Jump to content

אלירן עטר

שורה

Recommended Posts

דסה לא יחתום בשום קבוצה אחרת בארץ , הוא לא אדיוט הוא יודע שאף אחת לא תשלם לו את הסכומים האלה..

ה70 אחוז זה מאוד רלוונטי כי אז החוזה שלו מתחדש אוטומטית...

דסה לא יחתום בשום קבוצה אחרת בארץ , הוא לא אדיוט הוא יודע שאף אחת לא תשלם לו את הסכומים האלה..

ה70 אחוז זה מאוד רלוונטי כי אז החוזה שלו מתחדש אוטומטית...

אין חידוש אוטומאטי http://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=296172&lang=he

יש

רשום בכל האתרים האחרים לגבי זה

היה רשום בשבוע שעבר עד שנמני התראיין לפני יומיים לספורט 5 ועשה בזה סדר, האופציה של מכבי בלבד עד 31/5, בלי קשר לכמות משחקים

אוקי

אני פשוט לא מבין מה הסיפור עם עטר

הוא מלך השערים שלנו כבש 10 גולים השנה, קצת מוזר ואני מאמין לאיביץ' שזה רק ענין מקצועי..נקווה מאוד שעטר יחזור מהר לענינים ויפסיקו עם כל הרעש הזה..השנה הוא פשוט טוב מאוד, שנה שעברה היה חלש.

עם כל האהבה לאלירן

זוכר הרבה דוגמאות שהוא פשוט תוקע לנו את המשחק ובנוסף הוא כנראה לא עושה מספיק הגנה/לחץ כמו שאיביץ דורש

הייתי מנסה אותו בתור חלוץ ברוטציה עם שכטר כמו ששיחק בבני יהודה

במיוחד עם הסיומת שלו מול השער העונה (קצת קשה לי לאכול אותו העונה - מצד אחד תוקע את המשחק מצד שני הוא עם קצב שערים מפחיד במיוחד ביחס לדק' ששיחק)

אוקי

אני פשוט לא מבין מה הסיפור עם עטר

הוא מלך השערים שלנו כבש 10 גולים השנה, קצת מוזר ואני מאמין לאיביץ' שזה רק ענין מקצועי..נקווה מאוד שעטר יחזור מהר לענינים ויפסיקו עם כל הרעש הזה..השנה הוא פשוט טוב מאוד, שנה שעברה היה חלש.

אני חושב שזה די ברור למה הוא לא משחק, הוא די תוקע את המשחק השוטף שלנו. נכון יש רגעים שהוא עושה איזה מהלך יפה ויש לו בעיטות חופשיות לא רעות בכלל, אבל רוב המשחק הוא יוצר לנו יותר בעיות מפתרונות. לקח לאיביץ' קצת זמן לקלוט את זה או להתבשל על זה לדעתי. כשחקן שבא להציל את המולדת או אחרי שיש יתרון ברור הוא יכול לשחק

לראות איך צ'יקו שמח ומחייך אחרי הניצחון ומחבק שחקנים למרות שלא שיחק מראה בדיוק למה עטר לא מקבל הרבה דקות. הקבוצה הזאת בנויה על רוטציה, פירגון בין השחקנים ונכונות להיות מוכן להכנס בכל שלב ולתרום להצלחת הקבוצה. לא יודע אם עטר מבין את זה, אך מכוון שאני סומך על יכולת ניהול הסגל של איביץ', אני פשוט אניח שלא. עטר שחקן סופר מוכשר וחשוב, אבל הוא חייב לשחרר, חייב להראות פרגון לחברים שלו גם כשלא משחק ולהפסיק עם הפרצופים. ואני אוסיף שלדעתי הוא גם חייב למחוק את המספר של תומר לוי מהנייד. האחרון שעשה פרצופים מהספסל וקיבל פרגון יתר בתקשורת היה בן בסט, הפרצופים והיחס המיוחד מהתקשורת לא עזרו מסתבר. אוהב את עטר, מקווה שיבין איפה הוא נמצא ושמכבי מעל כל שחקן. שישאל את הסוכן שלו.

אל תלכלכו כאן על עטר. כולם מכירים את החסרונות שלו ואין צורך לתת כאן במה.

