Jump to content

גמר הליברטדורס

Echoes

Recommended Posts

אני לא יודע מי ואיך בדיוק "ייבא" לארץ את העניין הזה עם בוקה, אבל לשיר דאלה בוקה באופן קבוע ביציע שלנו כאילו זה שיר של למכבי זה אחד הדברים הכי מטומטמים שהיו לנו. מכאן והלאה זו תופעת עדר, אנשים החליטו שאוהדים אותם כי הם שמעו ששרים להם בשער 11.

לא יודע אם עדר יש הרבה שהולכים ומטיילים בדרום אמריקה ואז מתחברים שם לכדורגל אז את מי אתה תלך לאהוד קבוצה עם אדום לבן או צהוב כחול?

לא יודע אם עדר יש הרבה שהולכים ומטיילים בדרום אמריקה ואז מתחברים שם לכדורגל אז את מי אתה תלך לאהוד קבוצה עם אדום לבן או צהוב כחול?

את הקבוצה ששרו לה בשער 11 כשהיית נער

פירסמו עכשיו שהמשחק ישוחק מחוץ לארגנטינה ב8 או ב9 לדצמבר. לא ברור עם או בלי קהל. ובוקה עדיין דורשים ניצחון טכני

זוכרים שאל לוקו ובוקה היו בארץ ושיחקו נגד מכבי?

שמישהו יסדר משחק פתיחה לבלומפילד החדש נגדם.. נחנוך גם איצטדיון וגם את חזרתו של זהבי (כן בטח).

ב-2006 הם היו כאן. שרן ייני שיחק במשחק הזה בבלומפילד.

https://youtu.be/5TcBfnYBJkg

https://youtu.be/NFLJiI-PhLc

אין לי כבוד לאוהדי הטרנד של קבוצות כמו בוקה, בארסה, יובה, ב"ש ובעבר שיקאגו בולס, לייקרס, נבחרת ברזיל וכו'.

יש הרבה בארץ שעוקבים באדיקות אחרי הכדורגל בארגנטינה איך קבעת שזה טרנד, ריבר ובוקה הכי גדולות בארגנטינה ודרום אמריקה טבעי שהם יהיו הכי אהודות.

אין לי כבוד לאוהדי הטרנד של קבוצות כמו בוקה, בארסה, יובה, ב"ש ובעבר שיקאגו בולס, לייקרס, נבחרת ברזיל וכו'.

לקהל של בוקה יש חשיבות היסטורית גדולה בתחילת העידוד המאורגן בשער 11. הלחנים, הדגלים הצבעים וכו השפיעו מאוד על היציע ושימשו לו השראה. אפילו השם של הארגון שלנו לשעבר לקוח מהם. לשיר "דאלה בוקה" פעם ב200 שנה זו הדרך שלנו להוקיר אותם (אפילו אם הם לא מודעים לזה בכלל). מה כ"כ רע בזה?

אותו הדבר אגב לגבי אייאקס

יש הרבה בארץ שעוקבים באדיקות אחרי הכדורגל בארגנטינה איך קבעת שזה טרנד, ריבר ובוקה הכי גדולות בארגנטינה ודרום אמריקה טבעי שהם יהיו הכי אהודות.

אני מדבר על אוהדי מכבי שהחליטו שהם אוהדי בוקה כי כולם מסביבם שרו דאלה בוקה בשער 11.

בקיצור עזוב, אני באמת ממורמר על אוהדי טרנד כאלה (לא סובל את התופעה). אפשר להמשיך בדיון המקורי.

מה הבעיה בלאהוד קבוצת ספורט מצליחה בעולם? כל אחד מסיבותיו שלו מה זה מפריע לך ?

סתם לידע כללי, מהסבר שנתן לי אוהד מקומי שם: השם 'לה בוקה'(הפה), הוא על שם כך שהשכונה יושבת על שפת הנהר. אותו נהר נקרא נהר לה פלטה, ומכאן נגזר שמה של ריבר, ריבר פלייט.

