Jump to content

קהל חוץ הגיע הזמן לדאוג לעצמנו

אייל שוימר

Recommended Posts

בוא נצא מנקודת הנחה שאתה באמת בא ממקום טוב ואכפת לך כמו שאתה אומר, אני אמנם עונה לך אבל מן הראוי שזה יהיה ברור לכולם -

הארגון לא חייב לספק הסברים על שום דבר, ובטח שלא חייב הסברים על למה הוא לא עושה דברים שהוא לא עושה. לך תוכיח שאין לך אחות.

ולעניין, בגלל שזה נושא חשוב והוא כן מפריע לאנשים פה, אני אסביר איך עובד כף המאזניים כשארגון צריך להחליט האם הוא מחרים משחק או לא.

בעונה כזאת ביכולת כזאת וחיבור כזה שיש לקהל עם הקבוצה, סביר להניח שעם או בלי מחאה יגיעו מספיק אוהדים כדי שאיזי ייצא "מורווח" למרות שזה ביום ראשון וב9 בערב ובקריית שמונה.

יכול להיות גם שהסבירה הזו לא נכונה, אבל אין פה נוסחאות מתמטיות ואף אחד לא יכול להבטיח כלום.

איזי מתנהג כמו חמדן בן זונה מניאק שרוצה לעשות קופה על אוהדי מכבי, זה נכון. כנראה שבתזמון הנוכחי וספציפית לגופו של משחק זה, עדיף לארגון לבוא לתמוך בקבוצה במגרש קשה שניה לפני שיוצאים לפגרה.

בלי ציניות, אמרת דברים בטוב טעם ושכנעת (לפחות) אותי.

אלה דברים שטוב שנאמרו והיו צריכים להאמר (ויפה שעה אחת קודם) כי זה חשוב לנו כקהל ולחיבור עם הארגון.

רק פרט שולי אחד, המשחק ב-20:15 ולא ב-21:00, ולא הייתי רוצה שהארגון יגיע רק לחצי השני ;)

תודה!!

אוהדי מכבי אוהבים שמזיינים אותם והארגון שותק?

!It's magical

האמת שזה ממש מביך.

וואלה כתבתי לך תגובה וערכתי אותה כי אתה פשוט לא שווה את זה.

מביך אותך או לא זה מה יש ואם אתה בוחר להגיב "its magical" אחרי ההודעה שכתבתי וואלה הדבר היחיד שיש לי להגיד לך זה אל תבאס

אוהדי מכבי אוהבים שמזיינים אותם והארגון שותק?

!It's magical

האמת שזה ממש מביך.

אני רק אגיד בקצרה שאנשים כמוך הם בדיוק הסוג שאחרי שהיינו מודיעים שיש מחאה היו אומרים שאנחנו לא תומכים בקבוצה ואוהבים רק את עצמנו

אני שמח שאתם מתעלמים ממה שאתם בעצמכם אומרים המון פעמים אבל הפתעה, הארגון לא.

בוא נצא מנקודת הנחה שאתה באמת בא ממקום טוב ואכפת לך כמו שאתה אומר, אני אמנם עונה לך אבל מן הראוי שזה יהיה ברור לכולם -

הארגון לא חייב לספק הסברים על שום דבר, ובטח שלא חייב הסברים על למה הוא לא עושה דברים שהוא לא עושה. לך תוכיח שאין לך אחות.

ולעניין, בגלל שזה נושא חשוב והוא כן מפריע לאנשים פה, אני אסביר איך עובד כף המאזניים כשארגון צריך להחליט האם הוא מחרים משחק או לא.

בעונה כזאת ביכולת כזאת וחיבור כזה שיש לקהל עם הקבוצה, סביר להניח שעם או בלי מחאה יגיעו מספיק אוהדים כדי שאיזי ייצא "מורווח" למרות שזה ביום ראשון וב9 בערב ובקריית שמונה.

יכול להיות גם שהסבירה הזו לא נכונה, אבל אין פה נוסחאות מתמטיות ואף אחד לא יכול להבטיח כלום.

איזי מתנהג כמו חמדן בן זונה מניאק שרוצה לעשות קופה על אוהדי מכבי, זה נכון. כנראה שבתזמון הנוכחי וספציפית לגופו של משחק זה, עדיף לארגון לבוא לתמוך בקבוצה במגרש קשה שניה לפני שיוצאים לפגרה.