עטר יודע טוב מאוד שהוא צריך לחייך יותר וכו' וכו' וכו' אבל זה עטר וזה לא ישתנה.

מקבלים את עטר ואוהבים אותו כפי שהוא והוא עוד יתרום בענק למכבי, גם העונה.

כשאיביץ מאמן ולא מועדון חברים - אני רגוע. רע לא יכול להיות.

חוץ מזה, החשבון פשוט ונכון - אצילי רץ 11\12 ק"מ. עטר רץ חצי מזה.

התשובה למה עטר לא משחק נמצאת בתשובה של אצילי בראיון קצרצר שנתן "הבנתי שאם אני לא עושה הגנה - אני פשוט לא אשחק".

בשביל להיות אופציית הרכב בכל משחק במכבי - אתה צריך להיות הכי ורסטילי שיש, עטר לא שם ולכן ישחק בעיקר במשחקים שאנחנו יכולים להגן עם 9.5 שחקנים. משחקי בית וכו'.

אלירן אוהבים אותך!!!!

יכול להיות שיש בעיה של כושר?

לשחק לחץ אפקטיבי, לרדת עם המגן, ובסוף גם לתקוף ולשים גולים זה חתיכת מאמץ..

אני זוכר משהו שאוסקר בזמנו אמר שהכוכב הכי גדול שלו התאמן פעמיים בשבוע או משהו כזה

התקשורת בצדק מתעסקת בזה. זה בסוף הסיפור הגדול באמת של העונה שלנו.

הסיפור שלו מאוד מעכיר את האוירה ומעיב על כל העונה שאנחנו עוברים

הייתי מעדיף להיות עם קצת פחות נקודות ואולי גם לא מקום ראשון, אבל עם אלירן שחקן הרכב מוביל.

אם בסוף ניקח אליפות שאלירן לא יהיה חלק משמעותי בה, זו תהיה אליפות עם כוכבית, כמו שאר האליפויות שלנו בעידן ג'ורדי, שהיו אליפויות שרשומות על זהבי, ולכן גם הן אליפויות עם כוכבית.

אחי זה הזוי מה שרשמת. גם לי כואב ששחקן כל כך מוכשר ואהוב לא מקבל דקות מספקות אבל לא צריך להגזים. אני מעדיף כל שנה לקחת אליפות ולהסתמך על השלם מאשר על אחד מחלקיו, זה קבוצה הכי בריאה שיש. מילא אם הספסול שלו היה פוגע במצב הקבוצה בטבלה זה היה סיפור אחר. אבל זה לא. עכשיו יש שתי אופציות. או שאלירן יקבל את זה כמו גבר ויתאמץ להוכיח את עצמו מחדש לאיביץ'.. או שיחפש קבוצה אחרת.. עם כל האהבה אליו והוא גם יכול לסיים כמלך השערים בקבוצה אחרת גם ועדיין.. אם ניקח אליפות זה לא אמור לעניין. ועם זאת.. אני מאמין שבסוף אלירן יבין שהמקום הכי טוב לו זה מכבי. הוא כבר היה בחו''ל, הוא כבר היה בחיפה וסבל. אלירן שחקן של אוהדים, והטירוף של אוהדי מכבי כשהוא נוגע בכדור אמור להיות שווה לו כל נשיכת שפתיים. אני מאמין שהוא יישאר.

אחי זה הזוי מה שרשמת. גם לי כואב ששחקן כל כך מוכשר ואהוב לא מקבל דקות מספקות אבל לא צריך להגזים. אני מעדיף כל שנה לקחת אליפות ולהסתמך על השלם מאשר על אחד מחלקיו, זה קבוצה הכי בריאה שיש. מילא אם הספסול שלו היה פוגע במצב הקבוצה בטבלה זה היה סיפור אחר. אבל זה לא. עכשיו יש שתי אופציות. או שאלירן יקבל את זה כמו גבר ויתאמץ להוכיח את עצמו מחדש לאיביץ'.. או שיחפש קבוצה אחרת.. עם כל האהבה אליו והוא גם יכול לסיים כמלך השערים בקבוצה אחרת גם ועדיין.. אם ניקח אליפות זה לא אמור לעניין. ועם זאת.. אני מאמין שבסוף אלירן יבין שהמקום הכי טוב לו זה מכבי. הוא כבר היה בחו''ל, הוא כבר היה בחיפה וסבל. אלירן שחקן של אוהדים, והטירוף של אוהדי מכבי כשהוא נוגע בכדור אמור להיות שווה לו כל נשיכת שפתיים. אני מאמין שהוא יישאר.

