Jump to content

נפתחה המכירה למשחק נגד קש ראשון11.11 ב-20:15

duduha

Recommended Posts

קרישי VS סוייר זה ביף כל כך הרבה יותר כיפי משוימר VS קאוביין.

תמשיכו בבקשה

דווקא לשניהם יש כוונות טובות

שויימר ואני סתם מזיינים את השכל

זה נשמע הכי נכון למחאה במיוחד שזה ק"ש חוץ אבל זה יכול לגרום לאיבוד נק' מאוד חשובות.

איך אי הגעה של אוהדים למשחק כי העלו להם מחירים בכמעט חמישים אחוז יכולה לגרום לאיבוד נק' מאוד חשובות? אתה לא עולה מגן ימני אתה עומד ביציע ושר

מחירי הכרטיסים לא ישתנו, אין באמת מה לעשות כבר.

בכללי צריך להבין שאחריי מה שקרה שנה שעברה והחוק של ההתאחדות שכל כרטיס מעל 50 מחייב נוער בחצי מחיר משאיר את המצב ככה.

זה מה יש. עד שלא יבטלו את החוק לא ימכרו ב60 אחיד ואנחנו נמשיך לשלם 100 שקל לכרטיס. ואל תגרמו לי לפתוח את זה שוב כי באמת מסכנים זיפו וקרישי..

איך אי הגעה של אוהדים למשחק כי העלו להם מחירים בכמעט חמישים אחוז יכולה לגרום לאיבוד נק' מאוד חשובות? אתה לא עולה מגן ימני אתה עומד ביציע ושר

אז אתה בעצם מערר על מהות העידוד והשפעתו על שחקנים במגרש

מה שקאוביין אמר.

לא אמרתי שזה בוודאות יקרה אבל בכל מקרה זה מגרש קשה, בלי אווירה נגד קבוצה טובה. אם יהיה מחאה זה לא יוסיף משהו טוב.

אז אתה בעצם מערר על מהות העידוד והשפעתו על שחקנים במגרש

נסיון יפה. אני מערער על התפיסה לפיה דאגה לזכויות שלך ושל שאר האוהדים שכוללת בתוכה הקרבה לטווח הקצר, פוגעת במכבי מקצועית.

כמו כן אני גם מביע את תסכולי מזה שכל פעם שניסינו (אחים לסמל) לארגן חרם של משחק בגלל מחירי כרטיסים היינו צריכים (כל אחד מחברי העמותה) לקבל הודעות מאנשים שניסו לשכנע אותנו לבטל את זה (בטונים צורמים\מאיימים\ מתבכיינים- כל אחד והסטייל שלו) בגלל הפגיעה במכבי. שלא באמת קיימת.

תאמין לי, אם הייתי חושב שאוהדים שלנו טמבלים ואין פוטנציאל היינו מתייאשים מזמן, אבל קרענו את התחת על זה מספיק זמן ולפרקים זה גם הצליח, בסוף גם אנחנו התייאשנו, כמו שאתה שם לב.

מצחיק. אני אמשיך להגיד גם עוד אלף פעם וכל עוד אני חי, שום דבר ממה שעשיתי לא השפיע על המצב הזה.

מה גם שאני כאדם בודד לא יכול לעשות כלום. אולי אם אחים לסמל/הארגון/מכבי יחליטו לפעול אז יש סיכוי למשהו

אם אתה אומר שמה שעשית לא השפיע (למרות שאתה וחבר שלך התלהבתם מזה ששיגעתם אנשים במנהלת/מכבי ושכולם כבר מכירים אתכם) אז למה עשית את זה?

לפני קצת יותר משנה התארחנו בק"ש (עכו) ושילמנו 60 שקלים, עכשיו דורשים 93, פתאום להודעה של המנהלת (שבצירוף מקרים מופלא הגיעה מיד אחרי ה"פעילות" שלך) אין קשר אליך ולחבר שלך?

בחייאת, היה עדיף לכולנו לשלם 60 אחיד ולא 93.

מילא לא היית מדבר, אבל עכשיו אתה עוד ממשיך עם השטויות והתלונות אחרי שאתה היית אחד הגורמים לעליית המחירים הזאת.

אפשר כבר קיבינימט תקציר למה כרישי עשה בעניין הכרטיסים???

די נו, למה זה טוב? גם ככה כולם חמים פה.

טוב איך מארגנים לשם הסעה?

מגיע עם רכב מלא, גם אם היו מביאים לי מיניבוס הייתי יכול למלא אותו

נסיון יפה. אני מערער על התפיסה לפיה דאגה לזכויות שלך ושל שאר האוהדים שכוללת בתוכה הקרבה לטווח הקצר, פוגעת במכבי מקצועית.

