Jump to content

שחקנים שלא חוגגים שערים

JacK

Recommended Posts

הכי גדול היה השנה אמיר חלאיילה שהבקיע מול הפועל ר"ג ולא חגג, רוצים לשעת מה ההיסטוריה שלו איתם?

הושאל לשם בינואר לפני שתי עונות (חצי עונה).

הוא אשכרה לא חגג מולם.

הכי גדול היה השנה אמיר חלאיילה שהבקיע מול הפועל ר"ג ולא חגג, רוצים לשעת מה ההיסטוריה שלו איתם?

הוא אשכרה לא חגג מולם.

הכי מוגזם עד כה.

הוא אשכרה לא חגג מולם.

כמו גוזלן נגד הפועל. מביך.

מבין מקרים שזה הצהרתי כמו מוריינטס (הראשון שזכור לי) או עטר, וגם כשרונאלדו לא חגג מול יונייטד היה בזה משהו יפה, אבל בחיאת. אין לי שום בעיה עם שחקנים ששיחקו אצלנו או שמושאלים מאיתנו וחוגגים מולנו.

אגב התאכזבתי מאצילי. הוא גדל במכבי ולא היתה לו בעיה לחגוג מולנו (ובצדק), אבל מול בית"ר שבה גם ההנהלה וגם הקהל (אחרי שחתם במכבי) עשו לו את המוות הוא לא חוגג? מה הוא חייב להם בדיוק?

הראשון שזכור לי שעשה את זה זה אלבר כשכבש נגד באיירן במדי ליון.

יש מקרים שזה מתקבל על הדעת מבחינתי (יצחקי נגד בית"ר למשל), אבל באופן כללי מדובר בטרנד נרקיסיסטי שמתאים כמו כפפה ליד לשחקן הישראלי המצוי.

נדמה לי שאביעד פוהורילס כתב פעם על התופעה אחרי עוד איזה מקרה מגוחך כזה, שכל המטרה באי-חגיגה הזו זה להעביר מסר של "תראו אותי, אני לא רק יפה מבחוץ, אני גם יפה מבפנים".

כמו גוזלן נגד הפועל. מביך.

מבין מקרים שזה הצהרתי כמו מוריינטס (הראשון שזכור לי) או עטר, וגם כשרונאלדו לא חגג מול יונייטד היה בזה משהו יפה, אבל בחיאת. אין לי שום בעיה עם שחקנים ששיחקו אצלנו או שמושאלים מאיתנו וחוגגים מולנו.

אגב התאכזבתי מאצילי. הוא גדל במכבי ולא היתה לו בעיה לחגוג מולנו (ובצדק), אבל מול בית"ר שבה גם ההנהלה וגם הקהל (אחרי שחתם במכבי) עשו לו את המוות הוא לא חוגג? מה הוא חייב להם בדיוק?

אצילי חגג אצלנו בנערים גול עם פטיש ומגל אז לא יחגוג גול נגדנו?

אין שום סיבה ששחקן לא יחגוג כשהוא כובש שער. גם אם הוא גדל בקבוצה, גם אם הוא חייב לה את הקריירה שלו, גם אם הוא מושאל ממנה.

שמת גול יא אהבל, יש מצב שאתה לא מבסוט?

רק נגדינו בוזגלו הילד זין הזה חגג וגם קהת. מעדיף שיחגגו ולא יתחילו להיות צבועים בגלל טרנד.

כי אנחנו קהל שמוציא את המיץ לכל שחקן שלא הולך לו.

חוץ מזה שמכבי חיפה לקחה את בוזגלו והחתימה אותו ומימנה לו טיפול, נראה לי שזה יותר היה לכיוון יענקל'ה ולא הקהל.

בכל אופן כל העניין הזה אם אני לא טועה התחיל במשחק של ריאל מדריד נגד מנצ'סטר באולד טראפורד, אני זוכר את רונאלדו כובש ועובר ליד השער עם ידיים מורמות ומבקש סליחה.

שם זה באמת הרגיש כאילו זה בא לו אמיתי מהלב, מאז כל שחקן שכובש נגד קבוצה שהיה בה דקה וחצי מרים ידיים כאילו הוא מינימום שחקן בית וסמל לשעבר.

לצורך העניין, אם שרן או מיכה יעברו לקבוצה אחרת ויכבשו, מהם אני מצפה לא לחגוג.