מתי אנשים יבינו את הציניות שלו..

תוקע את המשחק השוטף יותר מקיארטנסון? אני לא חושב.

שלא נדבר על היהלום הצ׳כי שהיה כאן לפני שנתיים.

בן חיים תוקע את המשחק? הוא קטלני במתפרצות והרבה יותר מהיר.

אלירן מתאים לסגנון משחק של מסירות איטיות עד שיפרצו את ההגנה כמו בעונה של אוסקר.

העונה השיטה היא מסירות מהירות ולחץ גבוה וזה לא עטר.

בן חיים תוקע את המשחק? הוא קטלני במתפרצות והרבה יותר מהיר.

אלירן מתאים לסגנון משחק של מסירות איטיות עד שיפרצו את ההגנה כמו בעונה של אוסקר.

העונה השיטה היא מסירות מהירות ולחץ גבוה וזה לא עטר.

ממש קטלני, ראינו לכמה מתפרצות יצאנו איתו ואיך הם נגמרו גם ראו בצ׳כיה כמה הוא מוכשר וקטלני, פעם בכמעט עשור בבוגרים שהוא עשה שערים דו ספרתי בעונה, העיקר שהוא מהיר.

אלירן בסוף הקריירה ועדיין הייתי מעדיף לראות אותו במכבי ולא את טבח או קיארטנסון שתקעו את ההתקפה הרבה יותר ממנו.

ג'ק

עשית מבן חיים שוינפלד אחינו

האיש לא תקע התקפות בצורה שאתה מתאר

היו המון מהלכים שהיה מייצר גול ממהלכים אישיים או מבשל ובמהירות שלו היה קשה מאוד לעצור אותו לפעמים

הוא ועטר שונים לגמרי

עטר זה גולר-קילר טהור

ממש קטלני, ראינו לכמה מתפרצות יצאנו איתו ואיך הם נגמרו גם ראו בצ׳כיה כמה הוא מוכשר וקטלני, פעם בכמעט עשור בבוגרים שהוא עשה שערים דו ספרתי בעונה, העיקר שהוא מהיר.

אלירן בסוף הקריירה ועדיין הייתי מעדיף לראות אותו במכבי ולא את טבח או קיארטנסון שתקעו את ההתקפה הרבה יותר ממנו.

לא מסכים איתך.

עטר מתאים לשיטה מסוימת טב"ח לשיטה אחרת אני מאמין שאתה אומר את זה בגלל השנאה שלך אליו אז אין טעם להתווכח.

מכבי תהיה פה עוד הרבה שנים ואליפויות אנחנו והילדים והנכדים שלנו בע"ה עוד נראה. אלירן זה שחקן של פעם בחיים ואנחנו לא נזכה לחוות את הקסם שלו על הדשא לעוד הרבה.

כל פעם שאני רואה את החיתוך משמאל למרכז אני אומר לעצמי שיגמר בגול לא יגמר בגול העיקר שאלירן שם חותך מהשמאל למרכז. זה היופי בכדורגל.

אני מאמין שאם תחשוב על זה לעומק גם אתה תבין שצריך ועדיף לשים את אלירן מעל הקבוצה בסיטואציה הזאת. אפשר לוותר על אליפות או שתיים ולתת לשחקן שהוא הוא הסיפור הגדול של העונה הזאת את הבמה שמגיעה לו.

אם נצליח לתת לסיטואציה להבשיל למצב שבו גם ניקח אליפות כשהוא שחקן מוביל בה זה יהיה שווה הכל. אבל גם אם לא, בסוף בעוד 40 שנה לא יזכרו כמה אליפויות לקחנו בעשור הזה, נזכור את אלירן עטר

תחשוב על זה.