Jump to content

נושא ברכות לחכמון

הנדון

Recommended Posts

אגב אורי אוזן (שיש 'אובייקטיבים' כאן שטענו שהוא נייטרלי)

בעבירה על ריקן, מרפק לחזה (עבירה מכוונת שאם שחקן שלנו עושה אותה הרוב כאן יצדיק למה היה מגיע לו אדום)- 8 פעמים אורי אוזן חוזר על זה שריקן נפל על עצם הזנב כשרואים שריקן תופס את החזה
בעבירה על מאור קנדיל (בבעיטה החופשית, כשרואים בבירור שדורכים עליו)- הוא לא מפסיק להגיד שלא נגעו בו
ואז העברתי למיוט..

אפילו בפנדל שנתן לנו זה לא הוא אלא הקוון. איזה שופט חלש. הכי מרגיז החיוך המטומטם שלו כשהוא בא לדבר עם איביץ', חיוך של חוסר כבוד.

מת שמישהו יסביר לי איך לוגית זה אפשרי ששחקן הגנה נותן כדור לשוער שלו ממרחק של פחות מ5 מטרים והוא לא שורק על זה

כאילו מה, אם הוא לא החזיר לשוער, מה הוא הצכוון לעשות? הוא כועס על איזי והוא ניסה לשים עצמי בכוונה? הוא הרחיק למרכז השער מ4 מטר?

מטריף אותי

בעבירה על ריקן, מרפק לחזה (עבירה מכוונת שאם שחקן שלנו עושה אותה הרוב כאן יצדיק למה היה מגיע לו אדום)- 8 פעמים אורי אוזן חוזר על זה שריקן נפל על עצם הזנב כשרואים שריקן תופס את החזה

בעבירה על מאור קנדיל (בבעיטה החופשית, כשרואים בבירור שדורכים עליו)- הוא לא מפסיק להגיד שלא נגעו בו

ואז העברתי למיוט..

וואי חירפן אותי שאשכרה רואים שהוא דורך עליו והוא 700 פעם אומר שלא נגעו בו וסתם שרקו לפאול

מת שמישהו יסביר לי איך לוגית זה אפשרי ששחקן הגנה נותן כדור לשוער שלו ממרחק של פחות מ5 מטרים והוא לא שורק על זה

כאילו מה, אם הוא לא החזיר לשוער, מה הוא הצכוון לעשות? הוא כועס על איזי והוא ניסה לשים עצמי בכוונה? הוא הרחיק למרכז השער מ4 מטר?

מטריף אותי

לא הצלחתי להבין במגרש עם איזה חלק של הרגל השחקן החזיר את הכדור (ולא ראיתי את זה בתקציר)

אבל כל חלק של הרגל מעל הברך (כולל את הברך) ומותר לשוער לתפוס ביד גם אם זאת מסירה מכוונת.

אני גם לא יודע אם זאת הייתה מסירה או נסיון כושל להרחיק.

יש מישהו שראה בטלוויזיה ויכול לשפוך על זה קצת אור?

מזל שניצחנו עם פנדל שכבר לא היה יכול להתעלם ממנו וגם זה בזכות הקוון. בדוק היה איזה מישהו שכותב שלא בגלל השופט איבדנו נקודות.

מזל שניצחנו עם פנדל שכבר לא היה יכול להתעלם ממנו וגם זה בזכות הקוון. בדוק היה איזה מישהו שכותב שלא בגלל השופט איבדנו נקודות.

100%.

גם אם דקה 90 אחריי כל זה היינו כובשים שער חוקי לגמריי שנפסל בנבדל מומצא

היו פה הודעות על זה שאנחנו בכיינים ולא הפסדנו בגלל השיפוט. קהל של אוטיסטים.

לא הצלחתי להבין במגרש עם איזה חלק של הרגל השחקן החזיר את הכדור (ולא ראיתי את זה בתקציר)

אבל כל חלק של הרגל מעל הברך (כולל את הברך) ומותר לשוער לתפוס ביד גם אם זאת מסירה מכוונת.

עם הברך, אני זוכרת שגם תהיתי מה החוק אומר

מאיפההבאת את החוק הזה? זה כתוב בחוקה?

מאיפההבאת את החוק הזה? זה כתוב בחוקה?

אף פעם לא תהית למה מותר להחזיר לשוער עם הראש/הכתף/החזה, ועם הרגל לא?

אז אני בדקתי איפה עובר הגבול, וזה הברך

מרגיש שגם אם היה var במקרה הזה, הוא לא היה מקשיב. שופט עקום.

קשה לי להאמין שבמקרה כזה הצוות למעלה לא היה מאותת ואומר לו שהיה פנדל ברור. הרי למה יש var אם לא למקרים כאלה?

ולנושא- אפס מאופס. כמה עצבים הוא הביא לי

ואז העברתי למיוט..

אז פספס את זה. עדיין היה מאוד אובייקטיבי וגם החמיא המון למכבי (יש על מה כמובן). גם בפודיום הוא מתנהג ככה, פרשן מצויין.

כשחקן לוקח מגן בדריבל על הקו, ואין נגיעה בכדור... זה או פנדל או התחזות ב 90% מהמקרים.