אם הצליחו להחרים את המושבה במשחק של תחילת עונה אחרי אליפות עם שיתוף של אחים לסמל ופנאטיקס אז בטח שמחאה בק"ש חוץ במשחק ב8 בערב היו מצליחים להחרים. השתיקה הזאת היא הסכמה לאפליה של מחירים כנגד אוהדי מכבי. לאף אוהד בודד אין כוח ליצור מחאה אפקטיבית כזאת לבד.

אני תמכתי ועדיין תומך בארגון אז זאת לא הנחה זאת עובדה.

דבר שני אתם לא חייבים לספק הסברים ואתם לא חייבים כלום, גם מי שלא בארגון לא חייב כלום ולדעתי זה לא השיח הנכון , לכולנו יש מטרות משותפות ומקובל שארגון אוהדים דואג לאינטרס של האוהדים, יש כאן מקרה מובהק של פגיעה באוהדים ומצופה שהארגון יצא כנגד זה כמו שיצא בעבר , לא דומה לאחות שאין לך, היתה אחות והיא פשוט נעלמה, אני מקווה שהבנת את ההקבלה (;

אתה יכול להגיד שאתם לא עובדים אצלנו ומצופה זה שם של שוקלד, זה פשוט שיח לא נכון שרק יגרור תגובות דומות כשהמצב יתהפך ואתם תצטרכו תמיכה.

בקשר לכף המאזניים ונוסחאות מתמטיות, אין צורך בהם, הכי פשוט להסתכל על המחאות שלכם בעבר הלא רחוק כשמצב הקבוצה היה מצוין וגם אז היו בעלים סחטנים שרצו לנצל את המצב ולמרות זאת היציעים היו דלים מאוד, 2500 במושבה נגד פ"ת ו800 נגד אשדוד נראה לי שמייתרים ספוקלציות .

תסכים איתי שהמשחק בק"ש יותר דומה למשחק באשדוד ופחות לפ"ת ואפשר להגיד בביטחון שמחאה שלכם היתה גורמת ליציעים להיות ריקים.

כרגע אין מחאה (לצערי) ושווה לחשוב לפעמים הבאות, כשזה המצב בעז"ה ניפגש בקרית שמונה ונתמוך בקבוצה, מה ששלכם שלכם ואף אחד לא יקח את זה.

אני רק אגיד בקצרה שאנשים כמוך הם בדיוק הסוג שאחרי שהיינו מודיעים שיש מחאה היו אומרים שאנחנו לא תומכים בקבוצה ואוהבים רק את עצמנו

אתה שוב טועה כשאתה מחלק את העולם לאנחנו ואתם.

זו צורת הסתכלות שרק תחזיר אותנו אחורה

חבל שאין מחאה, לדעתי הטיימינג של מצב הקבוצה הוא לא סיבה לבלוע את העושק המכוון הזה. גם באר שבע לא לוקחת בטרנר 50 שקל וכך גם ביתר בטדי, ועדיין כשהם הגיעו לקרית שמונה המחיר היה 50 אחיד. בושה שהטמבל הזה משתמש בתירוץ הזה ואנחנו עוד אומרים הוא צודק.

כמו שכבר אמרו פה, גם בעונת האליפות מחזור ראשון נגד פ"ת היה צפי להמון קהל בסופו של דבר המחאה הצליחה והיו לה השלכות לכל העונה. לדעתי חרם כרטיסים ולא היו מגיעים יותר מ500 אוהדים לקרית שמונה ביום ראשון. לא ברור איך אנחנו נותנים יד לאפס הנצלן הזה.

שויימר רק תיקון היו אלף ומשהו וגם זה בגלל שהמחאה יצאה קצת מאוחר ואנשים כבר קנו כרטיסים. אין מצב בעולם שלא היו מצליחים להחרים משחק כמו ק"ש חוץ ואז היו לזה השלכות על מחירים לשאר העונה אבל עכשיו כל בעל בית שירצה לקחת ממנו גם מאה שקל לכרטיס יבין שהוא יכול. חבל שהאוהדים צריכים להרגיש שהם לבד במערכה הזאת במיוחד אחרי שרק במחאה האחרונה הארגון זכה לתמיכה בקרב רוב יציע העידוד.

