Jump to content

נפתחה המכירה למשחק נגד קש ראשון11.11 ב-20:15

duduha

Recommended Posts

:thumbs: אתה לא מבין 3 דברים שמאפשרים לך להתרברב.

א. הפורום הוא פלטפורמה גדולה שאין שני לה לאוהדי מכבי ועם זאת הדעה הרווחת כאן בנושאים השונים (לעיתים) רחוקה שנות אור מהדעה הרווחת הכללית, לפעמים זה חבל ולפעמים טוב שכך, ושוב, זה לא טיעון שקובע מי צודק- זה רק בשביל להראות לך ש"מה שכולם אומרים" זה דבר יחסי.

אחת הסיבות שיש לי דחף להגיב פה , מהסיבה הפשוטה שיש פה השתקה מסודרת של דעות מיעוט , לעיתים אותו מיעוט הוא הרוב מחוץ לפורום.

ב. ובלי קשר לא' זו לא בושה להחזיק בדעה שונה וגם לא בדעת מיעוט בטח כשאני מקבל הרבה תגובות כמו שלך - לגופו של אדם ועדיין אני משתדל להישאר נאמן לדעתי העצמאית, שים לב שכמעט כל אחד שרושם בפורום מתחיל עם חצי התנצלות והסתייגות כדי שלא יקרעו אותו אח"כ.

ג. וזה הכי חשוב כרגע , הנושא הנ"ל לא קשור בשום צורה אליי באופן אישי וחבל מאוד שאתה מחבל בנושא שהוא חשוב לאוהדי מכבי.

אחי אני ממשיך להגיב לך כי כולי תקווה שפעם אחת תבין גם מה מישהו אחר אומר ולא תיכנס ישר למגננה.

אני לא מנסה להתרברב, לא מנסה לחבל בנושא (?!), אין לי שום דבר נגדך אישית אבל ברוב המקרים אני לא מסכים עם הדעות שלך (במקרה הספציפי הזה אני מאד מסכים איתך) ובכל המקרים אני לא מסכים עם הגישה שלך (חפירות ארוכות, טרחנות, טיעונים שלא מסתדרים עם לוגיקה בריאה)

לא מנסה חס וחלילה לבייש אותך או להרים לעצמי, פשוט חורה לי שבנושא כל כך חשוב רמת השיח והטיעונים היא כזו, ולדעתי היא הגיעה לרמה הזו בגלל האנטגוניזם שאתה מייצר בצורה שאתה אומר דברים, יכול להיות שאני טועה ואנשים אוהבים לדבר ממקום של אגו וזה לא קשור אליך אבל לדעתי אם מישהו אחר היה מעלה את הנושא או אם היית אומר דברים בצורה קצת אחרת אז גם השיח בנושא הזה היה נראה אחרת והיינו מקבלים תשובות אמיתיות במקום תשובות של פוזה

דווקא נראה לי שחלק מאוד גדול מאלה שנוסעים למשחקים הבאמת מדכאים מבחינת זמני נסיעה (ק"ש חוץ, סכנין חוץ, עכו חוץ אם יש) זה אנשים שהרבה יותר מחוברים לארגון, גולשים בפורום, קונים מרצ'נדייז, תורמים וכו'...

דווקא מחאה כזאת יש לה פוטנציאל הצלחה מאוד גדול בעיניי, אם יובילו אותה הארגון והאחים לסמל...

ניב,

יצא לי בעבר לראות הודעות שלך כאן, ללא ספק משתמש וכנראה גם אוהד שמאוד חשוב לקהל הזה.

אבל לא בקטע רע אחי, אתה מדבר שטויות.

מכבי כן מוכרת כרטיסים ב50 שקל לאוהדים שלה, קוראים לזה מנוי עונתי.

בנוגע לקהל. למכבי יש קהל של גברים, שלא יהיה לך ספק לרגע בזה וזו כבר הוכחה. האלף איש שהגיעו לאשדוד וה1200 בפתח תקווה בעונת אליפות הראו כשאנחנו מאוחדים ובעיקר מכוונים למטרה אנחנו מגיעים לתוצאות ומהר. בדיוק כמו שקרה במחאה האחרונה הרבה בזכות הארגון.כל הליגה נהנתה ממהלכים שלנו.

עכשיו נפתח פרק חדש במלחמה על הזכויות שלנו.

יש לנו את היכולת לנצח גם כאן, השאלה אם נשאר לנו כוחות

אחי אני ממשיך להגיב לך כי כולי תקווה שפעם אחת תבין גם מה מישהו אחר אומר ולא תיכנס ישר למגננה.

אני לא מנסה להתרברב, לא מנסה לחבל בנושא (?!), אין לי שום דבר נגדך אישית אבל ברוב המקרים אני לא מסכים עם הדעות שלך (במקרה הספציפי הזה אני מאד מסכים איתך) ובכל המקרים אני לא מסכים עם הגישה שלך (חפירות ארוכות, טרחנות, טיעונים שלא מסתדרים עם לוגיקה בריאה)

לא מנסה חס וחלילה לבייש אותך או להרים לעצמי, פשוט חורה לי שבנושא כל כך חשוב רמת השיח והטיעונים היא כזו, ולדעתי היא הגיעה לרמה הזו בגלל האנטגוניזם שאתה מייצר בצורה שאתה אומר דברים, יכול להיות שאני טועה ואנשים אוהבים לדבר ממקום של אגו וזה לא קשור אליך אבל לדעתי אם מישהו אחר היה מעלה את הנושא או אם היית אומר דברים בצורה קצת אחרת אז גם השיח בנושא הזה היה נראה אחרת והיינו מקבלים תשובות אמיתיות במקום תשובות של פוזה

על דבר אחד אני מסכים איתך,בפורום היה עדיף שמישהו אחר יפתח את הנושא שפתחתי , אבל זה לא קרה ולכן זה לא רלוונטי התקוות שלך שאם מישהו אחר היה..

