Jump to content

נפתחה המכירה למשחק נגד קש ראשון11.11 ב-20:15

duduha

Recommended Posts

כל מחאה של הפנאטיקס מורידה מהאמון של חלק (די מטומטם אבל לא קטן) מהאוהדים. אפשר להבין אותם.

שויימר צודק.

והקהל לא מטומטם. יש הבדל בין מחאה על עושק הקהל שמופנת נגד ההתאחדות, המנהלת וזין כמו איזי.

לבין מחאות שבאות והולכות שמופנות נגד ההנהלה שלנו על דברים שלא קשורים לקהל הרחב.

שויימר צודק.

והקהל לא מטומטם. יש הבדל בין מחאה על עושק הקהל שמופנת נגד ההתאחדות, המנהלת וזין כמו איזי.

מעריך..

אני מאוד שמח שאתם מנסים להיות ממש אקטיבים מהצד וגוערים באנשים שלא עושים את העבודה שאתם רוצים שהם יעשו אבל הגיע הזמן שתתבגרו ותבינו שזה לא ארגון לפי בקשתכם.

אני מאוד שמח שאתם מנסים להיות ממש אקטיבים מהצד וגוערים באנשים שלא עושים את העבודה שאתם רוצים שהם יעשו אבל הגיע הזמן שתתבגרו ותבינו שזה לא ארגון לפי בקשתכם.

מאכזב מאוד הצורה שאתה בוחר לכתוב, אני באמת מעריך ותומך בארגון וחבל מאוד שזה היחס.

אתם לא חייבים לי ולשאר האוהדים כלום אבל תזכרו שזה הדדי, אתה מדבר כאילו אתם נהנים מתמיכה רחבה ואנחנו סתם קומץ לא מעניין.

אני מאוד מקווה שאתה לא מייצג את הגישה של הארגון ביחס לקהל , אם כן אתם בדרך הבטוחה אחורה, במקום לקרב את המעגלים שקרובים אליכם אתם מפנים את הגב.

בפעם האחרונה שהטיחו בי "תתבגר" זה כשהגנתי עלכם מול אוהדים שאמרו שנמאס להם מהארגון שאכפת לו רק מעצמו.

לא לעולם חוסן , ואולי באמת אנחנו צריכים להתבגר

מאכזב מאוד הצורה שאתה בוחר לכתוב, אני באמת מעריך ותומך בארגון וחבל מאוד שזה היחס.

אתם לא חייבים לי ולשאר האוהדים כלום אבל תזכרו שזה הדדי, אתה מדבר כאילו אתם נהנים מתמיכה רחבה ואנחנו סתם קומץ לא מעניין.

אני מאוד מקווה שאתה לא מייצג את הגישה של הארגון ביחס לקהל , אם כן אתם בדרך הבטוחה אחורה, במקום לקרב את המעגלים שקרובים אליכם אתם מפנים את הגב.

בפעם האחרונה שהטיחו בי "תתבגר" זה כשהגנתי עלכם מול אוהדים שאמרו שנמאס להם מהארגון שאכפת לו רק מעצמו.

לא לעולם חוסן , ואולי באמת אנחנו צריכים להתבגר

שמח שאתה בטוח שרק את המעגל הקרוב אלינו ועכשיו אנחנו בדרך לאבדון כי אנחנו לא רוצים לעשות את המחאה שהחלטת להרים.

שמח שאתה בטוח שרק את המעגל הקרוב אלינו ועכשיו אנחנו בדרך לאבדון כי אנחנו לא רוצים לעשות את המחאה שהחלטת להרים.

שמע , אני מצטער לבשר לך שהשיח הזה חלף מהעולם.

בוקר טוב 2018, אתה רוצה לספר על מי אתה מגן ומי האנשים האלה שמתנגדים למחאה צודקת נגד מחיר הכרטיסים בחוץ, מחאה שאתם הובלתם עד לא מזמן.

אתה מנסה לבודד אותי כאילו זה עניין פרטי שלי, אח"כ אתה מצפה ממני שאני אקבל שיש דברים שאני לא יודע מאחורי הקלעים.