כל השיט הזה גורם לי להתגעגע לערן זהבי, איזה מלך בן של מלך על מה שהוא עשה להם כל פעם מחדש בדרבי.

התופעה מגעילה ומעצבנת.

אבל אתם צריכים להבין, בוזגלו עצמו רק חושב על היח"צ, המותג שלו, איך הוא ייראה, איך זה יצטלם לסדרה שלו, איך יראו את זה תקשורתית ואז יעשו מזה דבר עוד יותר מרגש.

לא סתם אני נגדו. הוא מייצג מבחינתי כל כך הרבה דברים רעים בכדורגל שלנו. שחקן שיותר חשוב לו איך נראים השיער והזיפים שלו מאשר מה הקבוצה שלו עושה. שחקן שברשתות החברתיות מתחפש לאוהד הכי גדול של קבוצה שמשחק בה יומיים רק כדי לקנות את הקהל.

שחקן כזה הוא האחרון שהיתי יוצא איתו למלחמה. מעניין אותו רק מאור בוזגלו. רק המותג מאור בוזגלו וכמה המותג יצליח כתוצאה מפעולות שהוא עושה.

בגלל זה בין היתר הוא מאפשר לאבא שלו את כל החופש התקשורתי הזה. הוא רוצה שידברו עליו.

קיוויתי מאוד שלא יחתום פה בכמה הזדמנויות שהיו בשנים האחרונות, וכמה שאני שמח שזה לא קרה.

כל הקטע הזה, כולל רונאלדו ש"מבקשים סליחה/עצובים" זו חרטא אחת גדולה. ולגביי רונאלדו באולד טראפורד - יאללה יאללה. אפשר לחשוב ששיחק שם בילדים ובנוער. עלק הנרקיסיסט הזה לא שמח.

אין שחקן שלא שמח שכבש.

ואין גם שום בעיה לחגוג עם החברים שלך שכבשת. הכל בסדר.

מה לא בסדר? להתגרות בקהל של היריבה או לחגוג מולם בהפגנתיות (ואני אומר לחגוג מולם בהפגנתיות זה לחגוג עם תנועות לקהל של הקבוצה לשעבר כשאתה מסתכל עליהם, בקטע של "אני חוגג לכם בפרצוף").

כל עוד אתה שמח עם החברים שלך לקבוצה? הכל בסדר. כן, גם אם זה יהיה ייני או מיכה או מישהו עתידי כזה. כולם נעלבים היום מכל דבר.

עכשיו ת'כלס, נניח ועטר היה חוגג עם השחקנים של חיפה את הגול מולנו. באמת הייתם נעלבים מזה? בעצם סביר להניח שזה היה צורם במובן מסוים כי התרגלנו לשיט הזה. אבל אם זה היה קורה לפני 10 שנים אף אחד לא היה אומר כלום וגם אף אחד לא היה שם לזה לב.

כל הקטע הזה, כולל רונאלדו ש"מבקשים סליחה/עצובים" זו חרטא אחת גדולה. ולגביי רונאלדו באולד טראפורד - יאללה יאללה. אפשר לחשוב ששיחק שם בילדים ובנוער. עלק הנרקיסיסט הזה לא שמח.

אין שחקן שלא שמח שכבש.

ואין גם שום בעיה לחגוג עם החברים שלך שכבשת. הכל בסדר.

מה לא בסדר? להתגרות בקהל של היריבה או לחגוג מולם בהפגנתיות (ואני אומר לחגוג מולם בהפגנתיות זה לחגוג עם תנועות לקהל של הקבוצה לשעבר כשאתה מסתכל עליהם, בקטע של "אני חוגג לכם בפרצוף").

כל עוד אתה שמח עם החברים שלך לקבוצה? הכל בסדר. כן, גם אם זה יהיה ייני או מיכה או מישהו עתידי כזה. כולם נעלבים היום מכל דבר.

הבנתי את רונאלדו לגמרי. את הקשר לנוער, לא הבנתי. שיחק 6 שנים נהדרות, גדל והתפתח וכיבד את הקהל והמנג'ר שלו כמו שהוא מבין. לא מבין את הבעיה.

את החלק השני בהודעה שלך, זהבי קיים במלואו(ונחסוך את עניין הקלחות, כי את כולם מקללים).