Jump to content

קהל חוץ הגיע הזמן לדאוג לעצמנו

אייל שוימר

Recommended Posts

פתחתי קבוצה לאוהדי מכבי בחוץ, אנחנו קצת יותר מ1000 וזה פשע שאנחנו לא מאוגדים.

יאללה, זה המינימום

אני יחסית חדש בפיסבוק אז תעזרו לי להפיץ את הכתובת לאוהדים הרלוונטים.

נמאס מהסחטנות

https://www.facebook.com/groups/349191628989931/

20 מצטרפים ב10 דקות, באמת שזה המינימום לעשות.

שימו בצד מאבקי אגו ומיליון סיבות ללמה לא..

נטו מלחמה בסחטנות

לנעול

אתה עושה הפוך מדעת הרוב ואתה גורם להפסד (לא מקצועי) תראה מה רשמתי בנושא.

גם אם 500 לא יגיעו ויהיו 1000 איש זה לא יעזור.

אם הארגונים מחליטים על מחאה יהיה אולי 50 ואז המחאה תצליח אם לא אין סיבה לפעול לבד כי זה הורס.

לנעול

אתה עושה הפוך מדעת הרוב ואתה גורם להפסד (לא מקצועי) תראה מה רשמתי בנושא.

גם אם 500 לא יגיעו ויהיו 1000 איש זה לא יעזור.

אם הארגונים מחליטים על מחאה יהיה אולי 50 ואז המחאה תצליח אם לא אין סיבה לפעול לבד כי זה הורס.

אתה הדובר של הרוב?

בנתיים רוב מוחלט של התגובות בפורום בעד לעשות משהו.

הארגונים יכולים לארגן מחאה תוך שעה, אבל לצערי זה לא קורה אז מתחילים מ0.

רוב הפורום זה לא רוב הקהל.

גם אני בעד לשים לזה סוף אבל אם הארגונים החליטו משהו זה פשוט לא ילך שאחד יעשה ככה ובשני אחרת.

רוב הפורום זה לא רוב הקהל.

גם אני בעד לשים לזה סוף אבל אם הארגונים החליטו משהו זה פשוט לא ילך שאחד יעשה ככה ובשני אחרת.

דבר ראשון הארגונים לא החליטו שכן ולא החליטו שלא, דבר שני אתה כותב שהפורום זה לא הרוב ואתה החלטת שהרוב נגד.

אני אוהד פשוט שלא שייך לשום ארגון, לא בא לי שיסחטו אותי ואני מקווה שגם לשאר האוהדים שהולכים למשחקי חוץ.

זהו.

תמחק את ההודעה האומללה שלך "לנעול", אתה לא רוצה לקחת חלק לפחות אל תפריע.

לא יאמן איך תמיד יהי'ה פה מישהו אנטי לכל דבר שאמור להיות טריוויאלי לאוהדי מכבי.

דבר ראשון הארגונים לא החליטו שכן ולא החליטו שלא, דבר שני אתה כותב שהפורום זה לא הרוב ואתה החלטת שהרוב נגד.

אני אוהד פשוט שלא שייך לשום ארגון, לא בא לי שיסחטו אותי ואני מקווה שגם לשאר האוהדים שהולכים למשחקי חוץ.

זהו.

תמחק את ההודעה האומללה שלך "לנעול", אתה לא רוצה לקחת חלק לפחות אל תפריע.

לא יאמן איך תמיד יהי'ה פה מישהו אנטי לכל דבר שאמור להיות טריוויאלי לאוהדי מכבי.

אחי אין לי שום דבר נגדך אז אל תהפוך את זה לאישי.

אם אתה רוצה תגיב לי על התגובה שלי הקודמת שלי פה ועל התגובה שלי בנושא השני שם כדי לא להרוס לך את הנושא כמו שביקשת וגם ככה קשה לי לדבר בשתי נושאים על אותו דבר...

שויימר מחילה מכבודך אתה צריך להבין שכל קבוצה שלא תפתח לא תביא לך ציבור

אין לך השפעה כמו שיש לאחים לסמל/פאנטיקס אם הם לא ירימו תכפפה זה לא יקרה

כמה כבר נכנסים לפורום

מטרה מבורכת.

