Jump to content

ראיקו

duss21

Recommended Posts

אחרי תקופה ארוכה שקטלו אותו נראה לי מותר כבר לפרגן. עם שתי הצלות נהדרות היום ותקופה טובה באופן כללי מאז סגירת החלון.

חוץ מהשער בגארבג' טיים שבוע שעבר, בחמשת המשחקים האחרונים אנחנו עם שער נקי.

כמו שאמרנו, לליגה הוא טוב. אם רוצים להגיע למשהו באירופה בלי שיהרוס לנו עונה הבאה עם איזה פנדל מכור אז כדאי שניפרד ממנו בסוף העונה

זה נושא על ראייקו, לא על טיבי

כמו שאמרנו, לליגה הוא טוב. אם רוצים להגיע למשהו באירופה בלי שיהרוס לנו עונה הבאה עם איזה פנדל מכור אז כדאי שניפרד ממנו בסוף העונה

מי שעשה את אותו פנדל מכור שהודחנו בגללו היה טיבי, אבל למה לבלבל אותך עם עובדות.

אחלה ראיקו שבעולם, יכולת טובה מאוד מאז שהתחילה הליגה.

קטלו אותו כאן ולא בצדק.

גם את דסה. אוהבים להרוג כאן שחקנים בתקופות לא טובות ולהכריז עליהם כעל הגרועים בליגה שצריך להיפטר מהם.

כמו שמשתמש כתב כאן לא מזמן, בפורום הזה אוהבים למכור כשהמניה נמוכה ולקנות כשהיא גבוהה. מקווה שבפעם הבאה ששחקן יהיה בתקופה לא טובה יזכרו את מקרי דסה וראיקו ויהיו קצת יותר סבלניים.

שחקנים הם לא רובוטים, גם לטובים יש תקופות רעות.

אליפות וקדימה לעשות עליו קצת כסף.

אחלה ראיקו

גם אם הוא לא השוער האידיאלי אני לא רואה אותנו מביאים שוער הרבה יותר טוב ממנו

הייתי שמח אם היה מאריך חוזה ונמכור אותו אחרי היורו במיוחד אם הצוות הסרבי ישאר פה עוד עונה

הוא צעיר מדור פרץ בחצי שנה, לא צריך לדאוג יותר מדי אם היו לו כמה פאלטות בשנים האחרונות

הייתה לו היום טעות קטנטונת שבהצלה לפצצה הוא הדף למרכז הרחבה (מה שכן לזכותו ייאמר שהוא בכלל לא ראה את הכדור והגיב יפה אבל עדיין לשוער ברמתו הוא צריך להדוף טוב יותר)..

כמובן שעדיין זה לא טעויות כמו ההדיפות של שטקוס שבוע שעבר (בבעיטה לריקן- שהיה כדור קל להדיפה הצידה ולא למרכז וכמובן לא מדבר על הבישול לריקן)
בכל מקרה גם במקרה שלו מקווה שמאריכים לו את החוזה,
הוא, ייני, סאבוריט ופרץ/גלזר הם הבאנקרים לחוליית ההגנה שלנו בשביל קמפיין טוב באירופה

מסכים שהוא התייצב ואני מתומכיו ( גם בתקופה הרעה שלו) יש לציין, אבל עדיין לא חושב שאפשר לרשום על שמו נקודות או הצלות גדולות לאורך התקופה האחרונה.

יציב וטוב

שוער בינוני בלי טיפת ערך מוסף.

מעניין היה לראות את התגובות שלכם אם הכדור שהדף לאמצע כמו ילד בשכונה היה הופך לגול.

בנוסף, כל ההתמזמזות עם השחרור כדור פשוט נוראית ובלתי נסבלת.

ניקח אליפות גם איתו.

מעניין היה לראות את התגובות שלכם אם הכדור שהדף לאמצע כמו ילד בשכונה היה הופך לגול.

בול!!

מניח שהיו שורפים אותו לגמרי!!

ועדיין לזכותו ייאמר שזה היה וואחד פצצה והוא לא ראה את הכדור- שטקוס שבוע שעבר מולנו הדף כדור קל של ריקן למרכז והזמין את גולסה לבשל לאצילי

ניקח אליפות גם איתו.

כאילו שהוא היה האשם בזה שלא לקחנו אליפויות בשלוש שנים האחרונות, גם כשהוא מביא הצלות אנשים עדיין נופלים עליו, ככה זה כשמסמנים שחקן.

גם אם הוא לא השוער האידיאלי אני לא רואה אותנו מביאים שוער הרבה יותר טוב ממנו

הייתי שמח אם היה מאריך חוזה ונמכור אותו אחרי היורו במיוחד אם הצוות הסרבי ישאר פה עוד עונה

הוא צעיר מדור פרץ בחצי שנה, לא צריך לדאוג יותר מדי אם היו לו כמה פאלטות בשנים האחרונות

למה הכוונה בשוער אידיאלי? מתי היה לך שוער אידיאלי?

ניקח אליפות גם איתו.

בינוני ביחס למי? אתה רואה שוערים בליגה השנה? יש נושא אתה מוזמן לעקוב שם. חוץ מהרוש, אף אחד לא מציג יכולת טובה ויציבה כמו של ראיקו מפתיחת העונה.