כמו כן אני גם מביע את תסכולי מזה שכל פעם שניסינו (אחים לסמל) לארגן חרם של משחק בגלל מחירי כרטיסים היינו צריכים (כל אחד מחברי העמותה) לקבל הודעות מאנשים שניסו לשכנע אותנו לבטל את זה (בטונים צורמים\מאיימים\ מתבכיינים- כל אחד והסטייל שלו) בגלל הפגיעה במכבי. שלא באמת קיימת.

תאמין לי, אם הייתי חושב שאוהדים שלנו טמבלים ואין פוטנציאל היינו מתייאשים מזמן, אבל קרענו את התחת על זה מספיק זמן ולפרקים זה גם הצליח, בסוף גם אנחנו התייאשנו, כמו שאתה שם לב.

עדיין לא הבנתי אם לדעתך : אין קהל = אין פגיעה , או אין קהל = יש פגיעה במשחק ספציפי אבל זה שווה את זה כחלק ממאבק על זכויות לקבל מחיר הוגן.

בכל אופן מה שרשמת על מגן ימני לעומת שירה ביציע, אז לדעתי הקהל יכול לדחוף לפעמים את הקבוצה הרבה יותר בין אם דסה ישחק או מגן מהנוער (על חלוץ לא הייתי אומר את זה)

באופן אישי אני בעד להחרים את את הבני זונות האלו אבל זה ברור ששוב זה אותו גלגל שהם יגידו שזה מה שמכבי גובה, ואז לך עכשיו תמחה מול ההנהלה שלך

לבוא בטענות לקרישו וזיפי זה כמו לבוא בטענות לאיש שנשדד ולא לשודד עצמו. אתם עושים טעות, צריך לבוא בטענות למי שלא לוקח 50 אחיד.

וגל, אני לא מבין מה הקטע שאתה מצדיק את הקבוצות שרוצות לקחת 60 שקלים כולל מחיילים נערים וילדים. המאבק שלנו צריך להיות מול הקבוצות שלא מיישרות קו עם מחיר של 50 שקלים אחיד.

אם אני לא טועה קרוב ל-4 שנים למעט ז'קי. ופעם אחת לוזון הכל התנהל בצורה טובה.

אם אתה אומר שמה שעשית לא השפיע (למרות שאתה וחבר שלך התלהבתם מזה ששיגעתם אנשים במנהלת/מכבי ושכולם כבר מכירים אתכם) אז למה עשית את זה?

לפני קצת יותר משנה התארחנו בק"ש (עכו) ושילמנו 60 שקלים, עכשיו דורשים 93, פתאום להודעה של המנהלת (שבצירוף מקרים מופלא הגיעה מיד אחרי ה"פעילות" שלך) אין קשר אליך ולחבר שלך?

בחייאת, היה עדיף לכולנו לשלם 60 אחיד ולא 93.

מילא לא היית מדבר, אבל עכשיו אתה עוד ממשיך עם השטויות והתלונות אחרי שאתה היית אחד הגורמים לעליית המחירים הזאת.

אני לא יודע מה זיפו עשה אבל דבר ראשון לא שיגעתי אף אחד. שלחתי מייל אחד שאף אחד לא שם עליו. שאתם בעצמכם גם אמרתם שאף אחד לא שם עליו. דבר שני בהתאחדות היו מודעים לעניין של העבירה על התקנון הרבה לפני שאני או מישהו בכלל התריע על זה. דבר שלישי נגיד ואיכשהו באופן קלוש ביותר יש לי קשר לזה, איך תסביר את זה שאיזי עד עכשיו לקח 50 אחיד מכל קבוצה העונה כולל בית"ר וב"ש ורק מאיתנו החליט לקחת יותר? או איך זה שקבוצות אחרות באופן כללי לוקחות 50 אחיד בחלק מהמשחקים? מה זה (המחיר של איזי נגדנו) אם לא נטו חמדנות שאין לה קשר לפעילות כזאת או אחרת שטוענים שעשינו? איך הפועל חיפה יכלו לקחת נגדנו 50 אחיד העונה? אז מה שכביכול עשינו לא הפריע להם?

למה מכבי בכלל מושכת את הכרטיסים כשיש מחירים כאלה וזה אחרי שהנציג של מכבי התחייב בפניי שאם ידרשו מחירים כאלה הם לא יימשכו את הכרטיסים?