שויימר רק תיקון היו אלף ומשהו וגם זה בגלל שהמחאה יצאה קצת מאוחר ואנשים כבר קנו כרטיסים. אין מצב בעולם שלא היו מצליחים להחרים משחק כמו ק"ש חוץ ואז היו לזה השלכות על מחירים לשאר העונה אבל עכשיו כל בעל בית שירצה לקחת ממנו גם מאה שקל לכרטיס יבין שהוא יכול. חבל שהאוהדים צריכים להרגיש שהם לבד במערכה הזאת במיוחד אחרי שרק במחאה האחרונה הארגון זכה לתמיכה בקרב רוב יציע העידוד.

לקחתי נתונים שמצאתי אצל 'אחים לסמל', האמת שאני לא זוכר בעצמי כמה היו.

אמרת אמרת..

לקחתי נתונים שמצאתי אצל 'אחים לסמל', האמת שאני לא זוכר בעצמי כמה היו.

אמרת אמרת..

ה2500 בפתח תקווה זה במשחק הראשון שעשינו מחאה. כמו שכתבו, המחאה יצאה אחרי שנמכרו כאלף+ כרטיסים ואחרי מהלך של לוזון והחיילים שלו במשטרה (סגירת הסטלמך לצפייה מה שגרם לעוד מאות להיכנס למשחק) באשדוד כבר היו פחות מאלף

ה2500 בפתח תקווה זה במשחק הראשון שעשינו מחאה. כמו שכתבו, המחאה יצאה אחרי שנמכרו כאלף+ כרטיסים ואחרי מהלך של לוזון והחיילים שלו במשטרה (סגירת הסטלמך לצפייה מה שגרם לעוד מאות להיכנס למשחק) באשדוד כבר היו פחות מאלף

ככה או ככה זה לא באמת משנה, התמונה מאוד ברורה, הקבוצה הצליחה והיה צפי לאלפי אוהדים ובגלל המחאה האוהדים נשארו בבית והסחטנים קיבלו יציעים ריקים.

2500 במשחק פתיחה אחרי אליפות זו הצלחה מטורפת למחאה, ופחות מ1000 באשדוד זו גם הצלחה חד משמעית.

בקריית שמונה היינו יכולים להתקרב ל100% משתתפים כי מדובר באוהדים שקרובים לארגונים ולאינטרסים עתידיים.

אני מעריך שהיו מגיעים פחות מ500 אוהדי מכבי שגרים בצפון ומכבי באה אליהם הביתה.

באמת שהטענות הנגדיות שהושמעו פה לא משכנעות , נקווה שבפעמים הבאות זה לא יקרה.

אני תומך נלהב של מחאות מוצדקות.

תמיד בצד של הארגון. במקרה הזה טעיתם (גם אחים לסמל).

ורודי, לא ראיתי מגרש ספורט כבר 9 שנים בערך. אתם רוצים שיזיינו אתכם? תמשיכו לשלם פראיירים.

אני מאוד מקווה שהלקח נלמד והפעם כולם ישתפו פעולה נגד הסחטנים, זה היה שקוף ועכשיו יש הזדמנות לתקן.

אני שוב מפרסם את הלינק לקבוצה שתאגד את הקהל שלנו במשחקי חוץ, זה כבר לא משנה למה הארגונים יושבים בשקט, עכשיו זה או שאנחנו פראיירים שיודעים להתלונן או שנעשה את הצעד המתבקש ונפסיק את הסחטנות.

מוזמנים להצטרף ולשתף

https://www.facebook.com/groups/349191628989931/

130 אוהדים כבר שם.

אני מאוד מקווה שהלקח נלמד והפעם כולם ישתפו פעולה נגד הסחטנים, זה היה שקוף ועכשיו יש הזדמנות לתקן.

אני שוב מפרסם את הלינק לקבוצה שתאגד את הקהל שלנו במשחקי חוץ, זה כבר לא משנה למה הארגונים יושבים בשקט, עכשיו זה או שאנחנו פראיירים שיודעים להתלונן או שנעשה את הצעד המתבקש ונפסיק את הסחטנות.

מוזמנים להצטרף ולשתף

https://www.facebook.com/groups/349191628989931/

130 אוהדים כבר שם.

כל הכבוד שוימר.