Jump to content

שחקנים שלא חוגגים שערים

JacK

Recommended Posts

יואו זה היה לפני עידן הסמארטפונים, להשיג שחקן בטלפון היה בטח תהליך עיקש

הלו זה בלומפילד? לא זה בלומשטיין

זה באמת בסדר מבחינתך שהוא שר על הבמה בגן התקווה 'יוני ז*ן את מכבי'?

הוא לא שר, אל תשקר.

נכון שרו הקהל של בני יהודה והוא היה על הבמה

מה רצית?שיירד מהבמה? מה אתה נסחף ? שרו לו 10 שניות אז שיירד מהבמה נכון ..

אם אתמול ציבוטה היה כובש וחוגג הייתם אומרים איך הוא חוגג נגדנו

אצילי חגג נגד ביתר?לא, גדל שם? שיחק 3 שנים בלחץ? וכל המשחק מקבל מהם קללות ועדיין לא חגג

אל תיהיו צבועים

באמת שכדי ששחקן לא יחגוג ועוד בטח בכזו התרסה עם ידיים למעלה מול קבוצה שלו לשעבר זה צריך להיות ברמה שייני לקראת פרישה יעבור למכבי פ״ת ויכבוש בבלומפילד.

אבל ייני לא יזוז ממכבי!

אז לכל שאר השחקנים במכבי- תתחילו לחגוג גולים ! למה צריך בכלל לדבר על דבר כזה?!

כששחקנים ששיחקו יומיים וחצי באיזה מועדון ולא חוגגים מולו בשלב אחר של הקריירה, אני אוהב להיזכר בסיפור הבא:

יורגן קלופ היה מזוהה יותר מכל עם מועדון דורטמונד שאיתו לקח תארים ושבר שיאים בליגה הגרמנית ואפילו הגיע לגמר הצ׳מפיונס. בשנת 2015 עבר לליברפול וכבר בעונה הראשונה הגורל הפגיש בינו לבין דורטמונד בשלב רבע הגמר בליגה האירופית.

עוד לפני המפגש הצהיר בפני העיתונאים שאם ליברפול תנצח הוא יחגוג, מהסיבה הפשוטה - הוא שמח שהקבוצה שלו מנצחת.

אחרי 0:0 בגרמניה הקבוצות שיחקו באנפילד. המשחק התפתח לרעתו של קלופ והקבוצה שלו הייתה בפיגור 2:0 ו-3:1, מצב שבו ליברפול צריכה להבקיע שלושה שערים בכדי לעלות. בסופו של דבר, המשחק כזכור הוכרע בשער נגיחה בתוספת הזמן. 4:3 לליברפול שעלו לשלב הבא.

קלופ עמד במילה שלו וחגג בשערים ובמיוחד בסיום, למרות ועל אף שהיה מדובר במשחק קשה אמוציונלית לשני הצדדים ובהדחה של האקסית המיתולוגית שלו.

לא גורר (מי גורר) את הדיון אבל חושבים ששכטר יחגוג בדרבי ? מאמין שכן, אבל היה שחקן שלא חגג גול בדרבי ?

שכטר כבר כבש ווחגג נגדם במדי בית"ר לדעתי

כששחקנים ששיחקו יומיים וחצי באיזה מועדון ולא חוגגים מולו בשלב אחר של הקריירה, אני אוהב להיזכר בסיפור הבא:

יורגן קלופ היה מזוהה יותר מכל עם מועדון דורטמונד שאיתו לקח תארים ושבר שיאים בליגה הגרמנית ואפילו הגיע לגמר הצ׳מפיונס. בשנת 2015 עבר לליברפול וכבר בעונה הראשונה הגורל הפגיש בינו לבין דורטמונד בשלב רבע הגמר בליגה האירופית.

עוד לפני המפגש הצהיר בפני העיתונאים שאם ליברפול תנצח הוא יחגוג, מהסיבה הפשוטה - הוא שמח שהקבוצה שלו מנצחת.

אחרי 0:0 בגרמניה הקבוצות שיחקו באנפילד. המשחק התפתח לרעתו של קלופ והקבוצה שלו הייתה בפיגור 2:0 ו-3:1, מצב שבו ליברפול צריכה להבקיע שלושה שערים בכדי לעלות. בסופו של דבר, המשחק כזכור הוכרע בשער נגיחה בתוספת הזמן. 4:3 לליברפול שעלו לשלב הבא.

