Jump to content

נפתחה המכירה למשחק נגד קש ראשון11.11 ב-20:15

duduha

Recommended Posts

למה שמכבי תיקח אותו הדבר למי שאין מנוי? באיזה עולם ותחום זה קורה שמי שיש לו מנוי משלם אותו הדבר כמו מי שאין לו? ועדיין עוד לא הבנתי איך זה פאקינג קשור לק"ש חוץ שכל קהל אחר שילם שם חמישים שקל.

הקבוצה שלך לוקחת 100 שקל על כרטיס, אתה דורש מחיר אחיד לאוהדי כדורגל של 50 בזמן שהקבוצה שלך לא עושה את זה

אתה לא מתלונן על הקבוצה שלך כי זו זכותה לטענתך, וזו בדיוק הסיבה למה כל המחאה שלך לא עובדת.

ואני מתעלם מהעובדה שם מישהו מאחים לסמל וגם אני אומרים לכם בשיא הרצינות שהלחץ שמופעל על הארגונים כשהם יוצאים למחאה בגלל שלא מאמינים בה הוא מאוד גדול, אבל אני אפילו לא נכנס לזה.

ואני מתעלם מהעובדה שם מישהו מאחים לסמל וגם אני אומרים לכם בשיא הרצינות שהלחץ שמופעל על הארגונים כשהם יוצאים למחאה בגלל שלא מאמינים בה הוא מאוד גדול, אבל אני אפילו לא נכנס לזה.

עצוב לשמוע כמה אוהדי כדורגל הם עם טיפש. מי שלא קולט שאם משחק אחד הוא לא יגיע בגלל שלוקחים 90 בלי קשר לכלום ועשר משחקים אחרי בזכות זה הוא ישלם 50 אז הוא טמבל רציני אין שום מילה אחרת לתאר את זה.

כי אתם רוצים להתאגד כאוהדים אבל אתם קניתם מנוי אז שימכרו למי שלא קנה מנוי, או שמוכרים ב50 אחיד לכולם או לא.

הקבוצה שלנו לא עושה את זה לאוהדים ה"פחות טוב" מכם שלא עשו מנוי אני לא רואה שאתם נלחמים בהנהלת מכבי נגד זה, וגם לא תלחמו, אז אל תשחקו אותה עכשיו לוחמי צדק, כעושים מחאה פתאום כולם מתעוררים כמה זה חשוב להגיע וכמה חייב וכמה המחירים בסדר וזה החוק ובלה בלה בלה, כי אתם פסיביים, וכבר לא סומכים עליכם.

אחי אתה עושה סלט, דבר ראשון אין קשר בין המחיר שמכבי דורשת מאוהדי מכבי שלא עושים מנוי לאור הצורך שלהם שמחיר המנוי ישתלם לבין הדרישה שלוקחים מאיתנו מחיר מופקע במשחק חוץ.

עם זאת, אם אוהדי מכבי שקונים כרטיסים יצליחו להתאגד ולדרוש מחיר יותר הוגן אז שיהי'ה להם בהצלחה.

כל קהל צרכני שמצליח לגרום ליצרן להוריד מחיר זה לגיטימי וטוב לנו כאוהדים.

הטענה שלך של הכל או כלום מובילה לכלום, הקהל של מכבי שנוסע למשחקי חוץ זה אותם אוהדים במתאם כמעט מלא, מתבקש שנדע למנוע סחטנות ממי שמנצל את האהדה שלנו לצרכים הכלכליים שלו.

אנחנו אוהדים, לא הספונסרים של קבוצות שאין להם ספונסרים.

אחי אתה עושה סלט, דבר ראשון אין קשר בין המחיר שמכבי דורשת מאוהדי מכבי שלא עושים מנוי לאור הצורך שלהם שמחיר המנוי ישתלם לבין הדרישה שלוקחים מאיתנו מחיר מופקע במשחק חוץ.

עם זאת, אם אוהדי מכבי שקונים כרטיסים יצליחו להתאגד ולדרוש מחיר יותר הוגן אז שיהי'ה להם בהצלחה.

כל קהל צרכני שמצליח לגרום ליצרן להוריד מחיר זה לגיטימי וטוב לנו כאוהדים.

הטענה שלך של הכל או כלום מובילה לכלום, הקהל של מכבי שנוסע למשחקי חוץ זה אותם אוהדים במתאם כמעט מלא, מתבקש שנדע למנוע סחטנות ממי שמנצל את האהדה שלנו לצרכים כלכליים שלו.

אנחנו אוהדים, לא הספונסרים של קבוצות שאין להם ספונסרים.

אני לא אומר שאתם טועים וזה בדיוק מה שאתם מפספסים, אתם נלחמים כל הזמן בכלום, תשנו את החוק או תשאפו לזה

אני לא אומר שאתם טועים וזה בדיוק מה שאתם מפספסים, אתם נלחמים כל הזמן בכלום, תשנו את החוק או תשאפו לזה

לא הבנתי איך זה סותר?

בנתיים יש לנו אופציה שהיא ממש זמינה עם סיכוי מצוין להצלחה ואנחנו פשוט לא עושים את מה שמתבקש.