מתישהו במהלך השנים ריבר עזבה את השכונה ועברה לשחק בצפון העיר. יש שמועה שהיה 'משחק על השכונה' ובוקה ניצחו, אבל לא מצאתי שום תיעוד לזה באינטרנט...

הוא מצפה שאם אוהד מישראל אוהד את יונייטד הוא נולד וחי במפעלים של מנצ'סטר, אם הוא אוהד של הבולס או הלייקרס הוא חייב היה לשרוד את הרחובות הקשים של שיקגו או L.A ובמינימום להיות שייך לאפילו אם זמנית לקריפס או לבלאדס. אם הוא אוהד ברצלונה הוא חייב להיות פעיל קטלוני שאבותיו נאסרו ע"י הרודן פרנקו לתקופות מאסר ממושכות. אם הוא מעודד את נבחרת ברזיל הוא חייב היה לחיות בפאבלות כמה שנים תוך כדי שהוא שודד אנשים בשביל עוד מנה ולשרוד לספר על זה, ולדעת קפוארה.

כשעולים לפיינל פור וחצי מדינה נזכרת שהם "אוהדים" וכרטיס עולה 400 אירו בגלל זה, זו הבעיה שלי. אתה גם יכול לשאול אוהדים של בארסה מה הם חושבים על כל היפנים (וגם הישראלים) שהתלבשו עליהם בעידן הטיקי טאקה.

כשעולים לפיינל פור וחצי מדינה נזכרת שהם "אוהדים" וכרטיס עולה 400 אירו בגלל זה, זו הבעיה שלי. אתה גם יכול לשאול אוהדים של בארסה מה הם חושבים על כל היפנים (וגם הישראלים) שהתלבשו עליהם בעידן הטיקי טאקה.

שוב, לא מבין מה הבעיה?

פיינל פור מכבי סל? זה שכל פעם שמכבי מגיעה אליו האולם צהוב לגמרי וזה ללא ספק נותן עוד כוח לקבוצה במשחקים?

להביא את בוקה לארץ יעלה פחות ממה שעלתה המנואלה לקופים.

פירסמו עכשיו שהמשחק ישוחק מחוץ לארגנטינה ב8 או ב9 לדצמבר. לא ברור עם או בלי קהל. ובוקה עדיין דורשים ניצחון טכני

אם כבר אז תביאו את הגמר ליברטדורס לארץ B)

איכס יא אוהד טרנדים, הלכת על מכבי, למה לא איזה גליל עליון או מכבי ראשון?

יותר כיף ללכת על הקבוצה הטרנדית שנותנת הצגות בהיכל בחמישי

אני מדבר על אוהדי מכבי שהחליטו שהם אוהדי בוקה כי כולם מסביבם שרו דאלה בוקה בשער 11.

בקיצור עזוב, אני באמת ממורמר על אוהדי טרנד כאלה (לא סובל את התופעה). אפשר להמשיך בדיון המקורי.

רביד, יכול להיות שאני מתבלבל, אבל לא אמרת שאתה לא ממש מגיע למשחקים של מכבי?

לכדורגל אני מגיע לעתים רחוקות ולכדורסל מגיע הרבה. אתה חותר עם זה לאנשהו?

אז לפי הגישה שלך אתה לא אוהד של מכבי רגל כל כך לא?

הוא מצפה שאם אוהד מישראל אוהד את יונייטד הוא נולד וחי במפעלים של מנצ'סטר, אם הוא אוהד של הבולס או הלייקרס הוא חייב היה לשרוד את הרחובות הקשים של שיקגו או L.A ובמינימום להיות שייך לאפילו אם זמנית לקריפס או לבלאדס. אם הוא אוהד ברצלונה הוא חייב להיות פעיל קטלוני שאבותיו נאסרו ע"י הרודן פרנקו לתקופות מאסר ממושכות. אם הוא מעודד את נבחרת ברזיל הוא חייב היה לחיות בפאבלות כמה שנים תוך כדי שהוא שודד אנשים בשביל עוד מנה ולשרוד לספר על זה, ולדעת קפוארה.

ענק