Jump to content

סיכום הניצחון על בני סכנין בנתניה אחריי צפייה בש.ח | עוד שלישייה, עוד תצוגת כדורגל - כיף

Sawyer

Recommended Posts

כרגע אנחנו אחת הקבוצות הכי דומיננטיות שאני זוכר ממכבי. נפלנו על חתיכת מאמן.

עטר לא צריך לשחק יותר ממה שהוא משחק כרגע. מחרב את המשחק השוטף ברוב הפעולות שלו.

כרגע אנחנו אחת הקבוצות הכי דומיננטיות שאני זוכר ממכבי. נפלנו על חתיכת מאמן.

עטר לא צריך לשחק יותר ממה שהוא משחק כרגע. מחרב את המשחק השוטף ברוב הפעולות שלו.

.

אם קנדיל יוסיף כשישחק קצת איום במצבים ניחיים (נגיחות) הרווחנו. משהו שאין לנו כבר כמה שנים

השיפוט היה מעולה (ביחס לליגת העל) וטוב (במונחים כלליים).

כיף גדול לראות את מכבי העונה. כדורגל לא מבריק אבל קבוצה מאוד מאומנת ומאוד נחושה. כל השחקנים משקיעים, נותנים עבודה בהתקפה ובהגנה וזה פשוט כיף. אסור לנו לאבד את האליפות העונה, פשוט אסור (ובניגוד לכל החוגגים, אני לא ממהר להכתיר אותנו כי רק מחזור 8 אבל אנחנו בעמדה מדהימה).

לא מסכים שהכדורגל לא מבריק. אתה כנראה רואה משחקים והשטויות שהשדרים מדברים נכנסות לך לתת מודע.

היו מהלכי כדורגל מבריקים לאורך כל העונה שלא נגמרו בגול אז פחות זוכרים אותם (שכטר ליד הקורה שבוע שעבר, אצילי בועט על השוער מול חדרה, הדקות האחרונות היום)

המסירה של פרץ לבישול של אצילי :wubyellow3:

פיקנטריה: משחק בית שני ברצף שמבקיעים בזמן שירת 'רכבת לילה לקהיר'.

התחבושת הצהובה של צ'יקו מסתמנת כפלסטר של שרן. שימשיך ככה.

יש מצב שאנחנו בטופ 5 של קבוצות באירופה מבחינת מגוון כמות הכובשים בליגה...זה מטורף. סוף סוף אתה מרגיש שאתה לא תלוי בשחקן אחד או שניים.

לא נגעת בזה בסיכום, ארון שוינפלד בכמה דק ששיחק היה מזעזע אפילו יותר מהרגיל. לא קשור לענף, אין לו שמץ של מושג מה לעשות עם הכדור ברחבה (גם מחוץ לרחבה אבל ניחא).

מת להבין איך הוא משחק במכבי ומקבל על זה כסף. איך אני יכול גם?

אצילי מספר אחד על המגרש, גולסה ופרץ במשחק מושלם בנוהל. אחלה סבוריט וקנדיל. מכבי פשוט אדירה.

השחקן היחיד שלא קשור לסגל המפלצתי שנבנה פה - ארון.

צריך לבדוק טרייד עליו בינואר.

אצילי מספר אחד על המגרש, גולסה ופרץ במשחק מושלם בנוהל. אחלה סבוריט וקנדיל. מכבי פשוט אדירה.

השחקן היחיד שלא קשור לסגל המפלצתי שנבנה פה - ארון.

צריך לבדוק טרייד עליו בינואר.

נותן אותו לחיפה עם נזיד עדשים תמורת רוקאביצה

אני כמעט לא מתייחס לשוינפלד כי.. אין סיבה.

לא יאמן שעוד העונה אנשים כתבו שצריכים שחקנים כמו שוינפלד שיתן תחת וילחם או איזה חארטה כלשהי שאמורה להצדיק את הקיום שלו. הזייה.

חוץ ממנו כל מי שמקבל דקות מוכיח את עצמו. תענוג לראות כל אחד מהלוחמים של איביץ' העונה.

כמו שנאמר משחק מצויין. עליונות של 90 דקות.