לא דומה מחאה במושבה למחאה בקרית שמונה/עכו/סכנין, למרות שגם אז כבר הוכחנו בעבר שאפשר לפגוע בכיס של הגזלנים.

שוב, יש לך בין אלף לאלפיים אוהדים קבועים שנוסעים פעם בשבועיים לכל מיני חורים בארץ, לא להתאגד ולמנוע מחירים מופקעים זה טמטום

לא הבנתי איך זה סותר?

בנתיים יש לנו אופציה שהיא ממש זמינה עם סיכוי מצוין להצלחה ואנחנו פשוט לא עושים את מה שמתבקש.

לא דומה מחאה במושבה למחאה בקרית שמונה/עכו/סכנין, למרות שגם אז כבר הוכחנו בעבר שאפשר לפגוע בכיס של הגזלנים.

שוב, יש לך בין אלף לאלפיים אוהדים קבועים שנוסעים פעם בשבועיים לכל מיני חורים בארץ, לא להתאגד ולמנוע מחירים מופקעים זה טמטום

אז תרים קול מחאה ותקח את האחריות עליה.

הבעיה היחידה שלי ם הארגון זה שהוא לא משקף את אינטרס הקהל, בדומה לארגון של חיפה/בש/ביתר

זה משחק שחובה להכריז צו החרמה עליו, רק על העיקרון שלא לתת לכל שרמיט לעשות מאיתנו צחוק

הייתי מצפה גם ממכבי לא למשוך כרטיסים אבל הם מתעקשים לא ברור לי למה (שוב, אליהם אני פחות מפנה את האשמה)

ולא לגרור מה קשור מה מכבי לוקחת לקהל שלה שיקחו גם מיליארד שקל, עם אוהדי החוץ אנחנו מתנהגים בהגינות מצפה שגם אותם הקבוצות יתנהגו באותו אופן לאוהדי החוץ שבאים אליהם

הבעיה היחידה שלי ם הארגון זה שהוא לא משקף את אינטרס הקהל, בדומה לארגון של חיפה/בש/ביתר

זה משחק שחובה להכריז צו החרמה עליו, רק על העיקרון שלא לתת לכל שרמיט לעשות מאיתנו צחוק

הייתי מצפה גם ממכבי לא למשוך כרטיסים אבל הם מתעקשים לא ברור לי למה (שוב, אליהם אני פחות מפנה את האשמה)

ולא לגרור מה קשור מה מכבי לוקחת לקהל שלה שיקחו גם מיליארד שקל, עם אוהדי החוץ אנחנו מתנהגים בהגינות מצפה שגם אותם הקבוצות יתנהגו באותו אופן לאוהדי החוץ שבאים אליהם

אני פשוט לא רוצה להכנס לזה ברמה האישית אבל בוא נגיד שאת האמון של הארגון כל מה שקשור למחאות ההל כבר איבד

גם אחים לסמל אם אני מבין את לירן נכון

עם כל הכבוד, מכבי מוכרת לאוהדים שלה ב100 שקלים כרטיס.

אבל לקהל חוץ המחיר מוזל, מול חדרה מכרו להם ב50 אחיד, ולקהל של מכבי ב100, הגיוני סהכ לא?

בדיוק מה שעשיתי..

מקווה שנצליח

https://www.facebook.com/groups/349191628989931/

לא מבין מה הקטע שלך.

אם שתי הארגונים שאחראים על מחאות לא עושים מחאה אז למה לעשות בכוח? הרי אם אף אחד לא יגיע המחאה תצליח אם כולם יגיעו יהיה עידוד אבל המחיר ישאר יקר ואם חלק יגיעו יהיה עידוד בינוני והמחיר ישאר יקר.

אם מחליטים להגיע אז מגיעים.

אני פשוט לא רוצה להכנס לזה ברמה האישית אבל בוא נגיד שאת האמון של הארגון כל מה שקשור למחאות ההל כבר איבד

גם אחים לסמל אם אני מבין את לירן נכון

הקהל איבד אימון במחאות במשחקי הבית ולא בהחרמות של משחקי חוץ שהמניע זה למנוע גזל מאוהדי מכבי

אגב, לעניות דעתי החרמה כזאת שתבוא מטעם הארגון יכולה רק לשפר את התדמית אצל הקהל ולהראות שלארגון באמת אכפת מהקהל

לא מבין מה הקטע שלך.

אם שתי הארגונים שאחראים על מחאות לא עושים מחאה אז למה לעשות בכוח? הרי אם אף אחד לא יגיע המחאה תצליח אם כולם יגיעו יהיה עידוד אבל המחיר ישאר יקר ואם חלק יגיעו יהיה עידוד בינוני והמחיר ישאר יקר.

אם מחליטים להגיע אז מגיעים.

מה הקטע שלי?!

מה הקטע שלך?

כרגע אנחנו לא התחלנו שום מחאה, אנחנו בשלב של להתאגד.

דיברתי עם מישהו מ'אחים' והוא אמר שהם שוקלים לעשות משהו (בבוקר).