אחי, אתה בטוח שאני לא מחובר, הבעיה שהמצב הפוך - אתה לא מחובר

אתם לא מנהלים מלחמה קרה נגד ברית המועצות, אתם ארגון אוהדים אחלה בחלה בקנה מידה ישראלי, כל השושו בושו הזה נועד להסתיר משהו מהקהל הרחב, אל תצפו שנעמוד דום ונגיד - "כנראה שהם יודעים מה הם עושים שם למעלה" אתה מבקש פה משהו שחלף מהעולם.

** דרך אגב, הלוואי והייתי יכול להרים מחאה, אין לי את הכח שיש לכם.

אנחנו רק בשלב של להתארגן בכלל , אחרי שנצליח להתאגד נוכל לעשות משהו.

שויימר צודק.

אמרתי חלק מהקהל לא כולו.

אתה חושב שלא יקפצו אנשים ויגידו עוד פעם הם במחאה, הם יותר פעמים במחאה מאשר הם מגיעים, הם בושה של ארגון ונראה לי שהבנת את השאר.

דרך אגב אני לא ממציא את התגובות האלה זה תגובות שאני שומע ביציע ורואה בפייסבוק.

הארגון רוצה את הקהל מאוחד ומפחד שעוד מחאה תפלג אותו.

אמרתי חלק מהקהל לא כולו.

אתה חושב שלא יקפצו אנשים ויגידו עוד פעם הם במחאה, הם יותר פעמים במחאה מאשר הם מגיעים, הם בושה של ארגון ונראה לי שהבנת את השאר.

ממש לא הקהל לא מטומטם עד כדי כך. כרגע זה עושה בדיוק ההפך יש הרגשה שאף אחד לא דואג לאינטרסים של הקהל הרחב אז כנראה שצריך לדאוג לעצמנו.

ממש לא הקהל לא מטומטם עד כדי כך. כרגע זה עושה בדיוק ההפך יש הרגשה שאף אחד לא דואג לאינטרסים של הקהל הרחב אז כנראה שצריך לדאוג לעצמנו.

אתם נותנים הרבה יותר מידי קרדיט לקהל של מכבי

אמרתי חלק מהקהל לא כולו.

הקהל שאתה מדבר עליו יגיד את אותם דברים גם אם יוציאו להורג אוהדים שנתפסו עם נפצים בפורים והיום בערב יש דרבי.

אתם מתייחסים לקהל של מכבי כאל גוש אחד וזו הטעות שלכם, הקהל של מכבי כמו כל קהל אחר בנוי ממעגלים שונים סביב הקבוצה והארגון, מחאה של 2000 אוהדי מכבי שמתנגדים למחיר מופקע נגדם בקרית שמונה לא מפריעה לאותו אוהד שזוהם על הארגון כי הדבר היחיד שמעניין אותו זה לראות ניצחון בדרבי ושיהי'ה לו סרטוני קהל באינסטוש תוך כדי.

מדהים אותי איך ארגון שעבר כל כך הרבה ובעצם הוא הארגון הוותיק בכדורגל לא יודע לפלח את הקהל ומתייחס לקהל כמקשה אחת.

לא פלא שאנחנו מתקדמים 2 צעדים קדימה ו1 אחורה ואני לא חריף יותר כי אני תומך בארגון.

לא דומה השלישייה שמנהיגה את הארגון ל20 מסביבם, לא דומים ה20 ל200, וה200 לא דומים לאלה שיש להם קפוצו'ן של הארגון וכו' וכו'

מחאה נגד קרית שמונה על מחירי הכרטיסים כשברקע יש הוכחות שהמחיר היה נמוך נגד קבוצות אחרות, מחאה כזו הייתה מקבלת תמיכה קודם כל מצד האוהדים הרלוונטים שרוצים ללכת, ברור שהיתה תמיכה תקשורתית (התכתבתי עם כמה) וגם הקהל הרחב שהתכוון להישאר בבית גם ככה היה מרגיש טוב עם עצמו.

אני מצטער לבשר לכם, שאולי אתם מעורים בפרטים ושבעים ממחאות וכל מיני עניינים מאחורי הקלעים ואחרי כל זה , אם ככה אתם מסתכלים על הקהל אז אין לכם מושג!

נכון, מה גם לדעתי זה לא רק הכסף אלא גם השעה המאוחרת ביום ראשון.