קלופ עמד במילה שלו וחגג בשערים ובמיוחד בסיום, למרות ועל אף שהיה מדובר במשחק קשה אמוציונלית לשני הצדדים ובהדחה של האקסית המיתולוגית שלו.

ובדורטמונד (לפחות לפי חבר גרמני שגדל שם) עדיין אוהבים אותו ומאחלים לו שייקח אליפות עם ליברפול.

באמת שכדי ששחקן לא יחגוג ועוד בטח בכזו התרסה עם ידיים למעלה מול קבוצה שלו לשעבר זה צריך להיות ברמה שייני לקראת פרישה יעבור למכבי פ״ת ויכבוש בבלומפילד.

אבל ייני לא יזוז ממכבי!

אז לכל שאר השחקנים במכבי- תתחילו לחגוג גולים ! למה צריך בכלל לדבר על דבר כזה?!

כל עוד זה לא גול מכריע, משהו שמונע מאיתנו אליפות, אז גם מייני אני מצפה שיחגוג, או לפחות ישמח.

אפשר לחשוב הוריד אותם ליגה

הוא לא שר, אל תשקר.

נכון שרו הקהל של בני יהודה והוא היה על הבמה

מה רצית?שיירד מהבמה? מה אתה נסחף ? שרו לו 10 שניות אז שיירד מהבמה נכון ..

אם אתמול ציבוטה היה כובש וחוגג הייתם אומרים איך הוא חוגג נגדנו

אצילי חגג נגד ביתר?לא, גדל שם? שיחק 3 שנים בלחץ? וכל המשחק מקבל מהם קללות ועדיין לא חגג

אל תיהיו צבועים

אני משקר? אתה משקר!: אני מתגורר בשכונת יד אליהו ולמעשה חוץ ממני ומאחיין שלי שגם אוהד מכבי כל השאר אוהדי בני יהודה. הלכתי עם המשפחה לכן התקווה והם הסתלבטו עלי שהוא שר את זה (זה היה על מסכים גדולים ואי אפשר היה לטעות - הוא שר איתם את זה!!!). אז לא רציתי שירד מהבמה אבל כן רציתי שלא ישיר את זה. שקרן אני בטוח לא.

יש הבדל בין הדוגמאות שנתת לבין יונתן: הוא שחקן בית שלנו שגדל בכל השנים במכבי, וגם אם לא רצה לחגוג יש דרכים פחות מתריסות.

אני משקר? אתה משקר!: אני מתגורר בשכונת יד אליהו ולמעשה חוץ ממני ומאחיין שלי שגם אוהד מכבי כל השאר אוהדי בני יהודה. הלכתי עם המשפחה לכן התקווה והם הסתלבטו עלי שהוא שר את זה (זה היה על מסכים גדולים ואי אפשר היה לטעות - הוא שר איתם את זה!!!). אז לא רציתי שירד מהבמה אבל כן רציתי שלא ישיר את זה. שקרן אני בטוח לא.

יש הבדל בין הדוגמאות שנתת לבין יונתן: הוא שחקן בית שלנו שגדל בכל השנים במכבי, וגם אם לא רצה לחגוג יש דרכים פחות מתריסות.

אתה משקר ואני לא יודע למה. אוהד בש שבא להתסיס?

שחקנים בבני יהודה בעצמם שהיו לידו על הבמה אמרו שלא שר.

לא גורר (מי גורר) את הדיון אבל חושבים ששכטר יחגוג בדרבי ? מאמין שכן, אבל היה שחקן שלא חגג גול בדרבי ?

שכטר יחגוג גם שער שנפסל בטענת נבדל מולם, הוא לא רואה בעיניים בדברים האלו. הוא אף פעם לא מוותר על הזדמנות לבעוט את הכדור לרשת גם אם השופט כבר שרק ועצר את המהלך הוא בכל זאת יבעט ויחגוג עם עצמו

וואוו הגזמתם לגמרי.

לא חגג מהסיבות שלו. למרות שחייב להגיד שאחרי הגול השלישי הוא לא הלך חזרה לחצי שלנו.

הוא חגג עם החגיגה כמו שגריזמן עשה אתמול באתלטיקו, ישיבת יוגה כזאת (מתי היה ליוני זמן בצהריים לראות משחק של אתלטיקו).

ככה שהייתה חגיגה אחרי הכל.