אני מקווה שנצליח לעשות משהו אפקטיבי כבר במשחק הקרוב, אבל המטרה היא לטווח הרחוק , מטרה מאוד פשוטה - לאגד את הקהל הקבוע בחוץ .

אני מעריך שיש כמעט 2000 קבועים שזה כמעט 100% מהאוהדים נגד סכנין/ק"ש ויותר מחצי מהאוהדים בשאר משחקי החוץ (לא כולל משחקים נגד ב"ש/הפועל שזה גם אותם אוהדים).

מה הקטע שלי?!

מה הקטע שלך?

כרגע אנחנו לא התחלנו שום מחאה, אנחנו בשלב של להתאגד.

דיברתי עם מישהו מ'אחים' והוא אמר שהם שוקלים לעשות משהו (בבוקר).

אני מקווה שנצליח לעשות משהו אפקטיבי כבר במשחק הקרוב, אבל המטרה היא לטווח הרחוק , מטרה מאוד פשוטה - לאגד את הקהל הקבוע בחוץ .

אני מעריך שיש כמעט 2000 קבועים שזה כמעט 100% מהאוהדים נגד סכנין/ק"ש ויותר מחצי מהאוהדים בשאר משחקי החוץ (לא כולל משחקים נגד ב"ש/הפועל שזה גם אותם אוהדים).

אם גם הארגון/עם עושה מחאה זה משהו אחר אבל אם זה באופן לא מאורגן כולם יפגעו.

אם גם הארגון/עם עושה מחאה זה משהו אחר אבל אם זה באופן לא מאורגן כולם יפגעו.

שוב, בנתיים רק התחלנו אז אין פה שום מחאה.

אם נצליח להתחבר סביב ה1000 אוהדים אז הכח בידיים שלנו ואז גם לארגונים יהי'ה יותר קל להשתמש בנו

הקהל איבד אימון במחאות במשחקי הבית ולא בהחרמות של משחקי חוץ שהמניע זה למנוע גזל מאוהדי מכבי

אגב, לעניות דעתי החרמה כזאת שתבוא מטעם הארגון יכולה רק לשפר את התדמית אצל הקהל ולהראות שלארגון באמת אכפת מהקהל

הזכרון שלכם קצר, שלנו לא, הקהל איבד אמון בכל סוגי המחאות, גם במחירי הכרטיסים בשבילו.

הזכרון שלכם קצר, שלנו לא, הקהל איבד אמון בכל סוגי המחאות, גם במחירי הכרטיסים בשבילו.

אתה מסכים איתי שיש מעגלים שונים בקהל, יש מעגלים קרובים לארגון ומטבע הדברים זה אותם אוהדים שהולכים למשחקי חוץ.

יש פה הזדמנות לחבר בין הארגון למעגלים שקרובים אליו שזה כשלעצמו כח משמעותי, אני חושב שזה יכול לחבר אח"כ עוד מעגלים.

הפסימיות לא תעזור לנו, כמו שהארגון לא התייאש בפעם האחרונה שפעלו נגדו.

אתה מסכים איתי שיש מעגלים שונים בקהל, יש מעגלים קרובים לארגון ומטבע הדברים זה אותם אוהדים שהולכים למשחקי חוץ.

יש פה הזדמנות לחבר בין הארגון למעגלים שקרובים אליו שזה כשלעצמו כח משמעותי, אני חושב שזה יכול לחבר אח"כ עוד מעגלים.

הפסימיות לא תעזור לנו, כמו שהארגון לא יתייאש בפעם האחרונה שפעלו נגדו.

כל אחד צריך לבחור לעצמו את המלחמות שלו, זאת לא אחת שתועיל לנו. מתנצל.

תקרא שוב מה שרשמת ותבין שאתם יורים לעצמכם ברגל.

אומר לך את זה אחד האוהדים שיותר תומכים בכם

לא יועיל לכם, יועיל לקהל הרחב

אחרי זה יהיה לכם קשה לגייס את תמיכת הקהל למלחמה כלשהי שלא תועיל לקהל הרחב

לא יועיל לכם, יועיל לקהל הרחב

אחרי זה יהיה לכם קשה לגייס את תמיכת הקהל למלחמה כלשהי שלא תועיל לקהל הרחב

משום מה יש לי תחושה שאתם שוכחים שיש דעות שהן לא כמו שלכם בקהל

משום מה יש לי תחושה שאתם שוכחים שיש דעות שהן לא כמו שלכם בקהל

גם במחאה שלכם לא היתה תמימות דעים.

אתה בטח מבין שהמעגלים שדווקא תמכו בכם צריכים אתכם עכשיו.

זה גם לא שאלה שנוגעת לקהל הרחב, זה שאלה שהיא רלוונטית רק למי שנוסע למשחקי חוץ בקביעות ואני בטוח שרוב מוחלט מאוהדי החוץ לא שמח לממן סחטנים

כל מחאה של הפנאטיקס מורידה מהאמון של חלק (די מטומטם אבל לא קטן) מהאוהדים. אפשר להבין אותם.