וכמה סמלי שהעוול הזה נעשה בגלל צארלטון שמזיינים במחיר על חבילת ספורט עם השקעה עלובה בהפקת השידורים, ובגלל הטוטו שמביאים יחס הימורים גרוע משאר העולם.

יהודים וכסף....

נכון, מה גם לדעתי זה לא רק הכסף אלא גם השעה המאוחרת ביום ראשון.

וכמה סמלי שהעוול הזה נעשה בגלל צארלטון שמזיינים במחיר על חבילת ספורט עם השקעה עלובה בהפקת השידורים, ובגלל הטוטו שמביאים יחס הימורים גרוע משאר העולם.

יהודים וכסף....

אני היחידי שלא איכפת לו מההפקות מסביב ומה שחשוב לו זה רק השידורים? כי בזה צ'ארלטון מעולים. איפה הם ואיפה ערוץ הספורט.

אני היחידי שלא איכפת לו מההפקות מסביב ומה שחשוב לו זה רק השידורים? כי בזה צ'ארלטון מעולים. איפה הם ואיפה ערוץ הספורט.

תראה תקצירים מלפני 15 שנה

היו יותר מצלמות

אני ממש לא מחפש ברברת מיותרת, ערוץ הספורט וה"טאלנטים" שחופרים זה לא הסטנדרט שאני מדבר עליו

תראה תקצירים מלפני 15 שנה

היו יותר מצלמות

אני ממש לא מחפש ברברת מיותרת, ערוץ הספורט וה"טאלנטים" שחופרים זה לא הסטנדרט שאני מדבר עליו

השאלה באיזה משחקים.

אני בספק רב מאוד אם במשחק בין נצרת עילית להפועל חיפה ב-2004 בליגה הראשונה היו יותר מצלמות מהיום....

השאלה באיזה משחקים.

אני בספק רב מאוד אם במשחק בין נצרת עילית להפועל חיפה ב-2004 בליגה הראשונה היו יותר מצלמות מהיום....

כמוצר בסה"כ זה די חרא

והאבסורד שבגללם הקהל שנאמן והולך למשחקים במקומות כמו ק"ש, ב"ש ועזה צריך לסבול.

לא מבין את ההתנגדות של הארגונים השונים למחאת כרטיסים כזאת, בסופו של דבר אתם מייצגים את כל אוהדי מכבי ויש לכם כוח שאין לאף אוהד בודד.

אנחנו רואים פה איך איזי מזיין אותנו ובמקום להגיד שלא שותקים אז עונים פה שזה לא ארגון כבקשתך? ממש לא לעניין, זה אינטרס משותף לכל אוהדי מכבי ולא רק של אייל שוימר.

אל תשכחו שאותם אנשים שהולכים למשחקי חוץ הם אותם אנשים שגם תמכו בכם במהלך המחאות, שקונים מרצ'נדייז ותורמים, אם אתם לא תתגייסו בשבילם אז איך אתם מצפים שיתגייסו בשבילכם?

לצערי עבר יותר מדי זמן ככה שכבר לא רלוונטי להחרים את המשחק, מניח שיותר מדי אנשים כבר קנו כרטיסים, אבל זו נקודה למחשבה לפעם הבאה שירצו לדפוק אותנו ככה ולעשות קופה על אוהדי מכבי.

הקדמת אותי בכמה דקות מוריו, מסכים איתך ב100%.

כל הכבוד לאייל שמנסה להרים פה משהו

ובאמת קצת מאכזב שהארגון ביחד עם אחים לסמל ומכבי לא מנסים להילחם בתופעה הזאת.

וגם אם המשחק בקש כבר די אבוד לצאת למלחמה כי חלק גדול קנו כרטיסים - צריכים להעלות את זה לדיון

כי המשחק הבא הוא במושבה מול הלוזונים שאוהבים לעשוק כשהם רואים הזדמנות.

ואם נבוא במספרים יפים לקש במחירים כאלה אין לי ספק שנגד מכבי פתח תקווה גם יעלה 93 לכרטיס

לא מבין את ההתנגדות של הארגונים השונים למחאת כרטיסים כזאת, בסופו של דבר אתם מייצגים את כל אוהדי מכבי ויש לכם כוח שאין לאף אוהד בודד.

אנחנו רואים פה איך איזי מזיין אותנו ובמקום להגיד שלא שותקים אז עונים פה שזה לא ארגון כבקשתך? ממש לא לעניין, זה אינטרס משותף לכל אוהדי מכבי ולא רק של אייל שוימר.

