מאוד הם יגלו שהם לא לבד.

צאו, תלחמו על הזכויות שלכם.

אנחנו הגב שלכם

נב,

עוד מעט יהיה לנו אצטדיון חדש.

אם מישהו חושב שמכבי לא תתפוס עלינו טרמפ בעקבות החולשה שלנו ולא תקפיץ מחירים, טועה.

אז למה אתה לא מספר שכולם ידעו ?

פתחת דף מחאה, כמה מאות נרשמו, כתבת נגד הסודיות הזו שהארגון משדר בעניין.

אז אם קיבלת הסבר ואתה זונח את זה אז תשמור אותו בסוד ?

כי זה לא מבוסס ואני לא רוצה להשמיץ סתם, כתבתי שאם זה נכון אז זה לא בסדר.

אבל אני לא אומר דברים שאני לא בטוח בהם.

יותר הגיוני לדרוש מאנשים שיודעים בטוח מה קורה שיגידו..

אתה לא חושב?

אני בשנתיים האחרונות מגיע לכשליש ממשחקי הבית, ולחוץ אפילו פחות.

העסק,האישה והילדים לוקחים ממני את רוב הזמן שלי, לכן אני גם פעיל פחות.

אז משתי הסיבות הנל אני אישית לא מתאים להוביל מהלך כזה באופן פומבי וכל הודעה שלי בנושא יקפיצו את

אלה שמחכים לקפוץ. השאלה מה קורה הלאה? הדור שלי עשה לא מעט למען זכויות האוהדים.

מנויים לסטודנטים, מנויים לחיילים קרביים, שער 7 בבלומפילד שנשאר במחיר מוזל, הורדת מחירי מוצרי בסיס במזנונים, קולרים ועוד.

חוץ ממחאת משחקי החוץ את כל הדברים האלה קידמו מספר מועט של אנשים עם המון כוח רצון והתמדה.

למה אני כותב את זה?

עכשיו צריך דור חדש שידע לשמר על הדברים האלה. הדור הזה אולי יצא מהעמותה ואלי בכלל מהארגון.

אבל אני אישית אשמח אם זה יגיע מדם חדש בקהל ,דם שחי את היציע ואת הקהילה יום יום.

אני בטוח שמהר מאוד הם יגלו שהם לא לבד.

צאו, תלחמו על הזכויות שלכם.

אנחנו הגב שלכם

אחלה מוטי, תודה

*אשמח אם תפרסמו את הלינק לקבוצה שפתחנו בפייסבוק ולדעתי הפוסט שלך חשוב מידי שהוא ישאר רק פה בעמוד 4 בנושא "כרטיסים לפ"ת".

אני עוד כמה חודשים חוזר לצבא עד אז אני אשתדל לעשות מה שאני יכול בתקווה שאוהדים נוספים יצטרפו.

אחלה מוטי, תודה

*אשמח אם תפרסמו את הלינק לקבוצה שפתחנו בפייסבוק ולדעתי הפוסט שלך חשוב מידי שהוא ישאר רק פה בעמוד 4 בנושא "כרטיסים לפ"ת".

אני עוד כמה חודשים חוזר לצבא עד אז אני אשתדל לעשות מה שאני יכול בתקווה שאוהדים נוספים יצטרפו.

קבלת

https://www.facebook.com/Brothers1906/photos/a.520283261329307/2301350836555865/?type=3&theater