ואגב, מה נראה לך שזה היה עוצר ב60 שקל? היית משלם היום 60,עוד עונה או אפילו פחות זה היה חוזר ל90 כמו תמיד. המחיר צריך להיות 50 אחיד לא שקל יותר. זאת הייתה המטרה. חבל לי שאחים לסמל לא ממשיכים עם המחאה מסיבותיהם שלהם כמו שמישהו רשם פה היו מתלוננים בפניהם ומאיימים עליהם ואני יכול להבין את זה. אבל להגיד שכל זה בגלל איזה מייל מסכן ששלחתי או זיפו לצורך העניין זה מגוחך. יש פה כוחות הרבה יותר גדולים שפועלים ש2 אוהדים בלי תמיכה כלשהי כלכלית או משפטית לא באמת יכולים לשנות משהו. אגב אני בטוח שאם הייתה שוב מחאה הם היו מחזירים את הכרטיסים ל50 אחיד מהר מאוד. אצלנו הקהל הכי גדול בארץ, יש לנו כח קניה מהגדולים בליגה ואנחנו לצערי לא מנצלים אותו ונותנים לאחרים לעשוק אותנו בסבבה כי בונים על האהבה שלנו למכבי וחוסר ההתארגנות שלנו.

אנשים פה לא קולטים שרק לנו לוקחים את המחירים האלה?

קרית שמונה לקחה 50 אחיד לבאר שבע וביתר ירושלים וכמובן לכל שאר המשחקים שלה.

מה אני קשור?

הם מנצלים את זה שאנחנו מקום 1 ורצים לאליפות.

תפסיקו לנסות לחפש אשמים, מה אני שחקן כדורגל?

תחפשו שעיר לעזאזל אחר כמו שאתם מוציאים בכל שבוע.

קבוצה שלוקחת יותר מ50 שקל שמכבי לא תמשוך כרטיסים ותתן לקבוצה שרוצה לגנוב אותנו להתמודד עם הקהל, פעם אחת תן להם והם יבינו שלא כדאי, כי הם יוציאו המון כסף על שוטרים ומאבטחים.

מגיע עם רכב מלא, גם אם היו מביאים לי מיניבוס הייתי יכול למלא אותו

יפה לכם.

איך מאחדים 40 אוהדים ומארגנים הסעה מקש לקש?

הזוי שאתם יוצאים פה על קרישי במקום לארגן מחאה... אם הם לוקחים מתחילת השנה 50 אחיד, איך בדיוק זה אשמתו?

אם אפשר לשים זין על התקנון נגד בית"ר וב"ש, למה פתאום אי אפשר מולנו?

חבורה של הזויים אתם

למה משחק ביום ראשון? אין הגיון!

משחק כזה חייב להיות ביום שבת בשביל לאפשר לאוהדים להגיע מהמרכז.

עוד פעם להתחיל וויכוח שבת? לא נמאס?

עוד פעם להתחיל וויכוח שבת? לא נמאס?

נסיעה לנתניה באמצ"ש זה באסה אבל קצת מרמור ועובר

נסיעה לק"ש באמצ"ש זה פשוט זלזול בקהל זה בכלל לא קשור לוויכוח הנצחי על שבת כן או לא, נסיעה לק"ש באמצ"ש היא סיוט לכל אחד פשוט נסיעה שלא נגמרת

לא מתערב בנושא, רק מציין שהנסיעה לשם עברה שיפור משמעותי

אין יותר רמזורים מגולני עד עמיעד

כביש מפנק דו נתיבי בלי עיכובים בכלל

רק להיזהר כי יש הרבה אכיפה אבל לדעתי אתם תופתעו לטובה מהנסיעה

אל תשכחו שלא ביקרנו שם שנתיים (מאז ההפסד ברבע בטוטו עם שוטא)

לא מתערב בנושא, רק מציין שהנסיעה לשם עברה שיפור משמעותי

אין יותר רמזורים מגולני עד עמיעד

כביש מפנק דו נתיבי בלי עיכובים בכלל

רק להיזהר כי יש הרבה אכיפה אבל לדעתי אתם תופתעו לטובה מהנסיעה

אל תשכחו שלא ביקרנו שם שנתיים (מאז ההפסד ברבע בטוטו עם שוטא)

אין ספק שהיא עברה שדרוג מאז שהרחיבו את הקטע האיום והנורא בין גולני לעמיעד (אלוהים ישמור, איזה קטע נוראי. במיוחד הקטע מגולני עד צומת נחל עמוד).

ועדיין, נסיעה לא הכי כיפית. יש לך את אזור יוקנעם שאישית אני שונא אותו ממש. גם הקטע בין צומת התשבי לשומרים (כביש 722) יכול להיות קוץ בתחת. כביש 77 (הכביש ההוא של מחלף המוביל) בחלקו הוא טוב ובחלקו יש הרבה רמזורים ותנועה יחסית (אזור בית רימון).

הקטע שבאמת מהנה לנסיעה זה מנחל עמוד עד ק"ש (85 ואחריו 90). אין הרבה רמזורים ואין הרבה תנועה.