דבר שני, אתה היחידי שכותב עליי באופן אישי בנושא הזה ואח"כ משתמש בזה כטענה נגדי שאני מייצר אנטיגוניזם.

לא חושב שכתבתי משהו בצורה לא ראויה, והניסיון שלך (שוב) להאשים אותי שרק אם הייתי רושם אחרת אז הארגון היה מתייחס אחרת רק מחזק את מה שאמרתי קודם , התפתח פה שיח פחדני שמפחד להביע דעה עצמאית מבלי להתנצל ולהסס.

הכי מצחיק אותי שאתה מבקש שיח אחר חף מפוזה ואנטיגוניזם כשאתה זה שמייצר את השיח ההפוך כלפי יוזרים מסוימים.

לדרוש ממני שיח אחר (אפשר לחשוב מה אמרתי..) כדי לקבל תשובות אמיתיות מהארגון זה נחמד, נראה אותך דורש שיח אחר סתם כלפי יוזרים שהפכו אותם שעיר לעזעזל כי הם לא יתיישרו עם הקונצנזוס בפורום.

בגלל שאתה חושב שאתה יודע הכל תרשה לי לספר לך שקיבלתי תגובות תומכות מכל מיני אוהדים בפורום כולל אוהדים שהם חלק מארגון 'אחים לסמל', אז שום אנטיגוניזם ושום כלום, זה רק אתה והבעיות שלך

על דבר אחד אני מסכים איתך,בפורום היה עדיף שמישהו אחר יפתח את הנושא שפתחתי , אבל זה לא קרה ולכן זה לא רלוונטי התקוות שלך שאם מישהו אחר היה..

דבר שני, אתה היחידי שכותב עליי באופן אישי בנושא הזה ואח"כ משתמש בזה כטענה נגדי שאני מייצר אנטיגוניזם.

לא חושב שכתבתי משהו בצורה לא ראויה, והניסיון שלך (שוב) להאשים אותי שרק אם הייתי רושם אחרת אז הארגון היה מתייחס אחרת רק מחזק את מה שאמרתי קודם , התפתח פה שיח פחדני שמפחד להביע דעה עצמאית מבלי להתנצל ולהסס.

הכי מצחיק אותי שאתה מבקש שיח אחר חף מפוזה ואנטיגוניזם כשאתה זה שמייצר את השיח ההפוך כלפי יוזרים מסוימים.

לדרוש ממני שיח אחר (אפשר לחשוב מה אמרתי..) כדי לקבל תשובות אמיתיות מהארגון זה נחמד, נראה אותך דורש שיח אחר סתם כלפי יוזרים שהפכו אותם שעיר לעזעזל כי הם לא יתיישרו עם הקונצנזוס בפורום.

בגלל שאתה חושב שאתה יודע הכל תרשה לי לספר לך שקיבלתי תגובות תומכות מכל מיני אוהדים בפורום כולל אוהדים שהם חלק מארגון 'אחים לסמל', אז שום אנטיגוניזם ושום כלום, זה רק אתה והבעיות שלך

וואלה אחי שוב הבנת אותי הפוך לגמרי ממה שהתכוונתי

עזוב, אני מתנצל, לא הייתי צריך להיכנס לזה שוב, אני ואתה לא נראה עין בעין

עזבו אותכם משוימר, מבלגאן ומחנות

יש הסעה שיוצאת מק"ש לק"ש וכרגע חצי אוטובוס, מחכים לעוד נרשמים.

מי שבעניין שישאר שם וטלפון, אני אבקש שיצרפו אותו.

אם ראיתי נכון (הוא לא לידי עכשיו) על הכרטיס יש ברקוד, למה לא הייתה אופצייה להדפסה ביתית?

כי אין שם שערים אלקטרונים.

כי אין שם שערים אלקטרונים.

נמאס מהתירוץ המפגר הזה!!!

כבר ראיתי במספר משחקים, נציגים של לאן שעמדו בכניסות עם סורק נייד לברקודים!

משתינים עלינו ואנחנו חושבים שזה גשם.

העיקר עמלות הם יודעים לקחת...

מישהו יודע באיזה מחיר איזי מוכר לקהל שלו?

שמעתי שמנוי עולה 250...

לא יודע כמה עולה כרטיס בודד למשחק

עריכה: מנוי מבוגר 500 ומנוי נוער 250

לפי חבר שגר שם כולם קונים מנוי נוער

כרטיס בודד למשחק מחר 80

אז למה לא היתה הדפסה ביתית?

כי אמא של שרצקי זונה. כל מי שהגיע לכניסה ליציע וראה את השער החשמלי ואת קורא הברקודים קילל את האמא של הבן זונה הזה.