אל תשכחו שאותם אנשים שהולכים למשחקי חוץ הם אותם אנשים שגם תמכו בכם במהלך המחאות, שקונים מרצ'נדייז ותורמים, אם אתם לא תתגייסו בשבילם אז איך אתם מצפים שיתגייסו בשבילכם?

לצערי עבר יותר מדי זמן ככה שכבר לא רלוונטי להחרים את המשחק, מניח שיותר מדי אנשים כבר קנו כרטיסים, אבל זו נקודה למחשבה לפעם הבאה שירצו לדפוק אותנו ככה ולעשות קופה על אוהדי מכבי.

אתה צודק , צריך להתעורר אם לא למשחק הזה אז לפעמים הבאות.

יש לי כרטיסים למשחק כי יש מישהו קונה בשבילי ולא שמתי לב למחיר בהתחלה , אם תיהי'ה מחאה של הארגון אני נשאר בבית.

יש לי הרגשה שאם תיהי'ה מחאה המחיר ירד ויזכו את מי שכבר קנה, אולי אני טועה אבל גם אם חלקנו נדפק עדיין המסר יעבור לפעמים הבאות וזה כאמור המטרה

אתה צודק , צריך להתעורר אם לא למשחק הזה אז לפעמים הבאות.

יש לי כרטיסים למשחק כי יש מישהו קונה בשבילי ולא שמתי לב למחיר בהתחלה , אם תיהי'ה מחאה של הארגון אני נשאר בבית.

יש לי הרגשה שאם תיהי'ה מחאה המחיר ירד ויזכו את מי שכבר קנה, אולי אני טועה אבל גם אם חלקנו נדפק עדיין המסר יעבור לפעמים הבאות וזה כאמור המטרה

אחי הפעם אתה צודק לגמרי ויש מקום למחאה לטעמי אבל הצורה שבה אתה עושה את מעוררת אנטגוניזם.

שאתה רושם בכל פוסט שלך רמזים לתקווה שלך שהארגונים יקחו את המושכות בנושא זה לא תורם בכלום, רק גורם לאנשים שהם חלק מהארגונים לאנטי נגדך, לא בגלל התוכן של הדברים שלך אלא בגלל הצורה (והתדירות) שבה אתה מציג דברים.

מספיק אם היית רושם פעם אחת וזהו, אנשים שבאים קבוע למשחקים מבינים טוב מאד מתי הארגונים דואגים לקהל הרחב \ קהל משחקי חוץ ומתי הם דואגים לעצמם \ לא מעוניינים מספיק לעזור,

כמו שמוריו כתב - הקהל חוץ זה אותם אנשים שקונים מרצ'נדייז של הארגון ותורמים ותומכים בארגונים, אנחנו מספיק חכמים כדי להסיק את המסקנות שלנו בעצמנו. (לפחות ככה אני מקווה)

אחי הפעם אתה צודק לגמרי ויש מקום למחאה לטעמי אבל הצורה שבה אתה עושה את מעוררת אנטגוניזם.

מספיק אם היית רושם פעם אחת וזהו, אנשים שבאים קבוע למשחקים מבינים טוב מאד מתי הארגונים דואגים לקהל הרחב \ קהל משחקי חוץ ומתי הם דואגים לעצמם \ לא מעוניינים מספיק לעזור,

כמו שמוריו כתב - הקהל חוץ זה אותם אנשים שקונים מרצ'נדייז של הארגון ותורמים ותומכים בארגונים, אנחנו מספיק חכמים כדי להסיק את המסקנות שלנו בעצמנו. (לפחות ככה אני מקווה)

האנטגוניזם לא קשור בשום צורה וקיים עוד לפני שכתבתי מילה בנושא (בוא לא נפתח את זה) , תתפלא שלצד הודעות פרטיות שמדבררות את הארגון יש גם הודעות אחרות מהארגון וגם מאחים לסמל ולא ארחיב.

גם בנושא הזה אתה יכול למצוא שיש תמימות דעים אפילו מצד יוזרים שהם לא בדיוק החברים הכי טובים שלי.

