Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | 3-1 עם הצגה של כדורגל

Sawyer

Recommended Posts

-לגלזר היו איזה מליון חילוצי כדור ותיקולים מוצלחים. היה נראה כמו יובל זוסמן אתמול שמצליח לגעת בכדור לכל מי שלידו.

-הבעיטה של פרץ לקורה - אם זה היה נכנס...

-יכול להיות שלא ספגנו אפילו צהוב אחד? מתי זה קרה לאחרונה?

אתמול היה קטע שעטר נפל ברחבה והיה נראה שהוא פחד שהשופט יפול עליו.

קם בטיל ונראה מבוהל קצת. אפילו לא הסתכל לאן הכדור ברח.

אני מספר לך מה שמעתי מהרגע שנכנסתי עד הסוף כנראה שלא נגיע לסיכום אבל לא משנה...

פעמיים. כשקם להתחמם וכשנכנס.

אף שחקן לא מעל המועדון ואף אוהד או קהל לא אמור להתערב בהחלטות מקצועיות.

בין קהל לשחקן לא אמור להיות מקצועי, אמור להיות אישי.

זה מתבטא בכמה דברים- כששחקן לא טוב מקצועית, או יותר נכון בתקופה לא טובה, הוא יכול להתחבב על הקהל בפעולות אישיות לא של כדורגל גדול, כמו מלחמה, הגנה, ריצה רצון ומוטיבציה.

כששחקן שהקהל אוהב והוא אוהב את הקהל לא משחק מבחינה מקצועית יש לאוהדים הזדמנות לעשות לשחקן טוב ולהרים אותו קצת. הוא חלק מהקבוצה. הוא בסוף הרי ייכנס לשחק.

השירה הייתה נטו להראות לאלירן שאף אחד לא שכח שהוא כאן ושגם אם בתור מקצוען יש לו את כל הסיבות שבעולם לעלות לטרוף את הדשא אחרי שלושה משחקים שלא שיחק, עכשיו יש לו עוד סיבה, אישית ולא מקצועית.

אנחנו.

פעמיים. כשקם להתחמם וכשנכנס.

אף שחקן לא מעל המועדון ואף אוהד או קהל לא אמור להתערב בהחלטות מקצועיות.

בין קהל לשחקן לא אמור להיות מקצועי, אמור להיות אישי.

זה מתבטא בכמה דברים- כששחקן לא טוב מקצועית, או יותר נכון בתקופה לא טובה, הוא יכול להתחבב על הקהל בפעולות אישיות לא של כדורגל גדול, כמו מלחמה, הגנה, ריצה רצון ומוטיבציה.

כששחקן שהקהל אוהב והוא אוהב את הקהל לא משחק מבחינה מקצועית יש לאוהדים הזדמנות לעשות לשחקן טוב ולהרים אותו קצת. הוא חלק מהקבוצה. הוא בסוף הרי ייכנס לשחק.

השירה הייתה נטו להראות לאלירן שאף אחד לא שכח שהוא כאן ושגם אם בתור מקצוען יש לו את כל הסיבות שבעולם לעלות לטרוף את הדשא אחרי שלושה משחקים שלא שיחק, עכשיו יש לו עוד סיבה, אישית ולא מקצועית.

אנחנו.

הכל טוב. לא כל כך משנה כמה פעמים שרו לו רק היה לי חשוב להדגיש שאסור לשים אותו מעל המועדון או אפילו ככוכב כי מבחינה מקצועית עם איך שזה נראה העונה במכבי אין כוכב אחד אלא כמה שחקנים שמשחקים ביחד והמספרים מתחלקים.

מאמין שגם אם זהבי היה פה איביץ' היה דואג להבהיר לו את זה.

מה שהכי מטורף שפשוט יש לנו מחליפים לכמעט כל עמדה (למעט מיכה ושכטר)

אני דווקא בעד הקטע שיש לנו נשק מהספסל

במילא קבוצות בקושי שורדות מולנו

ואז כאשר נכנסים 3 שחקנים חזקים סביבות דקה 60

החברה שמולם קורסים

במשחקים האחרונים סבוריט חותך מהקו פנימה למרכז ומוצא את עצמו כמעט לבד.

מדהים שלא באים אליו בכלל, והוא חופשי למסור או לבעוט.

נראה לי שזו תנועה לא מקרית, כאילו ההגנות מתוכנתות לסגור רק את הקו...

במשחקים האחרונים סבוריט חותך מהקו פנימה למרכז ומוצא את עצמו כמעט לבד.

מדהים שלא באים אליו בכלל, והוא חופשי למסור או לבעוט.

נראה לי שזו תנועה לא מקרית, כאילו ההגנות מתוכנתות לסגור רק את הקו...

נראה לי שאם הוא ודסה יתעסקו יותר במסירות במקום הרמות נהיה אפילו עוד יותר קטלנים בהתקפה.

נראה לי שאם הוא ודסה יתעסקו יותר במסירות במקום הרמות נהיה אפילו עוד יותר קטלנים בהתקפה.

דסה השתפר במסירה האחרונה, הוא כבר לא מתעקש על הרמה ומחפש למסור לשחקן פנוי או להוציא רוחב מסוכן. נדמה לי שיש לו כבר שלושה בישולים אם אני לא טועה שזה יפה מאוד למגן.

מה שכן קנדיל אולי נחשב למגן הכי פחות טוב שלנו אבל יש לו הרמות יותר טובות מדוידזאדה, דסה וסאבוריט.

מתי הספקת לראות את ההרמות שלו? העונה?

העונה הוא שיחק רק שתי משחקים אז לא ממש ראיתי הרבה אבל עונה שעברה ראיתי לא מעט משחקים של בני יהודה כי רציתי לעקוב אחרי המושאלים וההרמות שלו מאוד מדויקת. (לא אמרתי שהוא יותר טוב יש לו הרבה מאוד מה לשפר.)

גולסה ופרץ צוות מדהים! נהנה מאוד משרן ושכטר זה כבר תופעה, לא זוכר חלוץ כל כך חכם טקטית אצלנו..

למרות הגול המדהים אני מתחיל לחשוש שלמעט רגל שמאל מטורפת יש לאצילי לא מעט מגרעות, חולשה פיזית, טכניקה סבירה ומהירות לא גבוהה..

מקווה שנראה ממנו לאט לאט דברים נוספים.

גולסה ופרץ צוות מדהים! נהנה מאוד משרן ושכטר זה כבר תופעה, לא זוכר חלוץ כל כך חכם טקטית אצלנו..

למרות הגול המדהים אני מתחיל לחשוש שלמעט רגל שמאל מטורפת יש לאצילי לא מעט מגרעות, חולשה פיזית, טכניקה סבירה ומהירות לא גבוהה..

מקווה שנראה ממנו לאט לאט דברים נוספים.

לאצילי יש חוש למספרים. גם אחרי פתיחה לא טובה שלו הוא כבר עם 5 גולים, שני רק לעטר.