קצת קשה לי עם זה שהמשחקי צירופים לא הולכים חלק שמתקרבים לרחבה. תמיד מתפקשש עוד משהו, אין מספיק יצירת מצבים טובים בהמהלך המשחק השוטף. המצב היחידי הטוב אתמול זה ה 1 על 1 של עטר שקנדיל נתן הצלה מטורפת. לא שאני מוריד מהחשיבות של מצבים נייחים והיכולת שלהם להכריע משחקים ועונות, אבל מרגיש לי שיש בעיה בקטע הזה.

אני כמעט לא מתייחס לשוינפלד כי.. אין סיבה.

לא יאמן שעוד העונה אנשים כתבו שצריכים שחקנים כמו שוינפלד שיתן תחת וילחם או איזה חארטה כלשהי שאמורה להצדיק את הקיום שלו. הזייה.

חוץ ממנו כל מי שמקבל דקות מוכיח את עצמו. תענוג לראות כל אחד מהלוחמים של איביץ' העונה.

האמת שיש סיבה, כואב לי שהוא נוגס בדקות של חוזז ויוני.

דבר נוסף, פשוט תענוג לראות כמה הקבוצה מאוזנת מבחינה התקפית, יש לנו כל כך הרבה כלים וגם אם שחקן מסויים לא ביום טוב יש מי שיגבה אותו; אצילי, מיכה, שכטר, צ׳יקו, עטר זה ארסנל מאוד מרשים.

יש לנו בעיה גדולה עם שוינפלד. חוזה לעוד 2 עונות מלבד הנוכחית עם שכר של 380 אלף. בגדול אני כן מאמין בו שאם הוא יקבל יותר דקות הוא כן יספק את הגולים שלו, מצד שני גם אם ייעשה את זה, זה לא שווה 380 אלף לעונה.

כשגיגלתי לבדוק מה השכר שלו, עלה לי שהשכר שלו בארהב היה 33-48 אלף דולר. לא יודע כמה הוא הרוויח בהפועל, אם בכלל, אבל זה לא שחקן שהרוויח 200-230 לדוגמא ומתחיל לעשות שיקולים של קיצוץ תמורת חוזה יותר ארוך ודקות משחק.

מה גם שהוא לא ילד, סוף העונה הוא יהיה 29, ויש לו חוזה מפנק עד גיל 31.

שוינפלד קיבל כדור על ה11 לקראת הסיום כשמולו שתי אופציות, לבשל או לבעוט, איכשהו הוא הצליח להתבלבל בין הרגליים של עצמו ואיבד את הכדור

שאלה בעקבות הצפייה בתקציר -

מראים את החילוף של צ'יקו - עטר והשדר אומר "ולמה שריקות הבוז על החילוף שאופואדו יוצא?". יכול להיות שהם הדביקו את הבוז מהחילוף חצי דקה קודם של ראדי?

פשוט רואים את עטר נכנס ושומעים בוז ברקע, זה לא הגיוני הרי

שאלה בעקבות הצפייה בתקציר -

מראים את החילוף של צ'יקו - עטר והשדר אומר "ולמה שריקות הבוז על החילוף שאופואדו יוצא?". יכול להיות שהם הדביקו את הבוז מהחילוף חצי דקה קודם של ראדי?

פשוט רואים את עטר נכנס ושומעים בוז ברקע, זה לא הגיוני הרי

היה איזה שיר על ראדי בדיוק אז הרבה מהקהל שרק בוז אאלט.

שוינפלד קיבל המון דקות בתור 9 הוא פשוט לא מוצא את עצמו ברחבה, הוא מציב את עצמו בסיטואציה שימסרו לו מול שוער וכ'ו ..כל הגולים שלו במכבי היו גולים דרדלה כאלה

אני מת שיבקיע אבל זה לא קורה כי הוא לא מציב את עצמו שימסרו לו כדורים וחבל מאוד..

עוד פעם פציעה של דסה שלא יודעים מה יהיה? טובהשיש פגרה ארוכה תכף

טוב שהשנה יש מגן מחליף ראוי ואנחנו לא תלויים בו. העיקר לפני שבועיים כתבו פה בשביל מה הביאו מגן שלא משחק תמורת 3 שחקנים.