Jump to content

נפתחה המכירה למשחק נגד קש ראשון11.11 ב-20:15

duduha

Recommended Posts

מסגרת ליגת ג'פניקה מחזור 10

אוהדי מכבי ת"א יושבים בשערים 6-7 (אין הפרדה)

◄המכירה לאוהדי מכבי ת"א בלבד!!►

מנויי מכבי ת"א

במשחק זה תיושם שיטת הניקוד, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 3 נקודות ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל נקודה וחצי. אנו מזכירים שעל מנת שהניקוד ייצבר בעלי מנוי חייבים לבצע את הרכישה דרך מספר המנוי שלהם. על מי שאינו בעל מנוי לבצע את הרכישה, והרכישות הבאות, דרך אותו שם משתמש (user) באתר 'לאן'.

מחירי הכרטיסים:

מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט: 93 ₪ ילד/נוער/חייל/אישה - 49 ₪

מחיר כרטיס בדלפק "לאן" רחוב פרישמן 42 ת"א: 88 ₪ ילד/נוער/חייל/אישה - 44 ₪

מחיר כרטיס בקופות ביום המשחק (במידה ויישארו כרטיסים): 80 ₪ ילד/נוער/חייל/אישה - 40 ₪

איסוף בקופות "לאן"

ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' פרישמן 42 ת"א

ימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

וביום ו' בין השעות 09:00-13:30

ביום המשחק עד השעה 13:00

איסוף בקופות המשחק

פתיחת הקופות - שעתיים לפני המשחק

לדעתי צריך פה מחאת כרטיסים זה כבר עובר כל גבול וזה רק ימשיך ככה אם נמשיך להוריד את המכנסיים ולשאול כמה לקבל. אין שום עולם שבו השעה, היום והמשחק מצדיקים מחיר כזה. חייבים להפסיק להיות סמרטוטים כבר הראנו את הכוח שלנו בעבר כנראה שבעלי הקבוצות שכחו את זה.

צריך לעשות עליהם חרם כבר זה עובר כל גבול. לא מבין למה לא מרימים את הכפפה כמו בפעמים הקודמות ונותנים לקבוצות אחרות להמשיך לעשוק אותנו. למה בכלל מכבי מושכת את הכרטיסים עם מחירים כאלה.

אין שערים אלקטרונים בקריה,בגלל זה אין הדפסה ביתית

זה ממש לא בעיה להעמיד מישהו עם סורק נייד בכל כניסה.

כבר קרה בכמה משחקים בסמי/מושבה/נתניה כשהייתה תקלה באחד מהשערים.

אם רוצים, הכל אפשרי!

צריך לעשות עליהם חרם כבר זה עובר כל גבול. לא מבין למה לא מרימים את הכפפה כמו בפעמים הקודמות ונותנים לקבוצות אחרות להמשיך לעשוק אותנו. למה בכלל מכבי מושכת את הכרטיסים עם מחירים כאלה.

מההההה???? איךךךך????

רק לפני שבוע אמרתי שאני סולח לך על כל הכסף ששילמתי (וממשיך לשלם) בגלל הטעות שלך. (כמובן נשאר לך עוד לחכות לסליחה מכל שאר חברייך ליציע)

ואתה כבר בא שוב פעם???

מההההה???? איךךךך????

רק לפני שבוע אמרתי שאני סולח לך על כל הכסף ששילמתי (וממשיך לשלם) בגלל הטעות שלך. (כמובן נשאר לך עוד לחכות לסליחה מכל שאר חברייך ליציע)

ואתה כבר בא שוב פעם???

ק"ש מכרו עד עכשיו ב-50 אחיד ופתאום נגדנו זה עולה ל-80. בוא תסביר לי בבקשה

מוסיף בעריכה: אגב, עוד מלא קבוצות אחרות מכרו גם ב-50 אחיד העונה.

כנראה שזה לא כזה קשה כשרוצים ממש חזק (ולא קשור לשום משהו שאולי אוהד כלשהו עשה)

בחייאת אחי תשאיר את הכפפה למטה, לא בא לי לקחת משכנתא עכשיו.

מצחיק. אני אמשיך להגיד גם עוד אלף פעם וכל עוד אני חי, שום דבר ממה שעשיתי לא השפיע על המצב הזה.

מה גם שאני כאדם בודד לא יכול לעשות כלום. אולי אם אחים לסמל/הארגון/מכבי יחליטו לפעול אז יש סיכוי למשהו

קרישי VS סוייר זה ביף כל כך הרבה יותר כיפי משוימר VS קאוביין.

תמשיכו בבקשה

שלא ימשיכו יש פה נושא יותר מדי חשוב בשביל השטויות האלו. שאחים לסמל ופאנתיקס ירימו משהו.

כבר יש דיבור על איזה הצפה טובה במגרש ומסירות שנעצרות בדרך בשלולית? ככה כמיטב המסורת

פשוט כיף לשלם 80 שקל+עמלה ביחד עם נסיעה שטיסה יותר זולה ממנה ועוד לקבל קור וגשם על הראש.

אנחנו כוח צרכני עלוב בכל מקרה וזה לא משהו שיהיה אפשר לשנות בקרוב או אי פעם, אבל חבל שבמקום שיתארגן פה איזה זעם על המחיר החזירי והמטומטם הזה ואנשים (בלי יוזמה מאורגנת כזו או אחרת) פשוט יחליטו לא לבוא כי לא בא להם שיחרבנו להם על הראש, מבזבזים פה זמן בלרדת על יוזר (שאין לי מושג מי הוא אגב אבל מספיק לי שהמחירי כרטיסים מפריעים לו וזה כבר יותר מ90 אחוז מהאוהדים שלנו)