Jump to content

שחקנים שלא חוגגים שערים

JacK

Recommended Posts

חוזר ושואל: איך לעזעזל הגענו למצב שחגיגת שער של שחקן שכבש מול קבוצה שלו בעבר היא "לא מוסרית"? מה זה החרא הזה? יונתן כהן יצא כ"כ מטומטם בשבת . פשוט מטומטם.

* לא מדבר על מצב בו באים וחוגגים דווקא על הפרצוף של אוהדי היריבה. מדבר על שמחת הבקעה רגילה .

חוזר ושואל: איך לעזעזל הגענו למצב שחגיגת שער של שחקן שכבש מול קבוצה שלו בעבר היא "לא מוסרית"? מה זה החרא הזה? יונתן כהן יצא כ"כ מטומטם בשבת . פשוט מטומטם.

* לא מדבר על מצב בו באים וחוגגים דווקא על הפרצוף של אוהדי היריבה. מדבר על שמחת הבקעה רגילה .

אני חושב שנתת את התשובה בנושא אופנה בבטיל.

יש פער עצום בין אצילי שבאמת התפתח ויצא לאירופה מביתר ליוני כהן שגדל במכבי, התחנך במכבי ויצא להשאלה קטנה בבני יהודה שגם שם היה משחק לפעמים.

יוני יצא אדיוט גמור במקום לחבק את הקהל ולקבל את האהבה והתמיכה שלו.

נו תמשיכו לשחק אותה בוגרים ומבינים ולהמשיך לעודד את מצעד הצביעות הזה.

https://www.facebook.com/IsraelProFootball/videos/318979042278221/

בניון עבר בין כל היריבות בלונדון ובישראל, ועכשיו נזכר לא לחגוג.

אני דווקא אוהב את החגיגה שלו. כמו צ'יבוטה, כיף שיש לשחקן "חגיגה" שמזוהה איתו (גם אם היא מועתקת ממקום אחר)

רק לי זה מרגיש מאולץ? במיוחד כשזה פשוט כוריאוגרפיה שראה בפיפא.

אם תיקח את ערן למשל, שגם אצלו זה פשוט לבקשת הקהל, תוכל למצוא המון וריאציות של תנועות הירי שלו. או אם ניקח את אלן שירר, אצלו היד היתה תנועה אינסטינקיבית. כנ"ל הזרוע המסתובבת של אלירן, שבכלל התחילה כשחגג גולים של שחקנים אחרים במכבי.

הבנתי שאתמול האסלביינק לא חגג.

בסה"כ אפשר להבין את זה. האיש גדל על הבלטות של קרית שמונה. אכל קטיושות כילד. שנים קונה בקניון קרית שמונה ביציאה הצפונית של העיר וגם שרת בצבא ב"גיבור". לגיטימי והגיוני שלא יחגוג.