ממש לא נכון, אתם מקשיבים לשדרים/פרשנים בשקל האלה ׳אם הוא לא שורק שיוציא צהוב׳, קשקוש. הוא יכול להיתקל ברגל של עצמו, יכול לבעוט בדשא, יכול להחליק, יכול להתבלבל ברגליים יש הרבה סיבות ששחקן נופל בלי הכשלה, וזו לא עבירה, ואין שום סיבה לכרטיס.

אף פעם לא תהית למה מותר להחזיר לשוער עם הראש/הכתף/החזה, ועם הרגל לא?

אז אני בדקתי איפה עובר הגבול, וזה הברך

הסיבה היא שפעם היו מוסרים לשוער כדי לבזבז זמן. ההנחה היא שקבוצות שמתבנקרות לא יעשו להטוטים ברחבה כדי להחזיר לשוער בדרכים אחרות. בגלל שהמטרה היא למנוע בזבוז זמן, ושאף אחד כבר לא עושה את זה למטרה הזאת, נדיר מאוד שבאמת שורקים על זה אם שוער קופץ על כדור שהגיע מרגל של שחקן שלו. ברירת המחדל בפועל היא להניח שהשוער קלט את זה כניסיון הרחקה/דיפלקשן. זה מהדברים ששופטים מעדיפים לא להתעסק איתם כי ידברו יותר על שריקה מאשר על אי-שריקה. לא רק בארץ.

אז פספס את זה. עדיין היה מאוד אובייקטיבי וגם החמיא המון למכבי (יש על מה כמובן). גם בפודיום הוא מתנהג ככה, פרשן מצויין.

אולי הוא לא כזה מצויין אם יש לו נטייה לפספס לא מעט דברים, כמו את הפנדל על קנדיל בהתחלה, צהוב לק"ש בגלל דקה מוקדמת ואפילו סתם שחקנים טובים כמו ירדן שועה שלא היה מספיק בשבילו בחמש דקות כשהיה מאמן בנוער שלנו.

אולי הוא לא כזה מצויין אם יש לו נטייה לפספס לא מעט דברים, כמו את הפנדל על קנדיל בהתחלה, צהוב לק"ש בגלל דקה מוקדמת ואפילו סתם שחקנים טובים כמו ירדן שועה שלא היה מספיק בשבילו בחמש דקות כשהיה מאמן בנוער שלנו.

הוא אמר שהיה פנדל ברור, כמו לגבי עוד המון אירועים במהלך המשחק, אבל בוא תיתפס על אירוע ספציפי אחד.

שועה? תן את הפרחים לניר לוין. חוץ מזה, הוא היה בעייתי כנראה, ולא סתם נדד בין מספר מחלקות נוער בגיל צעיר, אז יש גם פספוסים כאלה. זה בדיוק כמו לדבר על איך פספסנו את מיכאל אוחנה.

הוא אמר שהיה פנדל ברור, כמו לגבי עוד המון אירועים במהלך המשחק, אבל בוא תיתפס על אירוע ספציפי אחד.

שועה? תן את הפרחים לניר לוין. חוץ מזה, הוא היה בעייתי כנראה, ולא סתם נדד בין מספר מחלקות נוער בגיל צעיר, אז יש גם פספוסים כאלה. זה בדיוק כמו לדבר על איך פספסנו את מיכאל אוחנה.

גם כשהוא אמר שהשופט טעה הוא מיהר להרגיע/להגן עם כל מני "אלו החיים/זה הכדורגל/טעויות קורות" רציתי באמצע המשחק שמישהו יאנוס את הבת שלו ואני אגיד לו שיש פשע בעולם וזה מה יש, צריך להסתכל קדימה ולא להתעסק בטעות של בן אדם.

לגבי ההשוואה, את שועה "זרקת" (אולי בצדק) מיכאל אוחנה נלחם בכל כוחו כדי ללכת ולזיין אותנו. יש הבדל.

גם כשהוא אמר שהשופט טעה הוא מיהר להרגיע/להגן עם כל מני "אלו החיים/זה הכדורגל/טעויות קורות" רציתי באמצע המשחק שמישהו יאנוס את הבת שלו ואני אגיד לו שיש פשע בעולם וזה מה יש, צריך להסתכל קדימה ולא להתעסק בטעות של בן אדם.

לגבי ההשוואה, את שועה "זרקת" (אולי בצדק) מיכאל אוחנה נלחם בכל כוחו כדי ללכת ולזיין אותנו. יש הבדל.

עדיין, זה על ניר לוין, לא אוזן.

לוין דווקא? לפי הכתבה לוין התעקש שזה יהיה השאלה ולא מכירה..הוא רב עם האבא אפילו והגיש נגדו תלונה כי האבא רצה רק מכירה ולא השאלה..אבל לוין התעקש על השאלה

זה ואן לייבן ששחר אותו עונה אחרת לצמיתות כי לא רצה להתמודד עם כאלה לפי הכתבה.

דווקא ניר לוין יצא הכי בסדר בסיפור...

מה שבאמת מדהים בחכמון, זה שבזמן שהוא שופט זה בלתי נתפס כמה מתאים שתהיה לו פיתה פלאפל ביד

אני רואה את ההילוכים החוזרים, את ההליכה האיטית, את התנועה העגולה, ופשוט נראה טבעי שהיד תחזיק פיתה עם פלאפל, בכל רגע, בכל תנועה ופעולה. מדהים.