בנושא השני, חברים באחים לסמל ומכבי פנאטיקס הבהירו שבמצב הנוכחי הם לא מתכוונים להוביל מחאות בנושא מחירי הכרטיסים.

אז גם אם היוזמה הזו לא תבשיל כבר עכשיו לקראת ק"ש חוץ (וכנראה שהיא לא), לפחות יש מישהו שמנסה וזורע לקראת הפעמים הבאות שיזיינו אותנו (מכבי פ"ת?).

שויימר מחילה מכבודך אתה צריך להבין שכל קבוצה שלא תפתח לא תביא לך ציבור

אין לך השפעה כמו שיש לאחים לסמל/פאנטיקס אם הם לא ירימו תכפפה זה לא יקרה

כמה כבר נכנסים לפורום

לרגע לא אמרתי שיש לי יותר ואני לא בתחרות עם אף אחד, הלוואי והארגונים יעזרו לקהל חוץ להתאגד זו המטרה ואתה צודק שזה הכי אפקטיבי.

בנתיים זה לא קרה אז נמשיך לאט לאט ונקווה לטוב.

אני באמת לא מבין למה הארגונים עדיין יושבים בשקט, לאגד את קהל החוץ זה צעד מתבקש לטובת כולם.

ובאמת עדיף שהארגונים יעשו את זה.

לצערי התגובה שקיבלתי בנתיים, "קח אחריות ותעשה משהו" , אז עשיתי

בנתיים זה מתקדם לאט אבל מתקדם ונקווה שהארגונים יתמכו ויובילו את זה כמו שזה אמור להיות.

מכבי פ"ת יש עוד זמן כי יש פגרה לפני...

אני לא בטוח שאתה מבין מה האינטרס שלנו כאוהדים, אם הארגונים לא ידאגו לאינטרס של האוהדים לא יהי'ה להם זכות קיום.

אני באמת לא מבין מה ניסית לומר כשציינת שיש זמן עד המשחק נגד פ"ת, שמה? שנשכח ונתעורר שוב שזה יהי'ה מאוחר מידי?

מאתמול פנו אליי כמה וכמה אנשים פה ובפרטי ,הם טוענים שיש אוהדים מאחורי הקלעים שאין להם בעיה עם 93 שקל לכרטיס והם מתנגדים למחאה של הארגונים בנושא, וכמובן משפטי המחץ - "יש דברים שאתה לא יודע" "מאחורי הקלעים יש.." "אתה לא יודע הכל" "יש אוהדים.."
כמה שאלות תם:
1. מי אתם האוהדים האלה שלא אכפת להם שסוחטים אותנו עד כדי שאתם דורשים מהארגונים לא לעשות כלום?
2. למה הארגונים נשמעים לאותם אנשים?
3. למה הארגונים נשמעים לאנשים שמפחדים לעמוד מאחורי דרישותיהם בפומבי?
4. חוץ מאיזי שרצקי למי יש אינטרס שנשלם יותר על כרטיס בחוץ?

איך דרישה פשוטה למחיר הוגן הופכת לפרשה סודית אבלק אנחנו בברית המועצות בימי המלחמה הקרה, רק אצלנו זה יכול לקרות דבר כזה

אני לא בטוח שאתה מבין מה האינטרס שלנו כאוהדים, אם הארגונים לא ידאגו לאינטרס של האוהדים לא יהי'ה להם זכות קיום.

אני באמת לא מבין מה ניסית לומר כשציינת שיש זמן עד המשחק נגד פ"ת, שמה? שנשכח ונתעורר שוב שזה יהי'ה מאוחר מידי?

לא דיברתי אלייך דיברתי אל מי שרשם שעוד שבועיים המשחק נגד פ"ת.

לא דיברתי אלייך דיברתי אל מי שרשם שעוד שבועיים המשחק נגד פ"ת.

התגובה שלי רלוונטית לכל התגובות שלך בנושא, לא רק זאת..

אני מבין את האינטרס ואני לא מוצא היגיון (גם לי התנגן בראש רוב השעות) לזה ששירצקי לוקח לבית"ר ובאר שבע 50 ולנו מחיר כזה הזוי.

אבל אם המחאה לא תהיה מאוחדת היא פשוט תיפגע בנו הכי חזק.