הניסיון שלך להאשים אותי במשהו פשוט לא במקום, אני תמכתי ותומך בארגון ועם זאת אני מאוכזב שהם לא נלחמים בשביל מטרה סופר מוצדקת, אם אתה לא מסוגל להכיל את זה יש לך בעיה.

אני בשום צורה לא העניין פה וכל ניסיון להפוך את זה למשהו שקשור אליי באופן אישי פשוט עושה עוול לקהל של מכבי בחוץ!

האנטגוניזם לא קשור בשום צורה וקיים עוד לפני שכתבתי מילה בנושא (בוא לא נפתח את זה) , תתפלא שלצד הודעות פרטיות שמדבררות את הארגון יש גם הודעות אחרות מהארגון וגם מאחים לסמל ולא ארחיב.

גם בנושא הזה אתה יכול למצוא שיש תמימות דעים אפילו מצד יוזרים שהם לא בדיוק החברים הכי טובים שלי.

הניסיון שלך להאשים אותי במשהו פשוט לא במקום, אני תמכתי ותומך בארגון ועם זאת אני מאוכזב שהם לא נלחמים בשביל מטרה סופר מוצדקת, אם אתה לא מסוגל להכיל את זה יש לך בעיה.

אני בשום צורה לא העניין פה וכל ניסיון להפוך את זה למשהו שקשור אליי באופן אישי פשוט עושה עוול לקהל של מכבי בחוץ!

אח שלי, מודעות עצמית היא לא הצד החזק שלך, בגלל זה כתבתי מה שכתבתי. גם אני ב99 אחוז מהמקרים עם דעה שונה משלך אבל הפעם אני מסכים איתך.

ואני ממש לא נגדך, לא מנסה "להאשים" אותך, לא קשור ל"להכיל את זה" ושאר השטויות שכתבת.

עזוב, אם לא הצלחתי להעביר לך את הנקודה שלי עד היום כנראה שלא אצליח גם היום, הכל טוב חבר.

אח שלי, מודעות עצמית היא לא הצד החזק שלך, בגלל זה כתבתי מה שכתבתי. גם אני ב99 אחוז מהמקרים עם דעה שונה משלך אבל הפעם אני מסכים איתך.

ואני ממש לא נגדך, לא מנסה "להאשים" אותך, לא קשור ל"להכיל את זה" ושאר השטויות שכתבת.

עזוב, אם לא הצלחתי להעביר לך את הנקודה שלי עד היום כנראה שלא אצליח גם היום, הכל טוב

אז באמת תנסה לעשות הפרדה בין חילוקי הדעות שלנו לנושא הזה, לא צריך לערבב בשר וחלב

בקשר למודעות עצמית, אני לרגע לא חשבתי ולא טענתי שאני פופולרי בפורום,ההפך, זה שקשה לך לבלוע את הרוק כשאתה רואה 'שוימר' זו בעיה שאתה צריך לטפל בה, זה לא קשור למודעות העצמית שלי.

:doh:

:thumbs: אתה לא מבין 3 דברים שמאפשרים לך להתרברב.

א. הפורום הוא פלטפורמה גדולה שאין שני לה לאוהדי מכבי ועם זאת הדעה הרווחת כאן בנושאים השונים (לעיתים) רחוקה שנות אור מהדעה הרווחת הכללית, לפעמים זה חבל ולפעמים טוב שכך, ושוב, זה לא טיעון שקובע מי צודק- זה רק בשביל להראות לך ש"מה שכולם אומרים" זה דבר יחסי.

אחת הסיבות שיש לי דחף להגיב פה , מהסיבה הפשוטה שיש פה השתקה מסודרת של דעות מיעוט , לעיתים אותו מיעוט הוא הרוב מחוץ לפורום.

ב. ובלי קשר לא' זו לא בושה להחזיק בדעה שונה וגם לא בדעת מיעוט בטח כשאני מקבל הרבה תגובות כמו שלך - לגופו של אדם ועדיין אני משתדל להישאר נאמן לדעתי העצמאית, שים לב שכמעט כל אחד שרושם בפורום מתחיל עם חצי התנצלות והסתייגות כדי שלא יקרעו אותו אח"כ.

ג. וזה הכי חשוב כרגע , הנושא הנ"ל לא קשור בשום צורה אליי באופן אישי וחבל מאוד שאתה מחבל בנושא שהוא חשוב לאוהדי מכבי.