Jump to content

עומר אצילי

בוזגלו

Recommended Posts

אין ספק שהוא ראוי. אני סתם אומר שרק בגלל שהוא כבש גול מפנדל וגול מבעיטה חופשית לא מצדיק תגובות כמו "כוכב". עטר, יוני, וציקו גם היו שמים את הכדור ברשת ממצבים כאלה. שלשותם גם עושים הגנה שמשום מה זה ראוי לפרגון כאילו זה לא אמור להיות מובן מאליו (עטר תלוי במצב רוח).

עד עכשיו הוא עושה את המינימום המקסימלי ואני מקווה שהגולים יתנו לו רוח גבית להמשיך להתפתח אבל כרגע אני לא באמת רואה ממנו איזה משהו מיוחד, יש לו ארסנל של תנועות ותרגילים קבועים שלפעמים מצליחים ולפעמים לו. כרגע הוא אותו שחקן שתמיד היה והוא לא איזה כוכב שיקח אותנו על גבו לאליפות, זה בסדר אבל זה לא שאין לו תחליף.

אוקיי, סבבה. הוא שווה בין שווים. גם לא פחות מאף אחד. לפחות בעיני.

היה בהתחלה של עונה שעברה- ״אם אני אני לי מי לי, יאללה עומר אצילי .... (שדות של תירוצים)

בהמשך רץ ״אצילייייייי אי אפשר לאהוב אותך יותר, אצילייייי..... (תגידי)

במשך שבוע שרתי את השיר השני שכתבת

כל השחקנים גם הפותחים וגם אלו שפחות משחקים (במקרה שלהם העניין אף חשוב יותר) נראים מאוד מחוייבים ותומכים. ולא אכפת לי אם זה יהיה בשיר שחקן או בקריאות קצובות. הגיע העת.

אצילי הוא בין שחקני ההתקפה המובילים בליגה גם (ובעיקר) בפן ההגנתי, ולכן הוא לגמרי ראוי לסטטוס הזה.

יש לו הכי הרבה חטיפות בחצי של היריבה מבין כל שחקני ההתקפה וזה אחד מהגורמים שמובילים למצבים הרבים שלנו