אני מבין את האינטרס ואני לא מוצא היגיון (גם לי התנגן בראש רוב השעות) לזה ששירצקי לוקח לבית"ר ובאר שבע 50 ולנו מחיר כזה הזוי.

שוב, אין כרגע שום מחאה, כרגע אין לנו שום כלי אפקטיבי לעשות מחאה וכל יום שעובר הסיכוי שזה יקרה למשחק הקרוב הולך ודועך אלה אם כן הארגונים ירימו את הכפפה.

בנתיים אנחנו מתאגדים ונקווה שנצליח להיות רלוונטים לפעמים הבאות שידחפו לנו יד לכיס

איך היא תפגע בנו? מי שרוצה לממן את שירצקי וחבריו שיסע מי שנמאס לו להיות צרכן פסיבי שלא יגיע פשוט מאוד.

חבל מאוד שאחים לסמל ופאנתיקס התייאשו מהר זה משהו שלוקח זמן לשנות תודעה של אנשים שהם לא חייבים לשלם כל מחיר.

מי שפוגע בשאר האוהדים הם אלו שמוכנים ללכת בכל מחיר ומתנגדים למחאה.

איך היא תפגע בנו? מי שרוצה לממן את שירצקי וחבריו שיסע מי שנמאס לו להיות צרכן פסיבי שלא יגיע פשוט מאוד.

חבל מאוד שאחים לסמל ופאנתיקס התייאשו מהר זה משהו שלוקח זמן לשנות תודעה של אנשים שהם לא חייבים לשלם כל מחיר.

מי שפוגע בשאר האוהדים הם אלו שמוכנים ללכת בכל מחיר ומתנגדים למחאה.

זה יפגע בנו כי המחאה לא תיהיה טובה וחזקה כשלמעלה מ1000 אנשים יגיעו.

מה שאני אומר שכקהל אם כולם מגיעים אז צריך למלא את היציע ואם מחליטים לא להגיע אז צריך להשאיר יציע ריק.

זה יפגע בנו כי המחאה לא תיהיה טובה וחזקה כשלמעלה מ1000 אנשים יגיעו.

מה שאני אומר שכקהל אם כולם מגיעים אז צריך למלא את היציע ואם מחליטים לא להגיע אז צריך להשאיר יציע ריק.

אתה צודק, לא עושים מחאה שאין לה סיכויי הצלחה רק כדי להגיד "עשינו"..

זה לא סותר שאנחנו צריכים להתחיל להתאגד ואז באמת יהי'ה אפשר להרים משהו אפקטיבי.

כבר עכשיו בלי שום התאגדות, אם הפנאטיקס ו'אחים' היו מחרימים את המשחק ברגע שיצאו כרטיסים אני בטוח שהקהל שהתכוון לנסוע לקרית שמונה היה נשמע ברובו הגדול למחאה והיינו מקבלים אחת מ2 אפשרויות.

1- או שאיזי היה מתקפל

2- או שהיציע היה ריק

כל אוהד מכבי צריך לשאול למה זה לא קורה, אני מאתמול מתעסק בזה ולצערי הרב יש כאן כל מיני אינטרסים זרים ויותר גרוע - חסויים שלא קשורים לאינטרס שלנו כקהל צרכני.

צה"ל שינה את פניו ומעמיד מערך דוברות מתקדם, אפילו השב"כ והמוסד חשפו מה שאפשר לציבור כדי ליחצן את עצמם ואפילו מערך הגיוס נפתח לפירסום ציבורי, רק ארגוני האוהדים של מכבי תקועים בשנות ה80 עם תשובות כמו "תבוא ליציע" "יש דברים מאחורי הקלעים.." "אתה נחמד אבל אתה לא יודע הכל" "יש אנשים.." בחיי שאני לא מצליח להבין איפה האנשים האלה חיים.

הCIA והק.ג.ב שוקלים לשלוח מומחים כדי ללמוד על רמת החשאיות והסודיות שנשמרת בקבוצת הכדורגל של תל אביב.

'אחים לסמל' פירסמו פוסט נגד שירצקי, אנחנו בדרך הנכונה , יישר כח ל'אחים'

https://www.facebook.com/518702084820758/posts/2279509735406642/