Jump to content

בחירות בתל אביב

שורה

Recommended Posts

מכונית לתושבי ת"א זה עוד הגיוני (גם פה צריכה להיות הגבלה של מכונית אחת לבית אב), אבל מי שבא מחוץ עם רכב צריך לשלם ביוקר

כמו בלונדון

גם בניו יורק

מעניין לראות את מפת המעקב אחר אחוזי ההצבעה (https://moinil.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=808dc03ef54143dcb8e41ea7bd8ea556&locale=he)

באשדוד היה בלאגן בשנתיים האחרונות בעקבות ההתחרדות של העירייה..באמת על גבול המלחמת אזרחים בין חילונים לחרדים שמנסים להשתלט על העיר. נכון לעכשיו יש 38% אחוז הצבעה, שזאת עליה של 21% לעומת הבחירות הקודמות באותה השעה. אם העיר תחזיר את עצמה לרוב החילוני המובהק שיש בה זה יהיה מדהים בעיני...מקווה שהם יצליחו.\

עריכה:

מהסתכלות על רוב הערים הגדולות, נראה שיש עליה של 10-13% בכמות המצביעים לעומת הבחירות הקודמות, אני מניח שזה הגידול הטבעי בעקבות יום השבתון. באשדוד הגידול פחות או יותר כפול מהממוצע.

לדעתי ההפרש הסופי יהיה קטן יותר (באופן כללי לאו דווקא באשדוד).

צריך לקחת בחשבון שדווקא בגלל שלא היה יום חופש אנשים נטו להצביע בערב אחרי העבודה הפעם פשוט ההצבעה יותר פרוסה לאורך היום.

המלצות על רחובות?

לגנוב מפיצה מיהלמה אין סיכוי. אף אחד לא יסתבך עם משפחת חזן (למרות שפעם בתור ילד ישבתי לאכול שם והלכו שם מכות רצח שנשברו כסאות).

הלכת, או נשארת לסיים את המנה?

למי שאין מושג בפוליטיקה התל אביבית איך זה שנשמע שכולם מתלוננים על חולדאי ואין אף אחד שיכול להתמודד מולו?

תנסה להיזכר מי ראש הממשלה שלך ותבין לבד איך בן אדם שחצי אוכלוסייה מתעבת מחזיק בתפקיד לנצח.

לדעתי ההפרש הסופי יהיה קטן יותר (באופן כללי לאו דווקא באשדוד).

צריך לקחת בחשבון שדווקא בגלל שלא היה יום חופש אנשים נטו להצביע בערב אחרי העבודה הפעם פשוט ההצבעה יותר פרוסה לאורך היום.

המלצות על רחובות?

מאוד בטוח שאחוז ההצבעה הכללי יעלה בלפחות 10%...שילוב של יום החופש ויותר מידע בגלל הרשתות החברתיות. באשדוד אגב אני מאמין שזה באמת יהיה לכיוון ה20% גם בסיום ההצבעה.

שמעתי שרופא וחולה הוא משחק סבבה

הוא לא זוכר מה היה שם, אולי היה והוא הדחיק. אני חושב באופן אישי שזה סיפור לא נעים לאוזן, ובטח ובטח שהוא עבר התעללות.

הוא אמר בתחילת הוידאו שזה עוד דבר שמוקדם לדבר עליו (על התעללות של גברים בילדים) והוא בעצמו פחד לספר בשידור שהתעללו בו מינית.

הוא עדיין שחקן מאוד רע, שעבר התעללות מינית מצד מורה (נערץ), בושה.

הודעה מלפני ארבעה ימים בפורום שדים

תסלחו לי על שצר עולמי כעולם נמלה. אבל אני מחפש למי להצביע
יש מישהו מהמועמדים שלא היה בעד הרס אוסישקין? לפחות נמנע?
מי מהם דחף וקידם את בניית היכל אריק איינשטיין? (וכמובן מי היה נגד או נמנע)
מי מהם דחף לשיפוץ המטורף של בלומפילד, ולתהליך של הפיכתו מאצטדיון שנתרם ע"י משפחת בלומפילד לפועלי תל אביב, לאצטדיון מקקיסטי גדול ומיותר?
מי שיפץ את אולם הכדורסל ברחוב יגאל אלון (לפחות עוד לא שינו את שמו לרחוב ע"ש ליכודניק או רב) והפך אותו לביית של המחלה, ונתן למקקי תאי צפיה פרטיים?

בחיפה יש שינוי מרענן שש עובדים בשקט, פס פס איטס א-קאם אחרי שמכבי ניצחו השבוע את הקבוצה הבכירה מת"א הם על הגל שוב ועם ראש העיר החדש השמיים הם הגבול, שקט עובדים.